Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
Druid Tennessee Titans 602

Ejh, a régi szép idők...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hú segítséget kérnék valaki bennragadt egy időhurokban az egyetlen megmaradt Pajtás újsággal!sutianap
Én a Kockás képregénymagazint jobban szerettem, ha ezt ismerted nem vagy túl fiatal.laccoo74
Kockás, Hahota, Taraó, Rahan, Pif és Herkules, dr Justice?

Nem ismertem a kockást.....😊csi77
A Hahota, és a Taraó a kakukktojás, mert mind a kettő önálló kiadvány volt, de a többi stimmel.laccoo74
Csak a Hahota volt külön, a Taraó nem, ha már belementünk. Természetesen én is gyűjtöttem a Kockásokat, kedvencem pedig a Pif volt belőle, amelyből néha a Hahotába is kerültek epizódok.
Placid és Muzo, Artúr, Cogan, Vakarcs stb, akedvenceim voltak. Fogalmam sincs hol lehetnek a Kockásaim...... 😕csi77
Igaz, Taraó a kis őscsávó volt.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Hú segítséget kérnék valaki bennragadt egy időhurokban az egyetlen megmaradt Pajtás újsággal!sutianap
Én a Kockás képregénymagazint jobban szerettem, ha ezt ismerted nem vagy túl fiatal.laccoo74
Kockás, Hahota, Taraó, Rahan, Pif és Herkules, dr Justice?

Nem ismertem a kockást.....😊csi77
A Hahota, és a Taraó a kakukktojás, mert mind a kettő önálló kiadvány volt, de a többi stimmel.laccoo74
Csak a Hahota volt külön, a Taraó nem, ha már belementünk. Természetesen én is gyűjtöttem a Kockásokat, kedvencem pedig a Pif volt belőle, amelyből néha a Hahotába is kerültek epizódok.
Placid és Muzo, Artúr, Cogan, Vakarcs stb, akedvenceim voltak. Fogalmam sincs hol lehetnek a Kockásaim...... 😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
főzzünk egy jót
Szobi22
A francba egy árva darab pöcörgősi Gönyézém sincs itthon.A Tesóban tuti kapható, remélem akciósan.laccoo74
Ja, csak szólok, hogy nem gyorskaja, kb 45 perc az elkészítése, és figyelem FONTOS:KANNÁS BOR illik hozzá.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
főzzünk egy jót
Szobi22
A francba egy árva darab pöcörgősi Gönyézém sincs itthon.A Tesóban tuti kapható, remélem akciósan.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
főzzünk egy jót

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Aki az első volt a könyvtárban az lophatta ki a Pifbű a játékot, maj mondom faternak dúlja föl a garázst, valahun megvannak-e a kockások, ők archibaldtak mindent.sutianap
Nézelődtem a Vaterán, elég emberi árakon lehet régi Kockásokhoz jutni, lehet, hogy nosztalgiából veszek pár darabot.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Aki az első volt a könyvtárban az lophatta ki a Pifbű a játékot, maj mondom faternak dúlja föl a garázst, valahun megvannak-e a kockások, ők archibaldtak mindent.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046

csak back to the future fanoknak 😀

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hú segítséget kérnék valaki bennragadt egy időhurokban az egyetlen megmaradt Pajtás újsággal!sutianap
Én a Kockás képregénymagazint jobban szerettem, ha ezt ismerted nem vagy túl fiatal.laccoo74
Kockás, Hahota, Taraó, Rahan, Pif és Herkules, dr Justice?

Nem ismertem a kockást.....😊csi77
A Hahota, és a Taraó a kakukktojás, mert mind a kettő önálló kiadvány volt, de a többi stimmel.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Hú segítséget kérnék valaki bennragadt egy időhurokban az egyetlen megmaradt Pajtás újsággal!sutianap
Én a Kockás képregénymagazint jobban szerettem, ha ezt ismerted nem vagy túl fiatal.laccoo74
Kockás, Hahota, Taraó, Rahan, Pif és Herkules, dr Justice?

Nem ismertem a kockást.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Én fanatikusan gyűjtöttem a Kockást, mondjuk, nem nagyon volt más akkoriban, 80-as évek eleje.Sajnos, egy költözésnél nyomuk veszett, pedig néha jó lenne leporolni őket.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hú segítséget kérnék valaki bennragadt egy időhurokban az egyetlen megmaradt Pajtás újsággal!sutianap
Én a Kockás képregénymagazint jobban szerettem, ha ezt ismerted nem vagy túl fiatal.laccoo74
Sütianap örökifjú... 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hú segítséget kérnék valaki bennragadt egy időhurokban az egyetlen megmaradt Pajtás újsággal!sutianap
Én a Kockás képregénymagazint jobban szerettem, ha ezt ismerted nem vagy túl fiatal.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Hú segítséget kérnék valaki bennragadt egy időhurokban az egyetlen megmaradt Pajtás újsággal!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Milyen a nyilvános wc Szibériában?
-Két nagy dorong.Az egyikbe kapaszkodsz, hogy ne vigyen el a szél, a másikkal pedig a farkasokat kergeted el.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A szokásos 5 fogásos Shame menű helyett itt egy 8as étlap.
 www.nfl.com/videos/the-shame-report/0ap2000000110021/The-Shame-Report-Week-14
több mint 11 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 486 — Steelers fan
Chuck Norris reggelire ebédet vacsorázott.dani2594
volt már nekem is sok olyan vasárnap hajnalom,amikor 5-6-7 óra körül bevertem 1 jó adag pacalt, és lefeküdtem aludni
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Chuck Norris reggelire ebédet vacsorázott.

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
pedig de, úgyhogy ülj le és ne szólj bele abba amire nincs rálátásod. gyere ide tegyél egy túrát pl a meszes, szalonna, rakaca úton és mindjárt másképp fogsz beszélni. stero
Mellélőttél egykomám. Nem engem kellene győzködni. És nem itt. És mi van ha nem ülök le?apeszos
akkor ne írj hülyeségeket. de nem próbállak meggyőzni és tapasztalatból beszélni mert látom felesleges lenne 😛
befejeztemstero
Jézusom... Sobriiii!!! Segíííííccsss!!! 😀 😀apeszos
😊 Látod, milyen agyatlan rasszistákkal vitázni?
Dehát te választottad ezt a liberális, romabarát utat, tessék akkor végigmenni rajta. 😀

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
bár nem tudom ez mennyire vicces, de kínunkban nem tudunk mást tenni úgy se... 😊

|
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Ha már cigány viccek, akkor egy gyöngyszem, de csak haladóknak és a cigánynyelvet ismerőknek...

Panaszkodik a cigány a haverjának:
-Tegnap kurva nagy tűz volt nálunk!
- Na és nagy a károd?
- Hát persze, de hogy jön ez ide?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
"Régebben azt kértem a Jézuskától, hogy cserélje le az autómat, de most már megelégednék a kormánnyal is..."
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!