AFC South NFL.com fantasy liga

14 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
AFC South NFL.com fantasy liga összefoglaló információk:
A név ebben a ligában nem kötelez! Valamikor tényleg AFC South div fanoknak indult, de már évek óta nyitottunk, nincs megkötés. A liga URL-je: Hungarian AFC South. League managers: peterk2005, Vieri.

Csapatok, csapattulajdonosok. Zöld színnel azok, akik idén (2023) játszanak. Pirossal azok, akik nem tudják/akarják folytatni.:

- Atomic Falcons = vieri
- CartmanTeam = cartman023
- Disaster Recovery = peterk2005
- Aranyasok = gaborik
- Bearista = Toto21
- No Ragrets = Borbinho
- Waiver Warriors = Tony Adams
- Budapest Sagamores = KoporShow
- Killer Penguins = Slim_Shady313
- Vacsihegyi Robogok = Cupak
- Kecskeméti Pókmalac = Milán
- Vacsikozi Teflonheads = Márkó
- FlyEagles = oliverking
- HunGiants = Lóránt

Korábbi játékosok, akik az előző években játszottak. Ha folytatni szeretnék a jövőben, akkor elsőbbségük lesz a vissza-csatlakozásra (jelentkezési sorrendben).
- Arany Aszok = mrzsolt
- Husrago = Húsrágó
- FC Karpatia = AntonyJenkins
- NGT Mustangs = Nagytomi
- Alföld Alders = Giowa
- Kenszeszszitty = Janek
- Ruthless Rhinos = Vito
- Kispesti Csíkok = DaRaI07
- Skull Mohikans = skullkill29
- Mile High Mafia = Vonster

Liga: A liga 12-16 csapatos, jelentkező számtól függően. (2023: 14 csapat). IDP, 1 divízióban mindenki.

Csapat posztok: QB 1 (2), RB 1 (5), WR 1 (5), TE 1 (3), FLEX 3, K 1 (2), DEF 1 (2), DL 2 (5), LB 2 (5), DB 2 (6), IDP 1, Bench 8., Reserve 2. (Zárójelben az adott posztok roster maximumai.)

Draft: Online, snake draft, az egy pickre jutó idő 60mp.
Időpont: 2023. szeptember 1, 20:00

Alapszakasz: NFL week 1-15, playoff: NFL week 16, 17 és 18.

Playoff: A playoff 8 csapatos, bejut a legjobb nyolc csapat a mérleg alapján. A tie-breaker a több szerzett pont. A kiemelési sorrend az alapszakasz sorrend lesz, az első kiemelt játszik a nyolcadikkal, a második a hetedikkel, és így tovább. A playoffba nem jutó csapatoknak lesz vigaszági torna (consolidation playoff) a 9-XX hely eldöntésére. Azt, hogy pontosan mi lesz utóbbinak a menetrendje, a végleges csapat létszám után tudjuk majd megmondani. Ha 16-an leszünk, akkor a 9. a 16.-al játszik az első playoff fordulóban és így tovább, Ha kevesebben, akkor lesznek meccs nélkül továbbjutók az első körben. Tie-breaker szabályok részletesen: klikk

Waiver/FA: Fordulók után a teljes FA állomány (a szabad játékosok) waiverre kerül, egészen csütörtök reggelig. Ez alatt az idő alatt a waiver listáról lehet szemezgetni, cserét kezdeményezni, de a csere nem hajtódik végre azonnal, hanem az NFL-hez hasonló waiver rendszeren keresztül kerülnek a játékosok a csapatokhoz. Ha ketten is fel akarják szedni ugyanazt a játékost, akkor a waiver listán előbb levő csapat fogja megkapni. A waiver lista minden héten az aktuális állás fordítottja, azaz a legelső a listán az utolsó helyen álló csapat, a legutolsó pedig az éllovas. A csütörtöki waiver elszámolás után aztán a szabad játékosok free agentekké válnak, akiket a meccs kezdetéig bármikor azonnal fel lehet szedni és akár csapatba is rakni.

Pontszámozás és további beállítások: league settings

Csatlakozás: Először is itt írj egy postot hogy jönni fogsz, írd bele a csapat nevet amit választani fogsz. Aztán ligához csatlakozáshoz kattints ide,. A megnyíló oldalon ha kéri az oldal, jelentkezz be az NFL.com-os accountodba (ha még nincs, csinálj egyet), majd a ligához csatlakozáshoz add meg a jelszót ( "bowlponthu" ). Utána továbblépve töltsd ki az adatokat (csapat név, stb.). (Csatlakozni csak az új játékosoknak kell, a tavaly is játszók automatikusan liga tagok!)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hát, Borbinho, ha Wallace helyett Dorsettet rakom a kezdőbe, akkor most lenne rá reális esélyem, hogy beérjelek. De ki rakja be Dorsettet a kezdőbe? 😀

Ráadásul azt se tudom, hogy jövőhéten betegyem-e, Wallace elvileg álom helyzetben van, a sok sérült Philly elkapó miatt, de Foles ki tudja, hogy mikor méltóztat majd ismét NFL QB formát hozni? Dorsett meg Dorsett. Csak, hát szélen kb. nincs is más akinek Brady dobáljon...
peterk2005
0.28 ponttal igy is nyertel, kellett a Golladay tackle + forced + recovered fumble 😊

a 3 LB-mbol 2 hozott osszesen 3 pontot...
Illetve Funchess-Ebron-Wilkins-Ross-Brown 5osbol pont a 2 legkevesebbet hozot hagytam a kezdoben 😕

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, Borbinho, ha Wallace helyett Dorsettet rakom a kezdőbe, akkor most lenne rá reális esélyem, hogy beérjelek. De ki rakja be Dorsettet a kezdőbe? 😀

Ráadásul azt se tudom, hogy jövőhéten betegyem-e, Wallace elvileg álom helyzetben van, a sok sérült Philly elkapó miatt, de Foles ki tudja, hogy mikor méltóztat majd ismét NFL QB formát hozni? Dorsett meg Dorsett. Csak, hát szélen kb. nincs is más akinek Brady dobáljon...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Eleg szoros a meccs ,ha Nelson nem hoz űrszámokat akkor nyerhetunk.
Meglepoen keves a pont

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem kell a siras Peterk, nem kapod meg Luckot!

Nekem 5-9et es 10.helyet josol egy B-s grade mellett, reachnek irva Luckot + Kaepet is...😀 amatorok akik ezeket irjak

A kispesti csikok GM-jetol kerdeznem, hogy Leonard mibe fajna?
Borbinho
Leonard egy jó Myles Garrett-ért vagy Saquon Barkley-ért vihető 😀
DaRaI07
akkor inkabb probalok kukazni FA-rol LB-t 😀



Earl Thomas/Mathieu/Geathers/Clinton-Dix 4esbol 1 v 2 is elado.
John Ross-John Brown-Devin Funchess-Corey Davis 4esbol is 1 v 2 elado
LB erdekelne elso sorban.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
DaRaI07 Indianapolis Colts 27
Nem kell a siras Peterk, nem kapod meg Luckot!

Nekem 5-9et es 10.helyet josol egy B-s grade mellett, reachnek irva Luckot + Kaepet is...😀 amatorok akik ezeket irjak

A kispesti csikok GM-jetol kerdeznem, hogy Leonard mibe fajna?
Borbinho
Leonard egy jó Myles Garrett-ért vagy Saquon Barkley-ért vihető 😀
több mint 5 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
a 4-10 reális egy lelkes amatőrnek 😀 Ha Seferian-Jenkins eladó, azonnal szóljon a tulaj.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nono, az már sok lenne a jóból 😊 Két győzelem után jár egy pofára esés 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
A+
Proj Record
13-1
Proj Finish
2
Ezzel elégedett is lehetnék ha nem a triplázás lenne a cél. 😀 😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem kell a siras Peterk, nem kapod meg Luckot!

Nekem 5-9et es 10.helyet josol egy B-s grade mellett, reachnek irva Luckot + Kaepet is...😀 amatorok akik ezeket irjak

A kispesti csikok GM-jetol kerdeznem, hogy Leonard mibe fajna?

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
A+ 14-0 ...szóval nem lesz PO se

több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
CJ Anderson eladó, elsősorban WR érdekel.
több mint 5 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Nekem:
Grade:A, 11-4, T-4et josol
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Az NFL.com-nak ez a véleménye a draftomról. Ilyenkor szoktam playoffba sem jutni 😀

A Colts kötődésemre külön felhívom a figyelmet. A fantasy oltárán is hajlandó vagyok áldozni a kedvenceimért. 😉


peterk2005
Nekem B lett és max 10.-ik helyet jósolnak nekem. 😀

Nálam egyébként az Atomic Falcons a favorit ( megint).
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az NFL.com-nak ez a véleménye a draftomról. Ilyenkor szoktam playoffba sem jutni 😀 A Colts kötődésemre külön felhívom a figyelmet. A fantasy oltárán is hajlandó vagyok áldozni a kedvenceimért. 😉

Akinek van kedve írja be a magáét, érdekes lesz összevetni majd a végeredménnyel.



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
érdekes volt ,majd kiderül mire jó az idei taktika

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
amugy Kaepernicket draftoltam is vegul 😀
Tebow is elerheto volt, viszont Manziel nem 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a fontos, hogy legalább a queue-val tudtál draftolni. A draft így is pörgős volt, szűk kát óra alatt ledraftoltunk 400 játékost. 😊

Én pedig az időponttal kapcsolatos szerencsétlenkedésért kérek elnézést. Szerencsére kaptam jó tippet/segítséget - köszi! - így ez sem okozott végül gondot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
elnezest sracok, hogy ram mindig varni kellett, de kb 2 picknel tudtam ramenni, hogy draft player, a tobbinel annak is orultem, hogy a queue-be tudtam tenni a jatekost...

ennyit lattam:


otletem sincs, h miert. ami durva, h kozben egy masik NFL.com-os liga draftja is elkezdodott, de az vegig tokeletes mukodott...az itteni meg mar akkor is szar volt nalam, amikor elkezdodott.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pause-ra állítottam, volt ilyen opció. Kilenckor kezdünk, ahogy megszavaztuk.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Ma este 9-kor draft! Senki ne felejtse el!

(Most vettem észre, hogy este 10-re volt állítva az időpont mindeddig. Javítottam, a draft természetesen 9-kor kezdődik!)
peterk2005
15 perc múlva kezdődik...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy az a ........ tegye oda. Most meg este 8-ra állt át az időpont, és már módosítani sem engedi 😕 Pedig esküszöm, hogy 3x megnéztem, és egy órája még 9 óra volt (2PM ET, 9PM CET).

Mindenkitől elnézést kérek 😕

Csak azt tudjuk már csinálni, hogy belépünk, mindenki aki online autodraftra teszi magát, és lepörgetem a draftot amilyen gyorsan csak lehet, aztán resetelek és 9-kor újrakezdjük. Remélem ez összejön... Lásd feljebb. 9-kor kezdünk, az eredeti időpontban.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ma este 9-kor draft! Senki ne felejtse el!

(Most vettem észre, hogy este 10-re volt állítva az időpont mindeddig. Javítottam, a draft természetesen 9-kor kezdődik!)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nyert a szept 5, este 9 óra. Beírom a kiemelt postba. Gondolom próba draftra már nincs szüksége ennyi rutinos öreg róka fantasysnak 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kérésed parancs. A random.org-ot szidjátok 😊

Be is állítottam akkor ezt a ligában is. Az időpontra az utolsó, szept. 5, 21 óra látszik nyerőnek kijönni, de matematikailag még nem biztos, megvárjuk a határidőt.

1. Team Polak = Janek
2. Killer Penguins = Slim_Shady313
3. FC Karpatia = AntonyJenkins
4. Valar Morgulis = Samu09
5. Husrago = Húsrágó
6. TTNY Camels = phylos
7. Arany Aszok = mrzsolt
8. NGT Mustangs = Nagytomi
9. Alfold Alders = Giowa
10. Disaster Recovery = peterk2005
11. No Ragrets = Borbinho
12. CartmanTeam = cartman023
13. Atomic Falcons = vieri
14. Bearista = Toto21
15. Kispesti Csíkok = DaRaI07
16. Skull Mohikans = skullkill29


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Peterk egy draft sorrendet összedobsz? 😊