AFC South NFL.com fantasy liga

14 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
AFC South NFL.com fantasy liga összefoglaló információk:
A név ebben a ligában nem kötelez! Valamikor tényleg AFC South div fanoknak indult, de már évek óta nyitottunk, nincs megkötés. A liga URL-je: Hungarian AFC South. League managers: peterk2005, Vieri.

Csapatok, csapattulajdonosok. Zöld színnel azok, akik idén (2023) játszanak. Pirossal azok, akik nem tudják/akarják folytatni.:

- Atomic Falcons = vieri
- CartmanTeam = cartman023
- Disaster Recovery = peterk2005
- Aranyasok = gaborik
- Bearista = Toto21
- No Ragrets = Borbinho
- Waiver Warriors = Tony Adams
- Budapest Sagamores = KoporShow
- Killer Penguins = Slim_Shady313
- Vacsihegyi Robogok = Cupak
- Kecskeméti Pókmalac = Milán
- Vacsikozi Teflonheads = Márkó
- FlyEagles = oliverking
- HunGiants = Lóránt

Korábbi játékosok, akik az előző években játszottak. Ha folytatni szeretnék a jövőben, akkor elsőbbségük lesz a vissza-csatlakozásra (jelentkezési sorrendben).
- Arany Aszok = mrzsolt
- Husrago = Húsrágó
- FC Karpatia = AntonyJenkins
- NGT Mustangs = Nagytomi
- Alföld Alders = Giowa
- Kenszeszszitty = Janek
- Ruthless Rhinos = Vito
- Kispesti Csíkok = DaRaI07
- Skull Mohikans = skullkill29
- Mile High Mafia = Vonster

Liga: A liga 12-16 csapatos, jelentkező számtól függően. (2023: 14 csapat). IDP, 1 divízióban mindenki.

Csapat posztok: QB 1 (2), RB 1 (5), WR 1 (5), TE 1 (3), FLEX 3, K 1 (2), DEF 1 (2), DL 2 (5), LB 2 (5), DB 2 (6), IDP 1, Bench 8., Reserve 2. (Zárójelben az adott posztok roster maximumai.)

Draft: Online, snake draft, az egy pickre jutó idő 60mp.
Időpont: 2023. szeptember 1, 20:00

Alapszakasz: NFL week 1-15, playoff: NFL week 16, 17 és 18.

Playoff: A playoff 8 csapatos, bejut a legjobb nyolc csapat a mérleg alapján. A tie-breaker a több szerzett pont. A kiemelési sorrend az alapszakasz sorrend lesz, az első kiemelt játszik a nyolcadikkal, a második a hetedikkel, és így tovább. A playoffba nem jutó csapatoknak lesz vigaszági torna (consolidation playoff) a 9-XX hely eldöntésére. Azt, hogy pontosan mi lesz utóbbinak a menetrendje, a végleges csapat létszám után tudjuk majd megmondani. Ha 16-an leszünk, akkor a 9. a 16.-al játszik az első playoff fordulóban és így tovább, Ha kevesebben, akkor lesznek meccs nélkül továbbjutók az első körben. Tie-breaker szabályok részletesen: klikk

Waiver/FA: Fordulók után a teljes FA állomány (a szabad játékosok) waiverre kerül, egészen csütörtök reggelig. Ez alatt az idő alatt a waiver listáról lehet szemezgetni, cserét kezdeményezni, de a csere nem hajtódik végre azonnal, hanem az NFL-hez hasonló waiver rendszeren keresztül kerülnek a játékosok a csapatokhoz. Ha ketten is fel akarják szedni ugyanazt a játékost, akkor a waiver listán előbb levő csapat fogja megkapni. A waiver lista minden héten az aktuális állás fordítottja, azaz a legelső a listán az utolsó helyen álló csapat, a legutolsó pedig az éllovas. A csütörtöki waiver elszámolás után aztán a szabad játékosok free agentekké válnak, akiket a meccs kezdetéig bármikor azonnal fel lehet szedni és akár csapatba is rakni.

Pontszámozás és további beállítások: league settings

Csatlakozás: Először is itt írj egy postot hogy jönni fogsz, írd bele a csapat nevet amit választani fogsz. Aztán ligához csatlakozáshoz kattints ide,. A megnyíló oldalon ha kéri az oldal, jelentkezz be az NFL.com-os accountodba (ha még nincs, csinálj egyet), majd a ligához csatlakozáshoz add meg a jelszót ( "bowlponthu" ). Utána továbblépve töltsd ki az adatokat (csapat név, stb.). (Csatlakozni csak az új játékosoknak kell, a tavaly is játszók automatikusan liga tagok!)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond
több mint 1 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
Köszi a szervezést!
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Szerencsés formaidőzìtéssel sikerült végig vinni a Playoff-ot. Gratula mindenkinek a szezonhoz. Jövőre jöhet a triplázás ha lesz folytatás 🙂
Slim_Shady313
Gratula. Részemröl mehet jövöre is! 😊
több mint 1 éve
Slim_Shady313 Pittsburgh Steelers 43
Szerencsés formaidőzìtéssel sikerült végig vinni a Playoff-ot. Gratula mindenkinek a szezonhoz. Jövőre jöhet a triplázás ha lesz folytatás 🙂
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Gratula minden továbbjutónak és további sok sikert a PO-ban! 😊

Ilyet se gyakran lát az ember, hogy az első 4 kiemelt kizúg az első fordulóban... 😀

Picit fájó, hogy végre összejött az alapszakasz 1.hely, erre az egész szezon legfontosabb meccsén 5ből 3 legfontosabb ember hiányzott (Lamar, Deebo, Olave), és a többiek is gyengék voltak.
Mikor máskor hoznám össze a legkevesebb pontom a szezonban, ha nem a PO 1.körében? 😀
Borbinho
En is sok sikert kivanok! Nekem is season low volt. De ettol fuggetlenul izgalmas szezon volt. Sok sikert a tobbieknek! 😊
több mint 1 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Gratula minden továbbjutónak és további sok sikert a PO-ban! 😊

Ilyet se gyakran lát az ember, hogy az első 4 kiemelt kizúg az első fordulóban... 😀

Picit fájó, hogy végre összejött az alapszakasz 1.hely, erre az egész szezon legfontosabb meccsén 5ből 3 legfontosabb ember hiányzott (Lamar, Deebo, Olave), és a többiek is gyengék voltak.
Mikor máskor hoznám össze a legkevesebb pontom a szezonban, ha nem a PO 1.körében? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 1 éve
Slim_Shady313 Pittsburgh Steelers 43
Szerencsémre pont jókor szakadt ki a pont zsák 🙉🙂
több mint 1 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
Gyilok pingvinek mészárolnak rendesen. 😊 Amikor néztem a eredményeket gondoltam is rá, hogy TJ Hock szépen termel a tulajának, Lamb szintén, aztán fantasybe belépve láttam, hogy pont ellenem. 😊
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Ó, én már nem is egyszer. Voltam én már legkevesebb szerzett ponttal dobogós is, és legtöbb szerzett ponttal playoffról is lemaradó.

Idén viszont egyszerű a sztorim: gyenge vagyok, mint a lepkef*ng. 😀
peterk2005 udvari bolond
eddig mindig nagyon jól ment a sorod, ez most egy ilyen szezon. 😊 Jövöre majd megint Top 3 leszel! 😀
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ó, én már nem is egyszer. Voltam én már legkevesebb szerzett ponttal dobogós is, és legtöbb szerzett ponttal playoffról is lemaradó.

Idén viszont egyszerű a sztorim: gyenge vagyok, mint a lepkef*ng. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Fun Fact: Több pontot kaptam, mint amennyi a második legtöbb pontott szerzett csapatnak van! 😀

Kapott pontjaim száma: 2185,5
2. legtöbb pontot szerzett csapat: 2107,45

Legtöbb pontot én csináltam 2294,95-el és 6-4-el a 4.- ik vagyok 😀

és ez 10 forduló után!

Eskü ilyet nem láttam még 😀

Szerkesztette: Toto21
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
a héten jól kiszakadt a zsák. Szerintem Alltime best pontom lesz ez.
Toto21
mert nem bírsz magaddal 😊 a PO-ban kell jól játszani 😉
Húsrágó
vért izzadok, hogy eljussak oda. 😀 Idén rohadtul nehéz nyerni. Bárkitöl ki lehet kapni bármelyik héten. Az idei szezon megint eléggé kiszámíthatatlan.
több mint 1 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
a héten jól kiszakadt a zsák. Szerintem Alltime best pontom lesz ez.
Toto21
mert nem bírsz magaddal 😊 a PO-ban kell jól játszani 😉
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
a héten jól kiszakadt a zsák. Szerintem Alltime best pontom lesz ez.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Most latom csak. A legtobb pontot szereztem es kaptam is. Most mar abbahagyhatnatok, hogy minden meccsen ellenem hozzatok a legjobb formatokat! 😀

Es igy csak az elokelo 6. helyen vagyok
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Előző hét elején elkönyveltem, hogy ezt a ligát megnyertem, mert egyszerűen túl jó a keretem.

Erre a héten nem elég h 3 játékosom a meccsük legelején kidőlt, és ki is kaptam, de
Deebo questionable
Amon-Ra 3 hét kihagyás után megint questionable
Collins is questionable
Dugger is
meg Leonard is, bár hogy őt miért nem raktam még ki, azt magam sem értem...😀
Borbinho
Fantasy Istene úgy gondolta ne legyen lefutott az egész. Ha Deebot- vagy Amon-t le akarnád adni én szívesen átveszem valamelyiket. 😀
több mint 1 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Előző hét elején elkönyveltem, hogy ezt a ligát megnyertem, mert egyszerűen túl jó a keretem.

Erre a héten nem elég h 3 játékosom a meccsük legelején kidőlt, és ki is kaptam, de
Deebo questionable
Amon-Ra 3 hét kihagyás után megint questionable
Collins is questionable
Dugger is
meg Leonard is, bár hogy őt miért nem raktam még ki, azt magam sem értem...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Több játékost cserélnék egyre, ha valakit érdekelne az alábbiak közül 2 (esetleg 3 de akkor nagyon jót kérnék):
Nico Collins WR
Khalil Herbert RB
David Montgomery RB
Shaquille Leonard LB
Brandon Graham DL
Kyle Dugger DB
Evan Engram TE


nagyon jó ajánlat esetén Chris Olave WR + még valaki (jó kezdő futó/wr-t kérnék)
Borbinho
Kirk érdekelne? ebböl a listából csak Montgomery és Leo az aki szimpatikus
több mint 1 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Több játékost cserélnék egyre, ha valakit érdekelne az alábbiak közül 2 (esetleg 3 de akkor nagyon jót kérnék):
Nico Collins WR
Khalil Herbert RB
David Montgomery RB
Shaquille Leonard LB
Brandon Graham DL
Kyle Dugger DB
Evan Engram TE


nagyon jó ajánlat esetén Chris Olave WR + még valaki (jó kezdő futó/wr-t kérnék)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Singletary még mindig elérhetö, LB, DL érdekelne, vagy TE. 😊

Stevenson is mozdítható, ha valaki jó ajánlatot tesz! 😊
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
2-1 3. hely nem is rossz. Emellett egész jónak tünik a roster is. Ha valaki futót keres írjatok. Singletary, Jacobs és Stevenson is mehet ha jó az ajánlat.

Szerkesztette: Toto21
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Keres valaki futót? 😊

Van nálam pár elég baba. TE, LB, DE érdekelne
több mint 1 éve
Slim_Shady313 Pittsburgh Steelers 43
Szoros lesz a végén ez a pingvinek elleni meccs.
KoporShow
Sajnos annyira nem lett..😅
De ha jól rémlik tavaly is jó meccseket toltunk..
Gratula!
több mint 1 éve
Cupak New York Jets 28
Király vagy! Köszönöm a gyors és részletes választ!!!
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szia,

Nyitott kapukat döngetsz, lényegében mindegyik felvetett dologról már beszéltünk, szavaztunk, módosítottuk is amit megszavaztunk. A reserve spotok számát tavaly emeltük egy hellyel. Azért ennyi most, mert a "túl sok" spotnak is van negatívuma: nincs elég felszedhető szabadügynök a piacon akkor, ha valakinek lesérülnek a játékosai. Plusz a "túl sok" hely arra is lehetőséget ad, hogy valaki fél idényen keresztül jegelje egy átmenetileg sérült játékosát gond nélkül. A cél az, hogy padra csak akkor érje meg ültetni egy sérült játékost, ha az tényleg alapember, akit úgysem raknál ki. Mindenki más ha lesérül, ki kelljen rakni, hogy cserét hozhass helyette, hogy legyen mozgás. Aztán ha felépül az a játékos, akkor viszi az aki a waiveren a legügyesebb / leghamarabb kapcsol / legelőbbre van.

Szóval annak érdekében, hogy a liga ne arról szóljon, hogy draft és imádkozz, mert ha lesérül valakid senkit nem találsz a helyére, próbáljuk optimálisan tartani a keret számokat. A rosterek méretét is csökkentettük tavaly (levettünk egy-egy támadót és védőt ha jól emlékszem), plusz a dedikált második/harmadik RB/WR helyett flex posztokat kreáltunk, hogy vegyesebb legyen a poszt eloszlás, legyen esély a waiveren cserét találni lehetőleg minden posztra. Az nem valódi waiver, ha mondjuk RB posztra csak olyan free agentek elérhetők, akiknek a plafonja 3-4 pont. Azért nem éri meg "dolgozni", nincs díjazva az, aki aktívan játszik, törődik a csapatával.

A védő pontszámozást viszont nagyon jó, hogy felvetetted! Ezt is módosítottuk már (ezt is tavaly), és most vettem csak észre, hogy a h*lye NFL.com nem hozta át a tavalyi pontozást, hanem resetelte őket idénre az alapértelmezettre. 😕 Érdekes módon a támadó pontszámozást áthozta, valószínűleg ez egy bug a szoftverükben. Lényeg a lényeg, hogy - mivel ezt tavaly már átbeszéltük és így is játszottuk - most beállítottam. Elnézést mindenkitől, hogy nem vettem észre időben.

(A pontszámozás egyébként nagyon hasonló ahhoz, amit te is javasolsz. Általában 50%-os növekedés, csak valamivel több statot is érintett.)

Szerintem az első forduló eredményét már nem módosítja, de ha mégis, akkor azért is elnézést.

(A cserepaddal, posztokkal kapcsolatos javaslataidat is elrakjuk. Ezeket idény közben már nem módosítom, de idény végén fel lesz téve szavazásra és jövőre ha tetszik az ötlet a többségnek, akkor jövő évtől bevezetjük.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Cupak New York Jets 28
Sziasztok!
Két dolgot szeretnék feldobni közösbe, hogy mit szóltok hozzá?
Az első dolog az lenne, hogy kicsit kevésnek tartom (tartjuk) a csapatban lévő reserve spotok számát. A roster nagysága alapból indokolna szerintem egy 4-5 férőhelyes reserve szekciót. Rögtön az első héten történt 3 súlyos sérülésem, így rögtön több sérültem is van mint az a 2 hely. Egyébként ettől függetlenül már vagy 2 hete írni szerettem volna ezzel kapcsolatban, hogy mit szóltok hozzá, sajnos egyből rá is szaladtam...
Persze nem tudom, hogy ti mióta játszotok így? Ha így szoktátok meg, így szeretitek, akkor persze tárgytalan, csak egy kérdés volt, hogy mit szólnátok hozzá, ha megnövelnénk? Szezon közben, biztos vagyok benne, hogy más is kevesellni fogja, én már az első hét után így vagyok ezzel sajnos 😊 Légyszíves írjátok le a véleményetek a dologgal kapcsolatban!

A másik dolog amit kérdezni szeretnék, hogy az egyéni védő játékosok pontozásába nem kellene-e belenyúlni szerintetek? Egy átlag feletti védő teljesítmény könnyen előfordul, hogy csak 15 pont körül hoz (T.J. Watt pl. extra meccsel 16,4 pont...de említhetnék még sok játékost), míg az is simán tud game changer lenni. WR/RB/QB meg simán szerez 30-40 pontot. Holott a keret fele védő játékos, mégis töredékét tudják szerezni az offense részlegnek. Érdemes lenne balance-olni szerintem egy kicsit, mert az átlag jó játékosok ha végignéztek egy csapatot, mind 10 pont alatt vannak. Így igazából nem tudnak érdemben beleszólni a védőjátékosok a matchupba. Persze látom, hogy a bónuszokkal azért jól tud hozni 1-1 védőjátékos, de az azért ritka. Javasolni azt tudnám, hogy a tackle értékét 1ről 1,5re növelni, a sack/inter/fumble/safety lehetne 3-3 pont, tackle for loss/ pass def 1ről 1,5re. Akár nem mindet csak valamelyiket bevezetni is jó lenne szerintem. Félre ne értsetek, senkit nem akarok megsérteni, meg azt sem tudom, hogy mióta játszatok így, és megszoktátok meg szeretitek ezt a pontozást akkor ne sértődjetek meg légyszíves, ez csak egy felvetés.
Ha így marad minden akkor is köszönjük hogy bevettetek, így is király minden, csak úgy még egy kicsit jobb lenne az én véleményem szerint. 😊