Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
a világvége levezényléshez mindenképp profit akarnak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
‎6 ok, amiért a világ megérett a pusztulásra

1. Emberek napokig állnak sorba egymást taposva egy olyan telefonért, ami nem hiánycikk, nem lett olcsóbb.

2. A Gangnam style elérte az 1 milliárdomodik letöltést

3. A Facebookon a felhasználók nagy részének önmagukról, tükörben készített profilképe van, mert nincs a 2000 ismerősük között egy sem, aki csinálna róluk egy normális képet. Mondjuk nem is nagyon lehet.

4. A TV-k elsötétítését ugyanannyian nézik, mint előző nap ugyanakkor a műsort. A nézők elsötétítése viszont sikerrel járt.

5. 2012-ben még mindig nem lehet 5000-esnél nagyobb címlettel fizetni anélkül, hogy ciccegve megkérdeznék: Jaajj, nincs kisebb?

6. Mindenki azt hiszi, hogy Amerika a demokrácia és szabadság hazája. Valójában az amerikai demokrácia egy olyan óriási fehér békegalamb, amit ha egy demokratizálandó ország fölé engednek, az ott mindent összeszarik, majd továbbrepül egy olajoshordóval a szájában.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Két 90 éves öreg cimbora, Mike és Joe egész életükben barátok voltak. Mikor kiderült, hogy Joe-nak már csak napjai vannak hátra, Mike minden nap meglátogatta. Egy nap Mike így szólt:
- Joe, mi mindketten egész életünkben rajongtunk a fociért és hosszú éveken keresztül együtt játszottunk minden vasárnap. Kérlek tedd meg a kedvemért, hogy ha a Mennyországba kerülsz, valahogy tudatod velem, hogy van-e ott is futball.
Joe felnézett Mike-ra a halálos ágyából:
- Mike, te vagy a legjobb barátom sok-sok év óta. Ha lehetséges, megteszem neked ezt a szívességet.
Nem sokkal ezután Joe meghalt.
Néhány éjszaka múlva Mike-ot felébresztette álmából egy halvány fénysugár és egy hang, mely a nevén szólította.
- Mike, Mike!
- Ki az? - kérdezte Mike hirtelen felülve.
- Én vagyok, Joe.
- Te nem lehetsz Joe, Joe meghalt.
- Mondom, hogy én vagyok, Joe - bizonygatta a hang.
- Joe, hol vagy?
- A Mennyországban - válaszolt Joe. - Van néhány nagyon jó hírem és egy kis rossz hírem.
- Mondd először a jó híreket - szólt Mike.
- Van futball a Mennyben. Ami még jobb, az összes öreg barátunk aki már meghalt, itt van velünk. Még ennél is jobb, hogy újra fiatalok vagyunk. Ráadásul örökké tavasz van, soha nem esik vagy havazik. És a legjobb, hogy annyit focizhatunk, amennyit csak akarunk, soha nem fáradunk el.
- Ez nagyszerű! - lelkendezett Mike. - Felülmúlja legvadabb álmaimat is! De akkor mi a rossz hír?
- Kedden te is benne vagy a kezdőcsapatban.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
azért szerintem az is befér ebbe a kategóriába, hogy a neten lehet fogadni, arra ki lesz az új pápa 😀

a fekát mondják nagyon. fókuszba mutatták, 4es odds van rá.
mondjuk az is vicces lesz, ha megszavazzák és fehér füsttel jelzik majd 😀dugo1993
A fehér füst akkor van amikor meghal a pápa nem? 😀dcsicsak
Nem, a szavazás során bezárják a bíborosokat, és a szavazólapokat égetik el minden szavazási kör után. Ha nincs pápa, akkor olyan cuccal égetik, hogy fekete füst legyen, ha megvan a pápa, akkor jön a fehér füst.somoskovig
te is láttad az Angyalok és Démonok c. filmet? Amadeus91
Nem, én művelt vagyok.

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
laccoo74
Ugye erre mondják a klasszikusok, hogy BAZDMEG NE MÁ!!!!!!! Bocs!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amadeus91
na ugye, sobri mennyivel olcsóbban és biztosabban megoldja 😛
több mint 11 éve
catattack 3 520
Amadeus91
A csaj így járt, reméljük nem finnyás! 😊
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Ezt a gyűlölködjünk topic gyerekgyilkosos témájához!

Avagy a gyerekgyilkosok evolúciója:

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
elvileg régi, de most láttam először.... 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
te is láttad az Angyalok és Démonok c. filmet? Amadeus91
az is elég ha figyelt töri órán
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
azért szerintem az is befér ebbe a kategóriába, hogy a neten lehet fogadni, arra ki lesz az új pápa 😀

a fekát mondják nagyon. fókuszba mutatták, 4es odds van rá.
mondjuk az is vicces lesz, ha megszavazzák és fehér füsttel jelzik majd 😀dugo1993
A fehér füst akkor van amikor meghal a pápa nem? 😀dcsicsak
Nem, a szavazás során bezárják a bíborosokat, és a szavazólapokat égetik el minden szavazási kör után. Ha nincs pápa, akkor olyan cuccal égetik, hogy fekete füst legyen, ha megvan a pápa, akkor jön a fehér füst.somoskovig
te is láttad az Angyalok és Démonok c. filmet?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
azért szerintem az is befér ebbe a kategóriába, hogy a neten lehet fogadni, arra ki lesz az új pápa 😀

a fekát mondják nagyon. fókuszba mutatták, 4es odds van rá.
mondjuk az is vicces lesz, ha megszavazzák és fehér füsttel jelzik majd 😀dugo1993
A fehér füst akkor van amikor meghal a pápa nem? 😀dcsicsak
Nem, a szavazás során bezárják a bíborosokat, és a szavazólapokat égetik el minden szavazási kör után. Ha nincs pápa, akkor olyan cuccal égetik, hogy fekete füst legyen, ha megvan a pápa, akkor jön a fehér füst.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79

annyira nem vagyok oda ezekért, de ez odaver! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
azért szerintem az is befér ebbe a kategóriába, hogy a neten lehet fogadni, arra ki lesz az új pápa 😀

a fekát mondják nagyon. fókuszba mutatták, 4es odds van rá.
mondjuk az is vicces lesz, ha megszavazzák és fehér füsttel jelzik majd 😀dugo1993
A fehér füst akkor van amikor meghal a pápa nem? 😀
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
azért szerintem az is befér ebbe a kategóriába, hogy a neten lehet fogadni, arra ki lesz az új pápa 😀

a fekát mondják nagyon. fókuszba mutatták, 4es odds van rá.
mondjuk az is vicces lesz, ha megszavazzák és fehér füsttel jelzik majd 😀

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
A Véderes balhéhoz:


több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
BREAKING NEWS: Michael Vick is staying with the Eagles, but fumbled the pen 12 times when signing the new contract.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"