AFC South NFL.com fantasy liga

14 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
AFC South NFL.com fantasy liga összefoglaló információk:
A név ebben a ligában nem kötelez! Valamikor tényleg AFC South div fanoknak indult, de már évek óta nyitottunk, nincs megkötés. A liga URL-je: Hungarian AFC South. League managers: peterk2005, Vieri.

Csapatok, csapattulajdonosok. Zöld színnel azok, akik idén (2023) játszanak. Pirossal azok, akik nem tudják/akarják folytatni.:

- Atomic Falcons = vieri
- CartmanTeam = cartman023
- Disaster Recovery = peterk2005
- Aranyasok = gaborik
- Bearista = Toto21
- No Ragrets = Borbinho
- Waiver Warriors = Tony Adams
- Budapest Sagamores = KoporShow
- Killer Penguins = Slim_Shady313
- Vacsihegyi Robogok = Cupak
- Kecskeméti Pókmalac = Milán
- Vacsikozi Teflonheads = Márkó
- FlyEagles = oliverking
- HunGiants = Lóránt

Korábbi játékosok, akik az előző években játszottak. Ha folytatni szeretnék a jövőben, akkor elsőbbségük lesz a vissza-csatlakozásra (jelentkezési sorrendben).
- Arany Aszok = mrzsolt
- Husrago = Húsrágó
- FC Karpatia = AntonyJenkins
- NGT Mustangs = Nagytomi
- Alföld Alders = Giowa
- Kenszeszszitty = Janek
- Ruthless Rhinos = Vito
- Kispesti Csíkok = DaRaI07
- Skull Mohikans = skullkill29
- Mile High Mafia = Vonster

Liga: A liga 12-16 csapatos, jelentkező számtól függően. (2023: 14 csapat). IDP, 1 divízióban mindenki.

Csapat posztok: QB 1 (2), RB 1 (5), WR 1 (5), TE 1 (3), FLEX 3, K 1 (2), DEF 1 (2), DL 2 (5), LB 2 (5), DB 2 (6), IDP 1, Bench 8., Reserve 2. (Zárójelben az adott posztok roster maximumai.)

Draft: Online, snake draft, az egy pickre jutó idő 60mp.
Időpont: 2023. szeptember 1, 20:00

Alapszakasz: NFL week 1-15, playoff: NFL week 16, 17 és 18.

Playoff: A playoff 8 csapatos, bejut a legjobb nyolc csapat a mérleg alapján. A tie-breaker a több szerzett pont. A kiemelési sorrend az alapszakasz sorrend lesz, az első kiemelt játszik a nyolcadikkal, a második a hetedikkel, és így tovább. A playoffba nem jutó csapatoknak lesz vigaszági torna (consolidation playoff) a 9-XX hely eldöntésére. Azt, hogy pontosan mi lesz utóbbinak a menetrendje, a végleges csapat létszám után tudjuk majd megmondani. Ha 16-an leszünk, akkor a 9. a 16.-al játszik az első playoff fordulóban és így tovább, Ha kevesebben, akkor lesznek meccs nélkül továbbjutók az első körben. Tie-breaker szabályok részletesen: klikk

Waiver/FA: Fordulók után a teljes FA állomány (a szabad játékosok) waiverre kerül, egészen csütörtök reggelig. Ez alatt az idő alatt a waiver listáról lehet szemezgetni, cserét kezdeményezni, de a csere nem hajtódik végre azonnal, hanem az NFL-hez hasonló waiver rendszeren keresztül kerülnek a játékosok a csapatokhoz. Ha ketten is fel akarják szedni ugyanazt a játékost, akkor a waiver listán előbb levő csapat fogja megkapni. A waiver lista minden héten az aktuális állás fordítottja, azaz a legelső a listán az utolsó helyen álló csapat, a legutolsó pedig az éllovas. A csütörtöki waiver elszámolás után aztán a szabad játékosok free agentekké válnak, akiket a meccs kezdetéig bármikor azonnal fel lehet szedni és akár csapatba is rakni.

Pontszámozás és további beállítások: league settings

Csatlakozás: Először is itt írj egy postot hogy jönni fogsz, írd bele a csapat nevet amit választani fogsz. Aztán ligához csatlakozáshoz kattints ide,. A megnyíló oldalon ha kéri az oldal, jelentkezz be az NFL.com-os accountodba (ha még nincs, csinálj egyet), majd a ligához csatlakozáshoz add meg a jelszót ( "bowlponthu" ). Utána továbblépve töltsd ki az adatokat (csapat név, stb.). (Csatlakozni csak az új játékosoknak kell, a tavaly is játszók automatikusan liga tagok!)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond
több mint 5 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Sikerult megtartanom a nagytomy usert az FK-n.
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
peterk Bishop néven futok a másik oldalon majd. 😊
több mint 5 éve
mrzsolt Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 77 — .
mrzsolt neven en is beregisztraltam es egyben jelentkezem a jovoevi jatekra is. 😉
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Oké srácok, akkor amíg nyitva van a topic és írhatok bele: A játékot természetesen ősszel is folytatnánk, aki játszani akar az kérem regisztráljon az új fórumba (fűzővel kifelé fórum).

Amikor megvan már, hogy hol lesz a játékok helye, akko létre fogom hozni ott is a topicot, és beírok minden itt kiemelt infót. Benneteket pedig megpróbállak majd ott a fórumon is értesíteni - már akit név szerint be tudok azonosítani és megtalálom. Szóval ha lehet használjátok ugyanazt a nicket. 😊 (Toto, te már jó vagy így, megtalállak majd. 😊 )

Ja, és persze majd a liga oldaláról is fogok értesítő levelet küldeni, minden játékosnak. (A levél arra a címre megy majd amivel az nfl.com-ra regisztráltál.)

Remélem nem jelent nagy fennakadást ez a költözés. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Én idén is jövök majd. Remélem az FK-n is be tudják állítani ezeket a fórumokat! Kösz mindent előre is. Bishop néven regisztráltam oda.
több mint 6 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Köszi szépen mindent!
Én nagyon élveztem ezt a szezont is főleg, hogy sikerült a címvédés!
Gratula mindenkinek, következő szezonban ugyanitt!!!!!!
több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Köszi a szervezést!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Anyám, el is felejtettem gratulálni a bajnoknak és a helyezetteknek...

Gratulálok az Atomic Falcons-nak és vieri-nek a bajnoki címhez! És szintén gratulálok minden playoffba jutó csapat vezérének. A döntőbe jutott Husragonak, a bronz érmes Kispesti Csíkoknak a negyedik TTNY tevéknek és a többieknek is!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Az azért szép, hogy 6db 10-4-es csapat lett végül. 😀 FC Karpatia, meg én pedig 8-6-al jutottunk be.

Iden eléggé kiegyenlített a mezöny, nem tudom megmondani, hogy ki fog nyerni ( persze reménykedem az Underdog szerepben)! Sok sikert mindenkinek! 😊
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
QB-t keresek, mozdithato nalam: Morris, Stewart, Drake, Hyde, Davis, Harrison es Agholor. 😊

Ha valakit erdekel, dobjatok egy ajanlatot.
több mint 6 éve
mrzsolt Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 77 — .
1-5 után nem gondoltam volna, hogy lesz meg eselyem PO-ra. De 5 gyözelem jött zsinroban. Söt most hétvégen Nagytomi ellen is összejött a bravur. 😊

Ha ezen a heten Arany Aszok ellen sikerülne nyerni, akkor valszeg benn is vagyok. 😊

Sok sikert mindenkinek a hatralevo 3 forduloban.
Toto21
mi mar vert ittunk vagy sort! 😉
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
1-5 után nem gondoltam volna, hogy lesz meg eselyem PO-ra. De 5 gyözelem jött zsinroban. Söt most hétvégen Nagytomi ellen is összejött a bravur. 😊

Ha ezen a heten Arany Aszok ellen sikerülne nyerni, akkor valszeg benn is vagyok. 😊

Sok sikert mindenkinek a hatralevo 3 forduloban.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha Hopkins-hoz hozzácsapsz egy használható LB-t, meg a bitang Beathard-ot, akkor hipp-hopp nálad fogja markolászni Matthew bácsi a bőrbogyót (meg persze ha peterk2005 nem vétóz 😊 ).
Csabiii
Peterk csak és kizárólag egyértelmű vis major esetekben vétóz, egyébként van jobb dolga is. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Nem gondoltam, de sikerült elhozni Morris-t és Drake-t is. Kell valakinek futó? 😀 Vagy WR? RB-WR vagy WR-RB cserét al tudok fogadni.
több mint 6 éve
DaRaI07 Indianapolis Colts 27
3 mozdíthatatlan játékossal kezdtem a szezont, ebből az egyik Cutler volt 😀 DaRaI07
És ez az ember vezeti a ligát kérem szépen 😀😛 (Bocsi, ez túl magas labda volt 😉 )

Lényeg a lényeg, hogy ne sikkadj el az ajánlatom felett, az legalább valamennyire reális, és még az RB duód is megmarad.
Csabiii
Az volt de ki gondolta volna hogy Alex Smith ilyen kemény lesz ebben a szezonban, aki azt mondja, hogy ezt gondolta az hazudik. 10-13ban vártam Qb-k között Cutlert azért az benne lehett volna, főleg hogy sok külföldi szakíró is úgy gondolta, hogy ez nagy év lesz számára, hát az lett csak nem jó irányba ment.

Wentz jobban érdekelne de érte nem tudnék olyat ajánlani amit én nem bánnék meg.

Watsont bánom hogy nem szedtem fel még az első hét előtt hanem Kizert vettem fel.
több mint 6 éve
Csabiii New England Patriots 198
3 mozdíthatatlan játékossal kezdtem a szezont, ebből az egyik Cutler volt 😀 DaRaI07
És ez az ember vezeti a ligát kérem szépen 😀😛 (Bocsi, ez túl magas labda volt 😉 )

Lényeg a lényeg, hogy ne sikkadj el az ajánlatom felett, az legalább valamennyire reális, és még az RB duód is megmarad.
több mint 6 éve
DaRaI07 Indianapolis Colts 27
Ha érdekel Dalton vagy Alexejevics mozdítható jó ellenértékért. 😊
Toto21
Top 1 QB-t a Chip Leader-nek? Vétó! 😀
Csabiii
És ha Bell és Hopkins kombót kérem cserébe? 😀
Toto21
De Hopkins-t én kapom 😮
Csabiii
Egye fene, akkor Bell és Hunt, de csak most és csak ma érvényes az ajánlatom! 😀 Legközelebb nem lesz ilyen olcsó! 😀
Toto21
3 mozdíthatatlan játékossal kezdtem a szezont, ebből az egyik Cutler volt 😀 nagyon nagy remények fűztek hozzá, azóta kuka lett. A másik kettő az Bell és Hunt inkább megrohadok irányító nélkül de ők nem mennek sehova, sosem volt még 2 jó futóm 😀
több mint 6 éve
Csabiii New England Patriots 198
Ha érdekel Dalton vagy Alexejevics mozdítható jó ellenértékért. 😊
Toto21
Top 1 QB-t a Chip Leader-nek? Vétó! 😀
Csabiii
És ha Bell és Hopkins kombót kérem cserébe? 😀
Toto21
De Hopkins-t én kapom 😮
Csabiii
Egye fene, akkor Bell és Hunt, de csak most és csak ma érvényes az ajánlatom! 😀 Legközelebb nem lesz ilyen olcsó! 😀
Toto21
Egy igazi Úr vagy! Én azon nyomban rárepülnék a helyében 😛
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Ha érdekel Dalton vagy Alexejevics mozdítható jó ellenértékért. 😊
Toto21
Top 1 QB-t a Chip Leader-nek? Vétó! 😀
Csabiii
És ha Bell és Hopkins kombót kérem cserébe? 😀
Toto21
De Hopkins-t én kapom 😮
Csabiii
Egye fene, akkor Bell és Hunt, de csak most és csak ma érvényes az ajánlatom! 😀 Legközelebb nem lesz ilyen olcsó! 😀
több mint 6 éve
Csabiii New England Patriots 198
Ha érdekel Dalton vagy Alexejevics mozdítható jó ellenértékért. 😊
Toto21
Top 1 QB-t a Chip Leader-nek? Vétó! 😀
Csabiii
És ha Bell és Hopkins kombót kérem cserébe? 😀
Toto21
De Hopkins-t én kapom 😮
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Ha érdekel Dalton vagy Alexejevics mozdítható jó ellenértékért. 😊
Toto21
Top 1 QB-t a Chip Leader-nek? Vétó! 😀
Csabiii
És ha Bell és Hopkins kombót kérem cserébe? 😀
több mint 6 éve
Csabiii New England Patriots 198
Ha érdekel Dalton vagy Alexejevics mozdítható jó ellenértékért. 😊
Toto21
Top 1 QB-t a Chip Leader-nek? Vétó! 😀
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Ha érdekel Dalton vagy Alexejevics mozdítható jó ellenértékért. 😊
több mint 6 éve
Csabiii New England Patriots 198
DaRaI07! Frankón a törött kezű, legalább 8 hetet kihagyó Palmert ajánlod trade-elni, vagy az csak valami tréfa?
Csabiii
Hát sosem lehet tudni az Nfl-ben lehet kap vagy 4 szurit a karjába és akkor jó is lesz 😀 Egyébként elkeseredésembe nyomtam 2 csapatnak is talán valami trade-t, mivel nem látom QB poszton hogyan tudnék javulni.
Meg persze elvesztettem a veretlenségemet. 😀
DaRaI07
Ha valami értelmes trade-del próbálkoznál még lehetne is esélyed javulni QB fronton. 😉
Ha Hopkins-hoz hozzácsapsz egy használható LB-t, meg a bitang Beathard-ot, akkor hipp-hopp nálad fogja markolászni Matthew bácsi a bőrbogyót (meg persze ha peterk2005 nem vétóz 😊 ).
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Agholor nem nullázott, bezzeg Matt Bryant képes volt -1 pontot összerúgdosni 😊 Ez mán csak egy ilyen idény lesz.

A Palmer trade ajánlatot vegyük egyszeri fekete humornak. 😊
(A liga adminnak - nekem vagy Nagytominak - az ilyen tradeket egyébként is vétóznia illik, szóval nem menne át úgyse. De az a jobb, ha nem is csináltok munkát nekünk. 😉 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)