Viccek

51 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress

több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Röhögünk azon, amin sírni kéne-rovat

Egy hölgyismerősöm kapta ezt facebookon, üzenetben egy számára teljesen ismeretlen faszitól. 16 perce röhögök. Udvarlás: rosszul csinálod

"Szia!
Szeretném veled megosztani pár gondolatomat és elképzelésemet.
Tetszel nekem. Számomra nagyon kedves képről a kisugárzásod. Szeretnélek megismerni. Nem feltétlenül itt, mert ez itt net. Csak egymás betűit látjuk se a hangját, se a szemét nem halljuk, látjuk és még egymás lelki kisugárzását sem érezzük és szerintem ez a három dolog elengedhetetlen az ismerkedéshez. Úgymond a net a beszélgetés lelkét nem adja meg.
Szerintem minden élőben dől el. Találkozni szeretnék veled, de nem pár órára.
Ezt az egészet úgy képzelném és ezt tapasztalatból mondom, hogy működik is, hogy eltöltünk egymással egy teljes napot. Mondjuk reggel 9-től este 9-ig. Ha két ember találkozik főleg idegenben és nem ismerős által akkor természetes, hogy ott a para, az idegesség. Nyilvános helyen találkoznánk ahol sok az ember, hogy meglegyen a biztonság érzet.
A talin az első néhány óra arról szólna, hogy a jégcsapok leolvadjanak a lelkünkről. Addig úgy is csak ilyen alap témákat merítenénk ki. És ahogy egyre jobban ismernénk meg egymást egyre inkább nyitnánk egymás felé. És estére már teljesen nyíltan beszélgetnénk bármilyen témában. Ez tényleg működik én kipróbáltam. Természetesen ennénk is, elmennénk moziba is. Szóval hivatalosan ez egy randi lenne, csak nem pár óráig tartana, hanem egy teljes napig. 3 randi egyben.
És ha jól sikerülne az este akkor akár több is lehetne. Akár össze is olvadhatnánk testileg.
De utána NEM fogok lelépni. Ha kell ezt még írásba is adnám neked, hogy meglegyen a biztonság érzeted. Megbeszélnénk a továbbiakat, mikor talizzunk legközelebb és a többi. Én szeretek romantikázni. Attól, hogy kicsit rendhagyó a levelem még nem hülyíteni akarlak. Tudom mit akarok, téged és ezt kimondom. Próbáld meg. Ígérem, hogy nem bánod meg!!!!!"berger90
A nők agya eléggé másképp jár, ha elég soknak elküldi, simán lesz aki bekajálja ezt a szöveget. És akkor a faszikám gyakorlatilag nulla ráfordítással felszedett egy csajt. Mi ebben a vicces, hogy kamu a szöveg? Persze hogy az, miért te mit mondasz nekik, talán az igazat? 😀 😀
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ezt így keddtől nagyon!


Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Röhögünk azon, amin sírni kéne-rovat

Egy hölgyismerősöm kapta ezt facebookon, üzenetben egy számára teljesen ismeretlen faszitól. 16 perce röhögök. Udvarlás: rosszul csinálod

"Szia!
Szeretném veled megosztani pár gondolatomat és elképzelésemet.
Tetszel nekem. Számomra nagyon kedves képről a kisugárzásod. Szeretnélek megismerni. Nem feltétlenül itt, mert ez itt net. Csak egymás betűit látjuk se a hangját, se a szemét nem halljuk, látjuk és még egymás lelki kisugárzását sem érezzük és szerintem ez a három dolog elengedhetetlen az ismerkedéshez. Úgymond a net a beszélgetés lelkét nem adja meg.
Szerintem minden élőben dől el. Találkozni szeretnék veled, de nem pár órára.
Ezt az egészet úgy képzelném és ezt tapasztalatból mondom, hogy működik is, hogy eltöltünk egymással egy teljes napot. Mondjuk reggel 9-től este 9-ig. Ha két ember találkozik főleg idegenben és nem ismerős által akkor természetes, hogy ott a para, az idegesség. Nyilvános helyen találkoznánk ahol sok az ember, hogy meglegyen a biztonság érzet.
A talin az első néhány óra arról szólna, hogy a jégcsapok leolvadjanak a lelkünkről. Addig úgy is csak ilyen alap témákat merítenénk ki. És ahogy egyre jobban ismernénk meg egymást egyre inkább nyitnánk egymás felé. És estére már teljesen nyíltan beszélgetnénk bármilyen témában. Ez tényleg működik én kipróbáltam. Természetesen ennénk is, elmennénk moziba is. Szóval hivatalosan ez egy randi lenne, csak nem pár óráig tartana, hanem egy teljes napig. 3 randi egyben.
És ha jól sikerülne az este akkor akár több is lehetne. Akár össze is olvadhatnánk testileg.
De utána NEM fogok lelépni. Ha kell ezt még írásba is adnám neked, hogy meglegyen a biztonság érzeted. Megbeszélnénk a továbbiakat, mikor talizzunk legközelebb és a többi. Én szeretek romantikázni. Attól, hogy kicsit rendhagyó a levelem még nem hülyíteni akarlak. Tudom mit akarok, téged és ezt kimondom. Próbáld meg. Ígérem, hogy nem bánod meg!!!!!"

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 613 — Sin City Raiders fan
- Milyen medve?peterbadbone
ez az egyik kedvenc viccem kb, de évek óta nem hallottam, köszi 😀kaszo
Másik klasszikus:

Az öreg székelyhez egy újságíró látogat le falura, hogy riportot készítsen kisiskolások részére.
- Kérem mondja el egy napját!
- Hát édes fiam, reggel felkelek, megeszek egy fél oldal szalonnát. Megiszok rá 4-5 pálinkát...
- Na de bátyám, ezt így nem lehet, mondja inkább hogy könyvet olvas.
- Jól van fiam. Tehát felkelek reggel, megeszek egy fél oldal szalonnát. Elolvasok 4-5 könyvet, aztán addig dolgozok kinn a szántón, amíg olyannyira megnő a tudásszomjam, hogy 5-6 könyvet ismét el kell olvasnom. Bele is szédülök a sok olvasásba, ezért lefekszem, pihenek egyet. Mikor felébredek, megeszek egy jó nagy darab csülköt 1 vekni kenyérrel. Ebéd után elmegyek a könyvtárba. A Pista már rendszerint ott vár. Együtt elolvasunk vagy 12-t, egészen addig, amíg a könyvtár bezár. Utána meg átmegyünk a Józsihoz, mert neki meg nyomdája van!

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
- Milyen medve?peterbadbone
ez az egyik kedvenc viccem kb, de évek óta nem hallottam, köszi 😀
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Kedves utasaink, itt az Önök kapitánya beszél!Erősen zuhanunk,és már kidobáltunk minden nehezéket de ez sem volt elég, úgyhogy utasaink közül kell megválnunk néhánytól. Hogy ne lehessen kivételezéssel vádolni bennünket, ábécé sorrendben
szabadulunk meg a túlsúlytól. Jelentkezzenek tehát először az "A",mint afro-amerikaiak!
Természetesen senki sem mozdul...
- Akkor jelentkezzenek a "B", mint barna bőrűek!
Újból senki, csak a sorok közt egy kisgyerek mondja az apjának:
- Te papa, nem kéne jelentkeznünk? Hiszen mi afro-amerikaiak is vagyunk, meg a bőrünk is barna!
Mire az apja:
- A pofádat befogod fiam, mi most itt NIGGEREK vagyunk, úgyhogy először a KÍNAIAK jönnek.
Mire a hátsó sorból egy hang:
-Ném kínáái! Szárgá!
több mint 10 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 613 — Sin City Raiders fan
Székely meg a fia elhatározzák, hogy vadászni mennek. Másnap felpakolják a puskát a szekérre, el is indulnak a Hargitára. Meglövik a medvét ám hazafelé menet az öreg székely megszomjazik.
- Fiam beugrok ide a kocsmába egy kupica fenyővízért, addig te vigyázz a szekérre meg a medvére.
Kis idő múlva kijön, látja, hogy sehol a medve.
- Fiam, hol a medve?
- Milyen medve édesapám?
Bambán néz az öreg, majd dühösen kérdőre vonja a fiát.
- Na ide figyelj, tegnap elhatároztuk, hogy medvére megyünk. így volt fiam?
- így volt, édesapám.
- Reggel felmentünk a havasokba. így volt fiam?
- így volt, édesapám.
- Meglőttük a medvét. így volt fiam?
- így volt, édesapám.
- Feldobtuk ide a szekérre. így volt fiam?
- így volt, édesapám.
- Megálltunk itt a kocsma elott, hogy igyak egyet. így volt fiam?
- így volt, édesapám.
- Meghagytam, hogy vigyázz a medvére. így volt fiam?
- így volt, édesapám.
- No, akkor, hol a MEDVE?
- Milyen medve?

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vajon az emberek ilyenkor miért nem gondolkodnak, hogy de már pedig a dinók kihaltak?😊
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zZGNk8pUj4YNB2
Valszeg az első reflex, ha fut feléd valami baszott nagy dolog éles/hegyes cuccokkal, az, hogy rohanj. Vagy csak szimplán Jurassic Park-fan.

Iktriad pedig egy lelketlen alak, sokadszor bizonyítja be (bár Boucher azért félig jó pont), ezért a Jax idén is szívni fog.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 889 — nabege2@yahoo.com
Vajon az emberek ilyenkor miért nem gondolkodnak, hogy de már pedig a dinók kihaltak?😊
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zZGNk8pUj4Y
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elfogtunk pár smset (Belichick és Tebow között). 😀😀😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930


😀 (hollanddal ismertem, de így se rossz)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 10 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 613 — Sin City Raiders fan
SZÉKELY SÜRGÖNY !
A székely bácsi kimegy Magyarországra. A feleségét a komájára bízza, figyelje nehogy megcsalja. Egy pár nap után látja a koma, hogy Etel (a székely bácsi felesége) egy katonatiszttel bemegy a hotelbe. Rögtön elrohan a postára, hogy táviratozzon Pityunak.
- Kérem én sürgönyözni szeretnék!
- Mi lenne a szöveg?
- Kérem, gyorsan írja. Komám gyere haza, mert a feleségedet b...k!!!
- De kérem uram, ilyet nem lehet írni! Fogalmazza meg másképpen.
- Na jól van. Akkor gyorsan írja:
Etel a hotelbe,
csücsül a fotelbe,
katona hitelbe
hatol be Etelbe,
textil áru lefelé,
hentesáru befelé,
a szőrszálak összevissza,
baj van komám, gyere vissza!!!

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Borzalmasak ezek a mai fiatalok!Tolakodnak ezekkel a bazi nagy hátizsákjukkal, nem lehet tőlük elférni a buszon, de a helyét egyik sem adná át!
De bácsi, miért mond ilyeneket, amikor az egyikük azonnal átadta a helyét, amikor felszállt?
Az lehet, de a feleségem még mindig áll!
több mint 10 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 613 — Sin City Raiders fan
Készül a székely a vásárba. Kérdezi a felesége:
- Veled mehetek a vásárba?
- Nem, nem jöhetsz!
- De had menjek veled, akkor csak a szekér hátuljára!
- Nem,nem jöhetsz!
Elindul az ember a vásárba. Egyszer csak nagy vihar kerekedik, a villám belecsap a szekér hátuljába.
- Hej, pedig milyen szépen kérte!

több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
ENSZ az USA-hoz: Van egyáltalán bizonyítékuk, hogy Szíria tömegpusztító fegyverekkel rendelkezik?
USA: Természetesen. Megőriztük a számlákat.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
- Na, papa magát meg kell műteni
- Hát inkább meghalok, minthogy...
- Várgyon, várgyon, a kettő nem zárja ki egymást!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
csi77
Az a legnagyobb baj, hogy meg is fogja tenni!