bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Mondjuk Vaccaroért sok értelme nem volt odaadni Cousinst, ez utólag jó nagy hülyeség így... pedig aszittem a sérülésből is fog profitálni.

Igor
Jah, hát ez most így elég egyoldalúnak tűnik jelenleg, de azért ezt előre nem nagyon lehetett látni, ennél jobban nem nagyon tudtam volna kijönni ebből.. Plusz még ami igazán fájó lehet neked, hogy nálad is épp QB poszton van gond (ráadásul sajnos könnyen lehet, hogy ki-ki helyzet lesz a kiesésnél köztünk..)
Szesze
W9 @ KC (+Teddy bye week), szóval kb make or break meccs lesz... ráadáasul csomó offense matchupod baromi jó, szóval szívás lesz..
Igor
jah, nem is kifejezetten az egymás elleni meccsünkre céloztam, hanem úgy általában.. (azért remélem mindketten megússzuk😊)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mondjuk Vaccaroért sok értelme nem volt odaadni Cousinst, ez utólag jó nagy hülyeség így... pedig aszittem a sérülésből is fog profitálni.

Igor
Jah, hát ez most így elég egyoldalúnak tűnik jelenleg, de azért ezt előre nem nagyon lehetett látni, ennél jobban nem nagyon tudtam volna kijönni ebből.. Plusz még ami igazán fájó lehet neked, hogy nálad is épp QB poszton van gond (ráadásul sajnos könnyen lehet, hogy ki-ki helyzet lesz a kiesésnél köztünk..)
Szesze
W9 @ KC (+Teddy bye week), szóval kb make or break meccs lesz... ráadáasul csomó offense matchupod baromi jó, szóval szívás lesz..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Mondjuk Vaccaroért sok értelme nem volt odaadni Cousinst, ez utólag jó nagy hülyeség így... pedig aszittem a sérülésből is fog profitálni.

Igor
Jah, hát ez most így elég egyoldalúnak tűnik jelenleg, de azért ezt előre nem nagyon lehetett látni, ennél jobban nem nagyon tudtam volna kijönni ebből.. Plusz még ami igazán fájó lehet neked, hogy nálad is épp QB poszton van gond (ráadásul sajnos könnyen lehet, hogy ki-ki helyzet lesz a kiesésnél köztünk..)
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Végre egy kellemes meglepetés ebben a szezonban.. Persze schuldid nem tanúsított túl sok ellenállást, két nem játszó embere is bent ragadt a csapatában, de örülök, hogy nem ezen múlott. 7 masszívan kezdő bye-ossal is meglesz a 220 körüli pont, ez nagyon kellett most, persze 40 pontos QB teljesítménnyel könnyebb az élet.. Teljes csapattal jelenleg sztem az enyém az egyik legjobb állomány most, jövő héten hiányzóm se lesz (hacsak valami sérülés nem jön addig), szóval nagyon jók az előjelek, ilyenkor szokott jönni a betlizés 😊

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerencsére a törpök O#-e betlizett Rivers-en kívűl, így 19 pontos előnnyel megyek neki a Jets-Pats meccsnek. Nálam 1 játékos (CB), nála 2 (DE, CB), szóval azért van remény, hogy a Fogászok után egy másik élcsapatot is elkapok 😊

több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Este 11 körül nem gondoltam volna hogy marad esélyem de a Dallas-Philly visszahozta a reményeket, éjjel kell egy jó Brady meccs és akkor meglehet a csoda 🙏🏻
Göbi
Most már nem kell csoda. Nem mondom, hogy tuti, de azért ez innen inkább neked áll. Mills 20 pontja nem kellet volna.
Most már csak egy szar Brady meccs ment meg, ami azért a Jets ellen akár benne is lehet.
több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Este 11 körül nem gondoltam volna hogy marad esélyem de a Dallas-Philly visszahozta a reményeket, éjjel kell egy jó Brady meccs és akkor meglehet a csoda 🙏🏻

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ioannidis király volt eddig is, kb egyetlen nagy stealem... eddig is hozta a 10 pontos heteket, most egy tizessel több, de nem ezen múlott szerintem. Marvin valóban no comment, de végre egyszer nekem is bejöhetett már a mákostészta.. 😛

A védelem kezd szépen összeállni, pláne ha Milano is visszajön, mostmár csak RB-t kéne kukázni (nyilván QB már nem lesz), aztán meglátjuk.
Mondjuk Vaccaroért sok értelme nem volt odaadni Cousinst, ez utólag jó nagy hülyeség így... pedig aszittem a sérülésből is fog profitálni.

Az a baj, hogy szorosabb lett a mezőny, a riválisok is mind nyertek...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Gratu Mudig23 !



több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Trubisky is minden pontját garbage time-ban csinálja. Kabaré ez az egész hét, megint egy sokkal gyengébb csapattól kapunk ki, de még jó, hogy nem a Chargers HC-t tettem be, az bosszantó lett volna 😛

Perception is reality.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Marvin ma több pontot csinál, mint eddig két hónap alatt összesen (és nyilván a szezonban összesen nem lesz még négy TD-je ezután). Komolytalan ez a fantasy foci
Jakehomer
Én a Chase Edmonds show különkiadásába néztem bele...

Grat Rajna, a mai nap egyetlen pozitívuma, hogy a csapatom nagyjából a 7 órás meccseken végzett és lerakta ezt a f*st az asztalra, így az esti meccseken már nem kell izgulnom. Offense oldalon sikerült 79-21-re kikapni (a 21-ből 16 pontot Tyreek Hill hozott), így nem meglepő a végkifejlet.

több mint 4 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Rudolph TD-jét a punteremhez írták 😊 P elkapott TD 😀
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Dalton mindig összeharácsol 10-en pontot a garbage time-ban, így a statok alapján top10 körüli qb... Pedig...

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Marvin ma több pontot csinál, mint eddig két hónap alatt összesen (és nyilván a szezonban összesen nem lesz még négy TD-je ezután). Komolytalan ez a fantasy foci

Perception is reality.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
ARod 62 pont, az durva 😊 Szegény ellenfél..

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Marvin Jones lol hát persze.

Ioannidis meg a gigalol, kamatostul visszajön Kelce csendes meccse.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Flacco 3 pont, Kamara out, Kuechly bye-on. Ideáli körülmények egy 100 pontos taslihoz.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Végre egy csütörtöki meccs, amiből én jöttem ki szerencsésen.
Jakehomer
Jó lenne nekem is lenne végre már egy ilyen...
Igor
én is utálom ezeket a csütörtökieket (nem mintha a többin olyan baromi jól menne..), konkrétan ha van alternatíva igyekszem inkább minél kevesebb emberemet játszatni rajtuk.. Szerencsére Breeland-re ráéreztem, hogy ki kell baszni, annak ellenére hogy mégis játszott végül, mert ez a nullázás kb már most megpecsételte volna a sorsomat megint.
Szesze
Hmm, valamiért nálam az nem igazán opció hogy Kelce-t bencheljem.....
Igor
Nem is nullázott 😊

Perception is reality.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Végre egy csütörtöki meccs, amiből én jöttem ki szerencsésen.
Jakehomer
Jó lenne nekem is lenne végre már egy ilyen...
Igor
én is utálom ezeket a csütörtökieket (nem mintha a többin olyan baromi jól menne..), konkrétan ha van alternatíva igyekszem inkább minél kevesebb emberemet játszatni rajtuk.. Szerencsére Breeland-re ráéreztem, hogy ki kell baszni, annak ellenére hogy mégis játszott végül, mert ez a nullázás kb már most megpecsételte volna a sorsomat megint.
Szesze
Hmm, valamiért nálam az nem igazán opció hogy Kelce-t bencheljem.....
Igor
persze, erre írtam, ha van alternatíva, nyilván legtöbbször nincs.. sejtettem, h Tornhill is gyenge lesz most, de ezen a héten nincs semmi mozgásterem szinte annyi bye week-es meg sérült van most. Szerencsére a túloldalon se volt nagy gála így legalább még reménykedhetek.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Végre egy csütörtöki meccs, amiből én jöttem ki szerencsésen.
Jakehomer
Jó lenne nekem is lenne végre már egy ilyen...
Igor
én is utálom ezeket a csütörtökieket (nem mintha a többin olyan baromi jól menne..), konkrétan ha van alternatíva igyekszem inkább minél kevesebb emberemet játszatni rajtuk.. Szerencsére Breeland-re ráéreztem, hogy ki kell baszni, annak ellenére hogy mégis játszott végül, mert ez a nullázás kb már most megpecsételte volna a sorsomat megint.
Szesze
Hmm, valamiért nálam az nem igazán opció hogy Kelce-t bencheljem.....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Végre egy csütörtöki meccs, amiből én jöttem ki szerencsésen.
Jakehomer
Jó lenne nekem is lenne végre már egy ilyen...
Igor
én is utálom ezeket a csütörtökieket (nem mintha a többin olyan baromi jól menne..), konkrétan ha van alternatíva igyekszem inkább minél kevesebb emberemet játszatni rajtuk.. Szerencsére Breeland-re ráéreztem, hogy ki kell baszni, annak ellenére hogy mégis játszott végül, mert ez a nullázás kb már most megpecsételte volna a sorsomat megint.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Végre egy csütörtöki meccs, amiből én jöttem ki szerencsésen.
Jakehomer
Jó lenne nekem is lenne végre már egy ilyen...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Végre egy csütörtöki meccs, amiből én jöttem ki szerencsésen.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Jólvan, eddig remekül bejöttek a számításaim, feláldoztam Minkah-t egy kemény 6 ponttért LB poszton 😊
flzoli
hát ez kezdésnek elég szar volt valóban, de azért simán hozni fogja ő a 15-20 pontokat sztem. (bár every down úgy néz ki nem lesz belőle)
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jólvan, eddig remekül bejöttek a számításaim, feláldoztam Minkah-t egy kemény 6 ponttért LB poszton 😊