Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
sajnálom szegény leányzót, 5 méterrel a vége előtt vezetett, csak a benyúlás rosszul jött ki😕
több mint 5 éve
dawyd728 3 695
Remélem Dávid Tokióig többet annyira nem ereszt le, mint a tavalyi vb után. Pont ma volt az olimpia helyszínén a Pan Pacific bajnokság, ott Kallisz újra 4:07-et úszott. Hagino és Seto 4:11-et. Szóval egyfelől az aranytól messze van, de az éremért nincs még semmi veszve, de így 30 körül tényleg nem fog beleférni 2-3 hónapos kihagyások.. Szép lenne, ha 31 évesen csúcsra(=érem) érne.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/08/09/731eee.jpg
innen kikapni sem egyszerű 😀
amugy nagy respect Rasovszkynak, nagyon úszott most is.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk fordulók nélkül másfél mp-cel tuti jobb volt Dávid!
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
M4 feliratozói a csúcson

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Durva utolsó 100

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Simábbat vártam😊
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Ez az!!!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Jenő ennyiszer ne mondd már hogy ha megnyeri

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Verrasztó interjúk mindig jók

De wtf időzítés

több mint 5 éve
dawyd728 3 695
Szerintem sokan nincsenek tisztában a 100 és a 200 között mekkora különbség van pillén.
Nyilván mindketten a jelenlegi állapotukban is bennehagytak legalább fél másodpercet. Ettől még Milák nem sprinter és max 1 ezüstre lehetett volna jó. Ha hármasra kerül meg is lett volna.

Tavaly könnyen tudott a 100-ra fókuszálni, mert a 200 pillére nem jutott ki. Viszont nem azért nem jutott ki már tavaly sem, mert sprinter lenne és a 200 a gyengébb száma, hanem sajtburesz 100-on középszerű így a gyengébb számával is csapatba kerülhetett.

Sajnos Laci tényleg csalódás. Mondjuk ő ma már úszott reggel, lehet az sem tett neki jót.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Ez a pille ez durva volt...
nem mondom, hogy blama, de többet vártam😕
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Amikor szétverte az otthonukat a faszi, akkor kapott Katinka is jobbost, utána tudott elköltözni. Ez ‘remek’ indok volt a költözésre, nem az ok. Az okot pont látta mindenki, erre még rájött hogy meg sem tudta rendesen dugni, csak kiabált. 😊
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A racionális egoizmusban a profitmaximáláshoz szükség van emberekre, kollégákra, hiszen egyedül eléggé limitált mennyiségű munka végezhető csak el egy szűk szakterületen.
Sobri Jóska
Ez mindig így van szinte, nem csak a r.e.-ban.

...

Döntéseinél figyelembe veszi az ő érdekeiket is, ami persze sokszor egybeesik a saját érdekeivel.
Semmi ellentmondást nem látok ebben.
Sobri Jóska
Ha ezt előbb tudom, rohanok a multi cégvezetőhöz és az orruk alá dörgölöm
Ebben már megint nem tudom mi a r.e., pont abban nincs benne. Vagy az r. nem kell oda. Ha profitról meg annak maximalizálásáról beszélünk, akkor baromira nem jönnek szóba ilyen humánus dolgok, minthogy mások érdekeinek figyelembe vétele. A profit mindekellőtt = minden más le van szarva.

Akik valaha nekem dolgoztak, üzleti partnereim voltak azok amíg azt a teljesítményt nyújtották, amire szerződtünk, azt kapták, amiben megállapodtunk.
Hisz ez mindenki érdeke.
Sobri Jóska
És? Szerződést nem lehet annulálni? Katinka felállt az asztaltól, mert nem akarta, hogy rámenjen az élete a munkájára. Ahogy én is tettem 2 éve a piacvezető multinál.

Tudod, megbízhatóság, tervezhetőség, lojalitás.
Pláne, ha az ember eleve hozzá közelállókkal dolgozik.
Katka esete elviekben ez lenne.
Hozzá közelálló üzleti partner a férje.
Mégis, magánéleti okok miatt borítja a közös üzletet,
Sobri Jóska
Lásd előbb.

ami ráadásul sok "harmadik fél" számára is egzisztenciális problémákat okozhat. Sobri Jóska
(??) Kinek is ?

És mint írtam, én nem tudtam, nem tudok verésről, vagy bármiféle "szerződésszegésről" Shane részéről. Amitől persze még lehet. Én azt tudom, hogy Katka egyszerűen eddig bírta, besokallt, kiszállt, az agyára ment Shane. Ez gyengeség, nem racionális önzőség, érzelmi befolyásoltság.
Sobri Jóska
Te most tulajdonképpen mi mellett is érvelsz? Ha nincs szerződés, akkor mit is rúg fel?
Az, hogy Tusup egy állat - hogy nem egy agytröszt az látszik sok nyilatkozatából, meg hogy aggresszív gyökér az is, abban mi a gyengeség, hogy megelégelte HK? Nem látsz bele, de nagy lóról kijelented, hogy HK gyenge. Van azért egyfajta vastag bőr az orcádon :/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Berecz Zsombor világbajnok lett vitorlázásban. Finndingi osztály olimpiai szám is egyben. Ezzel ő az első magyar, aki kvótát szerzett Tokióra. 😊
dawyd728
A kvóta már tegnap tuti volt, és Érdi is jó eséllyel kvótát fog szerezni. De hatalmas grat neki!
Vitorlás nemzet leszünk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dawyd728 3 695
Berecz Zsombor világbajnok lett vitorlázásban. Finndingi osztály olimpiai szám is egyben. Ezzel ő az első magyar, aki kvótát szerzett Tokióra. 😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
10km-en így kikapni alig dühítő😊
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
A holland lesz szerintem...
Rasovszky feje előbb elment a célvonal alatt de a keze szerintem másodikként ért a táblához

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Én -néhai- Katka rajongóként azt nem akceptálom tőle, hogy magánéletet vitt az üzletbe.
Ha okés, hogy Shane egy faszkalap, de hasznos, profitábilis, mondhatni jó edző számára, és ebből fakadóan közös a brand, közös a meló, közös az üzlet ÉS közös még a magánélet is, akkor ez így egyben egy “Shane-csomag”.
Ha a magánéletben nem tetszik neki a faszkalapság, akkor eleve ne kérje a csomagot.
De ha meg belevág, akkor ne ugorjon ki, míg véget nem ért az egész, hisz ha lett volna egy szerződés köztük a csomagra, amit aláírnak, akkor ehhez képest semmilyen változás nem történt, ami indokolná a szerződésbontást.
És ami sok embernek sok pénzt vesz ki a zsebéből.
Felelőtlen, önző, számomra elfogadhatatlan így Katka döntése. Még ha magánéleti szempontból érthető is, de cégvezetői, felelős vezetői szempontból meg nagyon nem.
És, mint írtam, itt egyben mozgott az egész.
Sobri Jóska
Nála a magánéleti gebasz többet mutatott a mérleg serpenyőjében, mint a profit az üzletből, amit a további közös munka eredménye lenne. Én személy szerint saját értékrendem szerint ezért elítélni nem tudom. | Arról nem is beszékve, hogy ha eddig felelősen gazdálkodott a keresett lóvéval, akkor simán megvan a saját és a gyerekeinek is az egzisztenciális alapja. |
empty taxi
Én is annyiban, hogy mások egzisztenciáját, megélhetését, bevételét hagyta figyelmen kívül.
Sobri Jóska
Ezt vicces tőled olvasni, amikor általában a racionális egoizmus legnagyobb élharcosa vagy... szóval mások egzisztenciája ez miért kellene hogy Katkát, téged, engem, bárkit is érdekeljen?

A saját bevétele, megélhetése, élete az valóban számít,... de azon kívül a többieké/másoké miért is?
Igor
A racionális egoizmusban a profitmaximáláshoz szükség van emberekre, kollégákra, hiszen egyedül eléggé limitált mennyiségű munka végezhető csak el egy szűk szakterületen.
És pont a racionális profitmaximálás jegyében az ember azt, aki neki dolgozik, akiért ő a felelős sose hagyja szarban, tartja a szavát, vállalja a felelősséget. Döntéseinél figyelembe veszi az ő érdekeiket is, ami persze sokszor egybeesik a saját érdekeivel.
Semmi ellentmondást nem látok ebben.
Akik valaha nekem dolgoztak, üzleti partnereim voltak azok amíg azt a teljesítményt nyújtották, amire szerződtünk, azt kapták, amiben megállapodtunk.
Hisz ez mindenki érdeke.
Tudod, megbízhatóság, tervezhetőség, lojalitás.
Pláne, ha az ember eleve hozzá közelállókkal dolgozik.
Katka esete elviekben ez lenne.
Hozzá közelálló üzleti partner a férje.
Mégis, magánéleti okok miatt borítja a közös üzletet, ami ráadásul sok "harmadik fél" számára is egzisztenciális problémákat okozhat.
Ezt nem akceptálom.
És mint írtam, én nem tudtam, nem tudok verésről, vagy bármiféle "szerződésszegésről" Shane részéről. Amitől persze még lehet. Én azt tudom, hogy Katka egyszerűen eddig bírta, besokallt, kiszállt, az agyára ment Shane. Ez gyengeség, nem racionális önzőség, érzelmi befolyásoltság.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én -néhai- Katka rajongóként azt nem akceptálom tőle, hogy magánéletet vitt az üzletbe.
Ha okés, hogy Shane egy faszkalap, de hasznos, profitábilis, mondhatni jó edző számára, és ebből fakadóan közös a brand, közös a meló, közös az üzlet ÉS közös még a magánélet is, akkor ez így egyben egy “Shane-csomag”.
Ha a magánéletben nem tetszik neki a faszkalapság, akkor eleve ne kérje a csomagot.
De ha meg belevág, akkor ne ugorjon ki, míg véget nem ért az egész, hisz ha lett volna egy szerződés köztük a csomagra, amit aláírnak, akkor ehhez képest semmilyen változás nem történt, ami indokolná a szerződésbontást.
És ami sok embernek sok pénzt vesz ki a zsebéből.
Felelőtlen, önző, számomra elfogadhatatlan így Katka döntése. Még ha magánéleti szempontból érthető is, de cégvezetői, felelős vezetői szempontból meg nagyon nem.
És, mint írtam, itt egyben mozgott az egész.
Sobri Jóska
Nála a magánéleti gebasz többet mutatott a mérleg serpenyőjében, mint a profit az üzletből, amit a további közös munka eredménye lenne. Én személy szerint saját értékrendem szerint ezért elítélni nem tudom. | Arról nem is beszékve, hogy ha eddig felelősen gazdálkodott a keresett lóvéval, akkor simán megvan a saját és a gyerekeinek is az egzisztenciális alapja. |
empty taxi
Én is annyiban, hogy mások egzisztenciáját, megélhetését, bevételét hagyta figyelmen kívül.
Sobri Jóska
Ezt vicces tőled olvasni, amikor általában a racionális egoizmus legnagyobb élharcosa vagy... szóval mások egzisztenciája ez miért kellene hogy Katkát, téged, engem, bárkit is érdekeljen?

A saját bevétele, megélhetése, élete az valóban számít,... de azon kívül a többieké/másoké miért is?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Nem kell
Ahhoz valakit ütni-verni, hogy tönkre tedd szerencsétlent akár egy életre, sőt... a szemed alatti jobbosra ott a fekete nadálytő krém, de a bajra az nem gyógyír.
ozibozi
De mint írtam az, hogy Shane verbálterrorista, ez a csomag részét képezte, erre szerződött Katka, ezt tudta, ezt akarta, ez része volt a sikereinek is.
Ez az az elem, ami ha nem kell, akkor a legelején ne kelljen, ne akkor, amikor brand, munkahelyek, üzletek épülnek rá.
A szem alatti jobbos kötve hiszem, hogy bármilyen szerződésbe passzolna, így lényegi szempont -számomra mindenképp- arra nézve, hogy ki szegett szerződést, ki a hibás, ki döntöte a dominókat, ki indította be a folyamatot, ami ide vezetett.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Nem kell
Ahhoz valakit ütni-verni, hogy tönkre tedd szerencsétlent akár egy életre, sőt... a szemed alatti jobbosra ott a fekete nadálytő krém, de a bajra az nem gyógyír.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Én -néhai- Katka rajongóként azt nem akceptálom tőle, hogy magánéletet vitt az üzletbe.
Ha okés, hogy Shane egy faszkalap, de hasznos, profitábilis, mondhatni jó edző számára, és ebből fakadóan közös a brand, közös a meló, közös az üzlet ÉS közös még a magánélet is, akkor ez így egyben egy “Shane-csomag”.
Ha a magánéletben nem tetszik neki a faszkalapság, akkor eleve ne kérje a csomagot.
De ha meg belevág, akkor ne ugorjon ki, míg véget nem ért az egész, hisz ha lett volna egy szerződés köztük a csomagra, amit aláírnak, akkor ehhez képest semmilyen változás nem történt, ami indokolná a szerződésbontást.
És ami sok embernek sok pénzt vesz ki a zsebéből.
Felelőtlen, önző, számomra elfogadhatatlan így Katka döntése. Még ha magánéleti szempontból érthető is, de cégvezetői, felelős vezetői szempontból meg nagyon nem.
És, mint írtam, itt egyben mozgott az egész.
Sobri Jóska
Nála a magánéleti gebasz többet mutatott a mérleg serpenyőjében, mint a profit az üzletből, amit a további közös munka eredménye lenne. Én személy szerint saját értékrendem szerint ezért elítélni nem tudom. | Arról nem is beszékve, hogy ha eddig felelősen gazdálkodott a keresett lóvéval, akkor simán megvan a saját és a gyerekeinek is az egzisztenciális alapja. |
empty taxi
Én is annyiban, hogy mások egzisztenciáját, megélhetését, bevételét hagyta figyelmen kívül.

Természetesen ha Shane verte, és a verbalitáson túlment (ami még a csomag része), akkor azzal ő szegett szerződést, de én erről nem tudok konkrétan semmit.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Semmit nem tudunk Katka es Shane házasságáról az ég egyadta világon. Még a blikk es hasonszőrű szennylapok sem tudtak soha, semmilyen konkrétummal előállni. Számomra rejtély az egész, ezert nem is török felettük pálcát. Viszont halkan megsúgom, hogy a megjelent pletyka-nem pletyka hírekre tamaszkodva en Tusup oldalán állok.
Bár ez kit erdekel? 😆
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Én -néhai- Katka rajongóként azt nem akceptálom tőle, hogy magánéletet vitt az üzletbe.
Ha okés, hogy Shane egy faszkalap, de hasznos, profitábilis, mondhatni jó edző számára, és ebből fakadóan közös a brand, közös a meló, közös az üzlet ÉS közös még a magánélet is, akkor ez így egyben egy “Shane-csomag”.
Ha a magánéletben nem tetszik neki a faszkalapság, akkor eleve ne kérje a csomagot.
De ha meg belevág, akkor ne ugorjon ki, míg véget nem ért az egész, hisz ha lett volna egy szerződés köztük a csomagra, amit aláírnak, akkor ehhez képest semmilyen változás nem történt, ami indokolná a szerződésbontást.
És ami sok embernek sok pénzt vesz ki a zsebéből.
Felelőtlen, önző, számomra elfogadhatatlan így Katka döntése. Még ha magánéleti szempontból érthető is, de cégvezetői, felelős vezetői szempontból meg nagyon nem.
És, mint írtam, itt egyben mozgott az egész.
Sobri Jóska
Jobb a borzalmas vég, mint a vég nélküli borzalom...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!