bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Protested. lol
Maniac84
Azért mert nálad csereirányító meg negyedik lb, attól még az értékük elég magas a ligában és ezzel a cserével Göbi sokkal inkább erősödik, amivel a playoffba jutásért való harcban mondhatni unfair előnyhöz jut.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Protested. lol

Komolyan meg kell magyarázni ezt a trade-t, wtf. Elcserélem a csereirányítómat és a 4. számú LB-met plusz apró, kapom érte a szezon hátralévő részét tekintve a WR1/2 határhoz közelítő Shephardet, komoly upgrade-t TE poszton és még egy Cushing-et is a padra. Kb. 10-12 ponttal erősebb a kezdőm így a depth kárára, nekem tehát megéri. Vagy majd nyilván inkább Szeszével cserélek akivel még van hátra meccsem...
Göbi komoly erősítést kap erre a hétre, amit ha behúz nagyon közel a PO szereplés. Hosszútávon pedig Dansby kb. kompenzálja amit a WR és TE poszton veszít a downgrade miatt. Nem mellesleg Newton mögött nem biztos hogy olyan nagy baj, hogy lesz egy másik minőségi irányítója.

Szóval a trade-ből mindketten pozitívan jövünk ki, meg is egyeztünk erről, hiszen nem fogadta volna el ha nem így gondolja. De nyugodtan magyarázzátok meg, hogy miért nem értünk hozzá...
Maniac84
Nekem semmi gondom a trade-del, de sztem sokkal jobb árat is kaphattál/kérhettél volna az ajánlatodért. (nem csak tőlem)
több mint 6 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Protested. lol

Komolyan meg kell magyarázni ezt a trade-t, wtf. Elcserélem a csereirányítómat és a 4. számú LB-met plusz apró, kapom érte a szezon hátralévő részét tekintve a WR1/2 határhoz közelítő Shephardet, komoly upgrade-t TE poszton és még egy Cushing-et is a padra. Kb. 10-12 ponttal erősebb a kezdőm így a depth kárára, nekem tehát megéri. Vagy majd nyilván inkább Szeszével cserélek akivel még van hátra meccsem...
Göbi komoly erősítést kap erre a hétre, amit ha behúz nagyon közel a PO szereplés. Hosszútávon pedig Dansby kb. kompenzálja amit a WR és TE poszton veszít a downgrade miatt. Nem mellesleg Newton mögött nem biztos hogy olyan nagy baj, hogy lesz egy másik minőségi irányítója.

Szóval a trade-ből mindketten pozitívan jövünk ki, meg is egyeztünk erről, hiszen nem fogadta volna el ha nem így gondolja. De nyugodtan magyarázzátok meg, hogy miért nem értünk hozzá...

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Szesze, erősen gondolkodom az ajánlaton, nem rossz.
Jakehomer
Köszi, ha nem fogadod el ez a jelző már akkor is nagy előrelépés az eddigiekhez képest 😊 Mondjuk ennél az éppen aktuálisan futó trade-nél biztosan reálisabb.. csak azt nem értem, h én Ryan-ért ennél jobb ajánlatot tettem múlt héten, na mind1. Igazából nem terveztem már trade-elni, de aztán úgy láttam nálad lehet realitása, sztem mindkettőnknek jó lehet ez, de majd eldöntöd.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Szesze, erősen gondolkodom az ajánlaton, nem rossz.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Engem megkerestek ezzel az ajánlattal, elfogadtam, a döntés nem az én kezemben van
UI: Ryan egyetlen meccséérr, ami ráadásul a Seahawks ellen van, adok egy első számú WR-t kb (Shepard), utána Ryan nálam pad
Göbi
Azért Dansby konkrétan a 2. legjobb LB-d lenne 😉
clbass
Ez így van, de Cushing eltiltása pl egy hét múlva lejár és benne ott van a potenciál, gondolom ezért is kérték el tőlem

több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Engem megkerestek ezzel az ajánlattal, elfogadtam, a döntés nem az én kezemben van
UI: Ryan egyetlen meccséérr, ami ráadásul a Seahawks ellen van, adok egy első számú WR-t kb (Shepard), utána Ryan nálam pad
Göbi
Azért Dansby konkrétan a 2. legjobb LB-d lenne 😉
több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Engem megkerestek ezzel az ajánlattal, elfogadtam, a döntés nem az én kezemben van
UI: Ryan egyetlen meccséérr, ami ráadásul a Seahawks ellen van, adok egy első számú WR-t kb (Shepard), utána Ryan nálam pad

Szerkesztette: Göbi

több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Urak, ez a trade komoly...?

OBUDA PAINKILLERS (6-4) RESEARCH
PLAYER, TEAM POS PTS PRK %OWN +/-
Sterling Shepard, NYG WR [Breaking News] 59 45 80.2 +7.6
Austin Hooper, Atl TE [Breaking Video] 57 7 45.5 +2.4
Brian Cushing, Hou LB SSPD 5 201 0.4 +0
For
2220 HOMELAND DEFENSE (5-5) RESEARCH
PLAYER, TEAM POS PTS PRK %OWN +/-
Eric Ebron, Det TE [Breaking News] 29 31 24.5 +1.3
John Brown, Ari WR [Recent News] 35 74 30.8 -3.1
Karlos Dansby, Ari LB [Recent News] 115.5 35 3.9 +0.2
Matt Ryan, Atl QB [Breaking News] 151 15 96.8 +1.1
janos
Durván billen :/
több mint 6 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Urak, ez a trade komoly...?

OBUDA PAINKILLERS (6-4) RESEARCH
PLAYER, TEAM POS PTS PRK %OWN +/-
Sterling Shepard, NYG WR [Breaking News] 59 45 80.2 +7.6
Austin Hooper, Atl TE [Breaking Video] 57 7 45.5 +2.4
Brian Cushing, Hou LB SSPD 5 201 0.4 +0
For
2220 HOMELAND DEFENSE (5-5) RESEARCH
PLAYER, TEAM POS PTS PRK %OWN +/-
Eric Ebron, Det TE [Breaking News] 29 31 24.5 +1.3
John Brown, Ari WR [Recent News] 35 74 30.8 -3.1
Karlos Dansby, Ari LB [Recent News] 115.5 35 3.9 +0.2
Matt Ryan, Atl QB [Breaking News] 151 15 96.8 +1.1

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Mikor szokott lenni a stat correction?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Na akkor most cidri az újraszámolásig....0,5 pont maradt a 39,5-ből....
ThundersNFL
Ez a legdurvább fordításom lenne, erre nem gondoltam...egyszer már buktam a szezonban egy újra számolás miatt, jó lenne most esetleg egy döntetlen...
Göbi
CAP-ot kellett volna felvennem Develin helyett...

Newton eddig sem szerettem... most meg pláne...

Mondjuk sejtettem, hogy a fostalicska Phins D#-t halálra fogja szopatni....

Marad az ima...
Ami aggaszt, hogy 2 ponttal többem van mint amikor kezdődött a meccs...205,5 volt és 23 pontot hoztak az embereim... nálad ez csak 1 pont ha ezeket elveszik akkor nekem cumi....
ThundersNFL
AZ ÉV MECCSE 😊

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 747 — 49ers GM
Na, két győzelem zsinórban, innentől jöhet a winout és a bennmaradás. 😊

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Na akkor most cidri az újraszámolásig....0,5 pont maradt a 39,5-ből....
ThundersNFL
Ez a legdurvább fordításom lenne, erre nem gondoltam...egyszer már buktam a szezonban egy újra számolás miatt, jó lenne most esetleg egy döntetlen...
Göbi
CAP-ot kellett volna felvennem Develin helyett...

Newton eddig sem szerettem... most meg pláne...

Mondjuk sejtettem, hogy a fostalicska Phins D#-t halálra fogja szopatni....

Marad az ima...
Ami aggaszt, hogy 2 ponttal többem van mint amikor kezdődött a meccs...205,5 volt és 23 pontot hoztak az embereim... nálad ez csak 1 pont ha ezeket elveszik akkor nekem cumi....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Na akkor most cidri az újraszámolásig....0,5 pont maradt a 39,5-ből....
ThundersNFL
Ez a legdurvább fordításom lenne, erre nem gondoltam...egyszer már buktam a szezonban egy újra számolás miatt, jó lenne most esetleg egy döntetlen...

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Na akkor most cidri az újraszámolásig....0,5 pont maradt a 39,5-ből....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, Julio Jonesért akkor záporozhatnak az ajánlatok. A következő meccs előtt hajlandó vagyok még eladni, talán kihozok egy bennmaradást a hátralévő pár meccsen. Ha a hétvégéig senkitől sem jön számomra érdekes ajánlat, akkor viszont marad nálam végig.

Továbbra is király ILB érdekel elsőként.

több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Nem kiabálom el, de talán a héten sikerül nyernem és így egy nagy lépést tennem a bennt maradás érdekében. Ez a hét nagyjából az emberek 80%-nak szopóroller volt. Nálam a két safety együtt csinált 2,5 pontot.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Grat clbass, nem volt sanszom.

A héten nagyon keményen ráálltam a szopórollerre, Branch ugye csütörtökön halt le korán ráadásul egész évre, Freeman az első drive-ban szállt ki (agyrázkódás, szóval gondolom, ebből is lesz pár hét kihagyás), az idióta Burfict meg kiállíttatja magát az első félidő közepén. Ezek nélkül játszhattunk volna egy szoros meccset 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Nem vártam sokat a héttől és nem is ért meglepetés, de ez a Clayborn 47 pont Beasley 4 egyszerűen felfoghatatlan számomra. Adrian barátunknak eddigi pályafutása során egy olyan ÉVE volt amikor elérte a 6 sacket, Beasley meg 2 tackle. WTF,
Compton is előző héten 9 tackle, most 1.
több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Ma terített betlit tolok😂😂😂

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Branch bazmeg

Perception is reality.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az eddigi ajánlatoktól nem vágtam magam hanyatt, hogy őszinte legyek. Szerintem tudtok ti jobbakat is...

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jo, agyaljatok, okoskodjatok, varom az ajanlatokat Julioert. A lenyeg, hogy egy atlagon feluli ILB legyen a csomagban. Csak lehetoleg sietve, mert konkretan eletet menthetnek itt az utolso hetekben. 8-D

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Ha kirakom Julio Jonest, de én vagyok az első waiveren, tutira hozzám jut vissza, he claimelem? x-D
Stez
Küldtem egy ajánlatot, ne rakd ki
Igor
Ha Clark helyett kapok egy normális ILB-t, akkor mehet simán, egyébként nem. Egyáltalán semmiféle ajánlatra sem bólintok rá, amiben nincs egy jó LB. Cunninghammel beszoptam, jelenleg a legjobb LB-m átlagol szaros tíz pontot. Nulla a sorom. Ha azt nem tudom javítani, nope.
Stez
Even a héten max Jayon Brown mehet, ha sürgös (de ezt a hetet amugy is behuzod..) jövö héten tudok adni mást is, v Cory James v Humber, még átgondolom..
Igor
Nekem Bostic kell. Benne latom csak azt, hogy stabilan atlagol nekem 12+ pontokat, nekem meg erre van szuksegem.

Ha ot odaadod, akkor kiotolhetunk valamifele cseret es mehet Jones, amugy masert ketlem. Amugy nem huzom be, ezt a hetet sem. Mint ahogy a tobbit sem. Ez mar alap kieses.
Stez
Én adom Robertsont + Morrisont + Kearse-t, Julioért
Szesze
Lol, és akkor van 3 Cunninghamje 😀

Stez átgondolom, de sztem azért akkor valakit raknod kéne még Julio mellé, mert elég sokat adok.
Igor
LoL, mert a te ajánlataid olyan baromira reálisak szoktak lenni 😀 pl Calais - White.. azóta hozott is átlag 8 pontot ahogy az reálisan várható is volt..
na mind1 utsó bejegyzésem volt itt😊

Szerkesztette: Szesze