Viccek

51 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress

több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Simpson családban kaptam el ezt a párbeszédet Homer és egy pap között:
H: -Atyám és valóban..tényleg soha nem szoktak ööö....
Pap: -így van Homer. A cölibátus az egyik legnagyobb kihívás számunkra.
H: -Cölibátus? Én a pénteki húsmegvonásra gondoltam.
😀

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Itt nem láttam még, meg ugye Urban legend, urban legend és is mai, de és ettől még lehet mókás is

Ez egy rádióbeszélgetés, ami gallíciaiak és északamerikaiak között valóban megtörtént, a 106-os tengerészeti vészhívó csatornán rögzítették a gallíciai partoknál, Costa de Fisterrán 1997. 10. hó 16.-án. (A beszélgetés valóban megtörtént, és eloször 2005 márciusában hozta nyilvánosságra a spanyol katonai hivatal. Minden spanyol újság leközölte, és egész Spanyolország halálra röhögte magát.)

**Gallíciaiak: (Zaj a háttérben.)**: Itt az A853 beszél Önökhöz, kérem változtasság meg a pozíciójukat 15 fokkal délre, hogy elkerüljük az ütközést! Önök egyenesen felénk tartanak, a távolság 25 tengeri mérföld.

**Amerikaiak: (Zaj a háttérben): Azt tanácsoljuk Önöknek, hogy változtasság meg a pozíciójukat 15 fokkal északra, hogy elkerüljük az ütközést!

** Gallíciaiak: Negatív válasz. Megismételjük: változtassák meg a pozíciójukat 15 fokkal délre, hogy elkerüljük az ütközést!

** Amerikaiak: (Egy másik hang): Itt az Amerikai Egyesült Államok egyik tengeri hajójának kapitánya beszél Önökhöz. Ragaszkodom hozzá, hogy azonnal változtassák meg a pozíciójukat 15 fokkal északra, hogy elkerüljük az ütközést!

**Gallíciaiak: Mi nem látjuk a kérésnek sem megvalósíthatóságát, sem szükségességét, ezért Önöknek javasoljuk a pozíciójuk 15 fokkal délre történo megváltoztatását, hogy elkerüljük az ütközést.

**Amerikaiak (nagyon izgatott, parancsoló hang): ITT RICHARD JAMES HOWARD KAPITÁNY, AZ AMERIKAI EGYESÜLT ÁLLAMOK USS LINKOLN NEVU ANYAHAJÓJÁNAK KAPITÁNYA BESZÉL, AMI A MÁSODIK LEGNAGYOBB HADIHAJÓJA AZ ÉSZAKAMERIKAI FLOTTÁNAK. KÍSÉR MINKET KÉT PÁNCÉLOS CIRKÁLÓ, HAT ROMBOLÓ, ÖT KERESZTHAJÓ, NÉGY TENGERALATTJÁRÓ ÉS TÖBB HAJÓ, AMELYEK ÁLLANDÓAN TÁMOGATNAK. A PERZSA ÖBÖLBE TARTUNK, HOGY OTT EGY KATONAI MANOVERT ELOKÉSZÍTSÜNK ÉS EGY IRAKI OFFENZÍVA ESETÉN VÉGREHAJTSUNK. ÉN NEM AJÁNLOM, ÉN MEGPARANCSOLOM ÖNNEK, HOGY VÁLTOZTASSA POZÍCIÓJÁT 15 FOKKAL ÉSZAKRA!!!! AMENNYIBEN NEM HAJTJA VÉGRE, KÉNYTELENEK LESZÜNK A SZÜKSÉGES LÉPÉSEKET MEGTENNI, HOGY BIZTOSÍTSUK AZ ANYAHAJÓ ÉS A HADERO BIZTONSÁGÁT!!! ÖNÖK TAGJAI EGY SZÖVETSÉGES ÁLLAMNAK, TAGJAI A NATONAK ÉS ÍGY ENNEK A HADERONEK!!! KÉREM AZONNAL ENGEDELMESKEDJENEK ÉS MENJENEK AZ UTUNKBÓL!!!

**Gallíciaiak: Itt Juan Manuel Salas Alcantra beszél. Mi ketten vagyunk. Velünk van a kutyánk, az ételünk, két sör és egy ember a Kanári szigetekrol, aki éppen alszik. A Cadena Dial von la Coruna adó és a 106-os tengeri vészhívó csatorna támogat. Sehova nem utazunk, a szárazföldrol beszélünk Önökhöz. Az A-853-as számú Finisterrai világítótoronyban vagyunk, a gallíciai partoknál. Halvány fingung sincs, hogy a spanyol világítótornyok rangsorában hányadikak vagyunk. És megtehetik a lépéseket, amiket szükségesnek tartanak és amelyekre vágynak, hogy a biztonságát a szaros anyahajójuknak garantálják, különösen, hogy nemsokára a gallíciai partok szikláin szét fog zúzódni, és ezen megfontolásból ki kell tartanunk amellett és szeretnénk Önöknek mégegyszer a lelkükre kötni, a legjobb, legegészségesebb és legokosabb Önöknek és embereiknek, ha pozíciójukat 15 fokkal délre megváltoztatják, hogy az ütközést elkerüljük.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kobalu91 945 — Scientist
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Elnézést ha volt már:

Bemegy a cowboy a bárba, és meglát egy csinos lányt, aki a pultnál üldögél. Be akar vágódni nála, de nem tudja, hogyan kezdje. Gondol egyet, előveszi a coltját, halomra lövi az ott szórakozókat, csak a lányt hagyja életben. Akkor összeszedi minden
bátorságát, odamegy hozzá, és megszólítja:

- Mit csinál egy ilyen csinos lány egyedül a bárban?

Do your job
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Mascot vs. little girl 0-1
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Egy hatalmas katonai teherszállító repülőgépet kísér két vadászgép. A pilóták rádión keresztül beszélgetnek egymással unaloműzésként. A vadászpilóták elkezdenek mindenféle műrepülő gyakorlatokat végezni. Egyikük átszól a teherszállító gép pilótájának:
- Látod, pupák, mire jók ezek a kis madarak?
A nagy gép pilótája visszaszól:
- Ugyan már, ez semmi. Most én jövök, ezt biztos nem tudjátok utánam csinálni!
A két vadászgép hátrébb húzódik, várják a mutatványt, de a nagy gép rendületlenül repül tovább. Öt perc múlva a pilóta beleszól az éterbe:
- Na, láttátok?
- Nem láttunk semmit. Miért, mit csináltál?
- Lássuk csak: robotpilótára kapcsoltam, felálltam, kinyújtóztattam a lábaimat, ittam egy kávét, és hátramentem a klotyóba...

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Minek ez a pozőrködés tessék direktbe nyomni


Nem hivalgó, cifra páva
Nem modern az én szivem.
Egyszerűség lakik benne
Mosolyogva szeliden.

Egyszerű, de tiszta nóták
Amiket én dalolok -
Mert a szívem súgja őket,
Nem is olyan nagy dolog.

Úgy csicsereg az én szívem
Egyszerűen, szabadon,
Mint a pintyőke madárka
Fönt a lombos ágakon.

Ami a szívemen fekszik
Azt dalolom, semmi mást:
Legelő, kicsiny birkáktól
Tanultam a versirást.

Egyszerű és tiszta nóta,
Gólyafészek, háztető -
Nincsen benne semmi, ámde
Az legalább érthető.

A jó Isten egyszerűnek
Alkotta az eszemet,
Nincsen abban nagy modernség
Csak szelídség, szeretet.

Kicsi kunyhó, szerető szív,
Messze égbolt, tiszta, kék -
Fulladjon meg Ady Endre
Lehetőleg máma még.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nem volt még csak 48x minden évbenToca
már vártalakAmadeus91
legközelebb dalban 😉

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 948
Amadeus91
Nem volt még csak 48x minden évbenToca
már vártalak

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Amadeus91
Nem volt még csak 48x minden évben
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 948

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 119 — Saturday Night Lights

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79

estére megcsapott 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 948

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Viccek vs. Off-topic vs. Gyűlölködjünk....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
A Növényi-s sztorihoz annyit fűznék hozzá, hogy az legalább ugyanakkora paraszt, aki csak úgy az utcára engedi ki rendszeresen a kutyáját, mint aki ráuszítja a sajátját máséra. A kertes övezetben élők biztos tudják, hogy milyen kellemes más tetü kutyája után szedni a kutyaszart meg hogy a ház előtti dísznövényeket lehugyozzák, mert más tahó fasz csak úgy kiengedi a kutyáját hadd menjen amerre akar. Ha lusta sétáltatni vagy nincs ideje rá, akkor mi a faszomnak tart kutyát az ilyen. Szóval a pincsi kutyát tudom sajnálni, a gazdáját nem.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 673 — Cowboys fan
Lehet, hogy túl öreg vagyok, de nekem elsősorban ez:

laccoo74
tizeniksz-húsz éve volt valami vetélkedő a tévében, valamelyik olimpia előtt, nyilván ötkarikás témával.
az egyik csapatnak az volt a feladata, hogy Növényi győzelmi táncát kellett ellejtenie 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 673 — Cowboys fan
Én arra gondoltam, hogy ezt a bejegyzést vagy nem Norbi írta, vagy ha igen, akkor elmentek neki otthonról.
Viszont azt el kell ismerjem, egyik sem vicces, valóban.Sobri Jóska
azt mégsem írhatta, hogy "ha megtalállak, letépem a fejed, és belehugyozok a gyomrodba, aztán felgyújtom a hulládat a gecibe, kisköcsög!"
vagy igen?slowmotion
már bocs, de Norbiról nekem spec. pont ez jut eszembe, nem pedig valami kiszeltündis bejegyzés.kittli
nekem sem, de attól még a fácse eléggé köznek minősül, szóval ha ott halálosan megfenyeget valakit, akkor - gondolom - akár el is vihetnék.

különben is, Don Vito se mondta volna sosem, hogy "nem fogadtad el az ajánlatom, kapsz cserébe egy betoncsizmát", hanem csak annyit, hogy "végtelenül csalódott vagyok".
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Lehet, hogy túl öreg vagyok, de nekem elsősorban ez:

több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Én arra gondoltam, hogy ezt a bejegyzést vagy nem Norbi írta, vagy ha igen, akkor elmentek neki otthonról.
Viszont azt el kell ismerjem, egyik sem vicces, valóban.Sobri Jóska
azt mégsem írhatta, hogy "ha megtalállak, letépem a fejed, és belehugyozok a gyomrodba, aztán felgyújtom a hulládat a gecibe, kisköcsög!"
vagy igen?slowmotion
már bocs, de Norbiról nekem spec. pont ez jut eszembe, nem pedig valami kiszeltündis bejegyzés.
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Csak hogy vicc is legyen:

A Budapesti metróvonalok olyanok, mint a dimenziók:
-Az első hármat mindenki ismeri.
-A negyedik láthatatlan és megfoghatatlan. Az időt szokták emlegetni, ha szóba kerül.
-Az ennél nagyobb sorszámúakkal az őrültek és a szakemberek foglalkoznak.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 673 — Cowboys fan
Én arra gondoltam, hogy ezt a bejegyzést vagy nem Norbi írta, vagy ha igen, akkor elmentek neki otthonról.
Viszont azt el kell ismerjem, egyik sem vicces, valóban.Sobri Jóska
azt mégsem írhatta, hogy "ha megtalállak, letépem a fejed, és belehugyozok a gyomrodba, aztán felgyújtom a hulládat a gecibe, kisköcsög!"
vagy igen?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Én arra gondoltam, hogy ezt a bejegyzést vagy nem Norbi írta, vagy ha igen, akkor elmentek neki otthonról.
Viszont azt el kell ismerjem, egyik sem vicces, valóban.