bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Nem vártam csodát, de azért a negyedik negyedben Flacco 1 pont....... 😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Végre Lindsay is elkezdett focizni....
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
WR-ben az Antonio Brown-Moncrief-Hamilton hármassal kezdtem az évet, egyiket már 2x kidobták azóta, másik kettőt én hajítottam ki. Brávó! 😀
caminoi
 twitter.com/Ihartitz/status/1175142333093994505

😀
több mint 4 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
WR-ben az Antonio Brown-Moncrief-Hamilton hármassal kezdtem az évet, egyiket már 2x kidobták azóta, másik kettőt én hajítottam ki. Brávó! 😀
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Van pofajuk 13 pontra (no 1 CB-nek) projectalni Desmond Kinget.... hogy en mennyire utalom a CB posztot....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
LB3 poszton meg mindig keresem a kiutat.
Teljesen mast vartam ettol a meccstol, a titans oldalarol.
Snap szamok alapjan teljesen valid LB3 lehetne ez a srac, nyilvan biztam a sackben is.

Campbell felulteljesitett, kicsit.
Tavaly is par heten aludt, maskor meg hozta a 4-5-6 tackle +1-2 sackes gameket.

Ramsey az lutri volt, vegul ugy voltam vele hogy kockazat nelkul nem lehet nyerni, igy beallitottam. Jovoheten se biztos hogy kezdeni fog, nem veletlenul van ket CB is a padon.

Forunette meg, inkabb nem is irok rola semmit. Ismet egy igeret marad csak a srac.

Elso ket hetben kurva szar volt a csapat, igazabol tele vagyok tehetseges jatekosokkal, akik a felet se hozzak annak amit lehetne. Legalabb elorebb huzok a waiveren...


/edit
Ja es hogy visszajinxeljek.
Ha a heten sem nyerek fantasyben akkor valamelyik heten elmegyek egy Panthers meccsre, hogy lathassam ahogy NYERNEK.

Szerkesztette: schuldid
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
El vagyok átkozva ebben a szezonban az tuti..
Szesze
Amikor láttam, hogy Campbell 3 sacket csinált a túloldalon, egyből tudtam melyik csapatban lesz...
De hogy Ramsey is.... azért ez már nonszensz.

Ritkán szoktam pénteken reggel gratulálni (nem tudom volt-e ilyen valaha?), na most megtehetem... grat schuldid!
Igor
Péntek reggeli jinx, nice try. Kétségtelen mákos meccse volt SBB-nek (nem is Campbell miatt, mert ő beast, de garbage time-ban hozott Fournette és Ramsey is elég sokat), de volt egy 5 pontos lb is benne, egyáltalán nem ledolgozhatatlan a hátrány.

Én meg lehet, megbánom, hogy a bajszost nem kezdettem azonnal.
Jakehomer
Egy 7 tackle 3 sackes meccs mindig felülteljesítés, akármekkora beast is vagy - nem tudom mikor tolt valaha bárki is 110 tackle, 50 sackes szezont...

Landry-nél az 5 pont kb reális... vagy mondjuk azt, esetleg alulteljesített 2-3 ponttal. Őt nem igazán illene kezdetni, még ebben a ligában sem szvsz... (felteszem sackre bazírozott SBB, de akkor is, én azért látok jó néhány ember FA-n, akit előbb kezdettem volna)
Fournette picivel alul (remélem nálam is lesz garbage time-os mákolás, ez van, az is a meccs része), viszont Ramsey és Campbell meg baromira felülteljesített.

És ha nincs Leonard (nem úgy néz ki hogy lesz), megint a 200 pontért fogok küzdeni, ami ilyen kezdés után nem lesz elég...

Nem látom ki az aki nálam tudna mondjuk 10-15 ponttal a projection felett teljesiteni.
Talán Neal, talán valamelyik WR, ha beakad egy hosszú TD, esetleg Gregory? (Darwin-ban reménykedtem még, de az is valszeg csak pass catching role lesz, mert McCoy kezdeni fog...)
Igor
Persze, hogy felülteljesítés, de az ilyen nagy meccsek a jó matchupok ellen benne vannak a sztároknál. Én ezeket sokkal jobban viselem, mint amikor egy role player hoz fele ilyen jó meccset.

Landrynél ez normális pontszám, nem azért hoztam fel, csak ugye lb poszton 5 pont arra te sokat verhetsz, de ja Leonard nagy cumi. De mindig bízhatsz az ellenfél alulteljesítésében, defense wins championships ugye 😊

Perception is reality.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
El vagyok átkozva ebben a szezonban az tuti..
Szesze
Amikor láttam, hogy Campbell 3 sacket csinált a túloldalon, egyből tudtam melyik csapatban lesz...
De hogy Ramsey is.... azért ez már nonszensz.

Ritkán szoktam pénteken reggel gratulálni (nem tudom volt-e ilyen valaha?), na most megtehetem... grat schuldid!
Igor
Péntek reggeli jinx, nice try. Kétségtelen mákos meccse volt SBB-nek (nem is Campbell miatt, mert ő beast, de garbage time-ban hozott Fournette és Ramsey is elég sokat), de volt egy 5 pontos lb is benne, egyáltalán nem ledolgozhatatlan a hátrány.

Én meg lehet, megbánom, hogy a bajszost nem kezdettem azonnal.
Jakehomer
Egy 7 tackle 3 sackes meccs mindig felülteljesítés, akármekkora beast is vagy - nem tudom mikor tolt valaha bárki is 110 tackle, 50 sackes szezont...

Landry-nél az 5 pont kb reális... vagy mondjuk azt, esetleg alulteljesített 2-3 ponttal. Őt nem igazán illene kezdetni, még ebben a ligában sem szvsz... (felteszem sackre bazírozott SBB, de akkor is, én azért látok jó néhány ember FA-n, akit előbb kezdettem volna)
Fournette picivel alul (remélem nálam is lesz garbage time-os mákolás, ez van, az is a meccs része), viszont Ramsey és Campbell meg baromira felülteljesített.

És ha nincs Leonard (nem úgy néz ki hogy lesz), megint a 200 pontért fogok küzdeni, ami ilyen kezdés után nem lesz elég...

Nem látom ki az aki nálam tudna mondjuk 10-15 ponttal a projection felett teljesiteni.
Talán Neal, talán valamelyik WR, ha beakad egy hosszú TD, esetleg Gregory? (Darwin-ban reménykedtem még, de az is valszeg csak pass catching role lesz, mert McCoy kezdeni fog...)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
LB3-al tud valamelyik L(á)B fetisiszta halmozó szolgálni? 😊

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
El vagyok átkozva ebben a szezonban az tuti..
Szesze
Amikor láttam, hogy Campbell 3 sacket csinált a túloldalon, egyből tudtam melyik csapatban lesz...
De hogy Ramsey is.... azért ez már nonszensz.

Ritkán szoktam pénteken reggel gratulálni (nem tudom volt-e ilyen valaha?), na most megtehetem... grat schuldid!
Igor
Péntek reggeli jinx, nice try. Kétségtelen mákos meccse volt SBB-nek (nem is Campbell miatt, mert ő beast, de garbage time-ban hozott Fournette és Ramsey is elég sokat), de volt egy 5 pontos lb is benne, egyáltalán nem ledolgozhatatlan a hátrány.

Én meg lehet, megbánom, hogy a bajszost nem kezdettem azonnal.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
El vagyok átkozva ebben a szezonban az tuti..
Szesze
Amikor láttam, hogy Campbell 3 sacket csinált a túloldalon, egyből tudtam melyik csapatban lesz...
De hogy Ramsey is.... azért ez már nonszensz.

Ritkán szoktam pénteken reggel gratulálni (nem tudom volt-e ilyen valaha?), na most megtehetem... grat schuldid!

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
El vagyok átkozva ebben a szezonban az tuti..
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Ugye látod azért a problémát... hiába versz meg alapszakaszban, ritkán jutsz PO-ba/ott már nem találkozunk össze - pláne div 1-ben, ott egyetlen egyszer PO-ztunk. (div1 7-4 vs keeper 12-4-1, van különbség)
(Az mondjuk vicces, hogy olyan év kb szinte nem is volt, ahol alapszakaszban ne futottunk volna össze... pedig azért van rá esély matematikailag.)

Keeperben volt egy 4-5 éves időszak az elején, amikor jobb csapatod volt, és a magját tudtad görgetni, 2007-11 között (te meg Fucu domináltatok, ő talán még nálad is jobb volt egy hajszállal, 5 év, 5 dobogó, de neked is jutott 2 arany, 2 ezüst ugye..) - na ebben az öt szezonban 7-1-1 a mérleg, azóta 5-3, az már megint szorosabb.

De ugye egyszer egy bölcs ember azt mondta... 😊
"mindenképp jó a múltba révedni, és nem észrevenni a jelen gondjait."
Igor
Tehát ha kivesszük a keeper elejét, és az általad említett időszakokat nézzük, akkor 12-7 nekem, azért az még mindig elég jó arány. 😊

Ami a PO-t illeti, jobb is neked, ha nem futunk össze, egy tét nélküli alsóházi győzelmet tudsz felmutatni.

Olyan nagyon meg nem kell a múltba révednem, most hétvégén vertelek el megint, mint jég a határt. 😊

több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Mindjárt összeszedem az eredményeket Miki (DDR) es Gergely (Fogászok) ellen.
Mi is toljuk egymás ellen már vagy 10 éve.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ugye látod azért a problémát... hiába versz meg alapszakaszban, ritkán jutsz PO-ba/ott már nem találkozunk össze - pláne div 1-ben, ott egyetlen egyszer PO-ztunk. (div1 7-4 vs keeper 12-4-1, van különbség)
(Az mondjuk vicces, hogy olyan év kb szinte nem is volt, ahol alapszakaszban ne futottunk volna össze... pedig azért van rá esély matematikailag.)

Keeperben volt egy 4-5 éves időszak az elején, amikor jobb csapatod volt, és a magját tudtad görgetni, 2007-11 között (te meg Fucu domináltatok, ő talán még nálad is jobb volt egy hajszállal, 5 év, 5 dobogó, de neked is jutott 2 arany, 2 ezüst ugye..) - na ebben az öt szezonban 7-1-1 a mérleg, azóta 5-3, az már megint szorosabb.

De ugye egyszer egy bölcs ember azt mondta... 😊
"mindenképp jó a múltba révedni, és nem észrevenni a jelen gondjait."

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Igor elleni rivalizálás története, csak hogy az újoncok is értsék... 😊 :

Keeper:
2018: alapszakaszban Igor nyert
2017: alapszakaszban Igor nyert, PO-ban én (bronzmeccs)
2016: alapszakaszban nyertem
2015: alapszakaszban nyertem
2014: alapszakaszban nyertem
2013: alapszakaszban nyertem
2012: alapszakaszban Igor nyert
2011: alapszakaszban nyertem, PO-ban nyertem
2010: alapszakaszban döntetlen, PO-ban nyertem
2009: alapszakaszban nyertem, PO-ban nyertem
2008: alapszakaszban nyertem
2007: alapszakaszban Igor nyert, PO-ban nyertem (a döntőben)

Szóval összesített mérlegünk 12 meccs nekem, 4 Igornak, 1 döntetlen, ebből a PO-ban 5/5 nekem.

A közös div. 1-es szezonjainkban:
2006. 1-0
2007. 1-1 (alsóházi PO-ban nyert Igor)
2008. 1-0
2009: 1-0
2010: 0-1
2011: 1-0 (itt estem ki, de azért Igort még itt is elvertem )
....
2016: 1-0
2017: 0-1
2018: 0-1
2019: 1-0

Összességében 7-4, a két liga összesítésben 19-8-1, PO-ban 5-1 (az egy Igor győzelem alsóházi PO volt).

Idén még játszunk keeperben, és ha bármelyik ligában összefutunk rájátszásban, akkor meglesz a 30. egymás elleni meccsünk. Ezért van a vérszívás (meg persze a mérleg miatt, általában csukott szemmel és hátrakötött kézzel is tudok olyan csapatot állítani, ami megveri Igorét). 😊

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Tudom, egyszer volt egy Aranycsapat is, azóta is arra hivatkoznak a megmondóemberek a magyar fociban, szóval mindenképp jó a múltba révedni, és nem észrevenni a jelen gondjait. 😊
somoskovig
Még jó hogy én is 60+ éve / 15 ciklussal ezelőtt voltam utoljára releváns ugye... | oh wait... |

Just gonna leave this here (mennyire imádtam ezt a reklámot anno...)
 www.youtube.com/watch?v=5VQXqcsCs4A
Igor
Viccelsz? Ez alap! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Majd elokeresem és frissitem közös fantasy tortenetunket Igorral. 😊

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem is kell a trash talk egy ligába, még ha néha ez át is tud menni valami insider irányba, amit mondjuk az újoncok (pölö én) a kontextus ismerete nélkül nem is ért 😊

Amúgy én pont úgy gondoltam, hogy itt a felső ligában jobbra-balra mennek a cserék, és nem kotlik mindenki a drafton harácsolt záptojásokon, hogy majd egyszer egy szép hattyú lesz a legrosszabb pickből is 😊

Pláne egy 20 fős ligában, mindenkinek kell legyen valami hiányposztja amit próbál befoltozni valahogy. A nagy "öregek" korán halnak, szóval pont itt az ideje a vérfrissítésnek, és egy új győztesnek a ligában.


több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kell ez, egyébként tényleg Igor a legnagyobb GM, mert jó csapatot még sose sikerült építenie, aztán így is leesett neki pár bajnoki cím.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kicsit sok volt most valoban, sry, majd legkozelebb megallunk egy vagy ket riposztnal.

Errol is beszelgettunk mar, ki mennyire trashtalk-parti... megertem a masik oldalt is, de azert a 0 trashtalk se jo - szvsz ez meg mindig jobb mint a keeper topic szerintem, ahova egy ev alatt megy 20 hsz.

Sok masrol viszont nem nagyon lehet beszelgetni.
A waiver ugye nem FAAB alapu, altalaban hetfon-kedden kisirja magat az ember... neha hisztizunk az IR designation miatt, de sok mas nem nagyon van hetkozben.

Tanacsot nem fogok kerni, (nekem) meg ugyse adna senki... szoval marad a tress/siras, es akkor mar inkabb tress.

Amugy nekem eleg meglepo, hogy baromi sok trade van (alt ennyi azert nem szokott elso 2 het alatt lenni) - mar 3-nal tartunk, ha jol nezem?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Tudom, egyszer volt egy Aranycsapat is, azóta is arra hivatkoznak a megmondóemberek a magyar fociban, szóval mindenképp jó a múltba révedni, és nem észrevenni a jelen gondjait. 😊
somoskovig
Még jó hogy én is 60+ éve / 15 ciklussal ezelőtt voltam utoljára releváns ugye... | oh wait... |

Just gonna leave this here (mennyire imádtam ezt a reklámot anno...)
 www.youtube.com/watch?v=5VQXqcsCs4A
Igor
Igen, a négy az majdnem öt. De csak majdnem... 😊

Jó ez a szájkarate, biztos mindenki élvezi rajtunk kívül, hogy telenyomjuk a topicot hülyeséggel. 😊
somoskovig
mondjuk a trade-em fikázásánál még ez is jobb😊
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Tudom, egyszer volt egy Aranycsapat is, azóta is arra hivatkoznak a megmondóemberek a magyar fociban, szóval mindenképp jó a múltba révedni, és nem észrevenni a jelen gondjait. 😊
somoskovig
Még jó hogy én is 60+ éve / 15 ciklussal ezelőtt voltam utoljára releváns ugye... | oh wait... |

Just gonna leave this here (mennyire imádtam ezt a reklámot anno...)
 www.youtube.com/watch?v=5VQXqcsCs4A
Igor
Igen, a négy az majdnem öt. De csak majdnem... 😊

Jó ez a szájkarate, biztos mindenki élvezi rajtunk kívül, hogy telenyomjuk a topicot hülyeséggel. 😊

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tudom, egyszer volt egy Aranycsapat is, azóta is arra hivatkoznak a megmondóemberek a magyar fociban, szóval mindenképp jó a múltba révedni, és nem észrevenni a jelen gondjait. 😊
somoskovig
Még jó hogy én is 60+ éve / 15 ciklussal ezelőtt voltam utoljára releváns ugye... | oh wait... |

Just gonna leave this here (mennyire imádtam ezt a reklámot anno...)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Úgy gondolom, Brees kényszerpihenője és Kamara várható visszaesése miatt gyengye kezdés után erősen vissza fogok esni.
A drafton, úgy éreztem legalábbis, hogy ekkora ligában így kell, a védelemre koncentráltan jobban, ez hellyel-közzel sikerült is. Cserében nyilván a támadóim között kevés az elit, ezt kompenzálta volan a Brees-Kamara páros. Ez egy meccsig működött és bár elvileg Brees visszatérhet, kamara meg játszik, de gyanús, hogy ez nem ugyanaz.....

DE majd Flacco megtáltosodik, kezdve GB-ben.
Ha meg nem, ott van Colombo unokaöccse
csi77
nyugi, ellenem biztos karrier meccset fog tolni Flacco, az épp aktuális irányítóm meg az első playben IR-re kerül.