bowl.hu auction liga

2 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Diggs 170 yard 2 TD-vel a padon, mindjárt sírok
Jakehomer
nekem is Hilton meg Bortles pl, de szinte minden opció közül a rosszabbat választottam...
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Diggs 170 yard 2 TD-vel a padon, mindjárt sírok

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Amugy ha ember kell, tessek - megteszem a felajanlast:

Barki, aki megver a ligaban(=megeloz szezon vegen a szerzett pontok tekinteteben) annak 1 korso sort/pohar bort/felest/bambit/stb fizetek...
(Ez a regi motorosokra is all)
Igor
Jelenleg ez egy jó hangulatú sörözésnek ígérkezik 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Most nem azért, mert tegnap betlizett, de DJ miért ilyen értékes? Palmernek többé-kevésbé lefőtt a kávé, mindenki a futást akarja majd megállítani, és bár a Cards fal jó, de azért nem Boys szint, szóval nem értem, miért vár tőle mindenki olyan félelmetes számokat. Nem azt mondom, hogy nincs ott a top5-ben, de nem emelkedik ki.
Jakehomer
Azért mert betlizett, és igy is hozott 90 yardot nem egész 3 negyed alatt?

Ez nála a padló, 100+ yard, akár vezet a csapat, akár hátrányban van... az egész offense rajta megy át, bármikor. Van másik ilyen futó? Szvsz nincs, ez még Bellre se igaz... és elvileg ö volt a sérülékenyebb kettöjük közül.

(2000 scrimmage yard és 10-12 TD pedig megér ennyit, és ezek szvsz még nagyon konzervativ számok is)

Persze most kiesik 6-8 hétre (aztán tankol a Cards majd..) jövö héten Ajayi IR, és egy 20-ast én is buktam QB-benchelésen..
Jövöre jöhet megint a zero RB, krvaélet.

8. helyet célbavesszük.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Szokásos padoztatási problémák megvoltak, ez van, ha nem elég homer az ember 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Most nem azért, mert tegnap betlizett, de DJ miért ilyen értékes? Palmernek többé-kevésbé lefőtt a kávé, mindenki a futást akarja majd megállítani, és bár a Cards fal jó, de azért nem Boys szint, szóval nem értem, miért vár tőle mindenki olyan félelmetes számokat. Nem azt mondom, hogy nincs ott a top5-ben, de nem emelkedik ki.

Perception is reality.
több mint 6 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
Adtál volna 81-et DJ-ért? 😊
Igor
annyit talán még igen, valahová 80 elejére fantáziálom most a határt. előzetesen nem is gondolkodtam maximumban : )
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
DJ plusz Bell volt a cél.. és kb 140 dollárt akartam rászánni
Igor
pontosan ugyanezt terveztem. dj-re amúgy tovább licitáltam volna, de a rohadt felület nem reagált. dj nélkül meg nem is igazán kellett már bell, másnak elengedtem volna, de azt nem bírtam elviselni, hogy valaki behúzza mind a kettőt.
lucy liu
Adtál volna 81-et DJ-ért? 😊
Igazából ha nem te mész Bellért, én se toltam volna ennyire fel ott.

Mondjuk, így hogy Elliott-nak elengedték (krva jogászok), mindketten elég hülyén nézünk ki..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
DJ plusz Bell volt a cél.. és kb 140 dollárt akartam rászánni
Igor
pontosan ugyanezt terveztem. dj-re amúgy tovább licitáltam volna, de a rohadt felület nem reagált. dj nélkül meg nem is igazán kellett már bell, másnak elengedtem volna, de azt nem bírtam elviselni, hogy valaki behúzza mind a kettőt.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
mi lett a zero rb koncepcióval Igor? vagy valaki a nevedben draftolt? : )
lucy liu
Mivel 11 csapatos a liga, úgy gondoltam idén a Bell/DJ párossal fogok nekimenni.. de persze beleköptél a levesembe 😊

QB - Stafford ($5), Eli ($2)

Ez volt a terv, hogy veszek két QB-t olcsón, aztán majd rotáljuk őket.. főleg Elitól várok sokat, jött Marshall és Engram, a futójáték meg továbbra is kérdőjeles, ha valaki azt mondja 7 dollárért megvan ez a páros, a draft előtt kiegyezek vele

RB - DJ ($74), Ajayi ($44), Blount ($3), D. Henry ($2), Cheeseburger Eddie ($1)

Mint írtam DJ plusz Bell volt a cél.. és kb 140 dollárt akartam rászánni. Látható módon eznem jött össze, de akkor már DJ-t mindenképp el akartam vinni, pláne hogy elsőnek jött ki, Bell előtt... Ajayi-nak szerintem nagy éve lesz, bár őpis drágább lett mint vártam, de szerencsére aztán 6 dolláért sikerült még 3 tartalék futót hozni, így egész jól néz ki ez a sor szerintem

WR - Baldwin ($29), Hopkins ($24), Matthews ($6), Wallace ($2), Thielen ($2)

Az első két WR szerintem teljesen jó, és viszonylag olcsó áron jött, Matthewst viszont lehet túlfizettem picit, túl sok ember lesz a Titansnél.. de nekem korábban úgy tűnt, ő az akiben Mariota megbízik. Meglátjuk... Thielennek szintén örülünk, ennyiért steal Wallace kiegészítőnek jött, de Thielen szerintem előrébb lesz a depth chartunkon 😊

TE - Julius Thomas ($1)

Akiket akartam mind krva drágán mentek el.. így marad Thomas/waiverezés

Def/K - tökmindegy.. bár a Minny D($2)-nek azért örülünk, de amúgy tényleg mindegy.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 572 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
hajrá ATLANTA !!! kellenek a pontok

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
mi lett a zero rb koncepcióval Igor? vagy valaki a nevedben draftolt? : )
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Eléggé elbasztam a draftot, elsóherkedtem az elejét, egy 30+ játékos még simán belefért volna...

QB: Cam, Luck - elsőre jónak tűnik.
RB: Gordon, Mixon, Stew, Riddick - ide kellett volna egy elit játékos még és akkor nem lenne egy szavam se.
WR: Evans, Diggs, Crowder, Gabriel, Hogan - So-so, annyira azért nem vészes. főleg ha Gabriel beválik.
TE: Bennett, Walker - ez is jó, persze Walkert nem igazán akartam, de nem bánom, hogy rajtam maradt, egyetlen szépséghiba, hogy a bye weekjük egybeesik 😊
K: Bryant, DEF Hawks - ezekkel nem lesz gond remélhetőleg.

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Zsír, ez nekem így sokkal jobb, van reális esély hazaérni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Átállítottam, tehát draft CSÜTÖRTÖK ESTE 8

Perception is reality.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 572 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
nekem nincs

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ellenvetés van a 8 óra ellen?

Perception is reality.
több mint 6 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 863
Nekem is jobb lenne a nyolc. Talán arra hazaérek.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
én is jobban örülnék a 20.00-nak (azt hiszem így Igornak is rosszabb 😀)
több mint 6 éve
Adam79 Seattle Seahawks 89
Köszi szépen. Nem magam miatt kérdeztem, megoldom így vagy úgy h online legyek. Hanem nem vagyunk túl sokan, ha ez tetezve lenne azzal h a nem draftolok nem is kapnak csapatot, az szar lenne. Így egy fokkal jobb.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Hát én a nyolcnak örülnék, nem tudom hogy érek haza, azt nem szeretném, ha addig minden faszt elvinnék csilliárdért, mire oda tudnék ülni a géphez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
7kor. Magyar idő szerint.

Technikai kérdés. Mi történik itt ha valaki nem jelenik meg a drafton? Autodraft itt nincs, ugye? Merthogy hogyan is draftolna az automata.
Adam79
ha a draft fülön a a pre-draft values opcióra kattintasz, akkor egyéni értékeket rendelhetsz az egyes játékosok mellé.
ha egy játékos yahoo által meghatározott értéke 60, akkor az automata elég korán (mikor a licit még 60 közelében sincs) rányomja a 60-at. ha egyénileg módosítod az értéket, akkor csak addig megy el, amíg meghatároztad. tehát, ha x 30-nál többet nem ér meg neked, akkor x értékét 30-ra állítod, ha y egyáltalán nem kell, akkor az övét 0-ra. persze, ez sem tökéletes így, de -mindenki szempontjából- jobb, mintha az automata szerint menne.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ma még át tudom pakolni esetleg 8-ra a draftot, ha elég sokan kéritek, holnap már nyilván nem lenne szerencsés változtatni.

És igen, az aukciós drafton sokkal fontosabb a jelenlét, mert az autobid nagyon be tud kavarni...

Perception is reality.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
7kor. Magyar idő szerint.

Technikai kérdés. Mi történik itt ha valaki nem jelenik meg a drafton? Autodraft itt nincs, ugye? Merthogy hogyan is draftolna az automata.
Adam79
Van autodraft.. as atlagos ertekek (osszes Yahoo auction liga) alapjan bid-elget emberekre, de a vegeredmeny altalaban nem az igazi 😊

Amugy ha ember kell, tessek - megteszem a felajanlast:

Barki, aki megver a ligaban(=megeloz szezon vegen a szerzett pontok tekinteteben) annak 1 korso sort/pohar bort/felest/bambit/stb fizetek...
(Ez a regi motorosokra is all)
Be lehet pakolni a fantasy football topicba is.. johet barki, duplazok iden 😛

Legyunk mar elegen.. az aukcios a legkedvencebb formatumom 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Adam79 Seattle Seahawks 89
7kor. Magyar idő szerint.

Technikai kérdés. Mi történik itt ha valaki nem jelenik meg a drafton? Autodraft itt nincs, ugye? Merthogy hogyan is draftolna az automata.