bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Kiment a 2 új meghívó. A draftsorrend is megváltozott értelemszerűen.

Szerkesztette: Rajna

több mint 5 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Egyébként önző okokból a draftidőpontot módosítanám este 8-ra (7-től van egy másik draftom, így kisebb lenne az átfedés). Ha valakinek ez komoly probléma, jelezze, és visszaállítom.

több mint 5 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
E-mail címem kell vagy valami?
Mudig23
Küldd el PM-ben.

több mint 5 éve
Mudig23 81
Sziasztok! Bocsi hogy ide írok de 2/B feljutóként kb 2 hete jelentkeztem és nekem is azt mondták hogy késő! Nem akartam kötekedni meg tudom hogy nem egyszerű megszervezni ezt az egészet és örüljünk hogy valaki megcsinálja de akkor lehetne valami határidő!!! Hetekkel a draft előtt jelentkezek és már nincs hely???
Mudig23
Ha ez igaz (megnyerted az alapszakaszt vagy a rájátszást a 2/b-ben?), akkor sima ügy, te meg janos tudtok jönni és 20-an leszünk, senkinek nem kell sértődnie.
Rajna
Igen megnyertem az alapszakaszt!
Kaposvár Sharks a csapatnevem. Mit kell most tennem hogy játszhassak?
Mudig23
talán már semmit
Szesze
E-mail címem kell vagy valami?
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 928 — Giants fan
Sziasztok! Bocsi hogy ide írok de 2/B feljutóként kb 2 hete jelentkeztem és nekem is azt mondták hogy késő! Nem akartam kötekedni meg tudom hogy nem egyszerű megszervezni ezt az egészet és örüljünk hogy valaki megcsinálja de akkor lehetne valami határidő!!! Hetekkel a draft előtt jelentkezek és már nincs hely???
Mudig23
Ha ez igaz (megnyerted az alapszakaszt vagy a rájátszást a 2/b-ben?), akkor sima ügy, te meg janos tudtok jönni és 20-an leszünk, senkinek nem kell sértődnie.
Rajna
Igen megnyertem az alapszakaszt!
Kaposvár Sharks a csapatnevem. Mit kell most tennem hogy játszhassak?
Mudig23
talán már semmit
több mint 5 éve
Mudig23 81
Sziasztok! Bocsi hogy ide írok de 2/B feljutóként kb 2 hete jelentkeztem és nekem is azt mondták hogy késő! Nem akartam kötekedni meg tudom hogy nem egyszerű megszervezni ezt az egészet és örüljünk hogy valaki megcsinálja de akkor lehetne valami határidő!!! Hetekkel a draft előtt jelentkezek és már nincs hely???
Mudig23
Ha ez igaz (megnyerted az alapszakaszt vagy a rájátszást a 2/b-ben?), akkor sima ügy, te meg janos tudtok jönni és 20-an leszünk, senkinek nem kell sértődnie.
Rajna
Igen megnyertem az alapszakaszt!
Kaposvár Sharks a csapatnevem. Mit kell most tennem hogy játszhassak?

Szerkesztette: Mudig23
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Nekem mind1 csak hagyjátok benn 1/10-re Gurley-t 😀
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Végre tegyünk pontot a létszámra és a draftra. Onnan már csak hárobúúú 😉💪



több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Én úgy láttam empty file-jában egyik név sincs benne, szóval akkor meg is vagyunk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Szerintem is ùgy lenne korrekt, mert mèg ha akaratlanul is, de jànos tènyleg elèg csùnyàn meg lett szìvatva.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 928 — Giants fan
Sziasztok! Bocsi hogy ide írok de 2/B feljutóként kb 2 hete jelentkeztem és nekem is azt mondták hogy késő! Nem akartam kötekedni meg tudom hogy nem egyszerű megszervezni ezt az egészet és örüljünk hogy valaki megcsinálja de akkor lehetne valami határidő!!! Hetekkel a draft előtt jelentkezek és már nincs hely???
Mudig23
Ha ez igaz (megnyerted az alapszakaszt vagy a rájátszást a 2/b-ben?), akkor sima ügy, te meg janos tudtok jönni és 20-an leszünk, senkinek nem kell sértődnie.
Rajna
ez lenne a legtisztább
több mint 5 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Sziasztok! Bocsi hogy ide írok de 2/B feljutóként kb 2 hete jelentkeztem és nekem is azt mondták hogy késő! Nem akartam kötekedni meg tudom hogy nem egyszerű megszervezni ezt az egészet és örüljünk hogy valaki megcsinálja de akkor lehetne valami határidő!!! Hetekkel a draft előtt jelentkezek és már nincs hely???
Mudig23
Ha ez igaz (megnyerted az alapszakaszt vagy a rájátszást a 2/b-ben?), akkor sima ügy, te meg janos tudtok jönni és 20-an leszünk, senkinek nem kell sértődnie.

több mint 5 éve
Mudig23 81
Én is visszatérek természetesen. Remélem nem késő.
janos
Hát az a helyzet, hogy most már kialakultak a ligák, és az az állásopont, hogy már nem szeretnénk variálni. Szóval most úgy néz ki, hogy sorry, de ebben a szezonban kimaradsz ebből a ligából.
Rajna
Különös. Nem láttam, hogy megszabtatok volna határidőt arra vonatkozóan, hogy meddig kell jelentkezni...

Másrészt meg az hogy van, hogy 4-en kiesnek és feljut 3. És akkor az én pozícióm elfelejtésével jön ki a 18-as létszám...?

Hogy jöhet bárki is fel az 1-be úgy, hogy nem nyerte meg a 2. ligát? Vki-t nagyon szerettek...

Ezen kérdésfelvetések fényében igen "érdekes" az a bizonyos "álláspont"...

És akkor jövőre hogy jövök vissza...? Majd megint vki-t elfelejtetek...?
janos
Négy feljutó volt, a két alapszakasz győztes és a két bajnok.
Szóval a négy kieső helye oké.
Ettöl még furcsa, hogy kimaracc a szaknévsorbol...
Kájzerszóze
Jah, csak idén fű alatt úgy látom 18-ra lett csökkentve a létszám, gondolom azért mert jövőre össze akarják vonni a ligákat az FK-val, ott meg csak 16-os ligák vannak, ha jól tudom. Én most csak hárommal több új csapatot látok tavaly óta, a negyedik feljutó eltűnt az éterben valahol, míg janos-t (aki tavaly amúgy döntőzött itt) meg beáldozták a létszámcsökkentés oltárán a késői nevezés indokkal amire amúgy tényleg semmi szabály nincs, ráadásul nem szeptemberben jelentkezett játszani, hanem augusztus közepén, szóval tök inkorrektnek érzem az egészet. Gondolom reakció sem véletlenül nem érkezett a dologra...
Szesze
Sziasztok! Bocsi hogy ide írok de 2/B feljutóként kb 2 hete jelentkeztem és nekem is azt mondták hogy késő! Nem akartam kötekedni meg tudom hogy nem egyszerű megszervezni ezt az egészet és örüljünk hogy valaki megcsinálja de akkor lehetne valami határidő!!! Hetekkel a draft előtt jelentkezek és már nincs hely???
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Div 2/A, 2/B-ből egyaránt 2-2 feljutó szokott volt lenni. Én azért jutottam fel, mert a div 2/A-ban ugyanaz a személy nyerte az alapszakaszt és a rájátszást (schuldid), ilyenkor a másik feljutó a döntő vesztese szokott volt lenni, ez voltam én.

Egyébként évek óta mondom, hogy div1-div3-ig szívesen átadom másnak a beosztásokkal, adminisztrációval járó feladatokat, a kritikán túl cselekedni, átvállalni a feladatot már senki sem volt hajlandó, kívülről beleugatni meg mindig könnyebb, mint csinálni... Nem állítom, hogy nem követtem el hibákat az évek folyamán, ahol lehetett igyekeztem is korrigálni, viszont tényleg lehet, hogy más jobban csinálta volna a dolgot, mint én, ezért is mondtam, hogy vigye más, nem ragaszkodom hozzá.

Idén mivel bizonyos szemszögből kikerültem a bowl.hu belső köreiből (admin jogom sincs az oldalon jelenleg), gondoltam lesz más, aki megcsinálja, aztán kiderült, hogy nincs.

Ennek megfelelően a korábbi évekhez képest kapkodva kellett elkezdenem a szervezést, emiatt nem is lett kiírva fix határidő. Halkan megjegyzem h aug 9-ig ha vki a nyár bármely napján beírta h jövök azt figyelembe vettem a beosztásnál...

Nah mind1 felajánlom a helyemet janosnak, ennyi billentyűleütést nem ért meg ez az egész hajcihő. Én akkor skippelem a bowl.hu fantasyt 2018-ra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Tényleg jobb volna ezt privátban, de ha már itt van

1. Nem akartuk csökkenteni a létszámot. A nem jelentkezett/lemondott emberek miatt csökkent. Ha pl. te és Csifu is időben jelzitek, hogy játszanátok, most is 20-an lennénk.

2. 4 feljutó van alapvetően (alapszakaszgyőztesek és rájátszásgyőztesek a 2 div2ből), ebből 3 jelentkezett gondolom (ezt nem követtem, 3 nevet láttam az excelben). Nekik mindhármuknak joguk volt div1-ben játszani, és mindenki összeszámolása után 17-en voltunk, ezért maradt benn +1 ember. Nem x helyére jött, ha még 1 ember lemondta volna, valsz kiesik és 16-os a liga.

3. Gondolom kivívta a jogot a másodban empty. Alapjáraton 4 feljutó és 4 kieső van, aztán a jelentkezések alapján módosul ez.

4. 19-én megkérdeztem, hogy meg lehet-e oldani még átvariálással a dolgot. A válasz nem volt, ami szerintem érthető. Ha te itt vagy, akkor vagy valakit pluszban feljuttatunk, vagy valakit kiejtünk (braxa praktikus lett volna). De akkor ez módosítja a másodosztályt, ami módosítja a harmadosztályt. Három divízió átszervezése túl nagy árnak tűnt és tűnik egy ember felvételéért. Nem hoztunk a helyedre senkit, kevesebben jutottak fel, mint kellene.

5. Valóban, századszor is elismétlem, hogy hiba volt, hogy nem volt hivatalos határidő. De ezzel az erővel szeptember 1-jén is jelentkezhettél volna joggal. MINDENKI más időben jelentkezett, augusztus elejé szoktuk a dolgokat megszervezni, tényleg így praktikus, ez így megy kb. 10 éve. "Jogalapunk" valóban nincs, bíróságon igazad lenne. De egyrészt a gyakorlatnak megfelelően jártunk el, másrészt nem tudunk kártérítést nyújtani, a felvételed most sok embernek okozna kényelmetlenséget - ezek az emberek mind időben jelentkeztek, nem látom be, miért írna mindent felül a te kérésed.

6. Igen, mindent át lehetne variálni a kedvedért. Nekem ez nem tűnik racionálisnak, de persze tévedhetek.

7. Még egyszer, nem került a másodból senki érdemtelenül a helyedre. 17 olyan ember jelentkezett, akinek a tavalyi év alapján volt joga a div1ben játszani. Braxa került be kiegészítésnek, teljesen konvenció szerint (legjobb kieső marad benn a létszám feltöltésére).

Ha hiszed, ha nem, sajnáljuk a helyzetet, hiba volt, hogy nem volt hivatalos határidő. De elismerhetnéd, hogy te pedig azzal hibáztál, hogy szokatlanul későn (mindenkinél jóval később) jelentkeztél. Ebből a kettőből adódott ez a nemkívánatos helyzet.

több mint 5 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Nem akartam ide reagálni, mert ez egy egyedi eset, janosnak írtam privátban részletesebben.

Szerintem az egyedüli probléma az volt, hogy nem volt hivatalos határidő megadva a jelentkezésre. Ettől függetlenül valamikor össze kell rakni a divíziókat, nem lehet az utolsó pillanatra hagyni az ilyesmit. janoson kívül mindenki "időben" jelentkezett (ismétlem, hivatalos határidő nem volt, de az időpont, amikor a divíziók össze lettek rakva, mégis ésszerűek voltak, hiszen egy kivétellel mindenkinek simán belefért egy visszajelzés).

A jelentkezés lezárásakor 17-en voltunk itt, ilyenkor a legjobb kieső (itt: braxa) marad benn, hogy meglegyünk párosan. Ezek után janos hiába jelentkezett, 19-en nem lehet ligát csinálni. Szerencsétlen helyzet, de húzni kell egy határvonalat, különben egy ilyen nagy létszámú ligacsoport menedzselését nem lehet egyénekhez igazítani. Jobb lett volna, ha a határidő tiszta és világos, de ha teszem azt ott van a dátum a jelentkezéseknél, akkor janos időben beírta volna a hsz-ét? Ha igen, akkor hivatalos határidő nélkül miért nem tette? Szóval nehéz belátni, hogy egy ilyen helyzetben pontosan mi is lett volna jobb megoldás, mint az, hogy nem kezdünk el átvariálni alsó hangon 3 divíziót azért, mert valaki mindenki másnál később jelentkezett be.

Röviden ez a lényeg.
Rajna
Figyi…

1. Ha 20-ról 18-ra akarjuk csökkenteni a létszámot, akkor az logikus, hogy kiesik 4 és feljut 2. Ha létszámot csökkentünk, akkor értelemszerűen 4 helyére nem jöhet 4 vagy 3 fel...

2. Ha csifu nincs, akkor braxa bennmarad - ok. De ha én nem vagyok, akkor miért jön fel vki a 2-ből, miért nem marad benn még egy kieső? Ez lenne a logikus...

3. Nem értem empty taxi miért jutott fel...? Ez rejtély...
Logikusan..., nézzük meg ki esik ki vagy ki marad ki, utána lehet feltölteni 2. osztályúakkal.
Nem úgy, hogy több mint 2-nek kell feljönnie, aztán a létszámkorlát vagy a páratlan létszám miatt vki-ről meg kell feledkezni...Ez elég problémás szerintem.

4. Először amikor 19-én jelentkeztem azt írtad, megpróbáljuk megoldani. Aztán azt, hogy maradjak ki. Aki benn volt az 1-ben, annak nincsenek előjogai?
Mert ennyi erőből akárkit fel lehet hozni a 2-ből...

5. Természetesen, ha van határidő, akkor sem tudtam volna róla, és nem jelentkeztem volna korábban. De így, hogy nem volt, semmi jogalapotok nincs elutasítani a jelentkezést. Két hét van még a draftig, és gondolom a többi divízió draftjáig is. Simán le lehet kommunikálni a változásokat.

6. Ha le akarnátok kommunikálni, hogy mi változik, azzal, hogy én mégis jövök csak empty taxinak kéne annyit mondani, hogy most ő nem jut fel, mert létszámot csökkentünk. Ezen kívül, az a 3. divíziós is marad 3-ban, aki empty taxi helyére menne.
Ezt kéne lekommunikálni 10 nap alatt és slussz.

7. Nyilván, ha visszamondtam volna, ahogy csifu, akkor nem kérdés. De az, hogy nem szólok, és kikerülök, miközben vki a 2-ből érdemtelenül a helyemre kerül, az nagyon véleményes...

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 5 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Jelenleg három új csapat van a ligában és két olyan aki tavaly papíron kiesett, emellett le lett csökkentve a létszám 20-ról 18-ra. Úgy érzem van itt több probléma is.
Szesze
Csifu visszamondta, janos késett, egy feljutó eltűnt. Ez 20-3=17, így a legjobb kieső (braxa) itt maradt, hogy meglegyünk párosan. Nincs itt nagy összeesküvés, ez mindig így ment.

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 928 — Giants fan
Szerintem az egyedüli probléma az volt, hogy nem volt hivatalos határidő megadva a jelentkezésre. Ettől függetlenül valamikor össze kell rakni a divíziókat, nem lehet az utolsó pillanatra hagyni az ilyesmit. janoson kívül mindenki "időben" jelentkezett (ismétlem, hivatalos határidő nem volt, de az időpont, amikor a divíziók össze lettek rakva, mégis ésszerűek voltak, hiszen egy kivétellel mindenkinek simán belefért egy visszajelzés).
Rajna
Jelenleg három új csapat van a ligában és két olyan aki tavaly papíron kiesett, emellett le lett csökkentve a létszám 20-ról 18-ra. Úgy érzem van itt több probléma is.
több mint 5 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Nem akartam ide reagálni, mert ez egy egyedi eset, janosnak írtam privátban részletesebben.

Szerintem az egyedüli probléma az volt, hogy nem volt hivatalos határidő megadva a jelentkezésre. Ettől függetlenül valamikor össze kell rakni a divíziókat, nem lehet az utolsó pillanatra hagyni az ilyesmit. janoson kívül mindenki "időben" jelentkezett (ismétlem, hivatalos határidő nem volt, de az időpont, amikor a divíziók össze lettek rakva, mégis ésszerűek voltak, hiszen egy kivétellel mindenkinek simán belefért egy visszajelzés).

A jelentkezés lezárásakor 17-en voltunk itt, ilyenkor a legjobb kieső (itt: braxa) marad benn, hogy meglegyünk párosan. Ezek után janos hiába jelentkezett, 19-en nem lehet ligát csinálni. Szerencsétlen helyzet, de húzni kell egy határvonalat, különben egy ilyen nagy létszámú ligacsoport menedzselését nem lehet egyénekhez igazítani. Jobb lett volna, ha a határidő tiszta és világos, de ha teszem azt ott van a dátum a jelentkezéseknél, akkor janos időben beírta volna a hsz-ét? Ha igen, akkor hivatalos határidő nélkül miért nem tette? Szóval nehéz belátni, hogy egy ilyen helyzetben pontosan mi is lett volna jobb megoldás, mint az, hogy nem kezdünk el átvariálni alsó hangon 3 divíziót azért, mert valaki mindenki másnál később jelentkezett be.

Röviden ez a lényeg.

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 928 — Giants fan
Én is visszatérek természetesen. Remélem nem késő.
janos
Hát az a helyzet, hogy most már kialakultak a ligák, és az az állásopont, hogy már nem szeretnénk variálni. Szóval most úgy néz ki, hogy sorry, de ebben a szezonban kimaradsz ebből a ligából.
Rajna
Különös. Nem láttam, hogy megszabtatok volna határidőt arra vonatkozóan, hogy meddig kell jelentkezni...

Másrészt meg az hogy van, hogy 4-en kiesnek és feljut 3. És akkor az én pozícióm elfelejtésével jön ki a 18-as létszám...?

Hogy jöhet bárki is fel az 1-be úgy, hogy nem nyerte meg a 2. ligát? Vki-t nagyon szerettek...

Ezen kérdésfelvetések fényében igen "érdekes" az a bizonyos "álláspont"...

És akkor jövőre hogy jövök vissza...? Majd megint vki-t elfelejtetek...?
janos
Négy feljutó volt, a két alapszakasz győztes és a két bajnok.
Szóval a négy kieső helye oké.
Ettöl még furcsa, hogy kimaracc a szaknévsorbol...
Kájzerszóze
Jah, csak idén fű alatt úgy látom 18-ra lett csökkentve a létszám, gondolom azért mert jövőre össze akarják vonni a ligákat az FK-val, ott meg csak 16-os ligák vannak, ha jól tudom. Én most csak hárommal több új csapatot látok tavaly óta, a negyedik feljutó eltűnt az éterben valahol, míg janos-t (aki tavaly amúgy döntőzött itt) meg beáldozták a létszámcsökkentés oltárán a késői nevezés indokkal amire amúgy tényleg semmi szabály nincs, ráadásul nem szeptemberben jelentkezett játszani, hanem augusztus közepén, szóval tök inkorrektnek érzem az egészet. Gondolom reakció sem véletlenül nem érkezett a dologra...
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Én is visszatérek természetesen. Remélem nem késő.
janos
Hát az a helyzet, hogy most már kialakultak a ligák, és az az állásopont, hogy már nem szeretnénk variálni. Szóval most úgy néz ki, hogy sorry, de ebben a szezonban kimaradsz ebből a ligából.
Rajna
Különös. Nem láttam, hogy megszabtatok volna határidőt arra vonatkozóan, hogy meddig kell jelentkezni...

Másrészt meg az hogy van, hogy 4-en kiesnek és feljut 3. És akkor az én pozícióm elfelejtésével jön ki a 18-as létszám...?

Hogy jöhet bárki is fel az 1-be úgy, hogy nem nyerte meg a 2. ligát? Vki-t nagyon szerettek...

Ezen kérdésfelvetések fényében igen "érdekes" az a bizonyos "álláspont"...

És akkor jövőre hogy jövök vissza...? Majd megint vki-t elfelejtetek...?
janos
Négy feljutó volt, a két alapszakasz győztes és a két bajnok.
Szóval a négy kieső helye oké.
Ettöl még furcsa, hogy kimaracc a szaknévsorbol...



több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 928 — Giants fan
Én is visszatérek természetesen. Remélem nem késő.
janos
Hát az a helyzet, hogy most már kialakultak a ligák, és az az állásopont, hogy már nem szeretnénk variálni. Szóval most úgy néz ki, hogy sorry, de ebben a szezonban kimaradsz ebből a ligából.
Rajna
Különös. Nem láttam, hogy megszabtatok volna határidőt arra vonatkozóan, hogy meddig kell jelentkezni...

Másrészt meg az hogy van, hogy 4-en kiesnek és feljut 3. És akkor az én pozícióm elfelejtésével jön ki a 18-as létszám...?

Hogy jöhet bárki is fel az 1-be úgy, hogy nem nyerte meg a 2. ligát? Vki-t nagyon szerettek...

Ezen kérdésfelvetések fényében igen "érdekes" az a bizonyos "álláspont"...

És akkor jövőre hogy jövök vissza...? Majd megint vki-t elfelejtetek...?
janos
Azért ez elég jogos kritika sztem is..
több mint 5 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Ooooo aztazeget.... Köszi. Jó messze lesz a két húzás. Lehet itt tradelni picket? 😉😉😉
Kájzerszóze
Nincs draftjogcsere, a tavalyi helyezések határozzák meg a drafthelyet.

több mint 5 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Én is visszatérek természetesen. Remélem nem késő.
janos
Hát az a helyzet, hogy most már kialakultak a ligák, és az az állásopont, hogy már nem szeretnénk variálni. Szóval most úgy néz ki, hogy sorry, de ebben a szezonban kimaradsz ebből a ligából.
Rajna
Különös. Nem láttam, hogy megszabtatok volna határidőt arra vonatkozóan, hogy meddig kell jelentkezni...

Másrészt meg az hogy van, hogy 4-en kiesnek és feljut 3. És akkor az én pozícióm elfelejtésével jön ki a 18-as létszám...?

Hogy jöhet bárki is fel az 1-be úgy, hogy nem nyerte meg a 2. ligát? Vki-t nagyon szerettek...

Ezen kérdésfelvetések fényében igen "érdekes" az a bizonyos "álláspont"...

És akkor jövőre hogy jövök vissza...? Majd megint vki-t elfelejtetek...?

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Koszonom a modositast.

Tudom, siros rinyapina vagyok, de sajnos tenyleg elegge kotott a programom ezeken a heteken.
Uzleti ut megelozo heten (26 Aug - ), uzleti ut kovetkezo heten (4 Sept - ) , szoval sajnos tenyleg csak az a hetvegen lenne jo nekem meg ez a munka unnepe szept 3-an, de legalabb ezeken a napokon barmikor.

Tudom telefonrol barmikor be lehet jelentkezni, bar meg sosem draftoltam az appal csakis PC-n normalis nettel.
schuldid
Nadedávidnerinyájjmááá 😉 a wadkeletiben is leszel?
Kájzerszóze
Persze, ott is boldogitani foglak benneteket 😊
Pont ma csinaltam egy doodle-s szavazast a draftrol.
Tessen kitolteni.