bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 816 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Most hogy nyerek caminoi ellen en mar biztos hogy maradok?
Playoff bracketet nezve
schuldid
Playoff bracket-ben elert helyezes alapjan esik ki a maradek ket fo?
Ha igen, akkor ugy latom Obuda es a felettiek mar maradnak es a Lack-varos - Kaposvar nyertese meccsel Cylon-nal a maradasert.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Így is cumi lesz, Rivers 10 perc után megcsinálta kb azt a 14 pontot, amivel zárt. A legendás Cincy D ellen - turnover nélkül!!

Ez a kretén Pederson meg elfogad egy holdingot Cox sack helyett. Ilyen faszságokon múlik.
Jakehomer
Azért sajnos inkább neked áll, 2 meccs közbeni sérülés, 5 nullázás, és a gyökér mínusz pontos punter együtt soknak tűnik sajnos...
somoskovig
Ja, Donaldot megfogták, így még maradt esélyem. WR-t elég jól kukáztam, (bezzeg a TE-k mindig azután hozzák a TD-ket, hogy kidobtam őket 😊 ), de Hunt kiválását nem bírjuk el, főleg így, hogy Rivers csak egy TD-t dobott, mert ebben a hétben benne lett volna megint a 230 pont feletti eredmény, amit a szezon első felében stabilan hoztam.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Itt is gratulálok, beálltam a földbe randán....
Kájzerszóze
Köszi, a CHI meccs teljesen egyoldalúan a javamra döntötte el (Gurley+Trevathan 9 pont vs Joyner+Roquan+Cohen 45), a teljes front seven úgy en bloc cserbenhagyott, így nem volt nehéz..

clbass-braxa elődöntő másik oldalon, viszont hogy ki lesz az én ellenfelem, azért még lehet izgalom, egy Seattle W esetén kb 25 pont kell Clarktól+McDougaldtól

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Azzal a 200feletti ponttal kb 4 masik meccset megnyertem volna amit majd nem nyerek meg ma.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Itt is gratulálok, beálltam a földbe randán....



több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Nem elég a failcoins dominancia, a Kittle nemtudomi nullázza Lindsay lehetőségeit is...
clbass
Este még nem úgy nézett ki hogy ekkora lesz a difi.
Gratulálok, egy szenttől kikapni sose fájó.
További sok sikert, húzd be megint.
atapapa
Köszönöm Ata 😉
Amikor a Ryan/Julio párosra jött még Kittle űr kezdése, akkor kicsit becsokiztam...aztán csak kiszaladt
szerk.: mármint az eredmény 😀

Szerkesztette: clbass
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem elég a failcoins dominancia, a Kittle nemtudomi nullázza Lindsay lehetőségeit is...
clbass
Este még nem úgy nézett ki hogy ekkora lesz a difi.
Gratulálok, egy szenttől kikapni sose fájó.
További sok sikert, húzd be megint.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
köszi Amari, ne hagyd abba még két meccsig 😊
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Így is cumi lesz, Rivers 10 perc után megcsinálta kb azt a 14 pontot, amivel zárt. A legendás Cincy D ellen - turnover nélkül!!

Ez a kretén Pederson meg elfogad egy holdingot Cox sack helyett. Ilyen faszságokon múlik.
Jakehomer
Azért sajnos inkább neked áll, 2 meccs közbeni sérülés, 5 nullázás, és a gyökér mínusz pontos punter együtt soknak tűnik sajnos...

több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 713 — Retired WR
Na nem kell izgulnom szerencsére ☺️

több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Most hogy nyerek caminoi ellen en mar biztos hogy maradok?
Playoff bracketet nezve
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 713 — Retired WR
Felidoben wetz -1pont kb
Janek
Azért jól felpörgött, kemény csata ez a bennmaradásért!👏🏼

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ott carson es 7 pont elony itt Miller

Csoda lesz

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Így is cumi lesz, Rivers 10 perc után megcsinálta kb azt a 14 pontot, amivel zárt. A legendás Cincy D ellen - turnover nélkül!!

Ez a kretén Pederson meg elfogad egy holdingot Cox sack helyett. Ilyen faszságokon múlik.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Felidoben wetz -1pont kb

több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Nem elég a failcoins dominancia, a Kittle nemtudomi nullázza Lindsay lehetőségeit is...
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Drake TD-je tetszett, somos? 😀
Jakehomer
Nyavalyás mázlista vagy. 😛

Mondjuk a 4 nullázás és a -2 pontos punter jobban zavar.
somoskovig
Nem teljesen mindegy melyikőtök kap ki ellenem az elődöntőben, vagy ennyire kapartok a bronzmeccsért?
Igor
Azért félelmetes, hogy milyen szar teljesítmények vannak ellened majdnem minden héten.
Jakehomer
Mondja ezt az aki ellen Week 7 óta nem csinált senki 210 pontnál többet... és vajon mi történt Week 7 során...
Igor
Passz, nem fogom megnézni. Azt viszont megnéztem, hogy Points Against 2510 nálad, ami messze-messze a legkevesebb a ligában. Én középmezőnyben vagyok és így is 150 ponttal többet csináltak ellenem no contest.
Jakehomer
Máknak mák, de az már jóval érdekesebb kérdés hogy baromira ezen nem múlott semmi - mert a 9 győzelmemből 7 meccset több mint 48 pont különbséggel nyertem... illetve ütöttelek téged 31-gyel, a legszorosabb meg Janek ellen egy 17 pont különbségű.
Másrészt a 150 pontból 30 onnan jön, hogy te béna voltál ellenem, én viszont nem... 😛

Szerintem az elmúlt 2 hónapban te se panaszkodhattál a szerencsére, és ezért sem hiszem hogy ildomos a 2510 PA-ra mutogatni, hogy ezért jutottam be, amit te esetlegesen implikáltál.. pláne a fenti részletek tükrében.
Igor
Olyan sokat nem is panaszkodtam. Összességében nem voltak durva pontszámok, csak egy-egy kiemelkedő teljesítmény, Wagner 50 pont meg ilyenek 😊

De hogy panaszkodjak is, ma megint van egy korai sérültem.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Drake TD-je tetszett, somos? 😀
Jakehomer
Nyavalyás mázlista vagy. 😛

Mondjuk a 4 nullázás és a -2 pontos punter jobban zavar.
somoskovig
Nem teljesen mindegy melyikőtök kap ki ellenem az elődöntőben, vagy ennyire kapartok a bronzmeccsért?
Igor
Azért félelmetes, hogy milyen szar teljesítmények vannak ellened majdnem minden héten.
Jakehomer
Mondja ezt az aki ellen Week 7 óta nem csinált senki 210 pontnál többet... és vajon mi történt Week 7 során...
Igor
Passz, nem fogom megnézni. Azt viszont megnéztem, hogy Points Against 2510 nálad, ami messze-messze a legkevesebb a ligában. Én középmezőnyben vagyok és így is 150 ponttal többet csináltak ellenem no contest.
Jakehomer
Máknak mák, de az már jóval érdekesebb kérdés hogy baromira ezen nem múlott semmi - mert a 9 győzelmemből 7 meccset több mint 48 pont különbséggel nyertem... illetve ütöttelek téged 31-gyel, a legszorosabb meg Janek ellen egy 17 pont különbségű.
Másrészt a 150 pontból 30 onnan jön, hogy te béna voltál ellenem, én viszont nem... 😛

Szerintem az elmúlt 2 hónapban te se panaszkodhattál a szerencsére, és ezért sem hiszem hogy ildomos a 2510 PA-ra mutogatni, hogy ezért jutottam be, amit te esetlegesen implikáltál.. pláne a fenti részletek tükrében.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Drake TD-je tetszett, somos? 😀
Jakehomer
Nyavalyás mázlista vagy. 😛

Mondjuk a 4 nullázás és a -2 pontos punter jobban zavar.
somoskovig
Nem teljesen mindegy melyikőtök kap ki ellenem az elődöntőben, vagy ennyire kapartok a bronzmeccsért?
Igor
Azért félelmetes, hogy milyen szar teljesítmények vannak ellened majdnem minden héten.
Jakehomer
Mondja ezt az aki ellen Week 7 óta nem csinált senki 210 pontnál többet... és vajon mi történt Week 7 során...
Igor
Passz, nem fogom megnézni. Azt viszont megnéztem, hogy Points Against 2510 nálad, ami messze-messze a legkevesebb a ligában. Én középmezőnyben vagyok és így is 150 ponttal többet csináltak ellenem no contest.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Drake TD-je tetszett, somos? 😀
Jakehomer
Nyavalyás mázlista vagy. 😛

Mondjuk a 4 nullázás és a -2 pontos punter jobban zavar.
somoskovig
Nem teljesen mindegy melyikőtök kap ki ellenem az elődöntőben, vagy ennyire kapartok a bronzmeccsért?
Igor
Azért félelmetes, hogy milyen szar teljesítmények vannak ellened majdnem minden héten.
Jakehomer
Mondja ezt az aki ellen Week 7 óta nem csinált senki 210 pontnál többet... és vajon mi történt Week 7 során...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Drake TD-je tetszett, somos? 😀
Jakehomer
Nyavalyás mázlista vagy. 😛

Mondjuk a 4 nullázás és a -2 pontos punter jobban zavar.
somoskovig
Nem teljesen mindegy melyikőtök kap ki ellenem az elődöntőben, vagy ennyire kapartok a bronzmeccsért?
Igor
Azért félelmetes, hogy milyen szar teljesítmények vannak ellened majdnem minden héten.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Drake TD-je tetszett, somos? 😀
Jakehomer
Nyavalyás mázlista vagy. 😛

Mondjuk a 4 nullázás és a -2 pontos punter jobban zavar.
somoskovig
Nem teljesen mindegy melyikőtök kap ki ellenem az elődöntőben, vagy ennyire kapartok a bronzmeccsért?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Drake TD-je tetszett, somos? 😀
Jakehomer
Nyavalyás mázlista vagy. 😛

Mondjuk a 4 nullázás és a -2 pontos punter jobban zavar.

Szerkesztette: somoskovig

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Drake TD-je tetszett, somos? 😀

Perception is reality.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Padoztatok vagy 100 pontot

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018