bowl.hu div. 1.

9 feliratkozó

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 6 797 — Nega Scott
A szavazás alapján a draft jövő szerdán, szeptember 4-én 19 órától lesz. Az óra, perc nem fix, ha valakinek egy kicsit előbb vagy később jó csak, az jelezze, de a dátum elég egyértelműnek tűnik és nyilván este lesz.

A résztvevők és a draftsorrend 2019-ben (újoncok random sorrendben):

1. Waiver Warriors (Tony Adams)
2. Szekszárd Gangsters (csi77)
3. Transylvania Grey Wolves (flzoli)
4. Sopron Sharks (Pálca)
5. Nagypapi Klónserege (caminoi)
6. Cylon Toasters (Janek)
7. BKV Conductors (Rajna)
8. Szolnok City Patriots (ThundersNFL)
9. Kaposvár Sharks (mudig23)
10. Southside Guerillas (zinedine5)
11. Óbuda Painkillers (Göbi)
12. Super Bowl Bound (schuldid)
13. Team Szesze (Szesze)
14. Pécs Panthers (janos)
15. Rákosmente Cannonballs (somoskovig)
16. Angola Screws (Kájzerszóze)
17. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
18. Dunakanyar Dwarf Rabbits (clbass)
19. Szarvas Deers (braxa88)
20. Hangover Boyz (Igor)

Szerkesztette: Rajna
22 napja
somoskovig Jacksonville Jaguars 6 284 — 49ers GM
Közben folyik egy érdekes külön meccs is Igor, Szesze és köztem, mi vagyunk az a 3 csapat, akik ellen a legtöbb pontot szerezték (2200 felett összesen a forduló előtt). Igor vezetett eddig, de ő most kap 150 pontot mindössze (külön gratulálok a Szolnok Citynek, ellenem bezzeg összejött 250 pont...), így ha jó számolom, most Szesze lesz a listavezető, én a 2. és Igor a 3.

Még két számsort szeretnék megosztani:

Szolnok City Patriots utolsó 7 meccs: 149, 201, 184, 205, 248, 173, 182, 150.
Pécs Panthers: 183, 179, 117, 203, 180, 159, 248, 210.

Karikázással 2 pontért ki lehet választani, melyik volt ellenem...

22 napja
Durván szoros meccs nézz ki az Ágyúgolyók ellen 😊
FLZOLI
Szerintem Barnernél plusz 1 TD van bent, ha azt levonjuk, akkor kb. 18-20 pont kell átszámolásokkal együtt a Tyreek Hill-Justin Jones párostól. Ez meglehet, de határeset... Littleton igazán hozhatott volna még 10 pontot. Mindenesetre megint olyan meccs, ahol a vesztes is 220 pont felett fog termelni.

Akármi lesz is, megdicsérem most magam, volt 2 olyan last minute pick-up, ami elég szépen hozott (Griffin és R.Allen), Barner is extra volt, a Bostic-Copeland párosból is jól választottam. Mondjuk a múlt heti 1 pontos csere DT/K páros után most sikerült 0 pont a két posztról, valami hihetetlenül tudok ebben mellényúlni...
somoskovig
14 pont a különbség elviekben. Szerintem bukta lesz, de Hayward egy jó corner, simán leradírozhatja Hill-t. Casey in we trust 😊

Griffin szép húzás volt, csak néztem, hogy ki ez a töltelék ember 15 ponttal. Collins 1,5 pont bazi nagy betli, amikor 17 körül átlagolt eddig. Tudtam én hogy egy Patsesben sosem lehet megbízni... 😊

Sajnos a jó kis WR-jeim (Sanders, Cooper) sérüléssel küszködnek így nem volt sok esély a robbantásra.

Jó kis párharc ez, végig szoros és sok pontos. Így nem fájó kikapni. De most még lehet reménykedni 😊
FLZOLI
A Collins - Littleton páros kioltotta egymást. 😊

Griffint már használtam korábban is, Herndon hiánya esetén egész hasznos teljesítményekre képes.

Azzal vitatkoznék, hogy így nem fájó kikapni, szerintem ha 150 pontot szerez az ember és 60-nal kikap, az a vállvonás, így sokkal bosszantóbb, főleg, hogy ez a vesztesnek a PO remények kb végleges elszállását is jelentheti...

Szerkesztette: somoskovig

22 napja
FLZOLI Denver Broncos 4 720 — farkas.l.zoltan@gmail.com
FLZOLI
Szerintem Barnernél plusz 1 TD van bent, ha azt levonjuk, akkor kb. 18-20 pont kell átszámolásokkal együtt a Tyreek Hill-Justin Jones párostól. Ez meglehet, de határeset... Littleton igazán hozhatott volna még 10 pontot. Mindenesetre megint olyan meccs, ahol a vesztes is 220 pont felett fog termelni.

Akármi lesz is, megdicsérem most magam, volt 2 olyan last minute pick-up, ami elég szépen hozott (Griffin és R.Allen), Barner is extra volt, a Bostic-Copeland párosból is jól választottam. Mondjuk a múlt heti 1 pontos csere DT/K páros után most sikerült 0 pont a két posztról, valami hihetetlenül tudok ebben mellényúlni...
somoskovig
14 pont a különbség elviekben. Szerintem bukta lesz, de Hayward egy jó corner, simán leradírozhatja Hill-t. Casey in we trust 😊

Griffin szép húzás volt, csak néztem, hogy ki ez a töltelék ember 15 ponttal. Collins 1,5 pont bazi nagy betli, amikor 17 körül átlagolt eddig. Tudtam én hogy egy Patsesben sosem lehet megbízni... 😊

Sajnos a jó kis WR-jeim (Sanders, Cooper) sérüléssel küszködnek így nem volt sok esély a robbantásra.

Jó kis párharc ez, végig szoros és sok pontos. Így nem fájó kikapni. De most még lehet reménykedni 😊

22 napja
Szesze New York Giants 13 857 — Giants fan
Jimmy a hátára vette a társaságot. Két hete easy w-t dobtam el, Foles hibája, hogy nem hamarabb tért vissza... 😊

Szesze Steelerses emberei a co mvp-jei a hétnek 😀 Sorry
Jakehomer
Igazából a csütörtöki meccs után már nem volt sok izgulni való. Amellett, hogy minden héten tele vagyok megmagyarázhatatlan teljesítményekkel, ellenem mindenki szárnyal, így teljesen reménytelen volt ez az év. Grat.
22 napja
FLZOLI

22 napja
ThundersNFL New England Patriots Michigan Wolverines 7 731 — !SuPeR6BoWL!
Igor Grt.
ThundersNFL
Nekem áll, de azért picit korai jinxelni még.. mert mindkét playeredben benne van a nagy meccs, várjuk azért ki a végét.
Igor
Csak realista vagyok 🤔

Go Pats! :cool:

2001-2003-2004-2014-2016-2018
22 napja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 18 295 — Panthers fan
Jimmy a hátára vette a társaságot. Két hete easy w-t dobtam el, Foles hibája, hogy nem hamarabb tért vissza... 😊

Szesze Steelerses emberei a co mvp-jei a hétnek 😀 Sorry

Perception is reality.
22 napja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 12 296 — Kimochi warui
Igor Grt.
ThundersNFL
Nekem áll, de azért picit korai jinxelni még.. mert mindkét playeredben benne van a nagy meccs, várjuk azért ki a végét.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
22 napja
Igor Grt.

22 napja
Na kiesés jövök

22 napja
Az összes 5-5-ös csapat vereségre áll (nyilván a SBB-Pécs meccsen az egyiknek nyernie kellett), és talán Rajna az egyetlen aki fordíthat... így lesz 9 csapat aki 5-6-tal fog állni az egy szem Pécs Panthers mögött (ha Rajna nyer, akkor meg 2 db 6-5-ös és 8 db 5-6-os)

Hú de izgi lesz ez így...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
22 napja
Talán ha Driskelt kezdetem....
10 emberből 9,5 Watsont kezdeti.... 30 pontom bánja... Faszomat

22 napja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 5 338 — Bears & Illinois fan
Nagypapi csapata nem semmi....CMC még úgy is elit számokat hogy a legszarabb meccset játszotta🤣
Göbi
Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy másodikként húztam, még benn volt CMC, de nekem Kamara kellett.....😊
csi77
Jackson inkább a nagy mák abban a csapatban amíg űr számokat hozz. A top helyeken úgyis RB-k mennek ki, előre nem lehet megmondani közülük ki lesz tényleg aki megérte az 1/1-t
FLZOLI
Hát őt nagyon későn húzta, ehhez képest...😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
22 napja
Nagypapi csapata nem semmi....CMC még úgy is elit számokat hogy a legszarabb meccset játszotta🤣
Göbi
Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy másodikként húztam, még benn volt CMC, de nekem Kamara kellett.....😊
csi77
Jackson inkább a nagy mák abban a csapatban amíg űr számokat hozz. A top helyeken úgyis RB-k mennek ki, előre nem lehet megmondani közülük ki lesz tényleg aki megérte az 1/1-t

22 napja
Göbi

Hajrá Bad Bones!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
22 napja

22 napja
Göbi Indianapolis Colts 459 — Retired WR

22 napja
Nagy verés lesz az én meccsemen is.....

Hajrá Bad Bones!
22 napja
Krva anyádat Allen, 9 pont a három pick, 12 pont a két engedett sack Claybornnak, nevetséges...
Igor
Ne parázzál már sima W lesz oda...
Második héten Driskel jobb mint a kezdő QB-im... SZARJANAK SÜNT

22 napja
Krva anyádat Allen, 9 pont a három pick, 12 pont a két engedett sack Claybornnak, nevetséges...

23 napja
Mwahaha, Pratt a 13. helyről, köszi szépen.
Igor
Szerintem mind a 3 LB-d jobb mint ő, jobban jársz ha elboltolod egy értelmes DB játékosra 😊
FLZOLI
Szerintem lehet hogy kezdetem, sokkal jobb a matchupja mint Greenlawnak...
S-t nem kell vennem, CB-ért meg nem fogok egy potenciális 3 down LB-t eltradelni bottom 5 csapatból.

23 napja
Igor
Szerintem mind a 3 LB-d jobb mint ő, jobban jársz ha elboltolod egy értelmes DB játékosra 😊

24 napja
Na ha ez 6 pont előny megmaradna kedd virradóra is akkor klafa lenne...
DE NEM FOG 😛😛😛🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

24 napja

24 napja
Nem hiszem el, hogy ellenem sosincs valaki bye week-es szivatásban, és max 1-2 töltelék játékos hiányzik 😊

Jó kis PO wild card csata lesz somos ellen, reméljük a legjobbakat (hogy sikerül újabb szöget verni abba a koporsóba... 😊 )
FLZOLI
Csodás kezdés, Garrett összevakart nyomorult 2 pontot, majd eltiltatta magát a szezonra kb. Ez a Garrett-OBJ trade mindkettőnknek igazi win-win lett, Szesze. 😊
somoskovig
Ez még mindig izgi lesz 😊 Az ESPN több játékosomnál is túl sok pontot jósol, így kellene majd az extra a kulcsemberektől (Elliot, Evans, Safetyk).

Plussz tartok tőle, hogy nálad Ryan, Hill és Littleton monster meccset hoz majd a matchupok miatt. No de reméljük a legjobbakat és megalázó különbséggel vesztesz majd! 😊