Web 3.0

10 feliratkozó

8 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 620 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Annyira rühellem, hogy bizonyos időnként át kell variálni a dolgokat, csak hogy át legyenek variálva...

Chrome-ban a download bart nyírták ki, így sokkal macerásabb lett az egész, tetvedék Outlookban meg kirakták bal szélre a soha senki által nem használt email/calendar/people/stb sávot, és legalább a kategóriákat is szétkúrták, hogy rohadjon le a keze az összes faszkalapnak aki ezeket kitalálja.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
 www.bbc.com/news/business-66217641

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Hónapok óta nem torrenteztem, de a Ted Lasso harmadik évadánál most akkor meg lennék lőve, kár érte
r.baggio
vannak alternatívák, de ez volt a legletisztultabb felület számomra
mellé még ugye a saját rip-k minősége is jó volt

és egy csomó régi film is fent volt ami nem mindenhol található meg, tényleg kár érte
Negritis, a vajda
jobb volt mint az nmag? (egyre kevesbe hasznalom en is, arra figyelek h havonta belepjek mindig)
csebi
"más"
nmagot alapvetően magyar szinkronos cuccokra használom
rarbg.to-t meg szar filmekre és régebbi niche cuccokra használtam

sztem a felület jobb volt
Negritis, a vajda
nmag felülete felett amúgy is bőven elszállt az idő. Kb 3 éve voltam egy Angular képzésen, ahol az oktató menőzött, hogy ők majdnem újraírták, már meg is volt a dizájn meg a tökömtudja, de aztán valami közbejött.

10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Hónapok óta nem torrenteztem, de a Ted Lasso harmadik évadánál most akkor meg lennék lőve, kár érte
r.baggio
vannak alternatívák, de ez volt a legletisztultabb felület számomra
mellé még ugye a saját rip-k minősége is jó volt

és egy csomó régi film is fent volt ami nem mindenhol található meg, tényleg kár érte
Negritis, a vajda
jobb volt mint az nmag? (egyre kevesbe hasznalom en is, arra figyelek h havonta belepjek mindig)
csebi
"más"
nmagot alapvetően magyar szinkronos cuccokra használom
rarbg.to-t meg szar filmekre és régebbi niche cuccokra használtam

sztem a felület jobb volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Hónapok óta nem torrenteztem, de a Ted Lasso harmadik évadánál most akkor meg lennék lőve, kár érte
r.baggio
vannak alternatívák, de ez volt a legletisztultabb felület számomra
mellé még ugye a saját rip-k minősége is jó volt

és egy csomó régi film is fent volt ami nem mindenhol található meg, tényleg kár érte
Negritis, a vajda
jobb volt mint az nmag? (egyre kevesbe hasznalom en is, arra figyelek h havonta belepjek mindig)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Hónapok óta nem torrenteztem, de a Ted Lasso harmadik évadánál most akkor meg lennék lőve, kár érte
r.baggio
vannak alternatívák, de ez volt a legletisztultabb felület számomra
mellé még ugye a saját rip-k minősége is jó volt

és egy csomó régi film is fent volt ami nem mindenhol található meg, tényleg kár érte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Hónapok óta nem torrenteztem, de a Ted Lasso harmadik évadánál most akkor meg lennék lőve, kár érte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 620 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A rarbg lehúzta a rolót ma, ennyi volt...
Azt írták az üzemeltetők, a covid (volt közülök aki belehalt, többen még ma is nyögik a szövődményeit), az orosz-ukrán háború (többen harcolnak közülük mindkét oldalon) és ez elszállt energiaárak az oka.
Az egyik legnagyobb torrentoldal szűnt meg ezzel.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
 www.politico.eu/article/italian-privacy-regulator-bans-chatgpt/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician

Negritis, a vajda
Ja ezt több fiók gazda kirakta … elég röhej
csebi
a röhej az hogy még csak nem is értelmesen lehet leválasztani


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott

Negritis, a vajda
Ja ezt több fiók gazda kirakta … elég röhej

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
megérte a twitter hearing 😀
szal hiába vannak főleg balosok a social media cégeknél, a bias az jobbos a sok hiszti meg sírás miatt többek között

 www.theguardian.com/technology/2021/oct/22/twitter-admits-bias-in-algorithm-for-rightwing-politicians-and-news-outlets
 theconversation.com/twitters-algorithm-favours-the-political-right-a-recent-study-finds-175154


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
 www.platformer.news/p/elon-musk-fires-a-top-twitter-engineer

A mérnököt sajnálom, de az egész sztorit nézve csak ennyit tudok mondani finoman, nőiesen: HAHAHAHAHAHAHA....

Kíváncsi vagyok sikerült-e neki annyira tönkrebasznia a Twittert, hogy valami hasonló rivális belép a Twitter helyére és át tudja venni a no 1 platform szerepkörét (nem feltétlen a szélsőjobbos alternatívákra gondolok, inkább Vine - Tiktok jellegű "őrségváltásra")
Igor
jah ezt itt olvastam


zseniális sztori 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
 www.platformer.news/p/elon-musk-fires-a-top-twitter-engineer

A mérnököt sajnálom, de az egész sztorit nézve csak ennyit tudok mondani finoman, nőiesen: HAHAHAHAHAHAHA....

Kíváncsi vagyok sikerült-e neki annyira tönkrebasznia a Twittert, hogy valami hasonló rivális belép a Twitter helyére és át tudja venni a no 1 platform szerepkörét (nem feltétlen a szélsőjobbos alternatívákra gondolok, inkább Vine - Tiktok jellegű "őrségváltásra")

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 910
 index.hu/fomo/2023/02/09/influenszer-thevr-forstner-csenge-uzlet-tiktok-youtube-pamkutya-dancso-peter/

Hát lehet, hogy azért van mert öregszem, de csak egy név ismerős ezek közül...
Asszem jobb is...
gyurczi
Pamkutyáék utazós videói nagyon jók, kisfiam rácuppant a jó múltkor, melléültem, és nem tudtam felállni a tv elől, Izland, Csernobil, Egyiptom mindent visz, de a többi is szuper, én nagyon csípem őket!
Stoki
Nem nezek mar ilyen tartalmakat de pamkutyaek nagyon jol fejlodte.
Kezdtek a kutyas videokkal, majd parodiak, sajat zenek es most ez az utazasos cucc.
Ellenben dancso total retardaltba ment at.
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 361 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
 index.hu/fomo/2023/02/09/influenszer-thevr-forstner-csenge-uzlet-tiktok-youtube-pamkutya-dancso-peter/

Hát lehet, hogy azért van mert öregszem, de csak egy név ismerős ezek közül...
Asszem jobb is...
gyurczi
Pamkutyáék utazós videói nagyon jók, kisfiam rácuppant a jó múltkor, melléültem, és nem tudtam felállni a tv elől, Izland, Csernobil, Egyiptom mindent visz, de a többi is szuper, én nagyon csípem őket!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
 index.hu/fomo/2023/02/09/influenszer-thevr-forstner-csenge-uzlet-tiktok-youtube-pamkutya-dancso-peter/

Hát lehet, hogy azért van mert öregszem, de csak egy név ismerős ezek közül...
Asszem jobb is...
gyurczi
VR-os srácokat ismerem (de nem követem) Pamkutyáról hallottam már, meg Radics Peti. A többi ki a tököm, nekem is passz.
NB2
dancsót is tuti láttad már, amúgy az eredeti forbes cikkben vnanak leírások is
fókicsopiék meg itt beszélnek róla

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/fomo/2023/02/09/influenszer-thevr-forstner-csenge-uzlet-tiktok-youtube-pamkutya-dancso-peter/

Hát lehet, hogy azért van mert öregszem, de csak egy név ismerős ezek közül...
Asszem jobb is...
gyurczi
VR-os srácokat ismerem (de nem követem) Pamkutyáról hallottam már, meg Radics Peti. A többi ki a tököm, nekem is passz.
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
 index.hu/fomo/2023/02/09/influenszer-thevr-forstner-csenge-uzlet-tiktok-youtube-pamkutya-dancso-peter/

Hát lehet, hogy azért van mert öregszem, de csak egy név ismerős ezek közül...
Asszem jobb is...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
 www.engadget.com/twitter-180000-paying-subscribers-us-mid-january-075214783.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 910
Twitter.
Ket akkantot kezelek.
Az egyiknel nem kapok ertesitest telora ha a kovetett szemely postol vmit a masiknal folyton jon.
App-on kit kell allitani?
Ugyanaz a beallitas.