bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Igor mit mákolsz ma I am not even mad
Jakehomer
???
240-250 ponttal nyerni miota makolas?
Igor
Ennyi fluke overperformance ritkán jön össze egy héten.

Cam/Rivers (vigyázat, utóbbi bye weeken van!) továbbra is eladó, elit LB, esetleg S érdekel mindenekelőtt.
Jakehomer
Mondja ezt az akinél két futó is tizessel lőtte túl a projectiont, season hight csinálva és Shepard annyi yardot hoz, mint az előző 3 héten, és akkora luxusban él hogy telik két 13 pontos kickerre, meg head coachra. 😛

Tyrell W, Mitchell... kb ennyit látok - előbbi boom or bust, uccsónál meg az INT volt bónusz, az 6.5 pont.
Közben meg mondjuk az egész front seven-öm, de legaláb min. 4-5 ember erős bustot tolt...
Igor
Hát igen, a projection nagyon releváns, és mind2 egy ponttal lett season high 😊 Hunt amúgy hetek óta fantasztikus, Drake-nek meg volt egy nagy playe, arra azért néha jó (míg Peterson abszolút dominált a földön, de pontokban ez annyira nem jött ki). Nálad egy híján mindenki csinált TD-t, amit nem érzek reálisnak, a kutyaütő Millernek ez volt az első és valszeg utolsó jó meccse idén. A DL mindig kicsit szerencse kérdése is, Cox pl szopatta a falunkat három negyeden át, de pontot nemigen hozott, Casey is jobban játszott, mint amennyit fel tud mutatni érte.

Mindegy, ez a h2h, rotóban átvettem a vezetést, az a lényeg 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
En barmikor odaadom Chris Jones-t egy jo iranyitoert
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ata,
Azért 156 ponttal nyerni pofátlanság 😛
clbass
Szégyellem is magamat érte 😀
atapapa
Ata: érdekelhet az ajánlat amit küldtem vagy passzolod?
Szesze
Ez mi akar lenni? Egy, a negyedik hét óta 10 pont alatt hozó DT vs egy kezdő QB?
Rajna
Nem sok 10+ DT van (eddig a hétig pl Donald se volt az, meg ugye én is Nkemdiche-ért tradeltem anno 😀)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ata,
Azért 156 ponttal nyerni pofátlanság 😛
clbass
Szégyellem is magamat érte 😀
atapapa
Ata: érdekelhet az ajánlat amit küldtem vagy passzolod?
Szesze
Ez mi akar lenni? Egy, a negyedik hét óta 10 pont alatt hozó DT vs egy kezdő QB?

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Ata,
Azért 156 ponttal nyerni pofátlanság 😛
clbass
Szégyellem is magamat érte 😀
atapapa
Ata: érdekelhet az ajánlat amit küldtem vagy passzolod?
Szesze
ment pm

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Ata,
Azért 156 ponttal nyerni pofátlanság 😛
clbass
Szégyellem is magamat érte 😀
atapapa
Ata: érdekelhet az ajánlat amit küldtem vagy passzolod?
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
Bilal Powell IR, ráadásul clbass még WR-re is cserél..... ez nem az én hétvégém lesz......
Kájzerszóze
Azért annyira így sem tűnik vészesnek a helyzeted 😊
Szesze
lassan már csak a kezdők vannak, csere nem nagyon.... na egy Jets futót behúztam azért....

A kispadon lévő versenyzők eladók!!!



több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Bilal Powell IR, ráadásul clbass még WR-re is cserél..... ez nem az én hétvégém lesz......
Kájzerszóze
Azért annyira így sem tűnik vészesnek a helyzeted 😊
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
Bilal Powell IR, ráadásul clbass még WR-re is cserél..... ez nem az én hétvégém lesz......



több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
En Qb-t vennek tovabbra is.
schuldid
Winston vagy Watson továbbra is piacképes 😊

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 550 — Apu ökölbeszorított keze
En Qb-t vennek tovabbra is.
schuldid
Flaco mehet

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
En Qb-t vennek tovabbra is.
schuldid
Lehet negatív pontszámú is? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
En Qb-t vennek tovabbra is.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor mit mákolsz ma I am not even mad
Jakehomer
???
240-250 ponttal nyerni miota makolas?
Igor
Ennyi fluke overperformance ritkán jön össze egy héten.

Cam/Rivers (vigyázat, utóbbi bye weeken van!) továbbra is eladó, elit LB, esetleg S érdekel mindenekelőtt.
Jakehomer
Mondja ezt az akinél két futó is tizessel lőtte túl a projectiont, season hight csinálva és Shepard annyi yardot hoz, mint az előző 3 héten, és akkora luxusban él hogy telik két 13 pontos kickerre, meg head coachra. 😛

Tyrell W, Mitchell... kb ennyit látok - előbbi boom or bust, uccsónál meg az INT volt bónusz, az 6.5 pont.
Közben meg mondjuk az egész front seven-öm, de legaláb min. 4-5 ember erős bustot tolt...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Igor mit mákolsz ma I am not even mad
Jakehomer
???
240-250 ponttal nyerni miota makolas?
Igor
Ennyi fluke overperformance ritkán jön össze egy héten.

Cam/Rivers (vigyázat, utóbbi bye weeken van!) továbbra is eladó, elit LB, esetleg S érdekel mindenekelőtt.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én most adtam fel.
Eddigi IR: Sornsen* (S-így érkezett), Walker (TE), Hughes (CB), + most Lynch (RB) és Kwon ALexander (LB) egyszerre, akik még valahogy termeltek eddig
Out: Cook (RB-játszott vagy 2 meccsen?), Riddick (RB), Crowder (WR), McCoy (DT), Dennard (CB)

Manning futóért eladó 😊
caminoi
Ha feladtad, akkor ne akarj tradelni, pláne ezen a héten ne 😛

Nálam is van mondjuk 4 G-betűs out-os emberke, meg 4 bye weekes, de talán kiizzadjuk, pláne hogy idén egyelőre (kopp-kopp) nagyon megy a zero RB, meg ez a 11. körben húzott QB17 srác, nem is tudom mi a neve...



Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Ata,
Azért 156 ponttal nyerni pofátlanság 😛
clbass
Szégyellem is magamat érte 😀

több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Ata,
Azért 156 ponttal nyerni pofátlanság 😛
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson bye, Lamar Jackson a kezdő QB-m 😀
braxa88
6pont 😀
több mint 5 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Én most adtam fel.
Eddigi IR: Sornsen* (S-így érkezett), Walker (TE), Hughes (CB), + most Lynch (RB) és Kwon ALexander (LB) egyszerre, akik még valahogy termeltek eddig
Out: Cook (RB-játszott vagy 2 meccsen?), Riddick (RB), Crowder (WR), McCoy (DT), Dennard (CB)

Manning futóért eladó 😊

Szerkesztette: caminoi
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
Idei leggyengébb teljesítményemmel szerencsés win, 181 ponttal nem nagyon lehet nyerni.



több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Brian Poole vs. 14,5 pont hátrány, ez még akár meg is lehet (eddig hatból négyszer többet szerzett). Ettől még nem érdemelném meg, Donald-on kívül vállalhatatlan volt nagyjából a produkció, elcsesztem a benchelést és a CB-posztot is.
somoskovig
Hat nem nyert, grat Rajna

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Brian Poole vs. 14,5 pont hátrány, ez még akár meg is lehet (eddig hatból négyszer többet szerzett). Ettől még nem érdemelném meg, Donald-on kívül vállalhatatlan volt nagyjából a produkció, elcsesztem a benchelést és a CB-posztot is.

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Fasza, Gordon és Ansah is out a hétre a 7 bye-os mellé.. pedig ha ez a hét is elmegy akkor végképp vége a szezonomnak
Szesze
Overdramatic much? 😛

Szerintem 3-4-gyel még meccsben van az ember, valszeg 8-5 elég lehet a PO-hoz sok ponttal...de mivel behúzod, igazából mindegy..
Igor
3-4 ezzel a kevés ponttal ami nekem van kb game over lett volna. 8-5 fog kelleni a PO-hoz minimum, de vszínű az is csak akkor elég, ha sikerül mostantól normális pontszámokat elérni.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fasza, Gordon és Ansah is out a hétre a 7 bye-os mellé.. pedig ha ez a hét is elmegy akkor végképp vége a szezonomnak
Szesze
Overdramatic much? 😛

Szerintem 3-4-gyel még meccsben van az ember, valszeg 8-5 elég lehet a PO-hoz sok ponttal...de mivel behúzod, igazából mindegy..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)