bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Na fasza...
Rodgers és Wagner haldoklik,
D-Jax talán él

És elkezdtem elpadozni magam

Hurrá szép kilátások

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Érdeklivalakit Bernard? Most, hogy Mixon kidőlt? 😀 Ami érdekel, LB, WR, vagy nagyon jó S. 😊
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Szerintem elég egyértelmű, hogy mivel nekem ott van a padon Godwin vagy Grant | (akik szerintem szintén elég jól termelnek majd, s bőven jobbak mint a te második WR-ed) 😛 | , ezért én úgy kalkuláltam, h nem buknék annyit a WR downgrade-del, mint amennyit te esetleg nyersz.

Perfect match voltál WR szempontból.
De rendben, fair enough, akkor hagyjuk.. csak nem tudom, miért kell ezt neked magyarázni, elvileg nem vagy rookie/miért rablod az időmet, ha már eleve eldöntetett a dolog... 😛
Igor
Te raboltad az én időmet ezzel az ajánlattal... Most neked, egy rutinos fantasyzőnek kell magyarázni, hogy a potenciálisan legtöbb pontot termelő safetyt nem fogom egy WR2-re meg egy free safetyre cserélni? Bocs, hogy nem hagyom magam lecápázni

Edit. Most látom, hogy Baker még corner posztot is kapott, így még értékesebbé vált. GTFOH

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
(S)Igor.

8D

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
@Jakehomer, neked meg dobtam egy tradeajánlatot.
Igor
Megsértesz, Igor, Lockettnél van három jobb wr-em 😀

Green majdnem minden ligámban nálam van, itt persze pont a héten nyomja ellenem.
Jakehomer
Szerintem Lockett No 1 lenne nálad 😛 (returner is, hosszú TD-kre bónusz jár, Baldwin out... simán TOP 25/30 lesz év végén) - minimum 4-5 pontos upgrade.
Akarsz fogadni, hogy szezon végén lesz-e bármelyik jelenlegi WR-ednek több pontja, mint Lockett-nek? 😊

De még nem utasítottad el,.. én kifejezetten korrekt ajánlatnak éreztem.. 😕
Igor
Szóval 4-5 pont upgrade-ért csináljak egy 10 pontos downgrade-et a védelembe? Hmm, megfontolandó 😛
Jakehomer
1) minimum 4-5 pont.. és azt mondjuk Shepardhoz neztem, Pryorhoz/Galluphoz kepest van az lehet 10-12 is 😛 és lenne fix második WR-ed is, nem kell imádkozni, hogy eltaláld melyik fog 3 pontot szerezni, és melyik 2-t 😛
2) nem lesz 10 pont a két safety között se szvsz (az első héten volt 9 egy átlag feletti héttel..), én inkabb 6-7 pontra lőném. Vagy inkább Frazier kéne?
Igor
Hát ha ilyen rosszul járnál, akkor inkább nem akarom gyengíteni az egyébként is harmatos csapatodat.

Majd ha szükségem lesz erősítésre, meggondolom, de nekem ez fölösleges kockázat.
Jakehomer
Szerintem elég egyértelmű, hogy mivel nekem ott van a padon Godwin vagy Grant | (akik szerintem szintén elég jól termelnek majd, s bőven jobbak mint a te második WR-ed) 😛 | , ezért én úgy kalkuláltam, h nem buknék annyit a WR downgrade-del, mint amennyit te esetleg nyersz.

Perfect match voltál WR szempontból.
De rendben, fair enough, akkor hagyjuk.. csak nem tudom, miért kell ezt neked magyarázni, elvileg nem vagy rookie/miért rablod az időmet, ha már eleve eldöntetett a dolog... 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
@Jakehomer, neked meg dobtam egy tradeajánlatot.
Igor
Megsértesz, Igor, Lockettnél van három jobb wr-em 😀

Green majdnem minden ligámban nálam van, itt persze pont a héten nyomja ellenem.
Jakehomer
Szerintem Lockett No 1 lenne nálad 😛 (returner is, hosszú TD-kre bónusz jár, Baldwin out... simán TOP 25/30 lesz év végén) - minimum 4-5 pontos upgrade.
Akarsz fogadni, hogy szezon végén lesz-e bármelyik jelenlegi WR-ednek több pontja, mint Lockett-nek? 😊

De még nem utasítottad el,.. én kifejezetten korrekt ajánlatnak éreztem.. 😕
Igor
Szóval 4-5 pont upgrade-ért csináljak egy 10 pontos downgrade-et a védelembe? Hmm, megfontolandó 😛
Jakehomer
1) minimum 4-5 pont.. és azt mondjuk Shepardhoz neztem, Pryorhoz/Galluphoz kepest van az lehet 10-12 is 😛 és lenne fix második WR-ed is, nem kell imádkozni, hogy eltaláld melyik fog 3 pontot szerezni, és melyik 2-t 😛
2) nem lesz 10 pont a két safety között se szvsz (az első héten volt 9 egy átlag feletti héttel..), én inkabb 6-7 pontra lőném. Vagy inkább Frazier kéne?
Igor
Hát ha ilyen rosszul járnál, akkor inkább nem akarom gyengíteni az egyébként is harmatos csapatodat.

Majd ha szükségem lesz erősítésre, meggondolom, de nekem ez fölösleges kockázat.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
@Jakehomer, neked meg dobtam egy tradeajánlatot.
Igor
Megsértesz, Igor, Lockettnél van három jobb wr-em 😀

Green majdnem minden ligámban nálam van, itt persze pont a héten nyomja ellenem.
Jakehomer
Szerintem Lockett No 1 lenne nálad 😛 (returner is, hosszú TD-kre bónusz jár, Baldwin out... simán TOP 25/30 lesz év végén) - minimum 4-5 pontos upgrade.
Akarsz fogadni, hogy szezon végén lesz-e bármelyik jelenlegi WR-ednek több pontja, mint Lockett-nek? 😊

De még nem utasítottad el,.. én kifejezetten korrekt ajánlatnak éreztem.. 😕
Igor
Szóval 4-5 pont upgrade-ért csináljak egy 10 pontos downgrade-et a védelembe? Hmm, megfontolandó 😛
Jakehomer
1) minimum 4-5 pont.. és azt mondjuk Shepardhoz neztem, Pryorhoz/Galluphoz kepest van az lehet 10-12 is 😛 és lenne fix második WR-ed is, nem kell imádkozni, hogy eltaláld melyik fog 3 pontot szerezni, és melyik 2-t 😛
2) nem lesz 10 pont a két safety között se szvsz (az első héten volt 9 egy átlag feletti héttel..), én inkabb 6-7 pontra lőném. Vagy inkább Frazier kéne?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
@Jakehomer, neked meg dobtam egy tradeajánlatot.
Igor
Megsértesz, Igor, Lockettnél van három jobb wr-em 😀

Green majdnem minden ligámban nálam van, itt persze pont a héten nyomja ellenem.
Jakehomer
Szerintem Lockett No 1 lenne nálad 😛 (returner is, hosszú TD-kre bónusz jár, Baldwin out... simán TOP 25/30 lesz év végén) - minimum 4-5 pontos upgrade.
Akarsz fogadni, hogy szezon végén lesz-e bármelyik jelenlegi WR-ednek több pontja, mint Lockett-nek? 😊

De még nem utasítottad el,.. én kifejezetten korrekt ajánlatnak éreztem.. 😕
Igor
Szóval 4-5 pont upgrade-ért csináljak egy 10 pontos downgrade-et a védelembe? Hmm, megfontolandó 😛

Perception is reality.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
@Jakehomer, neked meg dobtam egy tradeajánlatot.
Igor
Megsértesz, Igor, Lockettnél van három jobb wr-em 😀

Green majdnem minden ligámban nálam van, itt persze pont a héten nyomja ellenem.
Jakehomer
Szerintem Lockett No 1 lenne nálad 😛 (returner is, hosszú TD-kre bónusz jár, Baldwin out... simán TOP 25/30 lesz év végén) - minimum 4-5 pontos upgrade.
Akarsz fogadni, hogy szezon végén lesz-e bármelyik jelenlegi WR-ednek több pontja, mint Lockett-nek? 😊

De még nem utasítottad el,.. én kifejezetten korrekt ajánlatnak éreztem.. 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
@Jakehomer, neked meg dobtam egy tradeajánlatot.
Igor
Megsértesz, Igor, Lockettnél van három jobb wr-em 😀

Green majdnem minden ligámban nálam van, itt persze pont a héten nyomja ellenem.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nickerson nem volt rossz, bár Hubernek ez a sok in20 puntja... ráadásul egyet a 19 yardosra, egyet meg a 9 yardosra rúgott, és úgy látom azért is pontot fog kapni, amikor mi fumbliztuk be a saját 20-asunkon belülre, ez elég lol.

Na nem baj. Jó lenne, ha Fornetti pihenne és Barkley kapna 40 carryt (mert elég aggresszívek ezek a DAL projectionök), és akkor meglehet a dolog.

@Jakehomer, neked meg dobtam egy tradeajánlatot.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Mosley out az első drive-ban.. (ráadásul hozzá se ért senki). Két pótolhatatlan emberem volt a D-ben akiknek meg kellett volna úszni a szezont, erre mindkettő lesérült a második hétre. Szerencsémre talán egyik se súlyos, de akkor is fasz kivan.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Csak a szokásos... Weedle múlthéten semmi erre kiveszem...erre 16,5-hoz...
Hogy Weedlené le a bőrét 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
semmi változás nem lesz nyugi.
braxa88
-azért a pontozást nem mondanám semminek, én szerettem a 30 pontos LB-ket.

caminoi
nem olyan változásokra gondoltam.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
semmi változás nem lesz nyugi.
braxa88
- azért a pontozást nem mondanám semminek, én szerettem a 30 pontos LB-ket.
- csodák csodájára sikerült behúzzam a kieső Walker helyettesét, ez nem szokott összejönni.
- eladó játékosok: Olivier Vernon, LB (ár: Dennardnál jobban tetsző CB), Quandre Diggs, S (ár: nem tudom belőni pontosan az értékét, de egy erős DT-t szeretnék érte)
több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Nalam egy Bosa potlek, egy kozepes DT plussz egy slepeer CB.
Kihuztatok mindenkit.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Fasza, sikerult Ishmaelt berantani.. Pettis elmegy, DT is jo, safetynél sajna kiment mindenki.. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
15 kieső lesz?
Kájzerszóze
Fúzió lesz a FK fantasyvel a tervek szerint, így az ottani meg az itteni div1-ből kell összegyúrni a jövő évi div1-et.
empty taxi
De egyelöre semmi konkrétum?
Akkor tényleg nyerni kell, újoncként sok esélyem nincs 👽
Kájzerszóze
semmi változás nem lesz nyugi.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
15 kieső lesz?
Kájzerszóze
Fúzió lesz a FK fantasyvel a tervek szerint, így az ottani meg az itteni div1-ből kell összegyúrni a jövő évi div1-et.
empty taxi
De egyelöre semmi konkrétum?
Akkor tényleg nyerni kell, újoncként sok esélyem nincs 👽



több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
15 kieső lesz?
Kájzerszóze
Fúzió lesz a FK fantasyvel a tervek szerint, így az ottani meg az itteni div1-ből kell összegyúrni a jövő évi div1-et.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
15 kieső lesz?



több mint 5 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Volt szó arról hányadik hely kell a bent maradáshoz?
Az alapszakasz győztesen túl a rájátszás TOP 4 marad.
cél a TOP5! 😊
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
190 pontos győzelem.. ilyen se sok volt még pályafutásom során. A csapattal amúgy olyan nagy gond nem volt, de Stafford és az LB-k betliztek a héten. Mondjuk nem tartok attól, h ez hosszú távon így marad, a héten meg szerencsére belefért.
Ansah sérülése viszont aggasztó, ő nagyon fontos eleme a csapatomnak, remélem nem lesz nagyon komoly a sérülése.
Szesze
Gratulálok! Sajnos a támadó sor gyenge volt nagyon és 2 kezdő LB-m nem játszhatott. Lesz ez még jobb is.
Mudig23
Köszi, valóban nem voltál túl szerencsés a héten, ha felépülnek az LB-id az nagy upgrade lesz, sok sikert a továbbiakban.
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 713 — Retired WR
200 fölött vereség úgy hogy a támadók vagy betliztek vagy megsérültek, egyelőre csak Olsen néz ki szarul...

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Riverst lehet megboltolnam. (Cam is szoba johet de szerintem tul nagy lenne az ar)
Mi kellene?
schuldid
Ne aggódj, mindkettő drága 😀

Szétnézek nálad (de nem ígérek semmit, mert Cam bye weekjéig valszeg megéri megtartanom mindkettejüket)

Perception is reality.