bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Szolnok City Patriots utolsó 7 meccs: 149, 201, 184, 205, 248, 173, 182, 150.
Pécs Panthers: 183, 179, 117, 203, 180, 159, 248, 210.

Karikázással 2 pontért ki lehet választani, melyik volt ellenem...
somoskovig
Én is bedobok egy számsort:

217, 212, 236, 226, 199, 266, 155, 271, 209, 227, ~250

Karikázással ki lehet választani, hogy melyik volt ellenem.. (segítek: mindegyik).
Mindenképp nehéz lett volna bent maradni így, de azért az hogy várhatóan csont nélkül kiesek ezzel a csapattal az nagyon durva. Minden fordulóban 200+os projectionöm volt és összesen 2 csapatnak adott (egy hajszállal) nagyobb esélyt az espn a meccs előtt ellenem.. (nem mintha ez mérvadó lenne, de valóban így nézett ki reálisan is). Mindent megtettem ami tőlem telt, a Somos elleni kölcsönösen bukta trade-en kívül 4 olyan cserét csináltam ami nagyon bejött (a kb 10 év alatt összesen nem trade-eltem még a játék során 5x, sose volt rá szükségem..). Jelenleg is azt látom, hogy alig van gyenge pont a csapatban, de valahogy mégsem jött ki egész évben a lépés 1x se, rettentő peches voltam végig (ellentétben másokkal..) Sajnos marha nagy a szerencse szerepe ebben a játékban és amikor ennyire egyoldalúan elhúz negatív irányba akkor nyilván elmegy a kedve az embernek az egésztől. Jelenleg úgy gondolom jövőre kiszállok, de mondjuk lesz fél évem összeszedni magam, lehet addig meggondolom a dolgot😊
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szesze lesz a listavezető, én a 2. és Igor a 3.
somoskovig
Lehet én maradok a második, ha Thornhill megcsinálja a 10+ pontot...
(Nem mintha ez annyira számítana... 😛)

Nyernem kell a hátralevő kettőt, és akkor tuti bentmaradok, sőt nagy szerencsével akár még a PO is meglehet... mondjuk az a Szesze elleni döntetlen továbbra is eléggé bosszantó..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Durván szoros meccs nézz ki az Ágyúgolyók ellen 😊
FLZOLI
Szerintem Barnernél plusz 1 TD van bent, ha azt levonjuk, akkor kb. 18-20 pont kell átszámolásokkal együtt a Tyreek Hill-Justin Jones párostól. Ez meglehet, de határeset... Littleton igazán hozhatott volna még 10 pontot. Mindenesetre megint olyan meccs, ahol a vesztes is 220 pont felett fog termelni.

Akármi lesz is, megdicsérem most magam, volt 2 olyan last minute pick-up, ami elég szépen hozott (Griffin és R.Allen), Barner is extra volt, a Bostic-Copeland párosból is jól választottam. Mondjuk a múlt heti 1 pontos csere DT/K páros után most sikerült 0 pont a két posztról, valami hihetetlenül tudok ebben mellényúlni...
somoskovig
14 pont a különbség elviekben. Szerintem bukta lesz, de Hayward egy jó corner, simán leradírozhatja Hill-t. Casey in we trust 😊

Griffin szép húzás volt, csak néztem, hogy ki ez a töltelék ember 15 ponttal. Collins 1,5 pont bazi nagy betli, amikor 17 körül átlagolt eddig. Tudtam én hogy egy Patsesben sosem lehet megbízni... 😊

Sajnos a jó kis WR-jeim (Sanders, Cooper) sérüléssel küszködnek így nem volt sok esély a robbantásra.

Jó kis párharc ez, végig szoros és sok pontos. Így nem fájó kikapni. De most még lehet reménykedni 😊
FLZOLI
A Collins - Littleton páros kioltotta egymást. 😊

Griffint már használtam korábban is, Herndon hiánya esetén egész hasznos teljesítményekre képes.

Azzal vitatkoznék, hogy így nem fájó kikapni, szerintem ha 150 pontot szerez az ember és 60-nal kikap, az a vállvonás, így sokkal bosszantóbb, főleg, hogy ez a vesztesnek a PO remények kb végleges elszállását is jelentheti...
somoskovig
A mocsárban vergődünk, még mindig a fulladás elkerülése a cél, vagyis, hogy biztosan bentmaradjak 😊

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Közben folyik egy érdekes külön meccs is Igor, Szesze és köztem, mi vagyunk az a 3 csapat, akik ellen a legtöbb pontot szerezték (2200 felett összesen a forduló előtt). Igor vezetett eddig, de ő most kap 150 pontot mindössze (külön gratulálok a Szolnok Citynek, ellenem bezzeg összejött 250 pont...), így ha jó számolom, most Szesze lesz a listavezető, én a 2. és Igor a 3.

Még két számsort szeretnék megosztani:

Szolnok City Patriots utolsó 7 meccs: 149, 201, 184, 205, 248, 173, 182, 150.
Pécs Panthers: 183, 179, 117, 203, 180, 159, 248, 210.

Karikázással 2 pontért ki lehet választani, melyik volt ellenem...

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Durván szoros meccs nézz ki az Ágyúgolyók ellen 😊
FLZOLI
Szerintem Barnernél plusz 1 TD van bent, ha azt levonjuk, akkor kb. 18-20 pont kell átszámolásokkal együtt a Tyreek Hill-Justin Jones párostól. Ez meglehet, de határeset... Littleton igazán hozhatott volna még 10 pontot. Mindenesetre megint olyan meccs, ahol a vesztes is 220 pont felett fog termelni.

Akármi lesz is, megdicsérem most magam, volt 2 olyan last minute pick-up, ami elég szépen hozott (Griffin és R.Allen), Barner is extra volt, a Bostic-Copeland párosból is jól választottam. Mondjuk a múlt heti 1 pontos csere DT/K páros után most sikerült 0 pont a két posztról, valami hihetetlenül tudok ebben mellényúlni...
somoskovig
14 pont a különbség elviekben. Szerintem bukta lesz, de Hayward egy jó corner, simán leradírozhatja Hill-t. Casey in we trust 😊

Griffin szép húzás volt, csak néztem, hogy ki ez a töltelék ember 15 ponttal. Collins 1,5 pont bazi nagy betli, amikor 17 körül átlagolt eddig. Tudtam én hogy egy Patsesben sosem lehet megbízni... 😊

Sajnos a jó kis WR-jeim (Sanders, Cooper) sérüléssel küszködnek így nem volt sok esély a robbantásra.

Jó kis párharc ez, végig szoros és sok pontos. Így nem fájó kikapni. De most még lehet reménykedni 😊
FLZOLI
A Collins - Littleton páros kioltotta egymást. 😊

Griffint már használtam korábban is, Herndon hiánya esetén egész hasznos teljesítményekre képes.

Azzal vitatkoznék, hogy így nem fájó kikapni, szerintem ha 150 pontot szerez az ember és 60-nal kikap, az a vállvonás, így sokkal bosszantóbb, főleg, hogy ez a vesztesnek a PO remények kb végleges elszállását is jelentheti...

Szerkesztette: somoskovig

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Durván szoros meccs nézz ki az Ágyúgolyók ellen 😊
FLZOLI
Szerintem Barnernél plusz 1 TD van bent, ha azt levonjuk, akkor kb. 18-20 pont kell átszámolásokkal együtt a Tyreek Hill-Justin Jones párostól. Ez meglehet, de határeset... Littleton igazán hozhatott volna még 10 pontot. Mindenesetre megint olyan meccs, ahol a vesztes is 220 pont felett fog termelni.

Akármi lesz is, megdicsérem most magam, volt 2 olyan last minute pick-up, ami elég szépen hozott (Griffin és R.Allen), Barner is extra volt, a Bostic-Copeland párosból is jól választottam. Mondjuk a múlt heti 1 pontos csere DT/K páros után most sikerült 0 pont a két posztról, valami hihetetlenül tudok ebben mellényúlni...
somoskovig
14 pont a különbség elviekben. Szerintem bukta lesz, de Hayward egy jó corner, simán leradírozhatja Hill-t. Casey in we trust 😊

Griffin szép húzás volt, csak néztem, hogy ki ez a töltelék ember 15 ponttal. Collins 1,5 pont bazi nagy betli, amikor 17 körül átlagolt eddig. Tudtam én hogy egy Patsesben sosem lehet megbízni... 😊

Sajnos a jó kis WR-jeim (Sanders, Cooper) sérüléssel küszködnek így nem volt sok esély a robbantásra.

Jó kis párharc ez, végig szoros és sok pontos. Így nem fájó kikapni. De most még lehet reménykedni 😊

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Jimmy a hátára vette a társaságot. Két hete easy w-t dobtam el, Foles hibája, hogy nem hamarabb tért vissza... 😊

Szesze Steelerses emberei a co mvp-jei a hétnek 😀 Sorry
Jakehomer
Igazából a csütörtöki meccs után már nem volt sok izgulni való. Amellett, hogy minden héten tele vagyok megmagyarázhatatlan teljesítményekkel, ellenem mindenki szárnyal, így teljesen reménytelen volt ez az év. Grat.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Durván szoros meccs nézz ki az Ágyúgolyók ellen 😊
FLZOLI
Szerintem Barnernél plusz 1 TD van bent, ha azt levonjuk, akkor kb. 18-20 pont kell átszámolásokkal együtt a Tyreek Hill-Justin Jones párostól. Ez meglehet, de határeset... Littleton igazán hozhatott volna még 10 pontot. Mindenesetre megint olyan meccs, ahol a vesztes is 220 pont felett fog termelni.

Akármi lesz is, megdicsérem most magam, volt 2 olyan last minute pick-up, ami elég szépen hozott (Griffin és R.Allen), Barner is extra volt, a Bostic-Copeland párosból is jól választottam. Mondjuk a múlt heti 1 pontos csere DT/K páros után most sikerült 0 pont a két posztról, valami hihetetlenül tudok ebben mellényúlni...

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Igor Grt.
ThundersNFL
Nekem áll, de azért picit korai jinxelni még.. mert mindkét playeredben benne van a nagy meccs, várjuk azért ki a végét.
Igor
Csak realista vagyok 🤔

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Jimmy a hátára vette a társaságot. Két hete easy w-t dobtam el, Foles hibája, hogy nem hamarabb tért vissza... 😊

Szesze Steelerses emberei a co mvp-jei a hétnek 😀 Sorry

Perception is reality.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor Grt.
ThundersNFL
Nekem áll, de azért picit korai jinxelni még.. mert mindkét playeredben benne van a nagy meccs, várjuk azért ki a végét.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Igor Grt.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Na kiesés jövök

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az összes 5-5-ös csapat vereségre áll (nyilván a SBB-Pécs meccsen az egyiknek nyernie kellett), és talán Rajna az egyetlen aki fordíthat... így lesz 9 csapat aki 5-6-tal fog állni az egy szem Pécs Panthers mögött (ha Rajna nyer, akkor meg 2 db 6-5-ös és 8 db 5-6-os)

Hú de izgi lesz ez így...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Talán ha Driskelt kezdetem....
10 emberből 9,5 Watsont kezdeti.... 30 pontom bánja... Faszomat

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Nagypapi csapata nem semmi....CMC még úgy is elit számokat hogy a legszarabb meccset játszotta🤣
Göbi
Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy másodikként húztam, még benn volt CMC, de nekem Kamara kellett.....😊
csi77
Jackson inkább a nagy mák abban a csapatban amíg űr számokat hozz. A top helyeken úgyis RB-k mennek ki, előre nem lehet megmondani közülük ki lesz tényleg aki megérte az 1/1-t
FLZOLI
Hát őt nagyon későn húzta, ehhez képest...😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagypapi csapata nem semmi....CMC még úgy is elit számokat hogy a legszarabb meccset játszotta🤣
Göbi
Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy másodikként húztam, még benn volt CMC, de nekem Kamara kellett.....😊
csi77
Jackson inkább a nagy mák abban a csapatban amíg űr számokat hozz. A top helyeken úgyis RB-k mennek ki, előre nem lehet megmondani közülük ki lesz tényleg aki megérte az 1/1-t

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Nagypapi csapata nem semmi....CMC még úgy is elit számokat hogy a legszarabb meccset játszotta🤣
Göbi
Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy másodikként húztam, még benn volt CMC, de nekem Kamara kellett.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Durván szoros meccs nézz ki az Ágyúgolyók ellen 😊

több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Nagypapi csapata nem semmi....CMC még úgy is elit számokat hogy a legszarabb meccset játszotta🤣

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Nagy verés lesz az én meccsemen is.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Krva anyádat Allen, 9 pont a három pick, 12 pont a két engedett sack Claybornnak, nevetséges...
Igor
Ne parázzál már sima W lesz oda...
Második héten Driskel jobb mint a kezdő QB-im... SZARJANAK SÜNT

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Krva anyádat Allen, 9 pont a három pick, 12 pont a két engedett sack Claybornnak, nevetséges...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mwahaha, Pratt a 13. helyről, köszi szépen.
Igor
Szerintem mind a 3 LB-d jobb mint ő, jobban jársz ha elboltolod egy értelmes DB játékosra 😊
FLZOLI
Szerintem lehet hogy kezdetem, sokkal jobb a matchupja mint Greenlawnak...
S-t nem kell vennem, CB-ért meg nem fogok egy potenciális 3 down LB-t eltradelni bottom 5 csapatból.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mwahaha, Pratt a 13. helyről, köszi szépen.
Igor
Szerintem mind a 3 LB-d jobb mint ő, jobban jársz ha elboltolod egy értelmes DB játékosra 😊