Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Mutinánál elég nagy volt a belátási szög, szólhattak is neki, mert azóta figyel rá 😊
NB2
" A dekoltázst ne muti, na!"

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Mutinánál elég nagy volt a belátási szög, szólhattak is neki, mert azóta figyel rá 😊
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 313
Végre visszakaptunk valamit az elmúlt világversenyeken meg nem kapott dolgokból, utalok itt az utolsó ausztrál támadásra, ahol 5 méterest kellett volna ellenünk ítélni.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Kb egy negyedben (3.) játszottunk jól, hipp-hopp meg is fordítottuk a meccset. Aztán a 4. negyedre totál szétesett a támadásunk, egyszerűen nem éreztem a gólt. Ráadásul a centert sem játszottuk meg, csak egyszer. Jött is a fór. Nehéz szülés volt...

ui1: szarjon sünt a dilettáns közvetítő
ui2: gratulálok a NER-nek, hogy a sok kilopott milliárdból nem jutott pénz, hogy Hajdúbé kimenjen.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem igaz, hogy egy Ausztráliàval szenvedni kell!
NB2
Jó azért az ausztrálok legyőzték montenegrót előző körben, nem olyan szarok ők. AZ aló ágon horvátország sem jöhet, nem olyan rossz ez. persze ma nyerni kell!
eaglesmcnabb
Ez kemény volt 😊

Az auszik már nemcsak úszni, hanem játszani is tudnak már.


Mi bealudtunk az elején Viktorral az élen.
Emberelőny kihasznàlásunk botrányos. Védekezésben nem koncentráltunk.

A mi aranygenerációnk már régen nem, ez nem tao kérdése. Vagy vannak teheségek vagy nincsenek.
Szorgalommal lehet ezt pótolni. Reméljük sikerül majd.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Nem igaz, hogy egy Ausztráliàval szenvedni kell!
NB2
Jó azért az ausztrálok legyőzték montenegrót előző körben, nem olyan szarok ők. AZ aló ágon horvátország sem jöhet, nem olyan rossz ez. persze ma nyerni kell!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Nem igaz, hogy egy Ausztráliàval szenvedni kell!
NB2
Most néztem rá az online közvetítésre.. Mikor lettünk mi ilyen gyengék?
Vagy itt is megmutatja hatását a nagy TAO támogatás?
Klubcsapatok tele légiósokkal?
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Nem igaz, hogy egy Ausztráliàval szenvedni kell!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Jelen formáját látva nem tudom ki kaphatná el Tokióban a két vegyes számban, ha csak elő nem kerül vmi 15 éves kínai/amerikai. Petrov mellett sikerült közel olyan formaba kerülnie egy zaklatott időszak után, mint korábban fénykorában. Innentől sztem egy teljes felkészüléssel képes lesz olyan időkre, mint amilyenre rajta kívül senki.
gabokocka
Wat? Nyilván Ohashi lesz a legneccesebb, hazai olimpia...

(és nehogy Ikee is feljöjjön 200 IM-re, bár igazából az szerintem eléggé necc már alapból, oda tuti jön valami amcsi is majd... a 400 vegyes az, aminek meg kellene lennie, az jelenleg kb Ohashi vagy Hosszú, abban lehet bízni szerintem)
Igor
Hát a fő próba nem sikerült szarul 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tudna valaki segíteni, hogy az augusztusi szegedi kajak-kenu vb-re szombaton vagy vasárnap érdemes jobban kimenni?
Nem ismerem annyira az esélyeinket.

 www.canoeicf.com/canoe-sprint-world-championships/szeged-2019/schedule
Itt a részletes program pdf fájlban.
Köszi előre is ha bárki tud valami infót adni.
Bazzani
Tessék Bazza, itt a névsor, ebből lehet szemezgetni, az esélyekkel nem igazán vagyok tisztában.

 m.nemzetisport.hu/kajak_kenu/kajak-kenu-vb-megvan-a-magyar-keret-kozak-ket-szamban-indul-2711573
dande
A sors keze irányított.
Vasárnapra akartam venni de szombatra sikerült véletlenül.
Reméljük az is jó lesz. 😊

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudna valaki segíteni, hogy az augusztusi szegedi kajak-kenu vb-re szombaton vagy vasárnap érdemes jobban kimenni?
Nem ismerem annyira az esélyeinket.

 www.canoeicf.com/canoe-sprint-world-championships/szeged-2019/schedule
Itt a részletes program pdf fájlban.
Köszi előre is ha bárki tud valami infót adni.
Bazzani
Tessék Bazza, itt a névsor, ebből lehet szemezgetni, az esélyekkel nem igazán vagyok tisztában.

 m.nemzetisport.hu/kajak_kenu/kajak-kenu-vb-megvan-a-magyar-keret-kozak-ket-szamban-indul-2711573
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudna valaki segíteni, hogy az augusztusi szegedi kajak-kenu vb-re szombaton vagy vasárnap érdemes jobban kimenni?
Nem ismerem annyira az esélyeinket.

 www.canoeicf.com/canoe-sprint-world-championships/szeged-2019/schedule
Itt a részletes program pdf fájlban.
Köszi előre is ha bárki tud valami infót adni.
Bazzani
Nem könnyű kiválasztani. Én 2006ban voltam kint, ha jól emlékszem szombaton, hatalmas volt a hangulat. Akkor még 200s versenyek nem igazán voltak. Program alapján vagy szombat délelőtt, kora délután, vagy vasárnap déltől érdekes nekünk. A hangulatra visszagondolva sztem mindegy, mindkét nap jó lesz. 😊
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tudna valaki segíteni, hogy az augusztusi szegedi kajak-kenu vb-re szombaton vagy vasárnap érdemes jobban kimenni?
Nem ismerem annyira az esélyeinket.

 www.canoeicf.com/canoe-sprint-world-championships/szeged-2019/schedule
Itt a részletes program pdf fájlban.
Köszi előre is ha bárki tud valami infót adni.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Ennek aztán sok értelme van...
 www.nemzetisport.hu/vizilabda/vizes-vb-magyarorszag-del-korea-2711317
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól kezdődik a vizes vb, így tovább! 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább visszavághatunk gyorsan Kanadának 😊
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
5-1-ről megver bennünket egy ausztrál csapat
röhej...
borzalom volt amit itt előadtunk ezen a világligán
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Akkor ide is írhatunk.😀

Csak megvan egy BL győzelmünk, méghozzá VÍZILABDA BL GYŐZTES A FERENCVÁROOOOOOOOOOOOOS!!!!!!!!!!!! 😊 😊 😊
dande
Szokásos undorító bíráskodás. Kipontozták Varga Dinit, majd Vámos Marcit.
Sikerült majdnem 'elbukni' úgy, hogy az első 2 negyedben 8 gólt vert a Fradi..

Iszonyat idegtépő volt.

Gyönyörű volt srácok!!!
kishaszi
Dumi magát okolhatta amúgy főleg a 2. Volt egy teljesen felesleges kiállítás, de szép teljesítmény volt ez.
csebi
Ez ok, látszott is az arcán, hogy tudja, de elég könnyen osztogatták a büntit a legjobbjainknak. A kontra is 6 volt már nálunk, mire a görög csapatmál befújták a másodikat...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
Akkor ide is írhatunk.😀

Csak megvan egy BL győzelmünk, méghozzá VÍZILABDA BL GYŐZTES A FERENCVÁROOOOOOOOOOOOOS!!!!!!!!!!!! 😊 😊 😊
dande
Szokásos undorító bíráskodás. Kipontozták Varga Dinit, majd Vámos Marcit.
Sikerült majdnem 'elbukni' úgy, hogy az első 2 negyedben 8 gólt vert a Fradi..

Iszonyat idegtépő volt.

Gyönyörű volt srácok!!!
kishaszi
Dumi magát okolhatta amúgy főleg a 2. Volt egy teljesen felesleges kiállítás, de szép teljesítmény volt ez.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 351
“Hát nem lennék most a helyükben” -ATanu-
Most aztán irigykedhetnek

Egy ilyen év évtizedenként... 😊
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
azért Barcelonában mennyire lehetnek zabosak? D:
kézi, foci, vizi BL elödöntő
0 döntő 😀
Negritis
Női focisták döntőztek a Grupiban. 😛 Mondjuk abból se volt köszönet.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
azért Barcelonában mennyire lehetnek zabosak? D:
kézi, foci, vizi BL elödöntő
0 döntő 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Akkor ide is írhatunk.😀

Csak megvan egy BL győzelmünk, méghozzá VÍZILABDA BL GYŐZTES A FERENCVÁROOOOOOOOOOOOOS!!!!!!!!!!!! 😊 😊 😊
dande
Szokásos undorító bíráskodás. Kipontozták Varga Dinit, majd Vámos Marcit.
Sikerült majdnem 'elbukni' úgy, hogy az első 2 negyedben 8 gólt vert a Fradi..

Iszonyat idegtépő volt.

Gyönyörű volt srácok!!!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Meglepő, de örömteli győzelem!

(1. Kedves Veszprém, látjátok ha már eltakarítják a nagy esélyest, akkor van aki él a lehetőséggel
2. Idén itthon a Fradi volt csapatsportban a legeredményesebb szerintem)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ide is írhatunk.😀

Csak megvan egy BL győzelmünk, méghozzá VÍZILABDA BL GYŐZTES A FERENCVÁROOOOOOOOOOOOOS!!!!!!!!!!!! 😊 😊 😊