Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
kiss! nem mintha kételkednék a bnőd véleményében, de ezt a részt nem tudom értelmezni. szóval ez miatt, miért is vagy fasz? 😀peach
Mert a barátnője profiljáról, önhatalmúlag írta ki a kommentet ország világ elé 😀dani2594
ott a pont 😀 Kiss
jóvanjóvan, nem esett le, hogy az ismerős csaj az maga az asszony 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
- Milyen a jó matektanár?
- Szigorúan monoton nő.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
-Gyere drágám, szeretkezzünk egy jót!
-Nem lehet drágám, holnap nőgyógyászhoz megyek.
-De, ugye fogorvoshoz nem készülsz?
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Sobri Jóska
Nem is tudtam, hogy ilyen rosszul megy a sora Morgan Freemannek.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress

több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
ettől kikészültem 😀
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
2011: Tebowing
2012: Griffining
2013: Kaepernicking



"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
uh 😀

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
"Sziasztok!

Furcsa kérdés, de érdekelne:
Olyat lehet csinálni, hogy mondjuk egy gólkísérletnél vagy jutalomrúgásnál egy védőjátékos a csapattársát dobbantónak használva próbál a labda útjába vetődni?
Vagy sima védekezésnél ugyanúgy az egyik védő elrugaszkodik a csapattársának a hátáról és onnan rávetődik az irányítóra?
Vagy ez szabálytalan?

Üdv.: Gergő"

ezt is tegnap sikerült összehoznotok? 😂 Amadeus91
Ez nem én voltam...😀 Ez Gergő Kispestről 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
"Sziasztok!

Furcsa kérdés, de érdekelne:
Olyat lehet csinálni, hogy mondjuk egy gólkísérletnél vagy jutalomrúgásnál egy védőjátékos a csapattársát dobbantónak használva próbál a labda útjába vetődni?
Vagy sima védekezésnél ugyanúgy az egyik védő elrugaszkodik a csapattársának a hátáról és onnan rávetődik az irányítóra?
Vagy ez szabálytalan?

Üdv.: Gergő"

ezt is tegnap sikerült összehoznotok? 😂

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
itt a hó, vol. 2
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 749 — 49ers GM
Mekkora arc a csávó, zseniális. 😊

 www.youtube.com/watch?v=IrK1d0HuHEM&feature=player_embedded

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Nekem az Orosz Lánysz tetszik, sírok 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Azt mondjuk még nem sikerült megfejtenünk, hogy ki festi fel, majd ki törli le a sárga vonalakat, de Sanyi erre biztos tudja a választ.
Kiss
Itt felröhögtem vonaton 😀Asbee
JJ hozta össze amúgy,de az egész eredménykövető részt vett benne 😀Kiss
Öntöttük az ötleteket, ő meg unalmában megírta 😂

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Azt mondjuk még nem sikerült megfejtenünk, hogy ki festi fel, majd ki törli le a sárga vonalakat, de Sanyi erre biztos tudja a választ.
Kiss
Itt felröhögtem vonaton 😀Asbee
JJ hozta össze amúgy,de az egész eredménykövető részt vett benne 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt mondjuk még nem sikerült megfejtenünk, hogy ki festi fel, majd ki törli le a sárga vonalakat, de Sanyi erre biztos tudja a választ.
Kiss
Itt felröhögtem vonaton 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó


Végre személyesen is találkoztam egy ilyennel 😀 Ez várt tegnap este a melóban.

"Sziasztok Kolegák

Rendcerbe raktük a házakat. Külön a BE est külön a CE st szeretnénk titeket is arra kérni, hogy maradjon meg a rend!

Kösszönjük
Ésszakás műszak"
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
kiss! nem mintha kételkednék a bnőd véleményében, de ezt a részt nem tudom értelmezni. szóval ez miatt, miért is vagy fasz? 😀peach
Mert a barátnője profiljáról, önhatalmúlag írta ki a kommentet ország világ elé 😀dani2594
ott a pont 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
kiss! nem mintha kételkednék a bnőd véleményében, de ezt a részt nem tudom értelmezni. szóval ez miatt, miért is vagy fasz? 😀peach
Mert a barátnője profiljáról, önhatalmúlag írta ki a kommentet ország világ elé 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
kiss! nem mintha kételkednék a bnőd véleményében, de ezt a részt nem tudom értelmezni. szóval ez miatt, miért is vagy fasz? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha már hóhelyzet:
 index.hu/napirajz/2013/01/14/valakije/

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Tegnapi sms-ünk amit nem olvastak be,de a fbra elküldtük nekik hsz-nek,elsőnek JJ írta be,de mivel női névvel írta,így törölte.Majd később egy ismerős csaj ( 😀 😂 ) fbjába belépve elküldtem.Kb meccs végére törölték ,de egy jó 40 perc alatt 40 lájkot szedtünk össze.Mondtátok,hogy írjam meg,hogy bnőm mit szólt ehhez,nos beadtam neki ,hogy ez párteszt ennyit kibír és és ésss azt mondta,hogy jólvan semmi baj egy fasz vagyok!!Egy élmény volt a tegnapi eredménykövetés!Hajrá bowl.hu!Kiss
Totally worth it 😂 És tegnap majdnem mind igen faszok voltunk 😀 Sok ilyen eredménykövetőt még 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Sziasztok, kicsit hosszú lesz a levelem, de rengeteg kérdésem van, és annyira imádom ezt a csodálatos játékot, hogy a rájátszás kezdete óta egy percet sem aludtam! (Pedig holnap államvizsga és a munkahelyemen se láttak már pár hete, de majd ráérek mindezzel a túlságosan hosszú holtidényben foglalkozni)

Gábor barátommal szilveszterkor ismerkedtünk meg Kispesten, és mint kiderült, ő is hatalmas NFL fan, ma abban fogadtunk, hogy megpróbálkozunk-e a gyerekvállalással, remélem a Patriots nyer, mert nagyon szeretnék egy Ravensz kezeslábasban ugrándozó csöppséget! Gábor épp kint van a stadionban, azt üzeni nagy a hideg! Még anyukám is becsatlakozott a meccsnézésbe, noha ő a Houstonnak drukkol, de a félidőben apukám is beleszeretett az amerikaifociba, így kettő-kettő az arány a családban Azt mondjuk még nem sikerült megfejtenünk, hogy ki festi fel, majd ki törli le a sárga vonalakat, de Sanyi erre biztos tudja a választ.

Bár mamám padlásán néhány éve találtam pár Steelers-es alig használt pelenkát, mivel hobbim az ornitológia, nem is választhattam más kedvencet, mint "madaras" csapatot. És ugyan mindig bámulattal hallgatom a legendás történeteket szeretett sportágunk ikonjairól - Manning, Favre, Montana, Marino... - nő létemre nem mehetek el a divat mellett, a Bolti mór mezek hihetetlenül szépek és így két legyet ütöttem egy csapásra! A Denver legyőzése meg égi jel volt, hogy jól választottam, életem élménye! Szerintem innen Ray Lewisszal egyértelmű a Super Bowl, szerintetek?

Köszönet a remek közvetítésekhez, engem egy életre megfertőztetek, a dedikált NFL könyv a lakásom legértékesebb darabja! Kérlek olvassatok be, és akkor iszunk majd egy pezsgőt a tiszteletetekre, mint a Dolphins játékosok a hibátlan alapszakasz végén



u.i.: megalakult az első vidéki női amfocicsapat, az Orosz Lánysz, várjuk a bátor vállalkozókat!


Tegnapi sms-ünk amit nem olvastak be,de a fbra elküldtük nekik hsz-nek,elsőnek JJ írta be,de mivel női névvel írta,így törölte.Majd később egy ismerős csaj ( 😀 😂 ) fbjába belépve elküldtem.Kb meccs végére törölték ,de egy jó 40 perc alatt 40 lájkot szedtünk össze.Mondtátok,hogy írjam meg,hogy bnőm mit szólt ehhez,nos beadtam neki ,hogy ez párteszt ennyit kibír és és ésss azt mondta,hogy jólvan semmi baj egy fasz vagyok!!Egy élmény volt a tegnapi eredménykövetés!Hajrá bowl.hu!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
életem első mémje