bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 8 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Na én kiestem, jó volt itt lenne srácok, élveztem minden percét...újoncként annó még egy bajnoki címet is elnyertem! Azért esetleg ha valakinek nem lenne kedve folytatni, a zöld asztalnál szívesen harcolnék az első osztály tagságért tovább, de ha nem...akkor küzdök a div 2-ben 😊
Göbi
Ha már ellenem nem sikerült kiharcolnod a bennmaradást, akkor annyival tudnálak vigasztalni, hogy nekem ez volt az uccsó szezonom, jövőre nem indulok!
leeon83
Élhetek a lehetőséggel adminok?

több mint 8 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Na én kiestem, jó volt itt lenne srácok, élveztem minden percét...újoncként annó még egy bajnoki címet is elnyertem! Azért esetleg ha valakinek nem lenne kedve folytatni, a zöld asztalnál szívesen harcolnék az első osztály tagságért tovább, de ha nem...akkor küzdök a div 2-ben 😊
Göbi
Ha már ellenem nem sikerült kiharcolnod a bennmaradást, akkor annyival tudnálak vigasztalni, hogy nekem ez volt az uccsó szezonom, jövőre nem indulok!
több mint 8 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Na én kiestem, jó volt itt lenne srácok, élveztem minden percét...újoncként annó még egy bajnoki címet is elnyertem! Azért esetleg ha valakinek nem lenne kedve folytatni, a zöld asztalnál szívesen harcolnék az első osztály tagságért tovább, de ha nem...akkor küzdök a div 2-ben 😊

több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de legalább egy értelmes futójátékot sikerült összekukáznom a végére. bizakodásra ad okot az alsóházi versengés előtt.
gabtsi
összeállt a támadófal a szezon alatt?
Höri
de mint a gecis bugyi!

meg kiestek a szar kezdők, UDFA RBs ftw!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de legalább egy értelmes futójátékot sikerült összekukáznom a végére. bizakodásra ad okot az alsóházi versengés előtt.
gabtsi
összeállt a támadófal a szezon alatt?

több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ez van, kb 12-15 kezdőm esett ki a szezon alatt, sovány vigasz lesz ez a győzelem, Gabbert nagy játéka kellett hozzá a végén.

de legalább egy értelmes futójátékot sikerült összekukáznom a végére. bizakodásra ad okot az alsóházi versengés előtt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
230-240 pontom lett volna a héten értelmes bencheléssel. A harmadik ilyen hetem a szezonban, igazából önmagában emiatt megérdemelném a kiesést.
Jakehomer
hát igen, ez netto 85 pont volt, elég durva, főleg ebben a szituban
(mondjuk gabtsi kispadja is jól néz ki, ha más értelemben is😊)

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
230-240 pontom lett volna a héten értelmes bencheléssel. A harmadik ilyen hetem a szezonban, igazából önmagában emiatt megérdemelném a kiesést.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
na...Matt Cassel kezében van a sorsom, nem túl jó ezt így leírni 😊
Göbi
hát nagyon meleg lesz a vége nálatok az biztos..
több mint 8 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
na...Matt Cassel kezében van a sorsom, nem túl jó ezt így leírni 😊

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Ja, kb semmi nem jött be 😊

Lehet, Göbi is kikap, és ö a másik kiesö.. illetve János és én is bukunk (mindegyik 8-4-es csapat kikap), igy sehogy nem tudom elkerùlni az 5. helyet (még Hopkinsot felvehetném mondjuk, hogy szabát szivassam 😛)

Az elödöntöt benazd majd el pls 😊
És várjuk a PO-beharangozót, amit az alapszakaszelsönek kell mindig megirni 😉
Igor
jó, de én először megvárom, h mik lesznek az eredmények 😉
egyébként meg az elődöntőt csak úgy tudom elbénázni, ha bejutok oda.. sajnos van egy-két sérülés/formahanyatlás ami kissé visszavetett az utóbbi hetekben, valamit ezekre még ki kell találnom

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ja, kb semmi nem jött be 😊

Lehet, Göbi is kikap, és ö a másik kiesö.. illetve János és én is bukunk (mindegyik 8-4-es csapat kikap), igy sehogy nem tudom elkerùlni az 5. helyet (még Hopkinsot felvehetném mondjuk, hogy szabát szivassam 😛)

Az elödöntöt benazd majd el pls 😊
És várjuk a PO-beharangozót, amit az alapszakaszelsönek kell mindig megirni 😉

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Pff, ilyen jó LB-waiverésem se volt még idén, kiszedtem a két top scorert.

Aztán jövö héten jók lesznek majd 10 pontra, és mehetek alsóházba. Kwont is igazán eltilthatnák már.. 😕

Erösen AB függö, de úgy nézem Szesze tényleg elchokerkedi, és most ránézésféle tippre ez lesz a PO rangsor

*1) Cry me a Rivers (11-2)
^2) Team Szesze (10-3)
3) Sopianae Meatheads (10-3, Timmons+15pont elöny elég lesz)
4) BKV Conductors (10-3)
°5) Hangover Boyz (9-4)
^6) Pécs Panthers (9-4)
*7) Brees Nuts (8-5)
8) Bayou Bounty Hunters (8-5)

De a jelzett csapatoknál átbillenhet...

Alul Jake és Höri lesz a versenyfutàs vége, Göbi "odatette" magát,és a Dublin Seals is túlélte (disznó nagy mákkal.)
De a forma alapján, simán benne van hogy csak idöt nyertek.
Igor
én közben úgy néz ki mégse chokerkedtem el 😊 úgyis csak a POt szoktam (6 pont hiányzott a 3000-es szezonhoz..)

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Hogy ellenem van minden QBnak nagy meccse...
Mindegy lenyeg a pecc megverve 😀

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Pff, ilyen jó LB-waiverésem se volt még idén, kiszedtem a két top scorert.

Aztán jövö héten jók lesznek majd 10 pontra, és mehetek alsóházba. Kwont is igazán eltilthatnák már.. 😕

Erösen AB függö, de úgy nézem Szesze tényleg elchokerkedi, és most ránézésféle tippre ez lesz a PO rangsor

*1) Cry me a Rivers (11-2)
^2) Team Szesze (10-3)
3) Sopianae Meatheads (10-3, Timmons+15pont elöny elég lesz)
4) BKV Conductors (10-3)
°5) Hangover Boyz (9-4)
^6) Pécs Panthers (9-4)
*7) Brees Nuts (8-5)
8) Bayou Bounty Hunters (8-5)

De a jelzett csapatoknál átbillenhet...

Alul Jake és Höri lesz a versenyfutàs vége, Göbi "odatette" magát,és a Dublin Seals is túlélte (disznó nagy mákkal.)
De a forma alapján, simán benne van hogy csak idöt nyertek.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most látom, hogy egy győzelemre és egy Seals/Hidegburkolók vereségre vagyok a bennmaradástól, csak arra kell figyelni, hogy ők ne írjanak rám 44+ pontot.

Mondjuk ha Göbi is nyer, akkor mindkét fentinek ki kéne kapni.
Nagy nap ez a mai.
Höri
Miriutával (talán) meg lehetett volna!!

😕
Igor
BigBen nem gyárt ötvenet? Soldi dislikes this

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Most látom, hogy egy győzelemre és egy Seals/Hidegburkolók vereségre vagyok a bennmaradástól, csak arra kell figyelni, hogy ők ne írjanak rám 44+ pontot.

Mondjuk ha Göbi is nyer, akkor mindkét fentinek ki kéne kapni.
Nagy nap ez a mai.
Höri
Miriutával (talán) meg lehetett volna!!

😕
Igor
vele sem..
én meg bukom a No1 seed-et, pff
Szesze
Kellett neked fenyezni magad 😉

Amugy nagy jelentosege nincs...
Igor
ennek nincs, viszont ezek a giants meccsek elveszik a kedvemet mindentől konkrétan..
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Most látom, hogy egy győzelemre és egy Seals/Hidegburkolók vereségre vagyok a bennmaradástól, csak arra kell figyelni, hogy ők ne írjanak rám 44+ pontot.

Mondjuk ha Göbi is nyer, akkor mindkét fentinek ki kéne kapni.
Nagy nap ez a mai.
Höri
Miriutával (talán) meg lehetett volna!!

😕
Igor
vele sem..
én meg bukom a No1 seed-et, pff
Szesze
Kellett neked fenyezni magad 😉

Amugy nagy jelentosege nincs...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Most látom, hogy egy győzelemre és egy Seals/Hidegburkolók vereségre vagyok a bennmaradástól, csak arra kell figyelni, hogy ők ne írjanak rám 44+ pontot.

Mondjuk ha Göbi is nyer, akkor mindkét fentinek ki kéne kapni.
Nagy nap ez a mai.
Höri
Miriutával (talán) meg lehetett volna!!

😕
Igor
vele sem..
én meg bukom a No1 seed-et, pff
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Most látom, hogy egy győzelemre és egy Seals/Hidegburkolók vereségre vagyok a bennmaradástól, csak arra kell figyelni, hogy ők ne írjanak rám 44+ pontot.

Mondjuk ha Göbi is nyer, akkor mindkét fentinek ki kéne kapni.
Nagy nap ez a mai.
Höri
Miriutával (talán) meg lehetett volna!!

😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
100 pont a padon, good job, good effort

Perception is reality.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom kié a Nuts, de ha eleget fizet, berakom Luckot a kezdőbe. (8
Stez
mennyi az annyi? amúgy tétje nem nagyon van már, max hogy kit kapok
h Bell nem hal meg, csempionsip... 😕
lol

több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Nem tudom kié a Nuts, de ha eleget fizet, berakom Luckot a kezdőbe. (8
Stez
mennyi az annyi? amúgy tétje nem nagyon van már, max hogy kit kapok
h Bell nem hal meg, csempionsip... 😕

Szerkesztette: eloel

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Richard Rogers mai játéka | és az, hogy az előző hetek 0-3 pontjai és max 45 yardja után, tolt egy 145 yard 1 td-s meccset, | jól jellemzi az egész szezonomat.
zinedine5
hát azért az utolsó 5 meccsen 4 TDje volt.. mondjuk ez a mai egy kicsit durvára sikerült 😊 de már úgyse nagyon van tétje neked ennek a fordulónak
Szesze
Nem is csak ez a forduló, az egész szezonom errefelé konvergált. Maclinnel ugyanez volt előző héten. pl. Még emlékszem mondtad amikor játszottunk, hogy jó futóegységem van. Akkor még úgy tűnt. Aztán Morris, Sproles kb. 0 lett.
zinedine5
hát jah, az elején még simán Top3-4 csapatnak tűntél, volt olyan időszak amikor azt hittem, h esetleg még majd meg is előzöl, de aztán csak normalizálódtak a dolgok 😉
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Richard Rogers mai játéka | és az, hogy az előző hetek 0-3 pontjai és max 45 yardja után, tolt egy 145 yard 1 td-s meccset, | jól jellemzi az egész szezonomat.
zinedine5
hát azért az utolsó 5 meccsen 4 TDje volt.. mondjuk ez a mai egy kicsit durvára sikerült 😊 de már úgyse nagyon van tétje neked ennek a fordulónak
Szesze
Nem is csak ez a forduló, az egész szezonom errefelé konvergált. Maclinnel ugyanez volt előző héten. pl. Még emlékszem mondtad amikor játszottunk, hogy jó futóegységem van. Akkor még úgy tűnt. Aztán Morris, Sproles kb. 0 lett.