Viccek

51 feliratkozó

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“


😅 amugy szerintem azert nem kostolja meg senki a sutit mert ebben a "sutoformaban" 7 brownie keszulhet, itt meg 8 van. Es ki szeretne beleharapni a kakukktojasba? 😂😂
RedFive
Ráadásul ha jól látom függőlegesen 2 db van egymáson. Szóval durvul az orosz rulett 😀
Matthew99
ami a rajta van egy másikon az a gyanús, más a színe, de az alatta lévőt se választanám 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man


😅 amugy szerintem azert nem kostolja meg senki a sutit mert ebben a "sutoformaban" 7 brownie keszulhet, itt meg 8 van. Es ki szeretne beleharapni a kakukktojasba? 😂😂
RedFive
Ráadásul ha jól látom függőlegesen 2 db van egymáson. Szóval durvul az orosz rulett 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés


😅 amugy szerintem azert nem kostolja meg senki a sutit mert ebben a "sutoformaban" 7 brownie keszulhet, itt meg 8 van. Es ki szeretne beleharapni a kakukktojasba? 😂😂

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
 9gag.com/gag/aRXGmGB

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
226998972-4439029776162402-3605671441747456562-n
RedFive
Már le sem lehet írni hogy k..va, b.... meg?! 😁

| a "mennyünk"-re már ki sem térek... |

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
226998972-4439029776162402-3605671441747456562-n

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De legalább új sportágat teremtett.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
NSFW-6831972

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Ez nagyon fárasztó... 😊
Matthew99
Tudom és elnézést., 😊
Vrij6
Megítélek neked 9.5/10 Iktriad stíluspontot.
KoporShow
Már mértékegység is lettem? Ez igazán megtisztelő. Egyébként a skálán mi a 10/10? Amitől még a fórummotor is lehal?
iktriad
10/10 csak az eredeti lehet.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez nagyon fárasztó... 😊
Matthew99
Tudom és elnézést., 😊
Vrij6
Megítélek neked 9.5/10 Iktriad stíluspontot.
KoporShow
Már mértékegység is lettem? Ez igazán megtisztelő. Egyébként a skálán mi a 10/10? Amitől még a fórummotor is lehal?

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 hircsarda.hu/2021/07/30/ennyi-volt-az-en-uszasom-interju-scarlett-johanssonnal/

😀
Tony Adams
És ki a cikk írója? 😀

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656

Vrij6
Ez nagyon fárasztó... 😊
Matthew99
Gondolom ezért csinálják ketten.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 hircsarda.hu/2021/07/30/ennyi-volt-az-en-uszasom-interju-scarlett-johanssonnal/

😀
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393

nagir
Ez az ember nem csak hülye, de az élet is idiótát csinál belőle, hadd érezzék az angolok, hogy kire/mire szavaztak...

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader

Vrij6
Ez nagyon fárasztó... 😊
Matthew99
Tudom és elnézést., 😊
Vrij6
Megítélek neked 9.5/10 Iktriad stíluspontot.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 351

Vrij6
Ez nagyon fárasztó... 😊
Matthew99
Tudom és elnézést., 😊
Vrij6
Ezt még visszakapod !
😊
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!

Vrij6
Ez nagyon fárasztó... 😊
Matthew99
Tudom és elnézést., 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man

Vrij6
Ez nagyon fárasztó... 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Volt értelme olimpiai sportággá tenni a gördeszkát.

iktriad
ezt a figurát hogy fogják hívni? ball splitter?
slowmotion
sztem nutcracker

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Volt értelme olimpiai sportággá tenni a gördeszkát.

iktriad
ezt a figurát hogy fogják hívni? ball splitter?
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 910
Volt értelme olimpiai sportággá tenni a gördeszkát.

iktriad
amugy nincs ezzel baj. a gordeszkaval sem. megesik az ilyen sot, durvabb is.