Vizes Sportok

12 feliratkozó

12 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Fiatal kanadai csajszi mit eszik,hogy 2 durva táv világrekordját tartja és 2 vagy 3 napon belül csinálja meg....allítom kémcsőbe pisilne nem maradna semmi a kémcsőből ezért pisál saválló edénybe 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
 www.fradi.hu/vizilabda/ferfi-vizilabda/hirek/komjadi-kupa-gyoztes-a-ferencvaros

Hét ,16 éves serdülővel...és játszottak is, nemcsak a padon ültek. (igaz, most gólokat nem dobtak)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 504 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2023/03/24/valtozik-a-vizilabda-szabalya-nem-lesz-tobbe-dontetlen-a-nagy-tornakon

😐


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
 naphire.hu/cikk/epres-panni-robbie-williams-budapest



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 504 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Katinka úgy néz ki gyereket vár.
warr_b
3 órája jelentette be, de te már 19 napja tudtad. Nem akarom tudni, hogy honnan.
Sixo
Call me Nostradamus 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Katinka úgy néz ki gyereket vár.
warr_b
3 órája jelentette be, de te már 19 napja tudtad. Nem akarom tudni, hogy honnan.
Sixo
nem kell rosszra gondolni! lehet másodállásban nőgyógyász praxist visz.
slowmotion
hamarabb kinézem belőle, hogy bába

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Katinka úgy néz ki gyereket vár.
warr_b
3 órája jelentette be, de te már 19 napja tudtad. Nem akarom tudni, hogy honnan.
Sixo
nem kell rosszra gondolni! lehet másodállásban nőgyógyász praxist visz.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Katinka úgy néz ki gyereket vár.
warr_b
3 órája jelentette be, de te már 19 napja tudtad. Nem akarom tudni, hogy honnan.

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 504 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Katinka úgy néz ki gyereket vár.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
lassan tényleg elfogy a maradék józan ész is...
 magyarnemzet.hu/sport/2023/02/uszobotrany-nem-szoltak-hogy-meg-mindig-van-ferfi-nemi-szerve



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Holnap UVSE ellen a második meccse lesz...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 182 — Kinek mit intézett a kormánya
Milák nyilatkozott egyet a Mandinernek
Nos, mint az oldaltól várható, gyönyörűen szóról szóra hozta a betanított szöveget. (noha az első kérdésnél igaza is van)
 mandiner.hu/cikk/20230111_milak_kristof_interju_sport_terdeles
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Biztos nem Milák, mert akkor nem neves olimpikont, hanem olimpiai bajnokot irtak volna. Ez alapján sztem Kenderesi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Milák doppingolt?
Vagy kire utalnak?
Én nem ismerek más "neves olimpikon" férfi pillangóst.

 index.hu/sport/2022/12/17/macs-biologiai-utlevel-doppinggyanu-uszok-/

több mint 1 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
 www.waterpolo.hu/meccs/74595




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Holnap Szegeden az első OB1 bajnoki...
Szóljatok, ha sok vagyok!
😊
zemanla
Nekem mkepp írd! Amennyire tudom online követem a pályafutását hátha jól jössz ha kell aláírás az új Csurka könyvbe 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Holnap Szegeden az első OB1 bajnoki...
Szóljatok, ha sok vagyok!
😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
 telex.hu/sport/2022/12/15/harom-magyar-doppingeset-macs-kozles

Ki lehet?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Furcsa ezt úgy leírva látni, és mégis...
Csak ott a neve a végén
 m.nemzetisport.hu/vizilabda/ferfi-vizi-mk-sorozatban-otodszor-a-ferencvarose-a-trofea-2928899
zemanla
mikor lattam az eredmenyt elso gondolatom ez volt nekem. a masodik meg Varga Danival egyezoen a 11 kulfoldi golrol ...
csebi
Köszönöm! 😊
Tegnap a KSI serdülő után láttam, hogy Süni nagyon szorongatja a fiam kezét.
Kérdeztem, mi volt ez, nem szokott ilyen látványosan gratulálni...
Mondta, hogy gratulált a Magyar Kupa győzelemhez! 😀
(Mondjuk, az sem esik rosszul, amikor meccs után az ellenfél edzője megy utána, hogy gratuláljon neki. ...)

Most van sztem egy (2-3?) nagyon feltörekvő, ígéretes korosztály, talán nemsokára már ők dobálják a gólokat az ilyen meccseken.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Furcsa ezt úgy leírva látni, és mégis...
Csak ott a neve a végén
 m.nemzetisport.hu/vizilabda/ferfi-vizi-mk-sorozatban-otodszor-a-ferencvarose-a-trofea-2928899
zemanla
mikor lattam az eredmenyt elso gondolatom ez volt nekem. a masodik meg Varga Danival egyezoen a 11 kulfoldi golrol ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Furcsa ezt úgy leírva látni, és mégis...
Csak ott a neve a végén
 m.nemzetisport.hu/vizilabda/ferfi-vizi-mk-sorozatban-otodszor-a-ferencvarose-a-trofea-2928899




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 522 — Patriot
Nyugodjék békében. Aki mindig előre is köszönt bmeik vízilabda csapatnak, mi meg azt hittük h nem is szólhatunk hozza. Egyik kedvenc személyem az uszodabol 😕
csebi
Nagyszerű ember, nem csak a sportban, egyébként is. :/
Azt lehet tudni, hogy mi a halál oka?
Őszentsége Sobri Jóska
Covid
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Nyugodjék békében. Aki mindig előre is köszönt bmeik vízilabda csapatnak, mi meg azt hittük h nem is szólhatunk hozza. Egyik kedvenc személyem az uszodabol 😕
csebi
Nagyszerű ember, nem csak a sportban, egyébként is. :/
Azt lehet tudni, hogy mi a halál oka?

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Nyugodjék békében. Aki mindig előre is köszönt bmeik vízilabda csapatnak, mi meg azt hittük h nem is szólhatunk hozza. Egyik kedvenc személyem az uszodabol 😕

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
A 10 órás meccs gyásszunettel kezdődött
Akkor tudtuk meg.
R.I.P. Dudi....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞