Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 subba.blog.hu/2013/01/19/napi_gif_evolucio 😀 😀
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
laccoo74-nek:
Legszebb ajándék az aorta.
Mert szívből jön.
Sobri Jóska
Bázzeg. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 329 — #NoStress
laccoo74-nek:
Legszebb ajándék az aorta.
Mert szívből jön.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 329 — #NoStress

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Best of cégér:

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Itt konkrétan a "gyimilcsbű" szóra gondoltam. Ez tipikusan az az eset amikor a városi próbál meg vidékiesen beszélni, csak nem sikerül.
Te már egy magasabb szint vagy 😊dcsicsak
leviszlek véérdombra (értsd Várdomb) vagy valahá a Sárközbe piaculni vagy búcsúba ott oly aranyrögöket lehet bányászni, mint a tojés ( értsd tojás ) illetve a hávalaiva ( értsd hová valósi vagy ) de szabolcs az igyazi gyöngyszem, onníííááééét lehet ojjt mutatni, hogy azt se mondod meg még tíz perc után se, hogy az anyanemzet nyelvén beszíííííííííl. 😀sutianap
emánsakívané! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
lakótársak ellen használj folpakkot!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Itt konkrétan a "gyimilcsbű" szóra gondoltam. Ez tipikusan az az eset amikor a városi próbál meg vidékiesen beszélni, csak nem sikerül.
Te már egy magasabb szint vagy 😊dcsicsak
leviszlek véérdombra (értsd Várdomb) vagy valahá a Sárközbe piaculni vagy búcsúba ott oly aranyrögöket lehet bányászni, mint a tojés ( értsd tojás ) illetve a hávalaiva ( értsd hová valósi vagy ) de szabolcs az igyazi gyöngyszem, onníííááééét lehet ojjt mutatni, hogy azt se mondod meg még tíz perc után se, hogy az anyanemzet nyelvén beszíííííííííl. 😀sutianap
akkor ő a te hősöd  www.facebook.com/photo.php?fbid=203017409842181&set=a.201866979957224.63118.201841623293093&type=1&relevant_count=1

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Itt konkrétan a "gyimilcsbű" szóra gondoltam. Ez tipikusan az az eset amikor a városi próbál meg vidékiesen beszélni, csak nem sikerül.
Te már egy magasabb szint vagy 😊dcsicsak
leviszlek véérdombra (értsd Várdomb) vagy valahá a Sárközbe piaculni vagy búcsúba ott oly aranyrögöket lehet bányászni, mint a tojés ( értsd tojás ) illetve a hávalaiva ( értsd hová valósi vagy ) de szabolcs az igyazi gyöngyszem, onníííááééét lehet ojjt mutatni, hogy azt se mondod meg még tíz perc után se, hogy az anyanemzet nyelvén beszíííííííííl. 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Ez sokkal rövidebb
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Kicsit hosszú, de végigsírtam
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
off:
Skacok: mi az a flémgyár?
onkishaszi
off:
ha engem, vagy a wikit kérdezed, akkor a flémgyár a félrefordítása a flame war kifejezésnek:

"A flame war („lángháború”) egy olyan folyamat, mely során szándékosan sértő, ellenséges, offtopic (témához nem kapcsolódó) hozzászólásokat küldenek egy nyilvános (általában internetes) fórumra. Az ilyen, általában ún. flame-csalikra (flamebait) válaszoló üzeneteket nevezik flame-eknek. Flame-ek küldése homlokegyenest ellenkezik a Netikett elveivel, és az internetes közösség tagjaiban is ellenérzést vált ki. A flame war minden fórumon, internetes oldalon megtalálható. Nincs olyan hely, ahova ne keveredne fel egy olyan ember, aki agresszív, vagy másokat utálna. A politikai flame war-ok általában ugyanolyan primitív viták, mint amit a való életben is hallhatunk, de egy játékokkal foglalkozó oldalon sokkal "mélyebb" szintű flame-ekkel találkozhatunk. A legfontosabb, hogy soha ne válaszoljunk egyikre se, mert észre sem vesszük, és mi is részesei leszünk egy ilyen vitatkozásnak.

Az eseményről a collegehumor.com készített egy dalt We Didn't Start The Flame War címen, amelyik bemutatja, miről is szól a flame war."

esetleg kiegészítése, miszerint már nagyüzemben megy a flame....
onCollapo
Egy szóval: Sobri.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
off:
Skacok: mi az a flémgyár?
onkishaszi
off:
ha engem, vagy a wikit kérdezed, akkor a flémgyár a félrefordítása a flame war kifejezésnek:

"A flame war („lángháború”) egy olyan folyamat, mely során szándékosan sértő, ellenséges, offtopic (témához nem kapcsolódó) hozzászólásokat küldenek egy nyilvános (általában internetes) fórumra. Az ilyen, általában ún. flame-csalikra (flamebait) válaszoló üzeneteket nevezik flame-eknek. Flame-ek küldése homlokegyenest ellenkezik a Netikett elveivel, és az internetes közösség tagjaiban is ellenérzést vált ki. A flame war minden fórumon, internetes oldalon megtalálható. Nincs olyan hely, ahova ne keveredne fel egy olyan ember, aki agresszív, vagy másokat utálna. A politikai flame war-ok általában ugyanolyan primitív viták, mint amit a való életben is hallhatunk, de egy játékokkal foglalkozó oldalon sokkal "mélyebb" szintű flame-ekkel találkozhatunk. A legfontosabb, hogy soha ne válaszoljunk egyikre se, mert észre sem vesszük, és mi is részesei leszünk egy ilyen vitatkozásnak.

Az eseményről a collegehumor.com készített egy dalt We Didn't Start The Flame War címen, amelyik bemutatja, miről is szól a flame war."

esetleg kiegészítése, miszerint már nagyüzemben megy a flame....
on

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Kroos
Az ilyeneket csak azért nem szeretem, mert nem hiteles. Ki a f*szom beszél így? 😀dcsicsak
Énsutianap
Itt konkrétan a "gyimilcsbű" szóra gondoltam. Ez tipikusan az az eset amikor a városi próbál meg vidékiesen beszélni, csak nem sikerül.
Te már egy magasabb szint vagy 😊
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
off:
Skacok: mi az a flémgyár?
on

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Say what?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Kroos
Az ilyeneket csak azért nem szeretem, mert nem hiteles. Ki a f*szom beszél így? 😀dcsicsak
Én


Aki nem hiszi, annak utánajárnak