bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Hunt megint a legjobbkor hozott extrát (remélhetőleg most nem megy veszendőbe, mint somos ellen). Itt Martinez és Tartt, braxánál Jimmy meg a Packers HC, illetve 6,5 pont fór. Nekem áll, de azért nem teljesen egyértelmű.

Amúgy elég középszar hetem volt, Baker és Hunt nyújtott kiemelkedőt, azon kívül csak a két DT-m játszott jól.

Perception is reality.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
grat Somos, hiába nyert az offense 40 ponttal QB nélkül is, a védelem sajnos megint betlizett úgyhogy esélyem se volt normális meccsre. Ez az idei év sajnos kuka.
Szesze
Köszi, a szezon elején kicsit aggódtam, főleg a 160 pontos Igor elleni teljesítmény után, de azóta 4 win, 230 feletti átlaggal, stabil pontokkal, és valóban, még mindig minden héten bőven lehetne jobb is a dolog, most az offense pihent...

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
grat Somos, hiába nyert az offense 40 ponttal QB nélkül is, a védelem sajnos megint betlizett úgyhogy esélyem se volt normális meccsre. Ez az idei év sajnos kuka.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Na nézzük
Nálam Áron bá és Alf vs C.J és 9,5 pont

Ha nincs semmi gebasz akkor ez megvan...de ilyenkor szokott jönni a gebasz ami megbasz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Uj kezdö QB-t durrandottam, a hét sleepere: Broki Osweiler 😉
Kájzerszóze
És mákos-szaros tésztába sikerült nyakig bemerülni 😂😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Igor, minek tradeltél Desmond Kingért, ha nem játszatod? 😀
somoskovig
Abban a trade-ben Roquan volt a lényeg, aki végre hozta magát 😊 és King megint csak 2 tacklet hozott..... 3 hét alatt 5 tackle? Hmm, eléggé átbaszásszaga van a dolognak...

Azt gondoltam Luck ellen a két kezdő Jets CB aranybánya lesz, bár 5 tacklenél többet vártam, de a kombinált 27 pont elfogadható.. szóval nem ezen fog múlni.
Igor
Mindegy a duma, hálátlan egy fráter vagy, majd jól megbüntetnek a futball-istenek. 😊

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Igor, minek tradeltél Desmond Kingért, ha nem játszatod? 😀
somoskovig
Abban a trade-ben Roquan volt a lényeg, aki végre hozta magát 😊 és King megint csak 2 tacklet hozott..... 3 hét alatt 5 tackle? Hmm, eléggé átbaszásszaga van a dolognak...

Azt gondoltam Luck ellen a két kezdő Jets CB aranybánya lesz, bár 5 tacklenél többet vártam, de a kombinált 27 pont elfogadható.. szóval nem ezen fog múlni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Igor, minek tradeltél Desmond Kingért, ha nem játszatod? 😀

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Osweiler 35 pont.... ilyen mák nincs is. Kár hogy tippmixen ez nem köszön vissza.



több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Ma is volt egy első negyedes LB sérülés, nagyon mókás dolog ez.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
én délben állítottam be kb, azóta nem voltam közelben, a válogatott meccsen voltam, jó volt, gratula a srácoknak!



több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Nekem most már működik... de ha lassú/nem megy, akkor át kell állítani klasszikus nézetre ("Use Classic Clubhouse" a Submit button alatt)
Igor
úgy jött be nekem is végül nagy nehezen
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nekem most már működik... de ha lassú/nem megy, akkor át kell állítani klasszikus nézetre ("Use Classic Clubhouse" a Submit button alatt)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
az marha jó, hogy nem lehet beállítani a csapatot..
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Uj kezdö QB-t durrandottam, a hét sleepere: Broki Osweiler 😉



több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Somos: nézz rá az ajánlatra pliz
Kájzerszóze
Néztem, 3 dolog.

1. Mivel Eagles játékos van benne, ezért csak kedd reggel menne át a trade.
2. Az alább írtak szerint nem működnek az egy hetes lízingek, mert sportszerűtlen.
3. Mi a francot kezdjek ezzel a két középszerű csávóval, akik közül egyik se lenne kezdő nálam, viszont ki kellene dobnom még valakit a padról? 😊

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Somos: nézz rá az ajánlatra pliz



több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Flakon elviheto nem fog minden heten a browns ellen jatszani
Janek
mit kérsz érte?
Szesze
Mit adsz?
Janek
tökéletes ajánlatot küldtem, nagy segítség lesz Neked. Persze egy meccs után vissza is lehet csinálni....
Kájzerszóze
Hat minden relativ ,de sajna az eagles o eleg ergya es abban is csak 4. WR JM

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Flakon elviheto nem fog minden heten a browns ellen jatszani
Janek
mit kérsz érte?
Szesze
Mit adsz?
Janek
tökéletes ajánlatot küldtem, nagy segítség lesz Neked. Persze egy meccs után vissza is lehet csinálni....



több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Sokat gondolkodtam, de aztán úgy döntöttem, hogy ha gondolod, akkor a fair play jegyében egy hétre odaadom Keenum-ot. Persze hogy nekem is jó legyen, Te meg add oda erre a hétre Mike Evans-et cserébe, jövő héten visszacseréljük. 😊
somoskovig
Már elnézést, de az ilyen 1 hetes rental trade-k/visszacserék igazából az egyik legnagyobb no-no-nak számítanak, és mindennek számítanak, csak fair-nek nem. A kollúzió legtipikusabb iskolapéldája..

Meglep h pont 2 ilyen tapasztalt GM-től látom...
Igor
Alapvetően absz igazad van, itt annyiból jobb a helyzet picit, hogy mi egymás ellen toljuk a héten, szóval Somos részéről inkább egy pozitív gesztus ez, elsősorban én lennék ennek a kedvezményezettje. De mivel közvetve azért másokat is érint a dolog, így akkor értékelem a felajánlást de nem élek vele, valóban elsőre is ez lett volna a korrekt válasz 😊
Szesze
Gesztusnak gesztus, de elvileg somosnak is hasznos, nem?
Evans azért elég nagy upgrade a jelenleg WR-eihez képest... és elvileg ugye még az is benne van a pakliban, hogy nettó pontszámban is somos nyer vele / többet hoz mint Keenum..

Én egyébként kevésbé vagyok érzékeny (a győzelemért minden elv híve vagyok 😀), de amikor amerikaiakkal/kanadaiakkal játszottam, tudom hogy ez volt kb a legnagyobb felhördülést kiváltó, legunfairebb dolog, amit az amcsik el tudtak képzelni.....
Főleg ha ez a csere egy-az-egyben történik, és bye week után visszacserélik az emberek..

Írtam B tervet.
Igor
mondom, jogos a kritika szerintem is 😊 egyedül az a mentőkörülmény benne, hogy egymás ellen nyomjuk
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Sokat gondolkodtam, de aztán úgy döntöttem, hogy ha gondolod, akkor a fair play jegyében egy hétre odaadom Keenum-ot. Persze hogy nekem is jó legyen, Te meg add oda erre a hétre Mike Evans-et cserébe, jövő héten visszacseréljük. 😊
somoskovig
Már elnézést, de az ilyen 1 hetes rental trade-k/visszacserék igazából az egyik legnagyobb no-no-nak számítanak, és mindennek számítanak, csak fair-nek nem. A kollúzió legtipikusabb iskolapéldája..

Meglep h pont 2 ilyen tapasztalt GM-től látom...
Igor
Alapvetően absz igazad van, itt annyiból jobb a helyzet picit, hogy mi egymás ellen toljuk a héten, szóval Somos részéről inkább egy pozitív gesztus ez, elsősorban én lennék ennek a kedvezményezettje. De mivel közvetve azért másokat is érint a dolog, így akkor értékelem a felajánlást de nem élek vele, valóban elsőre is ez lett volna a korrekt válasz 😊
Szesze
Gesztusnak gesztus, de elvileg somosnak is hasznos, nem?
Evans azért elég nagy upgrade a jelenleg WR-eihez képest... és elvileg ugye még az is benne van a pakliban, hogy nettó pontszámban is somos nyer vele / többet hoz mint Keenum..

Én egyébként kevésbé vagyok érzékeny (a győzelemért minden elv híve vagyok 😀), de amikor amerikaiakkal/kanadaiakkal játszottam, tudom hogy ez volt kb a legnagyobb felhördülést kiváltó, legunfairebb dolog, amit az amcsik el tudtak képzelni.....
Főleg ha ez a csere egy-az-egyben történik, és bye week után visszacserélik az emberek..

Írtam B tervet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Sokat gondolkodtam, de aztán úgy döntöttem, hogy ha gondolod, akkor a fair play jegyében egy hétre odaadom Keenum-ot. Persze hogy nekem is jó legyen, Te meg add oda erre a hétre Mike Evans-et cserébe, jövő héten visszacseréljük. 😊
somoskovig
Már elnézést, de az ilyen 1 hetes rental trade-k/visszacserék igazából az egyik legnagyobb no-no-nak számítanak, és mindennek számítanak, csak fair-nek nem. A kollúzió legtipikusabb iskolapéldája..

Meglep h pont 2 ilyen tapasztalt GM-től látom...
Igor
Alapvetően absz igazad van, itt annyiból jobb a helyzet picit, hogy mi egymás ellen toljuk a héten, szóval Somos részéről inkább egy pozitív gesztus ez, elsősorban én lennék ennek a kedvezményezettje. De mivel közvetve azért másokat is érint a dolog, így akkor értékelem a felajánlást de nem élek vele, valóban elsőre is ez lett volna a korrekt válasz 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Sokat gondolkodtam, de aztán úgy döntöttem, hogy ha gondolod, akkor a fair play jegyében egy hétre odaadom Keenum-ot. Persze hogy nekem is jó legyen, Te meg add oda erre a hétre Mike Evans-et cserébe, jövő héten visszacseréljük. 😊
somoskovig
Már elnézést, de az ilyen 1 hetes rental trade-k/visszacserék igazából az egyik legnagyobb no-no-nak számítanak, és mindennek számítanak, csak fair-nek nem. A kollúzió legtipikusabb iskolapéldája..

Meglep h pont 2 ilyen tapasztalt GM-től látom...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Kezd picit elegem lenni a schedule szépségeiből, eddig nem játszottam olyan csapattal, akinek negatív mérlege lett volna a meccsünk előtt, ellenben megvolt Igor, Jake, zinedine és most jön Szesze... 😊
somoskovig
ne izgulj, nekem egyelőre QB-m sincs, könnyen lehet hogy kénytelen leszek elengedni ezt a hetet
Szesze
Sokat gondolkodtam, de aztán úgy döntöttem, hogy ha gondolod, akkor a fair play jegyében egy hétre odaadom Keenum-ot. Persze hogy nekem is jó legyen, Te meg add oda erre a hétre Mike Evans-et cserébe, jövő héten visszacseréljük. 😊
somoskovig
😊 megpróbálok egy másik útvonalat még, de ha az nem jön össze akkor persze mehet a buli, kösz a lehetőséget.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Kezd picit elegem lenni a schedule szépségeiből, eddig nem játszottam olyan csapattal, akinek negatív mérlege lett volna a meccsünk előtt, ellenben megvolt Igor, Jake, zinedine és most jön Szesze... 😊
somoskovig
ne izgulj, nekem egyelőre QB-m sincs, könnyen lehet hogy kénytelen leszek elengedni ezt a hetet
Szesze
Sokat gondolkodtam, de aztán úgy döntöttem, hogy ha gondolod, akkor a fair play jegyében egy hétre odaadom Keenum-ot. Persze hogy nekem is jó legyen, Te meg add oda erre a hétre Mike Evans-et cserébe, jövő héten visszacseréljük. 😊