AFC South NFL.com fantasy liga

14 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
AFC South NFL.com fantasy liga összefoglaló információk:
A név ebben a ligában nem kötelez! Valamikor tényleg AFC South div fanoknak indult, de már évek óta nyitottunk, nincs megkötés. A liga URL-je: Hungarian AFC South. League managers: peterk2005, Vieri.

Csapatok, csapattulajdonosok. Zöld színnel azok, akik idén (2023) játszanak. Pirossal azok, akik nem tudják/akarják folytatni.:

- Atomic Falcons = vieri
- CartmanTeam = cartman023
- Disaster Recovery = peterk2005
- Aranyasok = gaborik
- Bearista = Toto21
- No Ragrets = Borbinho
- Waiver Warriors = Tony Adams
- Budapest Sagamores = KoporShow
- Killer Penguins = Slim_Shady313
- Vacsihegyi Robogok = Cupak
- Kecskeméti Pókmalac = Milán
- Vacsikozi Teflonheads = Márkó
- FlyEagles = oliverking
- HunGiants = Lóránt

Korábbi játékosok, akik az előző években játszottak. Ha folytatni szeretnék a jövőben, akkor elsőbbségük lesz a vissza-csatlakozásra (jelentkezési sorrendben).
- Arany Aszok = mrzsolt
- Husrago = Húsrágó
- FC Karpatia = AntonyJenkins
- NGT Mustangs = Nagytomi
- Alföld Alders = Giowa
- Kenszeszszitty = Janek
- Ruthless Rhinos = Vito
- Kispesti Csíkok = DaRaI07
- Skull Mohikans = skullkill29
- Mile High Mafia = Vonster

Liga: A liga 12-16 csapatos, jelentkező számtól függően. (2023: 14 csapat). IDP, 1 divízióban mindenki.

Csapat posztok: QB 1 (2), RB 1 (5), WR 1 (5), TE 1 (3), FLEX 3, K 1 (2), DEF 1 (2), DL 2 (5), LB 2 (5), DB 2 (6), IDP 1, Bench 8., Reserve 2. (Zárójelben az adott posztok roster maximumai.)

Draft: Online, snake draft, az egy pickre jutó idő 60mp.
Időpont: 2023. szeptember 1, 20:00

Alapszakasz: NFL week 1-15, playoff: NFL week 16, 17 és 18.

Playoff: A playoff 8 csapatos, bejut a legjobb nyolc csapat a mérleg alapján. A tie-breaker a több szerzett pont. A kiemelési sorrend az alapszakasz sorrend lesz, az első kiemelt játszik a nyolcadikkal, a második a hetedikkel, és így tovább. A playoffba nem jutó csapatoknak lesz vigaszági torna (consolidation playoff) a 9-XX hely eldöntésére. Azt, hogy pontosan mi lesz utóbbinak a menetrendje, a végleges csapat létszám után tudjuk majd megmondani. Ha 16-an leszünk, akkor a 9. a 16.-al játszik az első playoff fordulóban és így tovább, Ha kevesebben, akkor lesznek meccs nélkül továbbjutók az első körben. Tie-breaker szabályok részletesen: klikk

Waiver/FA: Fordulók után a teljes FA állomány (a szabad játékosok) waiverre kerül, egészen csütörtök reggelig. Ez alatt az idő alatt a waiver listáról lehet szemezgetni, cserét kezdeményezni, de a csere nem hajtódik végre azonnal, hanem az NFL-hez hasonló waiver rendszeren keresztül kerülnek a játékosok a csapatokhoz. Ha ketten is fel akarják szedni ugyanazt a játékost, akkor a waiver listán előbb levő csapat fogja megkapni. A waiver lista minden héten az aktuális állás fordítottja, azaz a legelső a listán az utolsó helyen álló csapat, a legutolsó pedig az éllovas. A csütörtöki waiver elszámolás után aztán a szabad játékosok free agentekké válnak, akiket a meccs kezdetéig bármikor azonnal fel lehet szedni és akár csapatba is rakni.

Pontszámozás és további beállítások: league settings

Csatlakozás: Először is itt írj egy postot hogy jönni fogsz, írd bele a csapat nevet amit választani fogsz. Aztán ligához csatlakozáshoz kattints ide,. A megnyíló oldalon ha kéri az oldal, jelentkezz be az NFL.com-os accountodba (ha még nincs, csinálj egyet), majd a ligához csatlakozáshoz add meg a jelszót ( "bowlponthu" ). Utána továbblépve töltsd ki az adatokat (csapat név, stb.). (Csatlakozni csak az új játékosoknak kell, a tavaly is játszók automatikusan liga tagok!)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond
több mint 1 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Sajnos idén nem lesz erre rendesen időm nem venném el a helyet senkitől.

több mint 1 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Én nem tudom vállalni idén, köszi az eddigieket.
több mint 1 éve
cartman023 Indianapolis Colts 729
Szintén jövök.
több mint 1 éve
Slim_Shady313 Pittsburgh Steelers 43
Én is jövök😁
több mint 1 éve
mrzsolt Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 77 — .
jövök én is! 😊
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Apropó, nagytomy távozásával távozik a társ league menedzser. Egy önként jelentkezőt kérnék, aki kezébe veszi a ligát, ha én valamiért nem lennék elérhető. Csak biztonsági tartalék.
peterk2005 udvari bolond
Ha kell vállalom úgyis futtatok 3-4 ligát, eggyel több vagy kevesebb nem számít 😃😃😃
Vieri
Köszönöm! 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Apropó, nagytomy távozásával távozik a társ league menedzser. Egy önként jelentkezőt kérnék, aki kezébe veszi a ligát, ha én valamiért nem lennék elérhető. Csak biztonsági tartalék.
peterk2005 udvari bolond
Ha kell vállalom úgyis futtatok 3-4 ligát, eggyel több vagy kevesebb nem számít 😃😃😃
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Apropó, nagytomy távozásával távozik a társ league menedzser. Egy önként jelentkezőt kérnék, aki kezébe veszi a ligát, ha én valamiért nem lennék elérhető. Csak biztonsági tartalék.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Jövök én is!
több mint 1 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Nem vagyok Brady, hogy 40 felett meggondoljam magam és visszatérjek😂
Köszönet az izgalmas csatákért, és mindenkinek sok sikert az új szezonra!
nagytomy
Áh, pedig bíztam benne. Na jó, "áprilisig" (aug közepe) még meggondolhatod magad. 😀

Köszi az eddig játékot. A liga (egyik) kecskéje voltál, a HOF tagságodat támogatni fogom. 😊
peterk2005 udvari bolond
Köszi, de nem fogom, szóval a helyemet nyugodtan viheti más.
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem vagyok Brady, hogy 40 felett meggondoljam magam és visszatérjek😂
Köszönet az izgalmas csatákért, és mindenkinek sok sikert az új szezonra!
nagytomy
Áh, pedig bíztam benne. Na jó, "áprilisig" (aug közepe) még meggondolhatod magad. 😀

Köszi az eddig játékot. A liga (egyik) kecskéje voltál, a HOF tagságodat támogatni fogom. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Ha beférek, jövök idén is!
több mint 1 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Nem vagyok Brady, hogy 40 felett meggondoljam magam és visszatérjek😂

Köszönet az izgalmas csatákért, és mindenkinek sok sikert az új szezonra!
több mint 1 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Iden se lesz Ragrets!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 1 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
Én is én is
több mint 1 éve
gaborik San Francisco 49ers 513
Jovok

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 1 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Jövök idén is!



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze. Már két hete készülök, hogy meghirdessem, de úgy voltam vele, hogy elég ha augusztus elején indulunk.

De akkor ne halogassuk, induljunk. Légyszi jelezzen aki idén is játszik!
Toto, téged bezöldítettelek, gondolom jössz ha már érdeklődtél. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Peterk indul idén is a liga? 😊
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Köszi a szervezést! Az utols két forulóban már nem foglalkoztam a csapattal, miután az elsö PO fordulóban kizúgtam. 😀

Shady grat a gyözelemhez, élvezd ki mert jövöre érzem a medve éve lesz. Brum,brum,brum. 😀

Jövöre jövök újra.^^ Addig is jó PO drukkolást mindenkinek és jó pihenést a nyárra. 😀
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gratulálok a győztesnek és helyezetteknek, és köszönöm mindenkinek a részvételt!

A covid ezt az évet is megtépázta, de mi lehet annál érdekesebb, ha fél a fél kezdőd listán van és szeretnél mégis nyerni valahogy. 😀

Jövőre, újra, ugyanitt!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Slim_Shady313 Pittsburgh Steelers 43
Köszönöm a gratulációt, jó kis döntő volt 🙂 Sajnálom nagytomy, hogy befejezed de sok sikert a továbbiakban!
Köszönöm a szervezést, én nagyon élveztem ezt az évet, ha lesz folytatás és az időm is engedi jövök jövőre is. Gratula mindenkinek!
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
Köszönöm a szervezést!
több mint 2 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Gratulálok a Killer Penguinsnek, teljesen megérdemelt a végső győzelem: alapszakaszgyőzelem, legtöbb szerzett pont, remek csapat.

Úgy érzem sikerült tisztesen helyt állnom a döntőben is, második legtöbb szerzett pont az utolsó fordulóban úgy, hogy 2 Bengals nullázott, akkor is jól hangzik, ha tudom, h többen már nem foglalkoztak annyit a csapatukkal mint korábbi fordulókban.

Mindenkinek köszönöm az elmúlt 8 évet (ha jól láttam a league historyban, ennyi szezont toltunk le). Álltam a dobogó mindegyik fokán, és voltam utolsó is, szóval jó kis móka volt.

Peterk, köszönet a ligáért, nagyszerű kezdeményezés volt. Szintén jár a köszönet a lelkes szervezésért.

Én ezennel visszavonulok mindennemű fantasy ligából, és szabadjára engedem a ménest 😁

Annak aki jövőre is visszatér sok sikert kívánok.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Toto21-nek üzenem, h Khari Willis Covid listára került, szóval gyorsan cseréje ki a kezdőből ellenem. Jó kis párharcnak néz ki a meccsünk, ne ilyenen dőljön el
nagytomy
Nem vettem eszre akkor. De nem ezen mulott! Grat neked Es sok sikert! 😊