Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Kroos
Az ilyeneket csak azért nem szeretem, mert nem hiteles. Ki a f*szom beszél így? 😀dcsicsak
Én


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan


ez már nagyon beteg kategória.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
 www.ebay.com/itm/Goodell-Dart-Board-/281054346400?pt=US_Football_Fan_Shop&hash=item417024fca0
Goodell darts tábla 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
-Szobában csámcsogás, mi az ?
-???
-A négy fal.


...és akkó' le is záhassuk e tematikát.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Teherbe beleeshet ha hány magának ujjától.diverdoc
Azért most újragondolhatjuk az eddig kinevetett -egyébként is fake- Gyakorikérdésekes hülye kérdéseket 😀

"Teherbe eshetek-e attól, ha a barátom megujjaz?"
"Ha a kínai XY szert szeded akkor nem, azzal csak akkor esel teherbe, ha magadat ujjazod meg."
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Kroos
Az ilyeneket csak azért nem szeretem, mert nem hiteles. Ki a f*szom beszél így? 😀
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Itt egy nagyobb adag 😀










több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gondolkodtam, a gyülölködjünkbe, vagy ide, de végülis sokat röhögtem rajta, úgyhogy ide, kínai fogamzásgátló magyar nyelvű bookletje. OGYI visszavágta persze mint a szart. A számomra legszebb mondatot vastagon szedem:



„Köszöni a miénk cég hogy ön választja miénk által gyártódott fogamzódás gátlásos pirula.

Kérni hogy nagyon fontos ez a tájékoztató hogy Ön elolvasni és utasítások fenntartani. Nem fenntartja miénk cég nem tart felelősség de más esetben nem tart felelősség fenn szintén.

Pirula rendszerben nyelése naponként este vagy reggel meggátolódik hogy Ön belees a teherbe. Ha nem rendszerben nyelés, előfordulása Ön belees a teherbe növekedett valószínűséggel bír. A pirula evése vízet követéssel valósul meg, úgy jó. Pirulát megharapni nem kell, a maga teljességében nyelendő bele Önnek szervezetében.

Nem használ hashajtó rossz mert Ön teherbe lehet beleesve ha felszívódás előtti hasmegy.

Nem hány magatol, nem jó. Teherbe beleeshet ha hány magának ujjától. Van étel gátolja pirula effektus. Nem eszi ilyen etel pirula nyelésének előtte és után 2 óra minimum.

Beveszese pirulanak harom hetet egyszerre rendszeres, utana követőt vár, hogy Ön vére folyása kezdődik. Ez általánosságot megvéve egy hét.

Egy nap vére folyása követőt pirula ismét nyeldes. Összes idő négy hét ami menzesz ciklus és Ön nyeldes pirula három hét és nem nyeldes egy hét. Ha kihagy pirula nyelése nem csinál szexuális dolog egy hét.

Egyéb eshetőség Ön belees a teherbe. Ha kihagy kettő pirula nyelése nem csinál szexuális dolog következő ciklus kezdete egy hét után való.

Mellékes effektusokkal van: Ön elhány magát, első esetnél kivérezi magát nem megfelelő időpontnál (dátum), feje szédül, hasa fáj, érének dagadása, fájás Ön testének változatos pontokjai, extreme lehetségesség szőrszálnövekedés Ön testének helyein Önnek kényes és esztétitikátalan.

Fontos! Nem nyeldesi pirula annak esete alkalmával hogy Ön korábban beleesett a teherbe és teher állapot azóta fennáll Önnek!

Nem nyeldesi pirula annak esete fennforog hogy Ön hím: kizárólagos csak nőstény nyeldes pirula.

Nem nyeldesi pirula amikor Önnek mája elégtelen vagy Önnek szíve ritmusosan zavart.

Egyéb mellékes effektusokért és kockázat mértékekért kérdeződjön Önnek orvos vagy gyógyszert készítő szakember.

Reméljük jól használ. Köszönünk Önnen bizalom neki miénk cégnek, hogy miénk terméket Ön nyeli.”


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jets fanként végig röhögöd a szezont 😀Wester
Régi szép ramses évek. 😉 😀

Ilyet is jó lehet játszani. 😀
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
 wohoo.hu/image_700/4566.jpgdani2594
Mi van?! Úgy rúgta ki a prof, hogy a lába nem érte a földet? Nemértem.
😉Atari
"Professzor! Én nem hiszek a fizikában!" Szóval bassza meg a fizika összes törvénye, nem léteznek, vagyis nincs például gravitáció, ami megakadályozná, hogy csak úgy ültömből ellebegjek másfele 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Egy fickó odamegy a mozi pénztárához, a kezében egy csirke. Kér két jegyet az előadásra. - Uram, a csirkével mi a szándéka? – kérdi a pénztáros. - Ó, ez az én kis háziállatom, nagyon szereti a filmeket. - Sajnálom uram, háziállatot nem engedhetünk be a moziba! A férfi nem adja fel, bemegy a wc-re és bedugja a nadrágjába a csirkét. Beül a nézőtérre, majd amikor elkezdődik a film, lehúzza a cipzárját, a csirke pedig kidugja rajta a fejét és nézi a filmet. A mellettük ülő nő megböködi a barátnőjét: - Úristen! A mellettem ülő pasi lehúzta a cipzárját! - Na és? Mit esel pánikba, már láttál faszt, nem? Egyet láttál, mindet láttad – nyugtatja a barátnő. - Igen, ez igaz. Viszont ez itt mellettem megeszi a pattogatott kukoricámat!”

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nem sértődtem meg, tudomásul vettem, hogy nem ülnek a poénjaim, ennyi, majd igyekszem alaposan átrostálni őket.laccoo74
vagy írj direkt bevallottan szar vicceket, mint én 😊

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!

Ez legalább egy picit viccesnek nevezhető?laccoo74
ha nem vagy Jets fan, akkor igen, de ezzel is lesz baj... merthogy vótmá! 😀Collapo
Jets fanként végig röhögöd a szezont 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
dani2594
Mi van?! Úgy rúgta ki a prof, hogy a lába nem érte a földet? Nemértem.
😉Atari
"Prof, én nem hiszek a fizikában" - és azzal ki-levitált a teremből megcáfolván ezzel a fizikát. A professzor úr ettől el is ejti a krétát, hatalmas megdöbbenésére.
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
dani2594
Mi van?! Úgy rúgta ki a prof, hogy a lába nem érte a földet? Nemértem.
😉

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Remélem nem volt korábban 😂

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
ha nem vagy Jets fan, akkor igen, de ezzel is lesz baj... merthogy vótmá! 😀Collapo
nemcsak, hogy volt, de szerintem azóta nem telt el nap, hogy valaki ne posztolta volna 😛shawnka
de mondjuk azt akár naponta többször is megnézem szívesen 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
ha nem vagy Jets fan, akkor igen, de ezzel is lesz baj... merthogy vótmá! 😀Collapo
nemcsak, hogy volt, de szerintem azóta nem telt el nap, hogy valaki ne posztolta volna 😛
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."

Ez legalább egy picit viccesnek nevezhető?laccoo74
ha nem vagy Jets fan, akkor igen, de ezzel is lesz baj... merthogy vótmá! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Ez legalább egy picit viccesnek nevezhető?