bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Staffordon szépen elment az egész szezonom úgy ahogy van.. pedig viszonylag korán is húztam, ezt nagyon benéztem sajnos
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Utolsó forduló, tiz csapat juthat még be. A jóslás alapján az alapszakasz végeredménye:
1. Bayou bay 10-2. 2607pont
2. Angola 9-3. 2668pont
3. Hangover 8-4. 2616pont
4. Szarvas 8-4. 2615pont
5. Pécs 8-4. 2449pont
6. Csehszlovák 7-5. 2707pont
7. BKV 7-5. 2552pont
8. Rákosmente 7-5. 2546pont
9. Southside 7-5. 2539pont
10. Dunakanyar 6-6. 2613pont

Ez csak joslás alapon van. Még bármi lehet....
Kájzerszóze
Pláne, hogy még 2 forduló van vissza, nem egy. 😊
somoskovig
pedig Igor olyan szépen levezette az esélyeimet 😕
de mondjuk engem még ki is lehet hagyni a 10-ből, viszont a már most 7-4-gyel álló Szolnok CP-t nehezebb 😊

Szerkesztette: Szesze
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Utolsó forduló, tiz csapat juthat még be. A jóslás alapján az alapszakasz végeredménye:
1. Bayou bay 10-2. 2607pont
2. Angola 9-3. 2668pont
3. Hangover 8-4. 2616pont
4. Szarvas 8-4. 2615pont
5. Pécs 8-4. 2449pont
6. Csehszlovák 7-5. 2707pont
7. BKV 7-5. 2552pont
8. Rákosmente 7-5. 2546pont
9. Southside 7-5. 2539pont
10. Dunakanyar 6-6. 2613pont

Ez csak joslás alapon van. Még bármi lehet....
Kájzerszóze
Pláne, hogy még 2 forduló van vissza, nem egy. 😊

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Utolsó forduló, tiz csapat juthat még be. A jóslás alapján az alapszakasz végeredménye:
1. Bayou bay 10-2. 2607pont
2. Angola 9-3. 2668pont
3. Hangover 8-4. 2616pont
4. Szarvas 8-4. 2615pont
5. Pécs 8-4. 2449pont
6. Csehszlovák 7-5. 2707pont
7. BKV 7-5. 2552pont
8. Rákosmente 7-5. 2546pont
9. Southside 7-5. 2539pont
10. Dunakanyar 6-6. 2613pont

Ez csak joslás alapon van. Még bármi lehet....



több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Nem sok van már hátra a szezonból, de van egy liga ahol játszunk még páran innen is. Van ott egy gazdátlan csapat, nekem most derült ki csak, hogy a GM nem foglalkozik vele.
PO-ba már nem fog jutni, de ha valamelyikőtök bevállalná, azért az nagy segítség lenne.
Egyébként keeper liga, évek óta megy már.

Van valamelyikőtöknek egy kis szabad kapacitása? Akár erre a pár meccsre, akár a jövőre nézve is.
Kájzerszóze
Írtam PM-t.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Én ott akadtam el, hogy Szeszének vagy Rajnának kell lefeküdjek és ki fizet a végén? 😀
caminoi
Rajnát verd meg, de úgy hogy csak 150 pontot szerezzen, szóval figyelj a védekezésre is.
több mint 5 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Én ott akadtam el, hogy Szeszének vagy Rajnának kell lefeküdjek és ki fizet a végén? 😀
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Igor
ehhez most fáradt vagyok, de azért megkapod a like-ot érte 😊
Szesze
Ajánlom is, ha már felrajzoltam számodra az ideális kombinációt, hogy juthatsz PO-ba 😛
Igor
köszi 😊 én úgy voltam vele, hogy nyerek kettőt és utána megnézem, hogy bent vagyok-e, de így sokkal megnyugtatóbb
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Nem sok van már hátra a szezonból, de van egy liga ahol játszunk még páran innen is. Van ott egy gazdátlan csapat, nekem most derült ki csak, hogy a GM nem foglalkozik vele.
PO-ba már nem fog jutni, de ha valamelyikőtök bevállalná, azért az nagy segítség lenne.
Egyébként keeper liga, évek óta megy már.

Van valamelyikőtöknek egy kis szabad kapacitása? Akár erre a pár meccsre, akár a jövőre nézve is.



több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Fuuuu leizzadta... Maradt 10 pont...
Igor Mahomes majdnem megcsinálta...
ThundersNFL
Nem vártam a Reynolds-Houston duótól 30 pontot... így picit bosszantó, de legalább az összpontszámban továbbra is jól állok, talán még 7-6-tal se reménytelen...
Igor
Azért azt nem hiszem, hogy nem lesz minimum 8 csapat legalább 8 győzelemmel.
somoskovig
Gyakorlatilag kizárt dolog, h 7-6 elég legyen a PO-hoz. Én úgy számolok, h nekem már a 8-5 is szinte biztos, h kevés (lenne), hacsak nem történik valami nagy csoda.
Szesze
(mivel unatkozom egy amcsikkal való call alatt...)

Challenge accepted.

Nem tul nehez amugy... szerintem néhány % esély van rá.
Akkor mukodik a dolog ha a 9 db csapatbol ami jelenleg 7-4-gyel vagy 6-5-tel áll a kritikus meccseken, az alábbi teljesítményt hozza.

1) olyan meccsek, amin muszaj valakinek nyerni (ignoráljuk a döntetlent) a 9 kinevezett csapat körül
W12 - CSHB vs BKV; SG vs SZCP
W13 - CSHB - SZCP

Ebben az a szép, hogy itt van 2 csapat, ami kontrollálja a végzetét.. de ha így alakulnak a következő meccsek, akkor ebből a 4 csapatból (CSHB, SZCP, BKV, SG) mindössze egynek lesz 8 győzelme (CSHB v SZCP)

CSHB vs BKV
SG vs SZCP
BKV vs NK (NK max 7-6-ig juthat)
SG vs CT (CT-nek már mindegy..)
(CSHB - SZCP - mindegy, aki itt nyer, megvan a 8. W)

2) Sokat segít az is, ha a 9-2/8-3-as csapatok nyernek a 7-4-es ellenfelekkel szemben - ez 1 loss RMCB-nek (Red Moldy Chili Bellpeppers 😛), SZD-nek és HB-nak... ez amúgy az összes maradék 7-4-es csapat...

Ez tehát 7 meccs (oké, ez kb 1%, bár fene tudja, van ami nem 50-50... szóval lehet hajszállal több)

De ezek után ott tartunk, hogy 7 csapatból egyedül egynek van meg a 8 W, és a maradék 6 pedig 7-5-ön áll... tehát ha ebből a 6-ból a maradék hátralevő meccsén ha kikap ebből X ( ez az X ugye a kihagyott két 6-5-ös csapattól függ hogy mennyi... DDR, aki valóban számít, illetve Szesze, aki igazából nem nagyon, hacsak nem csinál min 500, de inkább 550 pontot két meccsen) - szóval a fenti meccsek alakulása után, simán be lehet menni 7-6-tal.

Vannak más permutációk is amúgy persze, nem kell mind a 7 meccsnek így esnie, elég ha 5 v 6 alakul jól... vagy lehet az 1) ponton is csavarni, hogy 1 csapat dominál, és a többi szív, és nincs körbeverés.... de a fenti szerintem a most flexible/craziest timeline.


| Persze én is jobban örülnék ha 9-4-gyel mehetnék PO-ba... |
Igor
basszus 😀 😀 😀 ennek a 90%-át nem is értettem.......
te mivel foglalkozol Igor btw?



több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Igor
ehhez most fáradt vagyok, de azért megkapod a like-ot érte 😊
Szesze
Ajánlom is, ha már felrajzoltam számodra az ideális kombinációt, hogy juthatsz PO-ba 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Fuuuu leizzadta... Maradt 10 pont...
Igor Mahomes majdnem megcsinálta...
ThundersNFL
Nem vártam a Reynolds-Houston duótól 30 pontot... így picit bosszantó, de legalább az összpontszámban továbbra is jól állok, talán még 7-6-tal se reménytelen...
Igor
Azért azt nem hiszem, hogy nem lesz minimum 8 csapat legalább 8 győzelemmel.
somoskovig
Gyakorlatilag kizárt dolog, h 7-6 elég legyen a PO-hoz. Én úgy számolok, h nekem már a 8-5 is szinte biztos, h kevés (lenne), hacsak nem történik valami nagy csoda.
Szesze
(mivel unatkozom egy amcsikkal való call alatt...)

Challenge accepted.

Nem tul nehez amugy... szerintem néhány % esély van rá.
Akkor mukodik a dolog ha a 9 db csapatbol ami jelenleg 7-4-gyel vagy 6-5-tel áll a kritikus meccseken, az alábbi teljesítményt hozza.

1) olyan meccsek, amin muszaj valakinek nyerni (ignoráljuk a döntetlent) a 9 kinevezett csapat körül
W12 - CSHB vs BKV; SG vs SZCP
W13 - CSHB - SZCP

Ebben az a szép, hogy itt van 2 csapat, ami kontrollálja a végzetét.. de ha így alakulnak a következő meccsek, akkor ebből a 4 csapatból mindössze egynek lesz 8 győzelme

CSHB vs BKV
SG vs SZCP
BKV vs NK (NK max 7-6-ig juthat)
SG vs CT (CT-nek már mindegy..)
(CSHB - SZCP - mindegy, aki itt nyer, megvan a 8. W)

2) Sokat segít az is, ha a 9-2/8-3-as csapatok nyernek a 7-4-es ellenfelekkel szemben - ez 1 loss RMCB-nek (Red Moldy Chili Peppers 😛), SZD-nek és HB-nak... ez amúgy az összes maradék 7-4-es csapat...

Ez tehát 7 meccs (oké, ez kb 1%, bár fene tudja, van ami nem 50-50... szóval lehet hajszállal több)

De ezek után ott tartunk, hogy 7 csapatból egyedül egynek van meg a 8 W, és a maradék 6 pedig 7-5-ön áll... tehát ha ebből a 6-ból a maradék hátralevő meccsén ha kikap ebből X ( ez az X ugye a kihagyott két 6-5-ös csapattól függ hogy mennyi... DDR, aki valóban számít, illetve Szesze, aki igazából nem nagyon, hacsak nem csinál min 500, de inkább 550 pontot két meccsen) - szóval a fenti meccsek alakulása után, simán be lehet menni 7-6-tal.

Vannak más permutációk is amúgy persze, nem kell mind a 7 meccsnek így esnie, elég ha 5 v 6 alakul jól... de ez a most flexible/craziest timeline.


| Persze én is jobban örülnék ha 9-4-gyel mehetnék PO-ba... |
Igor
ehhez most fáradt vagyok, de azért megkapod a like-ot érte 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Fuuuu leizzadta... Maradt 10 pont...
Igor Mahomes majdnem megcsinálta...
ThundersNFL
Nem vártam a Reynolds-Houston duótól 30 pontot... így picit bosszantó, de legalább az összpontszámban továbbra is jól állok, talán még 7-6-tal se reménytelen...
Igor
Azért azt nem hiszem, hogy nem lesz minimum 8 csapat legalább 8 győzelemmel.
somoskovig
Gyakorlatilag kizárt dolog, h 7-6 elég legyen a PO-hoz. Én úgy számolok, h nekem már a 8-5 is szinte biztos, h kevés (lenne), hacsak nem történik valami nagy csoda.
Szesze
(mivel unatkozom egy amcsikkal való call alatt...)

Challenge accepted.

Nem tul nehez amugy... szerintem néhány % esély van rá.
Akkor mukodik a dolog ha a 9 db csapatbol ami jelenleg 7-4-gyel vagy 6-5-tel áll, azok a kritikus meccseken az alábbi teljesítményt hozzák.

1) olyan meccsek, amin muszaj valakinek nyerni (ignoráljuk a döntetlent) a 9 kinevezett csapat körül
W12 - CSHB vs BKV; SG vs SZCP
W13 - CSHB - SZCP

Ebben az a szép, hogy itt van 2 csapat, ami kontrollálja a végzetét.. de ha így alakulnak a következő meccsek, akkor ebből a 4 csapatból (CSHB, SZCP, BKV, SG) mindössze egynek lesz 8 győzelme (CSHB v SZCP)

CSHB vs BKV
SG vs SZCP
BKV vs NK (NK max 7-6-ig juthat)
SG vs CT (CT-nek már mindegy..)
(CSHB - SZCP - mindegy, aki itt nyer, megvan a 8. W)

2) Sokat segít az is, ha a 9-2/8-3-as csapatok nyernek a 7-4-es ellenfelekkel szemben - ez 1 loss RMCB-nek (Red Moldy Chili Bellpeppers 😛), SZD-nek és HB-nak... ez amúgy az összes maradék 7-4-es csapat...

Ez tehát 7 meccs (oké, ez kb 1%, bár fene tudja, van ami nem 50-50... szóval lehet hajszállal több)

De ezek után ott tartunk, hogy 7 csapatból egyedül egynek van meg a 8 W, és a maradék 6 pedig 7-5-ön áll... tehát ha ebből a 6-ból a maradék hátralevő meccsén ha kikap ebből X ( ez az X ugye a kihagyott két 6-5-ös csapattól függ hogy mennyi... DDR, aki valóban számít, illetve Szesze, aki igazából nem nagyon, hacsak nem csinál min 500, de inkább 550 pontot két meccsen) - szóval a fenti meccsek alakulása után, simán be lehet menni 7-6-tal.

Vannak más permutációk is amúgy persze, nem kell mind a 7 meccsnek így esnie, elég ha 5 v 6 alakul jól... vagy lehet az 1) ponton is csavarni, hogy 1 csapat dominál, és a többi szív, és nincs körbeverés.... de a fenti szerintem a most flexible/craziest timeline.


| Persze én is jobban örülnék ha 9-4-gyel mehetnék PO-ba... |

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Breeland, Peppers, Márkel Lee valakinek?

WR, RB érdekel, valami szar pl 😀



több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Fuuuu leizzadta... Maradt 10 pont...
Igor Mahomes majdnem megcsinálta...
ThundersNFL
Nem vártam a Reynolds-Houston duótól 30 pontot... így picit bosszantó, de legalább az összpontszámban továbbra is jól állok, talán még 7-6-tal se reménytelen...
Igor
Azért azt nem hiszem, hogy nem lesz minimum 8 csapat legalább 8 győzelemmel.
somoskovig
Gyakorlatilag kizárt dolog, h 7-6 elég legyen a PO-hoz. Én úgy számolok, h nekem már a 8-5 is szinte biztos, h kevés (lenne), hacsak nem történik valami nagy csoda.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Vicces hét volt ez is, Budda és Dunbar sérülésekkel out, Lafell és Roby menet közben esett ki, amott meg Mike Evans fumble recovery TD na persze. Joseph padon hagyása faszság volt mondjuk, ennyit tudok felróni magamnak.

Perception is reality.
több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Folyamatosan a consistency chartokat bongeszve probalok jatekosokat draftolni/huzni waiverrol
...
A heten Smith es Harris hozott "fantasztikus" teljesitmenyt, mult heten Aaron Jones and D. Johnson, na meg Bortles a Colts secondary ellen.
schuldid
Hmmm... (akár Aaron Jones is ez a kategória, bár az inkább a Packers/sérülések hibája - de ez a kettő nagyon szúrta a szemem, főleg az utóbbi 😀)
Igor
Igen Smith-t ne szamitsd ide, csak felkaptam waiverrol vasarnap hatha hoz 5-6 pontot, mert Jones (mondjuk iden o sem az a jatekos akit megeri kihuzni az 5. korben....) bye weekezik, erre hozott 2 INT-t...
Bortles meg, Bortles. Sajnos felultem a hype trainre, elhittem a rengeteg insider statisztikat, hogy milyen fasza is valojaban, csak hat mindig volt valami ami miatt rosszul emelkeznek ra, de egyebkent korrekt kisiparos.
Egy nagy lof***t, megsz***tott kb minden ligaban.
(Westbrook lenne a legjobb rookie WR, ha nem ez a fogalmatlan dobalna neki...)

Szerkesztette: schuldid
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Folyamatosan a consistency chartokat bongeszve probalok jatekosokat draftolni/huzni waiverrol
...
A heten Smith es Harris hozott "fantasztikus" teljesitmenyt, mult heten Aaron Jones and D. Johnson, na meg Bortles a Colts secondary ellen.
schuldid
Hmmm... (akár Aaron Jones is ez a kategória, bár az inkább a Packers/sérülések hibája - de ez a kettő nagyon szúrta a szemem, főleg az utóbbi 😀)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Emlékezzünk meg erről is azért.

schuldid úgy csinált 283.5 pontot, hogy nem volt 25 pontos embere... viszont, értelemszerűen 8 embere szerzett legalább 20 pontot (és ezen túl még volt egy 19, 16, 15 és 14 pontos)

Az egyik legjobb (kiegyensúlyozott) csapatteljesítmény, amit valaha láttam.
(K+P összesen 5 pont, kb ezen ment el a 300)
Igor
Sajnos nem ertunk egyet.
Folyamatosan a consistency chartokat bongeszve probalok jatekosokat draftolni/huzni waiverrol, de az elmult ket hetem tipikusan boom teljesitmeny volt.
A heten Smith es Harris hozott "fantasztikus" teljesitmenyt, mult heten Aaron Jones and D. Johnson, na meg Bortles a Colts secondary ellen.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Emlékezzünk meg erről is azért.

schuldid úgy csinált 283.5 pontot, hogy nem volt 25 pontos embere... viszont, értelemszerűen 8 embere szerzett legalább 20 pontot (és ezen túl még volt egy 19, 16, 15 és 14 pontos)

Az egyik legjobb (kiegyensúlyozott) csapatteljesítmény, amit valaha láttam.
(K+P összesen 5 pont, kb ezen ment el a 300)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Fuuuu leizzadta... Maradt 10 pont...
Igor Mahomes majdnem megcsinálta...
ThundersNFL
Nem vártam a Reynolds-Houston duótól 30 pontot... így picit bosszantó, de legalább az összpontszámban továbbra is jól állok, talán még 7-6-tal se reménytelen...
Igor
Azért azt nem hiszem, hogy nem lesz minimum 8 csapat legalább 8 győzelemmel.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Fuuuu leizzadta... Maradt 10 pont...
Igor Mahomes majdnem megcsinálta...
ThundersNFL
Nem vártam a Reynolds-Houston duótól 30 pontot... így picit bosszantó, de legalább az összpontszámban továbbra is jól állok, talán még 7-6-tal se reménytelen...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
A 183 - 177,5 állásnál egy lyukas garast nem adtam volna, hogy meglesz a W...
Jött Houston és sack+fumblival megmentette a seggemet + csodálkoztam azon, hogy Reynolds leesett hozzám waiverről...

Még 2 meccs... valahogy kellene a 2W és akkor sem tuti a felsőházi PO...
ThundersNFL
Azért 9-4-es mérleggel nem aggódnék a helyedben, ha meglesz a két win. 😊

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
A 183 - 177,5 állásnál egy lyukas garast nem adtam volna, hogy meglesz a W...
Jött Houston és sack+fumblival megmentette a seggemet + csodálkoztam azon, hogy Reynolds leesett hozzám waiverről...

Még 2 meccs... valahogy kellene a 2W és akkor sem tuti a felsőházi PO...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Na, két fordulóval a vége előtt még mindig elég nagy a kavarodás... Nekem ez kötelező meccs volt, szerencsére sikerült hozni, a hátralévő kettőből egy még biztosan kelleni fog.

A helyzet:
Bounty Hunters - 9-2
Angola Screws, Pécs Panthers - 8-3
Csehszlovák Hidegburkolók, Hangover Boyz, Szarvas Deerz, Szolnok City Patriots, Rákosmente Cannonballs - 7-4
Ez eddig ugyebár 8 csapat.
Team Szesze, Dunakanyar Dwarf Rabbits, BKV Conductors, Southside Guerillas - 6-5

Innentől lefelé már senki nem szólhat bele szerintem, és 8-5 kelleni fog szinte biztosan. Akiknek pedig várhatóan a 8-5 nem lenne elég a kevés szerzett pont miatt (bár ez még változhat): Szesze, Panthers, Szolnok City
somoskovig
A héten neked bukta lesz kolléga, készülj a jövő hétre 😎💪😉
Kájzerszóze
Sajnos ez esélyes, de úgy számoltam, hogy elég egyet hoznom a hátralévő két meccsből. 😊