bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 111
Első draft-om a legjobbak között:

QB - Carson Palmer, Sam Bradford - a kezdő nagyon jó, a back up, meg belejön majd a 9-ik hétig. Remélem addig egészséges is marad ( mind2)

RB - Terrance West, Legarette Blount, Darren Sproles, James White - még nem tudom mit várjak tőlük, Blount fog kapni pár lehetőséget a red zone-ban. Sproles sokoldalú játékos, West pedig bazi nagy kérdőjel ( remélem jó lesz)

WR - Odell Beckham Jr, Kevin White, Robert Woods - kezdésnek elmegy, de ide majd kell valaki. White jó lesz idén nagyon, OBJ-t pedig nem kell bemutatni. Woods meg két hétre beugrik.

TE - Dwayne Allen - Luck találja meg labdákkal és ne sérüljön le, akkor nem lesz gond ( csere nincs, majd egy hétre kukázom)

DT - Dontari Poe, Ahtyba Rubin - ezt a posztot mindig variálom, mert sose találom el a jókat, így nem is élvez akkor prioritást nálam

DE - Cameron Jordan, Jared Crick, Denico Autry - Jordan jó lesz pár sack-re, Crick és Autry meg majd rotálódik

LB - Navarro Bowman, Bobby Wagner, Will Compton, Wesley Woodyard, ( Nate Irving) - tetszik ez a csapatrész, még a back up is jó lehet. A LB poszt kiemelt szerepet játszott mindig is a fantasy-ban, így most se bíztam a véletlenre. Nate Irving-et benéztem, de már repült is

CB - Sean Smith, Brandon Carr, Xavier Rhodes - meglátjuk mi lesz, elvileg a Raiders és a Vikings playak sok tacklet szoktak gyártani

S - Harrison Smith, Ha-Ha Clinton Dix, Jahleel Addae - szerintem ez a csapatrész a legerősebb. Ha hozzák amit eddig, akkor nem kell aggódnom itt se a pontok miatt

K,P,HC - van és rotálódni fognak

Első évben a bennmaradást tűztem ki célul, ami ezen felül lesz az már csak jutalom. Tavaly egy ligában voltam a Nyíregy Giants-el és ha jól rémlik ki is kaptam tőlük. Remélem idén sikerül a visszavágó! 😛 😀
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Gyors értékelés:

QB: Brady, Flacco - Brady-t nem bírtam már bent hagyni, amíg pihen, Flacco-val elleszek. Kicsit korai mindkettő, de annyiszor szívtam már 16+ ligában QB-sérülés vagy back-up hiány miatt, hogy nem akartam kockáztatni

RB: Zeke Elliott, Hyde, Chris Thompson - tavaly Gurley volt az egyik nyerőemberem, idén majd Zeke lesz, viccet félretéve, ha ebben a Cowboys-ban nem tud teljesíteni, akkor menjen kapálni. Hyde esetén remélem, bejön a Chip-faktor, és bírja egészséggel is, Thompson meg előbb-utóbb pályára fog keveredni, mert Jones nem hiszem, hogy egészségesen és magas szinten lehozza az egész szezont Washingtonban

WR: Maclin, Marvin Jones, Wheaton, Doctson - erre a posztra kicsit későn fordultam rá, ennek ellenére potenciál van benne. Maclin jó lesz, Jones baromi nagy kérdés, hogy mekkora terhelést fog kapni, Wheaton az egyik legjobb passzjátékkal rendelkező csapatban lesz 2. célpont remélhetőleg, Doctson meg majd repül, ha nem kerül pályára, a 7. számú RB/WR a keretemben, ráérek várni vele

TE: Ebron - az igazán elitről lemaradtam, benne legalább van upside

DT: Jarran Reed, Grady Jarrett, Al Woods - baromi későn húztam őket, a két fiatal komoly snapszámot fog kapni, Woods meg DE/DT, ez a rotációm miatt fontos volt

DE: Chandler Jones, Cameron Heyward, Devin Taylor - átlagos egység, Jones 3-4-es OLB-ként azért hozhat szép számokat, és Taylor tavaly limitált játékidő alatt is egész jó volt, idén kezdőként sokat várok tőle

LB: Ogletree, Shazier, Burfict, Zach Brown - 3 top 10 potenciállal bíró LB, csak egészség legyen, Brown meg ideális beugró. A bye weekekkel kicsit kavarodtam, ezért is kellett Chandler Jones, mert ő LB-posztra is bemehet, ha nagyon kell

CB: Tramaine Brock, Jamar Taylor, DeShawn Shead - ez is a végére maradt viszonylag, ellenben beszereztem Joe Haden és Sherman "túloldalát", ami az álmoskönyvek szerint nem rossz, Brock meg sok snapet lesz pályát a Chip-system mellékhatásaként

S: Rashad Johnson, Chris Conte, Aaron Williams - előttem vettek ki pár elit safety-t, onnantól már nem kapkodtam. Johnson szerintem masszív lesz, Arizonában komoly snap mgosztás volt hátul, mégse volt rossz, full-time kezdőként remélem, beválik

K, P, HC - van az is.

Összességében nagyjából elégedett vagyok, a mindig prior LB-sorom most is jó lett, futók se rosszak, Brady meg majd jól jön a kiesés elleni harcban! 😀

Kezdés nyilván Igor ellen, nice 😀

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
E. Decker-t elcserélném hasonló projected offense point-os WR-re.
janos
Ha ráfizetsz egy rekesz sört, viheted Calvin Johnsont.

több mint 7 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
E. Decker-t elcserélném hasonló projected offense point-os WR-re.

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 7 éve
Henderson New York Giants 1 005
Konkrétan nem enged belépni az espn
Jakehomer
engem sem engedett amíg email címmel próbáltam, felhasználónévvel rögtön sikerült
Henderson
A felhasználónévvel van elmentve, de most megpróbáltam és email címmel se megy 😊
Jakehomer
szép

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 111
Konkrétan nem enged belépni az espn
Jakehomer
engem sem engedett amíg email címmel próbáltam, felhasználónévvel rögtön sikerült
Henderson
A felhasználónévvel van elmentve, de most megpróbáltam és email címmel se megy 😊
Jakehomer
nekem 3-ik próbálkozásra összejött 😊
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Konkrétan nem enged belépni az espn
Jakehomer
engem sem engedett amíg email címmel próbáltam, felhasználónévvel rögtön sikerült
Henderson
A felhasználónévvel van elmentve, de most megpróbáltam és email címmel se megy 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
Henderson New York Giants 1 005
Konkrétan nem enged belépni az espn
Jakehomer
engem sem engedett amíg email címmel próbáltam, felhasználónévvel rögtön sikerült

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Konkrétan nem enged belépni az espn

Perception is reality.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elég instabil az oldal.. úgyhogy akinek van ideje, valami gyors rangsort dobjon össze azért..
Mondjuk a frissítés (második/harmadik/negyedikre...) általában működik

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
senki ne felejtse, holnap (vasárnap) draft!

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ez a legjobb, mindig ott vagyok PO-ban vagy a környékén, de nyerni sosem nyerek, viszont legalább jó fos helyen draftolok.
Stez
Ahhoz, hogy jó helyen draftolj, ki kell ess és vissza kell juss, mert az újoncok húznak elöl, szal bajnokság vagy szívás a rendszer itt 😊

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a legjobb, mindig ott vagyok PO-ban vagy a környékén, de nyerni sosem nyerek, viszont legalább jó fos helyen draftolok.

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Lehet az en figyelmemet kerulte el, de a draftsorrend megvan mar valahol? Esetleg tudjuk fixalni a fontosabb infokat a topik tetejen? Kosz
Toto21
Van, persze, elvileg mindenki látja, hol húz. De mindjárt csinálok akkor ennek egy kiemelt hsz-t, ezen ne múljon.

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ez a szept 4-e, 19 óra végül tuti lett?
Nem nagyon volt időm követni az alakulást, csak kapok mélt, hogy aktiválódott, majd reaktiválódott a liga.
Stez
igen, senki nem ellenkezett
Rajna
és akkor maradt idénre is a 20as mezőny?
Szesze
Igen, az utolsó utáni pillanatban visszatérők miatt feltöltődött a mezpny, minden, ami van, végleges.

több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 111
Lehet az en figyelmemet kerulte el, de a draftsorrend megvan mar valahol? Esetleg tudjuk fixalni a fontosabb infokat a topik tetejen? Kosz
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Ez a szept 4-e, 19 óra végül tuti lett?
Nem nagyon volt időm követni az alakulást, csak kapok mélt, hogy aktiválódott, majd reaktiválódott a liga.
Stez
igen, senki nem ellenkezett
Rajna
és akkor maradt idénre is a 20as mezőny?
több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ez a szept 4-e, 19 óra végül tuti lett?
Nem nagyon volt időm követni az alakulást, csak kapok mélt, hogy aktiválódott, majd reaktiválódott a liga.
Stez
igen, senki nem ellenkezett

több mint 7 éve
Csifu 223
Akkor idén csak 16 csapat lesz? (mert a igában jelenleg 20 szerepel)
Szesze
20-an leszünk.
Csifu
ez tuti? mert a táblázatban is csak 16an szavaztunk..
Szesze
 docs.google.com/spreadsheets/d/1CxZgdW1y0s6J_oLDo2yAgHIFkmT6cBHuwXSryUe36uc/edit#gid=0
Ha összehasonlítod ezt a doodle-lel, akkor van olyan, aki nem szavazott időpontra, de itt a topikban jelentkezett.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Akkor idén csak 16 csapat lesz? (mert a igában jelenleg 20 szerepel)
Szesze
20-an leszünk.
Csifu
ez tuti? mert a táblázatban is csak 16an szavaztunk..
több mint 7 éve
Csifu 223
Akkor idén csak 16 csapat lesz? (mert a igában jelenleg 20 szerepel)
Szesze
20-an leszünk.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Jo lenne legalabb 18 (de en a 20-at is birom), ugy keszultem hogy viszonylag keson drafoltok, 13. pickre nem szamitottam.

Meghat a Div 1-nek kene a legnagyobbnak lenni... (onnantol hogy 14 folott van a csapatok szama, mindenkepp "igazsagtalan" lesz a sorsolas, tehat tokmindegy h 16/18/20...)
Igor
nekem végül is tökmind1, csak azért jó lenne tudni most már, h mire kell készülni.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jo lenne legalabb 18 (de en a 20-at is birom), ugy keszultem hogy viszonylag keson drafoltok, 13. pickre nem szamitottam.

Meghat a Div 1-nek kene a legnagyobbnak lenni... (onnantol hogy 14 folott van a csapatok szama, mindenkepp "igazsagtalan" lesz a sorsolas, tehat tokmindegy h 16/18/20...)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Akkor idén csak 16 csapat lesz? (mert a igában jelenleg 20 szerepel)

Szerkesztette: Szesze