Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha már hóhelyzet:
 index.hu/napirajz/2013/01/14/valakije/

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Tegnapi sms-ünk amit nem olvastak be,de a fbra elküldtük nekik hsz-nek,elsőnek JJ írta be,de mivel női névvel írta,így törölte.Majd később egy ismerős csaj ( 😀 😂 ) fbjába belépve elküldtem.Kb meccs végére törölték ,de egy jó 40 perc alatt 40 lájkot szedtünk össze.Mondtátok,hogy írjam meg,hogy bnőm mit szólt ehhez,nos beadtam neki ,hogy ez párteszt ennyit kibír és és ésss azt mondta,hogy jólvan semmi baj egy fasz vagyok!!Egy élmény volt a tegnapi eredménykövetés!Hajrá bowl.hu!Kiss
Totally worth it 😂 És tegnap majdnem mind igen faszok voltunk 😀 Sok ilyen eredménykövetőt még 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Sziasztok, kicsit hosszú lesz a levelem, de rengeteg kérdésem van, és annyira imádom ezt a csodálatos játékot, hogy a rájátszás kezdete óta egy percet sem aludtam! (Pedig holnap államvizsga és a munkahelyemen se láttak már pár hete, de majd ráérek mindezzel a túlságosan hosszú holtidényben foglalkozni)

Gábor barátommal szilveszterkor ismerkedtünk meg Kispesten, és mint kiderült, ő is hatalmas NFL fan, ma abban fogadtunk, hogy megpróbálkozunk-e a gyerekvállalással, remélem a Patriots nyer, mert nagyon szeretnék egy Ravensz kezeslábasban ugrándozó csöppséget! Gábor épp kint van a stadionban, azt üzeni nagy a hideg! Még anyukám is becsatlakozott a meccsnézésbe, noha ő a Houstonnak drukkol, de a félidőben apukám is beleszeretett az amerikaifociba, így kettő-kettő az arány a családban Azt mondjuk még nem sikerült megfejtenünk, hogy ki festi fel, majd ki törli le a sárga vonalakat, de Sanyi erre biztos tudja a választ.

Bár mamám padlásán néhány éve találtam pár Steelers-es alig használt pelenkát, mivel hobbim az ornitológia, nem is választhattam más kedvencet, mint "madaras" csapatot. És ugyan mindig bámulattal hallgatom a legendás történeteket szeretett sportágunk ikonjairól - Manning, Favre, Montana, Marino... - nő létemre nem mehetek el a divat mellett, a Bolti mór mezek hihetetlenül szépek és így két legyet ütöttem egy csapásra! A Denver legyőzése meg égi jel volt, hogy jól választottam, életem élménye! Szerintem innen Ray Lewisszal egyértelmű a Super Bowl, szerintetek?

Köszönet a remek közvetítésekhez, engem egy életre megfertőztetek, a dedikált NFL könyv a lakásom legértékesebb darabja! Kérlek olvassatok be, és akkor iszunk majd egy pezsgőt a tiszteletetekre, mint a Dolphins játékosok a hibátlan alapszakasz végén



u.i.: megalakult az első vidéki női amfocicsapat, az Orosz Lánysz, várjuk a bátor vállalkozókat!


Tegnapi sms-ünk amit nem olvastak be,de a fbra elküldtük nekik hsz-nek,elsőnek JJ írta be,de mivel női névvel írta,így törölte.Majd később egy ismerős csaj ( 😀 😂 ) fbjába belépve elküldtem.Kb meccs végére törölték ,de egy jó 40 perc alatt 40 lájkot szedtünk össze.Mondtátok,hogy írjam meg,hogy bnőm mit szólt ehhez,nos beadtam neki ,hogy ez párteszt ennyit kibír és és ésss azt mondta,hogy jólvan semmi baj egy fasz vagyok!!Egy élmény volt a tegnapi eredménykövetés!Hajrá bowl.hu!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
életem első mémje
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Mi a különbség az emos, és a transzvesztita között?
Emos mondja:Szia Peti vagyok, öngyi leszek!
Transzvesztita mondja:Szia Peti vagyok Gyöngyi leszek!
laccoo74
ÖÖÖ nem:
Depi->Öngyi
Peti->Gyöngyi
??
de csak kötözködök 😀Collapo
de


több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mi a különbség az emos, és a transzvesztita között?
Emos mondja:Szia Peti vagyok, öngyi leszek!
Transzvesztita mondja:Szia Peti vagyok Gyöngyi leszek!
laccoo74
ÖÖÖ nem:
Depi->Öngyi
Peti->Gyöngyi
??
de csak kötözködök 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Mi a különbség az emos, és a transzvesztita között?
Emos mondja:Szia Peti vagyok, öngyi leszek!
Transzvesztita mondja:Szia Peti vagyok Gyöngyi leszek!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
-Basszus komám, szerintem meghalt az asszony!
-Miből gondolod?
-Hát, az ágyban olyan, mint régen volt, de a mosatlan egyre gyűlik!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad
Csak szólok, a Jags 5 pickkel Russel Wilson kiválasztása előtt egy puntert vitt el...kobalu91
Ha visszaolvasol a tegnapi eredménykövetőbe, szórtam emiatt hamut a fejemre Gene helyett is...
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
itt a hó

kobalu91
Ez most üldözés??? 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Csak szólok, a Jags 5 pickkel Russel Wilson kiválasztása előtt egy puntert vitt el...kobalu91
Franchise QB-t már draftoltak 1 évvel előtte, kellett valaki mellé aki jól puntol 😛 😀Asbee
Nem értem mi a gond, ha szar a QB legalább valahogy haladjunk
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Csak szólok, a Jags 5 pickkel Russel Wilson kiválasztása előtt egy puntert vitt el...kobalu91
Franchise QB-t már draftoltak 1 évvel előtte, kellett valaki mellé aki jól puntol 😛 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
itt a hó
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Biztos Garay is így tud csak beszállni az Smart-ba. (Nem mintha ez hasonlítana egy kicsit is egy Smart-hoz.)


több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem értem, hogy miért lenne a Seahawks vereség chokerkedés, ez csak egy simán jó meccs volt.
Ha kikapott volna az Atlanta, na az chokerkedés lett volna.tenorx
Jólvanna, Jaguars fan. Ne vedd el tőle ezt a kis örömöt 😊 Főleg figyelembe véve amit Kobalu írt 😊
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
iktriad
Csak szólok, a Jags 5 pickkel Russel Wilson kiválasztása előtt egy puntert vitt el...
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem értem, hogy miért lenne a Seahawks vereség chokerkedés, ez csak egy simán jó meccs volt.
Ha kikapott volna az Atlanta, na az chokerkedés lett volna.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Seahawks drukkerek most ne figyeljenek.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
dugo1993


több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ezt a mémet nem így kell használni.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Magyarosítsunk mémeket 😀
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067

😀

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624