Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jelen formáját látva nem tudom ki kaphatná el Tokióban a két vegyes számban, ha csak elő nem kerül vmi 15 éves kínai/amerikai. Petrov mellett sikerült közel olyan formaba kerülnie egy zaklatott időszak után, mint korábban fénykorában. Innentől sztem egy teljes felkészüléssel képes lesz olyan időkre, mint amilyenre rajta kívül senki.
gabokocka
Azt, hogy ki, én se tudom.
Én a közel olyan formában, a teljes felkészülésben (fejben) és az elégséges időkben nem hiszek.
Katinka erős, tehetséges úszó, de az a plusz, ami az olimpia arany, az szerintem Tusup volt.
Majd kiderül.
Őszintén drukkolok, hogy tévedjek.
Sobri Jóska
Arra gondolsz, hogy annyira nem szerette a verést, hogy inkább ő vert el mindenkit a medencében?

Szerintem inkább lehetett az, hogy olyan elemeket hozott a felkészülésébe, amik korábban nem voltak, és lehet ez "dobta" meg annyira, de attól, hogy lelépett, a módszerek nem lesznek elfelejtve.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Rikako Ikee leukémiás. 😕
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 348
Az úszó bennfentesek aszondják' h pont az a baj mint anno a Kovács Áginál is volt, hogy "öregségére" hirtelen rászokott a dugás ízére, és ez majd kihat az eredményeire is... reméljük, hogy ez csak zuhanyhíradó, és nem is élvezi igazán, mert akkor itt egy ország baszhatja...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Kedves Sobrinak!!!!
 m.nemzetisport.hu/uszas/rp-uszo-vb-hosszu-ujabb-aranyermet-szerzett-vegyesben-2674395
Kúrvara vissza eset a kislány .....
Ja bocccsss s még sem 😃
Rózsa Sándor
Kedves Rózsának!
Öööööö, 2020-van? Olimpia? 50 méteres medencében történtek a fentiek?
Térjünk erre vissza 2020 nyarán, és örömmel fogom olvasni, ha az orrom alá dörgölöd, hogy hibás volt a prognózisom.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kedves Sobrinak!!!!
 m.nemzetisport.hu/uszas/rp-uszo-vb-hosszu-ujabb-aranyermet-szerzett-vegyesben-2674395
Kúrvara vissza eset a kislány .....
Ja bocccsss s még sem 😃
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jelen formáját látva nem tudom ki kaphatná el Tokióban a két vegyes számban, ha csak elő nem kerül vmi 15 éves kínai/amerikai. Petrov mellett sikerült közel olyan formaba kerülnie egy zaklatott időszak után, mint korábban fénykorában. Innentől sztem egy teljes felkészüléssel képes lesz olyan időkre, mint amilyenre rajta kívül senki.
gabokocka
Wat? Nyilván Ohashi lesz a legneccesebb, hazai olimpia...

(és nehogy Ikee is feljöjjön 200 IM-re, bár igazából az szerintem eléggé necc már alapból, oda tuti jön valami amcsi is majd... a 400 vegyes az, aminek meg kellene lennie, az jelenleg kb Ohashi vagy Hosszú, abban lehet bízni szerintem)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Jelen formáját látva nem tudom ki kaphatná el Tokióban a két vegyes számban, ha csak elő nem kerül vmi 15 éves kínai/amerikai. Petrov mellett sikerült közel olyan formaba kerülnie egy zaklatott időszak után, mint korábban fénykorában. Innentől sztem egy teljes felkészüléssel képes lesz olyan időkre, mint amilyenre rajta kívül senki.
gabokocka
Azt, hogy ki, én se tudom.
Én a közel olyan formában, a teljes felkészülésben (fejben) és az elégséges időkben nem hiszek.
Katinka erős, tehetséges úszó, de az a plusz, ami az olimpia arany, az szerintem Tusup volt.
Majd kiderül.
Őszintén drukkolok, hogy tévedjek.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Jelen formáját látva nem tudom ki kaphatná el Tokióban a két vegyes számban, ha csak elő nem kerül vmi 15 éves kínai/amerikai. Petrov mellett sikerült közel olyan formaba kerülnie egy zaklatott időszak után, mint korábban fénykorában. Innentől sztem egy teljes felkészüléssel képes lesz olyan időkre, mint amilyenre rajta kívül senki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Ne legyen igazam, de én úgy látom, hogy Shane volt az agy, Katinka a test. És agy nélkül elég nehéz, lásd Katinkát Tusup elött.
Én már egyetlen vegyes aranynak ötülnék Tokióban, de ahhoz is kisebbfajta csoda kellene, amiben nem igazán hiszek.
Sobri Jóska
Ezt most nem vágom, lemaradtam valamiről? Pont most került újra formába, ismét a réginek tűnik a rövid pályás VB-n...
gabokocka
Örülök, h nem én egyedül kergültem meg. Ha számai jelentős részében képes 2016-os őszi időket ostromolni most 2018-ban, kivéve a hátakon, abból nekem az jön le, h háton jelentett Tusup pluszt.
| Mondjuk nem meglepő, hisz anno ő maga is hátúszó volt. |
Ami nem nagy vérveszteség, hiszen ott a legjobb idejeivel se lenne szerintem éremre képes Tokióban. Persze vegyesen is számít a hát, de ha erőnléte rendben lesz, akkor nem hiszem, h pont a hátúszásán menne el neki a vegyes.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Ne legyen igazam, de én úgy látom, hogy Shane volt az agy, Katinka a test. És agy nélkül elég nehéz, lásd Katinkát Tusup elött.
Én már egyetlen vegyes aranynak ötülnék Tokióban, de ahhoz is kisebbfajta csoda kellene, amiben nem igazán hiszek.
Sobri Jóska
Ezt most nem vágom, lemaradtam valamiről? Pont most került újra formába, ismét a réginek tűnik a rövid pályás VB-n...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Ne legyen igazam, de én úgy látom, hogy Shane volt az agy, Katinka a test. És agy nélkül elég nehéz, lásd Katinkát Tusup elött.
Én már egyetlen vegyes aranynak ötülnék Tokióban, de ahhoz is kisebbfajta csoda kellene, amiben nem igazán hiszek.

több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Katinka kb ugyanott van, ahol 2016 decemberében, mínusz a hátak, abban elmarad a windsori formájától. Ez a szezon így mindenképpen biztató Tokió előtt. Továbbra is a két vegyesnek kell lenni fókuszban és max 1-2 váltó, ha top6 esély van. Egyrészt a hát mezőny elment mellette, másrészt Tusup szerintem ott tudott a legtöbbet hozzáadni. Szerintem felesleges bárhol máshol fecsérelje az erejét 50-es medencében. Nagyon mondogatja a 2pillét és igaz, ami igaz ebben a ciklusban elég gyenge eredmények születtek nemzetközi szinten, de nem hiszem, h egy teljes olimpiai ciklusban egyszer se, főleg a csúcseseményen ne kelljen 2:05 eleje idő a dobogóhoz, 2:04 a győzelemhez. Szóval öröm, h ma is nyert pillén rövid pályán, tetejében magához képest kiváló idővel, de ez inkább csak azért öröm, h mai fejjel teljesen reális a két vegyesen a jelenlegi erőállapota alapján egy újabb duplázás 2020-ban. Persze csak akkor, ha nem jön egyik évről a másikra erőteljes regresszió. Az elmúlt évet úgy látszik teljesen maga mögött hagyta és Petrov Árpádban hozzá illő edzőt is sikerült találni.
Nagy szó lenne, ha a riói éremszámra még sikerülne a magyar csapatnak rátenni. Sok függ a többiektől, de Milák 200-án kívül aranyra egyelőre a mai tudásunk szerint csak Katinka lehet képes.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Vazzz, ha kikapunk a németektől, akkor még mindenki rinyál és el akarja küldeni a játékosokat kapálni.
Majd, ha soccerben, kézben, kosárban, röpiben, stb. itt tartunk....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
19 év után újra megnyertük a vízilabda világkupát! 🤽
zemanla
19 éve sem volt jelentősége 😕
ozibozi
1999 éve is így állunk a dolgokhoz 😉 😛
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 348
19 év után újra megnyertük a vízilabda világkupát! 🤽
zemanla
19 éve sem volt jelentősége 😕
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
19 év után újra megnyertük a vízilabda világkupát! 🤽




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Jenőnél van rosszabb is. Ő:
 uk.linkedin.com/in/john-burgess-5732ab43
Nem vicc, a csávó ma meghúzta azt a Pan-Pacific bajnokságon, h a 4x100-as vegyes váltókat férfi/női fronton egyaránt simán leközvetítette az egy nappal korábbi 4x100-as gyors váltók rajtlistájával. A tipikus gyors sprinterek, akik soha hátat vagy mellt nem úsznak, azok nevének említsekor sem esett le neki semmi. Ilyen barom talán még Krézy se volt sosem. John Burgess, aki mellett Jenő is érték. Elképesztő. :o
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Rasovszkynak nagy gratula. A majdnem triplázás nem hiszem, hogy egyszeri kiugró teljesítmény lenne. Lehet, hosszútávon világsztár született.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
csipkelli 3 252
Azért ezek behozható különbségek, szépen faragja a másodperceket. Mondjuk a 4 ezüst se akkora tragédia. Vagy a mostani 2+1. Talán pénzben sem. Ledecky meg hagyja szépen abba Tokió után, induljon Trump ellen.
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Fenébe.
Ajna szegény. Csak nehogy korai pályafutást nézve Risztov Éva legyen. Brutális konkurenciája van szegénynek világszinten.
dawyd728
Ledecky ha abbahagyja az olimpia után, utána lehet nyerni bőven. Még csak 17.
csipkelli
Li Bingjie 6 hónappal fiatalabb és 4:01-et tud 400-on.. Persze a kínaiakat gyakran égetik ki tizenéves korukban, szóval akármi lehet..
Ugye Ledecky sem fog 23 évesen visszavonulni 2020-ban. Ergo 2028-ban lehet először Ledecky mentes mezőny, de szerintem hazai olimpiát ki nem hagyná, addigra hazai legendaként..
Ez már két ember Tokióra, de még ott van Leah Smith, mint második amerikai ugyancsak 4:01-el és az aussie Titmus 4:00-val. Ja és Quadarella, akit imént láttunk.

Hosszútávon 400 lesz a legerősebb száma Ajnának. 200&800-at kéne kombinálnia és az 1500-at elfelejteni. Ezzel, amit most csinálnak vele pont arra lesz jó, h Tokióban 3 számban is döntős lesz, abból lehet mindháromban pontszerző, de egyikben sem érmes, de cserében az összes eb-n biztos érmes lesz mindhárom számban míg vissza nem vonul. Ajnának muszáj gyorsulni 200-on, h kellően el tudja majd kezdeni a 400-at, h pl az olasz csaj ne jelentsen rá a második felében veszélyt rá, de a felsorolt ellenfelei mindegyike képes volt már korábban 1:55-ös 200-ra, páran 1:54-re is. Ledecky 1:53-ra is, míg Ajna 1:57-nél van még mindig.

Ja és mi még a közös Késely és Risztovban? Kőbánya és Turi György.
2002-es és a 2018-as eb között annyi a különbség, h ott 4 ezüst jött össze, míg itt 2+1 bronz. Jövőre jöhet a 2003-hoz hasonló 3 ezüstös vb, ami Ledecky miatt nem fog, mert ő egy űrlény, így lehet 3 bronz? Majd Athén(Tokió) és a megcsömörlés? Mondjuk Ajna jelenleg a jövőre a 3 bronztól kis messze van a fentebb írtak miatt. Mindenesetre nekem már évek óta nem tetszik, amit csinálnak vele. Remélem rám cáfolnak. Az összes többi 18-19 év alatti tehetségünket nem féltem annyira, mint őt.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Szatmári Attila az ES-en is Crazy-s magasságokban volt, Katinkára azt mondta, hogy ő is ott van az elején, mikor már kb 45-nél látszott, hogy majd 1 mp-cel le volt maradva...
több mint 5 éve
csipkelli 3 252
Fenébe.
Ajna szegény. Csak nehogy korai pályafutást nézve Risztov Éva legyen. Brutális konkurenciája van szegénynek világszinten.
dawyd728
Ledecky ha abbahagyja az olimpia után, utána lehet nyerni bőven. Még csak 17.
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Ja és mindenki megnyugodhat olimpiáig nem is lesz jobb 100-as mellúszónk. Mármint lehet más fog 1:01-et úszni repülőrajttal.

Ugye milyen jól jönne ennél 1 másodperccel jobb Gyurta Dani. Mennyien basztatták őt, h vonuljon vissza..
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
ha van egy értelmes mellúszónk...
(Nándi nem ugrott be előbb???)
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Fenébe.
Ajna szegény. Csak nehogy korai pályafutást nézve Risztov Éva legyen. Brutális konkurenciája van szegénynek világszinten.