AFC South NFL.com fantasy liga

14 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
AFC South NFL.com fantasy liga összefoglaló információk:
A név ebben a ligában nem kötelez! Valamikor tényleg AFC South div fanoknak indult, de már évek óta nyitottunk, nincs megkötés. A liga URL-je: Hungarian AFC South. League managers: peterk2005, Vieri.

Csapatok, csapattulajdonosok. Zöld színnel azok, akik idén (2023) játszanak. Pirossal azok, akik nem tudják/akarják folytatni.:

- Atomic Falcons = vieri
- CartmanTeam = cartman023
- Disaster Recovery = peterk2005
- Aranyasok = gaborik
- Bearista = Toto21
- No Ragrets = Borbinho
- Waiver Warriors = Tony Adams
- Budapest Sagamores = KoporShow
- Killer Penguins = Slim_Shady313
- Vacsihegyi Robogok = Cupak
- Kecskeméti Pókmalac = Milán
- Vacsikozi Teflonheads = Márkó
- FlyEagles = oliverking
- HunGiants = Lóránt

Korábbi játékosok, akik az előző években játszottak. Ha folytatni szeretnék a jövőben, akkor elsőbbségük lesz a vissza-csatlakozásra (jelentkezési sorrendben).
- Arany Aszok = mrzsolt
- Husrago = Húsrágó
- FC Karpatia = AntonyJenkins
- NGT Mustangs = Nagytomi
- Alföld Alders = Giowa
- Kenszeszszitty = Janek
- Ruthless Rhinos = Vito
- Kispesti Csíkok = DaRaI07
- Skull Mohikans = skullkill29
- Mile High Mafia = Vonster

Liga: A liga 12-16 csapatos, jelentkező számtól függően. (2023: 14 csapat). IDP, 1 divízióban mindenki.

Csapat posztok: QB 1 (2), RB 1 (5), WR 1 (5), TE 1 (3), FLEX 3, K 1 (2), DEF 1 (2), DL 2 (5), LB 2 (5), DB 2 (6), IDP 1, Bench 8., Reserve 2. (Zárójelben az adott posztok roster maximumai.)

Draft: Online, snake draft, az egy pickre jutó idő 60mp.
Időpont: 2023. szeptember 1, 20:00

Alapszakasz: NFL week 1-15, playoff: NFL week 16, 17 és 18.

Playoff: A playoff 8 csapatos, bejut a legjobb nyolc csapat a mérleg alapján. A tie-breaker a több szerzett pont. A kiemelési sorrend az alapszakasz sorrend lesz, az első kiemelt játszik a nyolcadikkal, a második a hetedikkel, és így tovább. A playoffba nem jutó csapatoknak lesz vigaszági torna (consolidation playoff) a 9-XX hely eldöntésére. Azt, hogy pontosan mi lesz utóbbinak a menetrendje, a végleges csapat létszám után tudjuk majd megmondani. Ha 16-an leszünk, akkor a 9. a 16.-al játszik az első playoff fordulóban és így tovább, Ha kevesebben, akkor lesznek meccs nélkül továbbjutók az első körben. Tie-breaker szabályok részletesen: klikk

Waiver/FA: Fordulók után a teljes FA állomány (a szabad játékosok) waiverre kerül, egészen csütörtök reggelig. Ez alatt az idő alatt a waiver listáról lehet szemezgetni, cserét kezdeményezni, de a csere nem hajtódik végre azonnal, hanem az NFL-hez hasonló waiver rendszeren keresztül kerülnek a játékosok a csapatokhoz. Ha ketten is fel akarják szedni ugyanazt a játékost, akkor a waiver listán előbb levő csapat fogja megkapni. A waiver lista minden héten az aktuális állás fordítottja, azaz a legelső a listán az utolsó helyen álló csapat, a legutolsó pedig az éllovas. A csütörtöki waiver elszámolás után aztán a szabad játékosok free agentekké válnak, akiket a meccs kezdetéig bármikor azonnal fel lehet szedni és akár csapatba is rakni.

Pontszámozás és további beállítások: league settings

Csatlakozás: Először is itt írj egy postot hogy jönni fogsz, írd bele a csapat nevet amit választani fogsz. Aztán ligához csatlakozáshoz kattints ide,. A megnyíló oldalon ha kéri az oldal, jelentkezz be az NFL.com-os accountodba (ha még nincs, csinálj egyet), majd a ligához csatlakozáshoz add meg a jelszót ( "bowlponthu" ). Utána továbblépve töltsd ki az adatokat (csapat név, stb.). (Csatlakozni csak az új játékosoknak kell, a tavaly is játszók automatikusan liga tagok!)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi meg a gigászok .. izé kertitörpék véres csatáját vívjuk cartmannal. A győztesnek lesz legalább 130 pontja. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Na 12-2es season prediction után teljesen várhatóan 0-1el kezdek 😀
Első héten (számomra) általában esélytelen megtalálni a jó kezdőt, a három legtöbb pontot szerző játékosom természetesen padon is 😀 (Malcolm Brown 17.8, Hockenson 20.1 és McLaurin 22.5). Velük talán nyerhettem volna, ha Watson nagyot játszik akkor még úgy se.
Remélem a Browns offense összekapja magát mert bajban lehetek a PO-ért :s

Grat Samu!
Borbinho
Köszi! Én a Browns D-t raktam ne a Ravens helyett 😃
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na 12-2es season prediction után teljesen várhatóan 0-1el kezdek 😀
Első héten (számomra) általában esélytelen megtalálni a jó kezdőt, a három legtöbb pontot szerző játékosom természetesen padon is 😀 (Malcolm Brown 17.8, Hockenson 20.1 és McLaurin 22.5). Velük talán nyerhettem volna, ha Watson nagyot játszik akkor még úgy se.
Remélem a Browns offense összekapja magát mert bajban lehetek a PO-ért :s

Grat Samu!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Vonster Denver Broncos 904
Hát nekem 14-0-át jósolt és 1. helyet 😀 Örülnék ha így lenne, bár a Damien Williams pickemnek nem tett jót Shady KC-ba költözése
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jövőre top5 leszel, megoldjuk 😊

Én egyébként jobban szoktam szerepelni, ha a második felében draftolok. Kifejezetten nem szeretem a top5-8 helyeket, ott kimegy az obvious tuti top 3-4 pick, és mindig vacillálni kell, hogy WR vagy RB, ami aztán az egész draftot sokszor meghatározza. Főleg ekkora ligában, ilyen roster méretekkel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az a szép ebben a játékban (fantasy), hogy már az elejétől nem ugyan olyan esélyekkel indul mindenki, mégis lehet szinte mindenki bajnok. Persze kell hozzá, hogy az előtte lévők hibázzanak, de kis szerencsével hátulról is jól lehet draftolni.
Nekem 1/15-ön ill 2/18-on el kellett döntenem, hogy elvigyem-e vmeik TE-t a top 3-ból (Ertz, Kelce, Kittle), esetleg Mahomes-t, mert legközelebb 29 választással később húzok csak. Mivel ott reach lett volna bármelyik, így jött a 2 futó.
Tavalyi 11. és idei 15.hely után remélem jövőre sikerül besorsolnod az első 8ba Peterk 😉

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
nekem 9-7-et és 7.-ik helyet. Abszolut liga best-nek Peterk-et mondta. 😀 12-2-vel, látszik ki a liga tulaj...khm... 😀
Toto21
Voltam én már liga best a draft után, aztán a playoffhoz is vért kellett izzadnom. 😊

Minden azon múlik, hogy a sérülések mennyire jönnek vagy nem jönnek, illetve ahol kockáztam, ott mennyire kockáztam jól (vagy inkább szerencsésen). Ki nem eshetek, úgyhogy nagy baj nem történhet, legfeljebb sz*r leszek. 😀

Ha már meg lettem dícsérve, hogy commishként odafigyelek a draftra, akkor nesztek, itt az én personal draft "elemzésem" is, ne csak az NFL:com-ét kelljen olvasni:

1. Davante Adams WR - GB 5
2. George Kittle TE - SF 28
3. Aaron Jones RB - GB 37
4. Darius Leonard LB - IND 60
5. Tremaine Edmunds LB - BUF 69
6. Dede Westbrook WR - JAX 92
7. J.J. Watt DL - HOU 101
8. Calais Campbell DL - JAX 124
9. C.J. Anderson RB - DET 133
10. Dak Prescott QB - DAL 156
11. John Johnson DB - LA 165
12. New England Patriots DEF 188
13. Adam Humphries WR - TEN 197
14. Frank Gore RB - BUF 220
15. Lorenzo Alexander LB - BUF 229
16. Kenny Moore DB - IND 252
17. Tony Pollard RB - DAL 261
18. Jeff Heuerman TE - DEN 284
19. Todd Davis LB - DEN 293
20. Gus Edwards RB - BAL 316
21. Quincy Williams LB - JAX 325
22. Pittsburgh Steelers DEF 348
23. Tony Jefferson DB - BAL 357
24. Danny Amendola WR - DET 380
25. Jake Elliott K - PHI 389
26. Nick Foles QB - JAXPICK 41

Csináltam néhány bold move-ot, na. 😊 Főleg az RB poszt hanyagolása volt az. Az elején egyszerűen ez az 5. hely ahol húztam, nem dobta jól az RB-ket, aztán emiatt - majd mondom melyik körben - úgy döntöttem, hogy akkor legyen RB gamble. Szóval az elején már nem RB-t húztam. És még csak nem is Hopkinst, hanem Adamset. Hopkinst rizokósabbnak éreztem, tavaly mindent elkapva csinált annyit, mint Adams. Rodgers első számú elkapója mindig f*ssa a TD-ket, úgy érzem Adams floorja magasabb. Második körben Kittle jött - már nem emlékszem miért döntöttem így 😊 -, és csak harmadikban jött RB. Akkor is Aaron Jones, nem Ingram, vagy Gordon, vagy Michael, vagy Mack. Hát meglátjuk jól vagy rosszul döntöttem-e.

Aztán 4. és 5. körben is LB-t húztam, pedig ez a liga nem fizet olyan jól védelemre, mint a bowl.hu liga. 😊 De eddigre kiment a kezdő RB/WR zöme, TE-ben elitet húztam, a 100 hasonló elkapó és futó nem lelkesített. QB-t nem akartam még, így inkább húztam a def krémet. Hatodikban jött Dede Westbrook (sztem ő itt igen jó value, egy nagy sleeper. Foles csak őt nézi a pályán, tömni fogja labdával). Aztán ismét kétszer defense (Watt és Campbell). Ha toljuk, toljuk teljes erőből, az első 8 körből 4 offense, 4 defense. IDP ligákban figyelek a defense-re, de sose csináltam még ilyent. 😊

Aztán 9. körben muszáj volt már futót húznom, mert egyedül Jones volt aki eleve nem biztos, hogy jó döntés. Itt már kezdőnek alkalmas RB nem volt, úgyhogy crapshoot. Itt döntöttem úgy, hogy idén RB gamble lesz. Behúzok cseréket, és bízom abban, hogy jó időben lesznek belőlük kezdők. 😀 C.J. Anderson jött itt, mert ő volt legmagasabban, nála volt rizikó, hogy elviszi más. Anderson ahol eddig játszott, teljesített. Hátha detroitban is lesz valami a kezdővel. 10. körben jött Prescott, aztán egy top safety (5. defense pick), majd még egy def, ezúttal szó szerint DEF. Ebben a játékban a defense csapat fordulókat dönthet el (simán vannak 30+ pontos defenseek), újabb gamble. A Pats defense általában is top10, de arra játszottam, hogy az idei schedule-juk annyira ergya, hogy lesz egy halom 10 pontos meccsük. Plusz elit a secondary, sok lesz a pick az Allen, Darnold, Fitzy/Rosen félék ellen. Meglátjuk.

Aztán innentől is az egy-két off, 1-2 def ment végig. A Gore picknél pár perccel a pick előtt olvastam, hogy a bills kib*szta Shady-t. Nem is tudom ki fog ott futni? Aligha T.Y. Yeldon... Ha így marad, amögött a fal mögött, Alennel együtt Gore akár jó lehet ismét 700-800 yardra. Aztán Alexander, Moore, ők jók lesznek védelemben, majd megint egy vagabond RB pick: Pollard. Ha Zeke holnap visszajön, Pollard megy waive-re. De ha nem, kibírhatja pár hétig amíg C.J,, vagy a többiek elől lesérül valaki. 😀 Aztán Heuerman Kittle mögé. Flacco szereti a TE-ket. Majd Gus Edwards. Ravens, futnak majd mint állat, yard is lesz, csak az a kértés Ingram mennyire bírja a kiképzést. Ha bírja, Edwards egy berakható végszmegoldás, ha nem bírja, akkor lehet egy top pontot hozó RB-is Edwardsból. Utolsó LB-ként berántottam Quincy Williams-t, ő az idei LB sleeperem. Telvin Smith helyén fog játszani, aki tavaly a 6. legtöbb LB pontot termelte itt nálunk. És a Jagsben csere opció sincs, Williams végig fogja tolni a szezont kezdőben. Tackle eső, ha nem sérül meg. Berántottam még a Steelerst is, szerintem idén sokat fog javulni az a védelem, a schedule is jó a kevesebb ponthoz/több turnoverhez. Ha nem a Pats, akkor a Steelers. A végén Amendola jött még, itt rendben van. Miamiban is tisztességes számokat hozott, elég stabil, ha egészséges. Stafforddal is berakható lesz ha szükséges, szerintem. Foles meg azért jött, mert minden normális GM QB-t húz utolsóra. Csak azt bánom, hogy nem lehetett Mr. Irrelevant. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én még mindig csodálkozok picit, hogy ennyire jól sikerült a draft.
Nagyon nem szeretek 8.helytől hátrébb draftolni, most a 15.ről egy 12-2t jósol a gép és A+ os értékelést kaptam 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Hát ez ilyen felemás lett.
rb poszt ergya lesz,sok múlik a lánybakkereken.

több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
nekem 9-7-et és 7.-ik helyet. Abszolut liga best-nek Peterk-et mondta. 😀 12-2-vel, látszik ki a liga tulaj...khm... 😀
több mint 4 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Nekem B értékelés adott, 6-8as mérleget és 9ik helyezés jósolt.

Trade targetnek rögtön fel is hozta McCoyt, mint Buffalo RB-t😂
több mint 4 éve
mrzsolt Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 77 — .
Tapasztalat: Sajnos nem tudtam hazaerni tegnap este idoben. Letoltottem az NFL fantasy app-jat. Elegge hasznalhatatlan volt. Ha nem volt megnyitva az app, csak hatterben volt, akkor nem jelzett, h mikor jovok. Ami jobban zavart, h vedoknel nem jelezte a varhato pontszamot es eleg furcsa rangsort allitott fel a 0 pontos jatekosok kozott. Szuresi lehetoseg pedig csak annyi volt, h poszt szerint.
Marad celnak a felsohazi PO. 😊

NFL.com szerint en es a gep osszehoztunk C+ draftot es 5-9 merlegunk lesz
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha kapok, holnap megírom. Most túlságosan sok minden történik a ligában. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Kapott már valaki értékelést ? 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Demaryius Thomas kivágva. - Rapoport
Beki
Banyek, esküszöm az utolsó két pickemnél el-vissza vacilláltam, hogy berántom, jól jön majd decemberben amikor Gordon már elszívta a békepipát, Thomas lába meg rendbejött. 😀

(Off: Őt egyébként sajnálom. Rendkívül szimpatikus srác, "bűnöző" családból/környékről minta ember és sportoló lett. Még az se zavart vele kapcsolatban, hogy a Texansban meg a Patriotsban kötött ki a végére. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Kenny Stills épp most ment Houston-ba 😀 akkor Parker meg jobb pick 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jaja. Mi custom leage voltunk, minket nem érint. Marad minden úgy ahogy tavaly.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Köszi a szervezést Peterk itt is!

"NFL Fantasy standard scoring has been updated to PPR (Point-Per-Reception). All NFL-Managed leagues are now PPR. Custom league commissioners can change scoring settings under the Manage tab. Custom leagues returning from previous years will not be impacted by this change."

Nálunk akkor marad minden a régiben?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szólok itt is, hátha valaki éppen fórumozik és elfelejtkezett a draftról: Este 9-kor draft, várunk!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Végül 12-en töltöttük ki a szavazólapot, de az eredmény nem változott már a pár nappal ezelőttihez képest. Augusztus 31 szombat este 9 óra jött ki győztesen. Úgyhogy ezt a dátumot tessék bevésni a naptárakba, asszonytól elnézést kérni a szombat estéért, és találkozunk a draft kliens chatjében 15 perccel a draft előtt. 😊

Mindenkinek sok sikert, élvezetes draftot!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
A jelenlegi állás szerint 12en szavaztunk a Draft időpontjáról.

Batorítanám az eddig még nem szavazó 4 játékost, hogy éljen a lehetőséggel és szavazzon. Mindez megtehető Aug 24 (holnap) éjfélig peterk2005 posztjában található linken.
több mint 4 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Sziasztok! Sajnos az idei körről lecsúsztam. Sok sikert mindenkinek.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aktív a legtöbb league management funkció, köztük a jelenleg legfontosabbak, mint a draft időpont, típusa és draftsorrend.nagytomy
Oké, köszi. Akkor ha netán valamiért nem érnék rá, légy szíves vedd kezedbe a pálcát.

(Igen, beállítottam már az időpontot. Majd átállítom, ha más időpont nyer, de legyen beállítva valami most már.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Tavaly 8ik helyről draftolva sikerült bajnokcsapatot összehozni, remélem, a 9ikről is menni fog.
Örülök, h nem elejéről vagy végéről kell húzzak.
nagytomy
Megnéznéd, hogy működnek-e az admin asszisztensi vagy hogyishíjják jogaid? Csak a biztonság kedvéért. Itt leszek meg minden, de sose tudni mikor jön olyan, hogy hirtelen nem érek rá. Nehogy gazda nélkül maradjon a liga itt a draft környékén.
peterk2005
Aktív a legtöbb league management funkció, köztük a jelenleg legfontosabbak, mint a draft időpont, típusa és draftsorrend.

Ahogy nézem, már be is állítottad a jelenleg nyerésre álló Aug 31. 21 órát (CEST) szerint. Az oldalon 3pm EDT, de leellenoriztem, és az valóban 9 óra magyar idő szerint, illetve 8 óra nekem

Szerkesztette: nagytomy
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tavaly 8ik helyről draftolva sikerült bajnokcsapatot összehozni, remélem, a 9ikről is menni fog.
Örülök, h nem elejéről vagy végéről kell húzzak.
nagytomy
Megnéznéd, hogy működnek-e az admin asszisztensi vagy hogyishíjják jogaid? Csak a biztonság kedvéért. Itt leszek meg minden, de sose tudni mikor jön olyan, hogy hirtelen nem érek rá. Nehogy gazda nélkül maradjon a liga itt a draft környékén.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)