AFC South NFL.com fantasy liga

14 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
AFC South NFL.com fantasy liga összefoglaló információk:
A név ebben a ligában nem kötelez! Valamikor tényleg AFC South div fanoknak indult, de már évek óta nyitottunk, nincs megkötés. A liga URL-je: Hungarian AFC South. League managers: peterk2005, Vieri.

Csapatok, csapattulajdonosok. Zöld színnel azok, akik idén (2023) játszanak. Pirossal azok, akik nem tudják/akarják folytatni.:

- Atomic Falcons = vieri
- CartmanTeam = cartman023
- Disaster Recovery = peterk2005
- Aranyasok = gaborik
- Bearista = Toto21
- No Ragrets = Borbinho
- Waiver Warriors = Tony Adams
- Budapest Sagamores = KoporShow
- Killer Penguins = Slim_Shady313
- Vacsihegyi Robogok = Cupak
- Kecskeméti Pókmalac = Milán
- Vacsikozi Teflonheads = Márkó
- FlyEagles = oliverking
- HunGiants = Lóránt

Korábbi játékosok, akik az előző években játszottak. Ha folytatni szeretnék a jövőben, akkor elsőbbségük lesz a vissza-csatlakozásra (jelentkezési sorrendben).
- Arany Aszok = mrzsolt
- Husrago = Húsrágó
- FC Karpatia = AntonyJenkins
- NGT Mustangs = Nagytomi
- Alföld Alders = Giowa
- Kenszeszszitty = Janek
- Ruthless Rhinos = Vito
- Kispesti Csíkok = DaRaI07
- Skull Mohikans = skullkill29
- Mile High Mafia = Vonster

Liga: A liga 12-16 csapatos, jelentkező számtól függően. (2023: 14 csapat). IDP, 1 divízióban mindenki.

Csapat posztok: QB 1 (2), RB 1 (5), WR 1 (5), TE 1 (3), FLEX 3, K 1 (2), DEF 1 (2), DL 2 (5), LB 2 (5), DB 2 (6), IDP 1, Bench 8., Reserve 2. (Zárójelben az adott posztok roster maximumai.)

Draft: Online, snake draft, az egy pickre jutó idő 60mp.
Időpont: 2023. szeptember 1, 20:00

Alapszakasz: NFL week 1-15, playoff: NFL week 16, 17 és 18.

Playoff: A playoff 8 csapatos, bejut a legjobb nyolc csapat a mérleg alapján. A tie-breaker a több szerzett pont. A kiemelési sorrend az alapszakasz sorrend lesz, az első kiemelt játszik a nyolcadikkal, a második a hetedikkel, és így tovább. A playoffba nem jutó csapatoknak lesz vigaszági torna (consolidation playoff) a 9-XX hely eldöntésére. Azt, hogy pontosan mi lesz utóbbinak a menetrendje, a végleges csapat létszám után tudjuk majd megmondani. Ha 16-an leszünk, akkor a 9. a 16.-al játszik az első playoff fordulóban és így tovább, Ha kevesebben, akkor lesznek meccs nélkül továbbjutók az első körben. Tie-breaker szabályok részletesen: klikk

Waiver/FA: Fordulók után a teljes FA állomány (a szabad játékosok) waiverre kerül, egészen csütörtök reggelig. Ez alatt az idő alatt a waiver listáról lehet szemezgetni, cserét kezdeményezni, de a csere nem hajtódik végre azonnal, hanem az NFL-hez hasonló waiver rendszeren keresztül kerülnek a játékosok a csapatokhoz. Ha ketten is fel akarják szedni ugyanazt a játékost, akkor a waiver listán előbb levő csapat fogja megkapni. A waiver lista minden héten az aktuális állás fordítottja, azaz a legelső a listán az utolsó helyen álló csapat, a legutolsó pedig az éllovas. A csütörtöki waiver elszámolás után aztán a szabad játékosok free agentekké válnak, akiket a meccs kezdetéig bármikor azonnal fel lehet szedni és akár csapatba is rakni.

Pontszámozás és további beállítások: league settings

Csatlakozás: Először is itt írj egy postot hogy jönni fogsz, írd bele a csapat nevet amit választani fogsz. Aztán ligához csatlakozáshoz kattints ide,. A megnyíló oldalon ha kéri az oldal, jelentkezz be az NFL.com-os accountodba (ha még nincs, csinálj egyet), majd a ligához csatlakozáshoz add meg a jelszót ( "bowlponthu" ). Utána továbblépve töltsd ki az adatokat (csapat név, stb.). (Csatlakozni csak az új játékosoknak kell, a tavaly is játszók automatikusan liga tagok!)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 109
1/1-re mar most tudom ki lesz. Bar nem szeretek ennyire elol huzni. :/
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor ne húzzuk az időt, eldőlt. Draft időpont: szeptember 4, hétfő, este 9 óra Azaz egy hét múlva hétfőn este.

Futtattam egy random.org-ot is egyből. Íme a kijött draft sorrend. A draft ugye a szokásos snake, azaz körönként megfordul a sorrend:

1 - Bearista = Toto21
2 - Kispesti Csíkok = DaRaI07
3 - Alfold Alders = Giowa
4 - Atomic Falcons = vieri
5 - Husrago = Húsrágó
6 - Valar Morgulis = Samu09
7 - Disaster Recovery = peterk2005
8 - NGT Mustangs = Nagytomi
9 - CartmanTeam = cartman023
10 - FC Karpatia = AntonyJenkins
11 - Skull Mohikans = skullkill29
12 - Team Polak = Janek
13 - Nebraska Cambions = Csabiii
14 - TTNY Camels = phylos
15 - Killer Penguins = Slim_Shady313
16 - Arany Aszok = piccolo

Tegyek be szombat 9-re próbadraftot? Három éve megyünk már, nem erőltetem, de ha igény van rá szívesen, nem kerül semmibe 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
hétfő
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Nekem a napszak volt a lényeg, az este 9 sima, és akkor mondom a hétfőt, mert szombaton többen bulizni mennének inkább 😀
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
En is a hetfot mondanam mivel szombat este 10ig kell 53 fore csokkenteni a rostert a csapatoknak.

Habar annak is megvan a szepsege, hogy te eppen behuzol valakit, akit kozben a valosagban eppen kivagnak 😀
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
legyen a hétfő

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor adjunk egy napot neki. Aki erre jár mondjon véleményt, aztán az alapján eldöntöm.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Nálam is közel mindegy a dolog, de azért a hétfőt mondanám, ha arról van szó, mert éjszakás vagyok, és így nem a családtól venne el időt. (bár nyilván mindenkinek vannak érvei)

Made... Laid... Paid
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 109
Vége a szavazásnak, két időpont végzett döntetlenre: szeptember 2 (szomba) este 9, és szeptember 4 (hétfő) este 9.

Mi legyen? Akartok még egy szavazóskört, döntsem el én, vagy itt bemondja a kettő közül mindenki amelyiket akarja?
peterk2005
Döntsd el pénzfeldobással! Ha lehet élőben közvetíts róla, hogy a csalást ki lehessen zárni! 😀

Szerkesztette: Toto21
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vége a szavazásnak, két időpont végzett döntetlenre: szeptember 2 (szomba) este 9, és szeptember 4 (hétfő) este 9.

Mi legyen? Akartok még egy szavazóskört, döntsem el én, vagy itt bemondja a kettő közül mindenki amelyiket akarja?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jaja, tudom. Bevettem 8-9-ét is, nehogy az legyen, hogy túl kicsi a választás lehetőség. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 109
Jó hogy szólsz, ma akartam megcsinálni, de tuti hogy elfelejtettem volna. 😊

Ehun van, lehet szavazni. Az utolsó preseason hét péntekjétől (szept.1) az első hét előtti szombatig (szept 9) minden napot betettem szavazásra. Szept 8-9. péntek/szombaton már a csütörtöki évnyitó meccs után leszünk, szerintem az még oké. Vasárnap viszont már forduló van, akkor nyilván nem akarunk draftolni. Időpont lehetőségek minden nap este 6, 7 8 vagy 9 óra. Jelöljétek a sárgát is ("ha muszáj akkor jó ez is") arra az esetre, ha döntetlen jönne ki és választani kell több közül.

 doodle.com/poll/4fac5w8necf4yw58

Szavazni jövő vasárnap este 8-ig lehet, utána időpont hirdetés.
peterk2005
Nem azért, de vannak szept. 7. utáni időpontok is. Viszont aznap már menni fog az első meccs! Remélem Chiefs győzelemmel fog kezdődni az egész! 😀

Gondoltam szólok. 😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó hogy szólsz, ma akartam megcsinálni, de tuti hogy elfelejtettem volna. 😊

Ehun van, lehet szavazni. Az utolsó preseason hét péntekjétől (szept.1) az első hét előtti szombatig (szept 9) minden napot betettem szavazásra. Szept 8-9. péntek/szombaton már a csütörtöki évnyitó meccs után leszünk, szerintem az még oké. Vasárnap viszont már forduló van, akkor nyilván nem akarunk draftolni. Időpont lehetőségek minden nap este 6, 7 8 vagy 9 óra. Jelöljétek a sárgát is ("ha muszáj akkor jó ez is") arra az esetre, ha döntetlen jönne ki és választani kell több közül.

 doodle.com/poll/4fac5w8necf4yw58

Szavazni jövő vasárnap este 8-ig lehet, utána időpont hirdetés.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Mikor lesz draft szavazás?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
A bowl.hu-s div3-ban van 4 kiadó hely, ha esetleg érdekelne innen vkit 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Oké, köszöntjük az FC Karpatia-t és az edzőjét, AntonyJenkins-t a ligában 😊

A liga létszám visszavéve 16-ra, a létszám teljes, úgyhogy készen állunk a draftra. Jövő héten majd megcsinálom a kérdőívet ahol szavazhatunk az időpontra. Aztán jön a szokásos menetrend. Próbadraft az élő draft előtt, hogy mindenki aki ki akarja próbálni a draft klienst ki tudja próbálni, aztán reset, random org-al kisorsoltatom a draft sorrendet, és indulhatamandula.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze, szabad, szóltam volna, ha már nem 😊

Mindjárt csinálok helyet a csatlakozáshoz. Kicsit trükközni kell, mert páratlan számú - esetünkben 1 - embert nem enged kivenni /lecserélni másikra. Úgyhogy picit trükközök, fel fogom bővíteni 18-asra a létszámot, aztán ha csatlakozott az új tag, akkor vissza tudom már csökkenteni 16-ra, kivéve 1 üres helyet és Gerradot. Itt fogok szólni ha megvan és lehet csatlakozni.

Szerk.: meg is van, tudsz csatlakozni most. A kiemelt post végén ott a link, kattints rá, add meg a jelszót, add meg a csapatod nevét és máris bent vagy. Bár 1 új tagnál ki fogom tudni találni, hogy melyik a te csapatod, de azért a többiek kedvéért írd meg majd ide is 😊 (Akkor beírlak a kiemelt post-ba is, és visszarakom 16 fősre a ligát.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
AntonyJenkins Dallas Cowboys 4
Sziasztok, én lennék az új tag. Szívesen csatlakoznék a ligához.
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 109
Nekem lenne egy haverom aki csatlakozna, mindjárt regisztrál és írni fog neked. 😊 Ha még szabad a hely! 😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gerrard elérhetetlen, 7 hónapja nem járt errefelé, egy emalre se válaszolt. Volt bő egy hónapja, könyveljük el, hogy ő nem játszik velünk jövőre. Azaz felszabadult egy hely.

Ha valakinek a csapatból van olyan barátja, ismerőse aki szeretne játszani, akkor szóljon, és már csinálom is a helyet. 😊

(Egyelőre nem is hirdetem meg, arra még ráérünk 1-2 hét múlva is, ha nem lesz "belső" jelentkező.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fantasztikus brigád, már csak 1 tavalyi játékosunk hiányzik. Jobbak vagyunk, mint a bowl.hu-s liga 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Sziasztok,

Így a határidő vége előtt itt vagyok én is.
Ja és jövök 😊
több mint 6 éve
Csabiii New England Patriots 198
Sziasztok!

Jövök én is 😉
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nincs még senki elkésve semmivel. Nagyon jól haladunk, már csak 3 embernek kell visszajeleznie. Jobb a helyzet, mint reméltem 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
DaRaI07 Indianapolis Colts 27
Sziasztok!

Bocsi hogy ilyen későn írok de én is szívesen jönnék megint.

Ádám