bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 816 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Na most nem kell izgulni az MNF miatt...
Kis lépés a felsőházi PO felé...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
Hat ez nem lesz PO
Janek
de lesz, csak maximum alsóházi 😊
Amikor lesérült Cutler egy fabatkát nem adtam volna azért hogy nyerhetek ezen a meccsen.. (előtte se bíztam benne túlzottan). Végül jól alakult, ráadásul QB nélkül és Woodyard betlivel együtt is 200+ lesz belőle vszínű. Amit 1-5-nél mondtam/gondoltam, h sokkal jobb ez a csapat, mint ahogy addig tűnt az bebizonyosodott, de vszínű marad az alsóházi PO a szar kezdés miatt.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Hat ez nem lesz PO

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Így, hogy sikerült Bakert behúzni, nem olyan nagy baj Branch sérülése 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagy homokos ez az Igor, ha nem huz be 15 bye weekes csokat a hetvegere, hogy elkalapalhassam.

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
A. Brown megduplázta a td-i számát.
Boldog vagyok, hogy ez ellenem történik
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nah jo. Kamikaze-huzas az utolso hetek elott.

több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Mariota egy ilyen fos meccsel hogy a faszba hozott 19 pontot, minden tackle-t ő csinált a pickek után? 😊
Jakehomer
futott TD, passzolt TD, 300+passzolt yard
braxa88
Négy pick az kapásból -12, nem?
300 yard 12 pont (meg 2 pont bónusz talán?), két td megint 12.
Jakehomer
Tényleg ő csinálta a tackle-t majd minden pick után 😀
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Mariota egy ilyen fos meccsel hogy a faszba hozott 19 pontot, minden tackle-t ő csinált a pickek után? 😊
Jakehomer
futott TD, passzolt TD, 300+passzolt yard
braxa88
Négy pick az kapásból -12, nem?
300 yard 12 pont (meg 2 pont bónusz talán?), két td megint 12.

Perception is reality.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mariota egy ilyen fos meccsel hogy a faszba hozott 19 pontot, minden tackle-t ő csinált a pickek után? 😊
Jakehomer
futott TD, passzolt TD, 300+passzolt yard
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Mariota egy ilyen fos meccsel hogy a faszba hozott 19 pontot, minden tackle-t ő csinált a pickek után? 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
futó???? baszki az hiánycikk 😊
ThundersNFL
Hát ja. Ha legalább a "flexbe" lehetne TE-t rakni.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Na akkor most cidri az újraszámolásig....0,5 pont maradt a 39,5-ből....
ThundersNFL
Ez a legdurvább fordításom lenne, erre nem gondoltam...egyszer már buktam a szezonban egy újra számolás miatt, jó lenne most esetleg egy döntetlen...
Göbi
Elvileg a 0,5 pontból 1,5 lett.... röfögött!
ThundersNFL
Grat, ezt te érdemelted! A sorsolásom miatt necces lesz a po sajnos
Göbi
frászt csak mákom volt.... Ekeler volt aki odabaszott... az X igazságosabb lett volna

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 713 — Retired WR
Na akkor most cidri az újraszámolásig....0,5 pont maradt a 39,5-ből....
ThundersNFL
Ez a legdurvább fordításom lenne, erre nem gondoltam...egyszer már buktam a szezonban egy újra számolás miatt, jó lenne most esetleg egy döntetlen...
Göbi
Elvileg a 0,5 pontból 1,5 lett.... röfögött!
ThundersNFL
Grat, ezt te érdemelted! A sorsolásom miatt necces lesz a po sajnos

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Legalább 2 meccset kell hozni a hátralevő háromból, hogy meglegyen a felsőházi PO...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Na akkor most cidri az újraszámolásig....0,5 pont maradt a 39,5-ből....
ThundersNFL
Ez a legdurvább fordításom lenne, erre nem gondoltam...egyszer már buktam a szezonban egy újra számolás miatt, jó lenne most esetleg egy döntetlen...
Göbi
Elvileg a 0,5 pontból 1,5 lett.... röfögött!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Szeretne valaki SOS megdobni egy futóval? Vihető Safety (Thompson, esetleg Evans), sőt Witten is mozdítható. Bár nem tudom mit akarok a héten DDR ellen. 😀
caminoi
futó???? baszki az hiánycikk 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Szeretne valaki SOS megdobni egy futóval? Vihető Safety (Thompson, esetleg Evans), sőt Witten is mozdítható. Bár nem tudom mit akarok a héten DDR ellen. 😀
több mint 6 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Protested. lol
Maniac84
Azért mert nálad csereirányító meg negyedik lb, attól még az értékük elég magas a ligában és ezzel a cserével Göbi sokkal inkább erősödik, amivel a playoffba jutásért való harcban mondhatni unfair előnyhöz jut.
Jakehomer
Tök igazad van. Végülis egy olyan csere amelynél mindkét fél kezdője összességében erősödik unfair a többiek számára...

Göbi baromira lehúzott, megkapta a liga 15. QB-t akit várhatóan 1 hétig fog használni, a liga 35. LB-t meg némi elhanyagolható értéket TE és WR poszton downgrade-ként.
Én csak a liga 7. TE-t és egy szerencsétlen WR-t kaptam akit minden valamire való szakértő top20-ba tesz ROS. Ja meg egy LB-t aki jövő héten visszatér és nem kizárt, hogy Dansby eddigi überbrutál 13 pontos átlagát közelíteni fogja a padomon. Szórom is a hamut a fejemre...
Maniac84
Akkor jöjjenek a tények:
Hooper az első heti irreális meccse miatt 7. TE (meg egy csomó sérülés miatt), amikor annyi pontja volt, mint a következő hét meccsén összesen. A helyzet az, hogy az esetek döntő többségében simán lehet waiverről olyan TE-t vinni, aki hozni fog annyi pontot, mint Hooper.

Shepard két meccsen produkálta a pontjai 70%-át, de kétségtelen, hogy most első számú WR a csapatában, amelyik mivel állandóan hátrányban van, sokat passzol és hála a hosszú garbage time-oknak (még a Niners ellen is 😀), az ellenfelek ezt sokszor engedik is. Ezzel együtt újabb tény, hogy 1 azaz egy darab TD-je van a srácnak egész szezonban, amit biztos növelni fog, de muszáj is lesz, ha top20 WR szeretne lenni 😊

Cushing óriási wild card, akár be is jöhet, az egy jó húzás részedről.

Ami a másik oldalt illeti, Ryan idei éve viszonylag peches, de még úgy is, hogy az elkapói rengeteget droppolnak, viszonylag stabilan hoz 15-20 pont között, míg Cam egy boom or bust irányító, matchuptól függően bőven voltak és minden bizonnyal lesznek is Ryannek jobb meccsei még, mint neki.

Dansby átlaga nem annyira fényes, de a potenciálja 20 pont körül van, amit azért párszor hozott, és fog is még valószínűleg. Ez Göbinek, aki edge rushert is kénytelen lb poszton játszatni, sokkal nagyobb upgrade, mint neked Hooper egy random FA TE fölött.

Nyilván a te dolgod, és ha az a percepciód, hogy te ezzel jól jársz, akkor hajrá.
Jakehomer
Szóval, ROS-Rest of Season nem Full Season...
Shepard esetében nézzük azt amit eddig csinált, mert a hátralévő potenciál olyan fránya dolog, nade Dansbynél viszont ezt a potenciált nézzük ne amit eddig csinált marha inkonzisztensen. Ryan esetében meg kb. felejtsük el, hogy gyenge fantasy szezont tol mert a stabilan 15-20 pont milyen baromi jó QB poszton. Értem...

Ja egyébként hajrá, streamelj jobb TE-ket waiver-ről minden héten mint Hooper, figyelek és tanulok mert nekem egész szezonban nem jött ez össze.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Még mindig várnék egy jóféle ILB-t Julio Jonesért például. Most oké, hogy olyanokat ajánlgattok, akik még az én trutyi soromban sem #2-k lennének, átlagosan 2 max 3 ponttal hoznának jobbat meccsenként. Hát ez sajnos kevés.

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
Szesze, erősen gondolkodom az ajánlaton, nem rossz.
Jakehomer
Köszi, ha nem fogadod el ez a jelző már akkor is nagy előrelépés az eddigiekhez képest 😊 Mondjuk ennél az éppen aktuálisan futó trade-nél biztosan reálisabb.. csak azt nem értem, h én Ryan-ért ennél jobb ajánlatot tettem múlt héten, na mind1. Igazából nem terveztem már trade-elni, de aztán úgy láttam nálad lehet realitása, sztem mindkettőnknek jó lehet ez, de majd eldöntöd.
Szesze
Sorry, Janekkel már egy hete próbálunk egy cserét összehozni, most úgy néz ki, sikerült.
Jakehomer
semmi gond, bár persze nem örülök neki, de ez van 😊
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Szesze, erősen gondolkodom az ajánlaton, nem rossz.
Jakehomer
Köszi, ha nem fogadod el ez a jelző már akkor is nagy előrelépés az eddigiekhez képest 😊 Mondjuk ennél az éppen aktuálisan futó trade-nél biztosan reálisabb.. csak azt nem értem, h én Ryan-ért ennél jobb ajánlatot tettem múlt héten, na mind1. Igazából nem terveztem már trade-elni, de aztán úgy láttam nálad lehet realitása, sztem mindkettőnknek jó lehet ez, de majd eldöntöd.
Szesze
Sorry, Janekkel már egy hete próbálunk egy cserét összehozni, most úgy néz ki, sikerült.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Protested. lol
Maniac84
Azért mert nálad csereirányító meg negyedik lb, attól még az értékük elég magas a ligában és ezzel a cserével Göbi sokkal inkább erősödik, amivel a playoffba jutásért való harcban mondhatni unfair előnyhöz jut.
Jakehomer
Tök igazad van. Végülis egy olyan csere amelynél mindkét fél kezdője összességében erősödik unfair a többiek számára...

Göbi baromira lehúzott, megkapta a liga 15. QB-t akit várhatóan 1 hétig fog használni, a liga 35. LB-t meg némi elhanyagolható értéket TE és WR poszton downgrade-ként.
Én csak a liga 7. TE-t és egy szerencsétlen WR-t kaptam akit minden valamire való szakértő top20-ba tesz ROS. Ja meg egy LB-t aki jövő héten visszatér és nem kizárt, hogy Dansby eddigi überbrutál 13 pontos átlagát közelíteni fogja a padomon. Szórom is a hamut a fejemre...
Maniac84
Akkor jöjjenek a tények:
Hooper az első heti irreális meccse miatt 7. TE (meg egy csomó sérülés miatt), amikor annyi pontja volt, mint a következő hét meccsén összesen. A helyzet az, hogy az esetek döntő többségében simán lehet waiverről olyan TE-t vinni, aki hozni fog annyi pontot, mint Hooper.

Shepard két meccsen produkálta a pontjai 70%-át, de kétségtelen, hogy most első számú WR a csapatában, amelyik mivel állandóan hátrányban van, sokat passzol és hála a hosszú garbage time-oknak (még a Niners ellen is 😀), az ellenfelek ezt sokszor engedik is. Ezzel együtt újabb tény, hogy 1 azaz egy darab TD-je van a srácnak egész szezonban, amit biztos növelni fog, de muszáj is lesz, ha top20 WR szeretne lenni 😊

Cushing óriási wild card, akár be is jöhet, az egy jó húzás részedről.

Ami a másik oldalt illeti, Ryan idei éve viszonylag peches, de még úgy is, hogy az elkapói rengeteget droppolnak, viszonylag stabilan hoz 15-20 pont között, míg Cam egy boom or bust irányító, matchuptól függően bőven voltak és minden bizonnyal lesznek is Ryannek jobb meccsei még, mint neki.

Dansby átlaga nem annyira fényes, de a potenciálja 20 pont körül van, amit azért párszor hozott, és fog is még valószínűleg. Ez Göbinek, aki edge rushert is kénytelen lb poszton játszatni, sokkal nagyobb upgrade, mint neked Hooper egy random FA TE fölött.

Nyilván a te dolgod, és ha az a percepciód, hogy te ezzel jól jársz, akkor hajrá.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 713 — Retired WR
Röviden, ez mindkettőnk számára win-win trade, azt gondolom, a sport is alapvetően erről szól 😊

Protested. lol
Maniac84
Azért mert nálad csereirányító meg negyedik lb, attól még az értékük elég magas a ligában és ezzel a cserével Göbi sokkal inkább erősödik, amivel a playoffba jutásért való harcban mondhatni unfair előnyhöz jut.
Jakehomer
Tök igazad van. Végülis egy olyan csere amelynél mindkét fél kezdője összességében erősödik unfair a többiek számára...

Göbi baromira lehúzott, megkapta a liga 15. QB-t akit várhatóan 1 hétig fog használni, a liga 35. LB-t meg némi elhanyagolható értéket TE és WR poszton downgrade-ként.
Én csak a liga 7. TE-t és egy szerencsétlen WR-t kaptam akit minden valamire való szakértő top20-ba tesz ROS. Ja meg egy LB-t aki jövő héten visszatér és nem kizárt, hogy Dansby eddigi überbrutál 13 pontos átlagát közelíteni fogja a padomon. Szórom is a hamut a fejemre...

| “Your opinion is your opinion, your perception is your perception–do not confuse them with “facts” or “truth”. Wars have been fought and millions have been killed because of the inability of men to understand the idea that EVERYBODY has a different viewpoint.” |
Maniac84

több mint 6 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Protested. lol
Maniac84
Azért mert nálad csereirányító meg negyedik lb, attól még az értékük elég magas a ligában és ezzel a cserével Göbi sokkal inkább erősödik, amivel a playoffba jutásért való harcban mondhatni unfair előnyhöz jut.
Jakehomer
Tök igazad van. Végülis egy olyan csere amelynél mindkét fél kezdője összességében erősödik unfair a többiek számára...

Göbi baromira lehúzott, megkapta a liga 15. QB-t akit várhatóan 1 hétig fog használni, a liga 35. LB-t meg némi elhanyagolható értéket TE és WR poszton downgrade-ként.
Én csak a liga 7. TE-t és egy szerencsétlen WR-t kaptam akit minden valamire való szakértő top20-ba tesz ROS. Ja meg egy LB-t aki jövő héten visszatér és nem kizárt, hogy Dansby eddigi überbrutál 13 pontos átlagát közelíteni fogja a padomon. Szórom is a hamut a fejemre...

| “Your opinion is your opinion, your perception is your perception–do not confuse them with “facts” or “truth”. Wars have been fought and millions have been killed because of the inability of men to understand the idea that EVERYBODY has a different viewpoint.” |