bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 3 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Sziasztok,
Az az igazság, hogy azt sem tudom feljutottam e. Az alapszakaszban harmadik lettem, a rájátszásban meg az alapszakasz győztestől kaptam ki a döntőben. Ilyenkor mi a szabály, tudja valaki?
Előre is köszi...
több mint 3 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Sziasztok ! Lehet tudni lassan hogy mennyien lesztek ? Lehet maradni legjobb kiesokent vagy ilyesmi ?😊

több mint 4 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Úgy vettem észre idén a DE nagyobb need volt mint az LB, mondom ezt úgy, hogy nálam pont fordítva, mondjuk emiatt tudom, hogy mindig fel tudtam kapni valakit. Én azt nem piszkálnám.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
A pontozás részemről OK, a 3 LB is pefekt.
Viszont az ESPN fantasy felülete szar. 😊
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Először is, természetesen grat Flzolinak/mindenkinek aki elégedett a szezonnal, ezt elfeljetettem a teljesen egyértelmű és megjósolható win után 😛 , vissza se néztem karácsony óta...

Amikkel egyetértek

- tizedespontok bevezetése - 0.1 pont futott/elkapott yardok esetén, esetleg QB-knél is
- QB-knál valahogy jobban differenciálni - én a 300 yardos bónuszt venném el kapásból... esetleg a 400 yardost is; viszont az INT/fumble veszélyes fegyver picit, szerintem a -3 elég - ha növeljük, max -4-re kéne növelni az INT-et, a fumble-t speciel nem tolnám feljebb.
- kihagyott XP - igen, ezt is be kéne vezetni, nyilván amikor kijött a liga, akkor még kb automatikus volt az XP is...

Amikkel nem
- touchback-et szerintem ne mínuszoljuk
- Edge - szerintem a DE/LB jobb, én legalábbis szeretem ezt a részét. Egyrészt van OOP challenge... és így hogy LB poszton már nincs annyi 3 down LB, mint régen, az a poszt is izgibb.
- PPR - semmiképpen...
- nem változtatnék a védőpontokon igazából... nem tudom QB hit és pressure-t számol-e ESPN, nem gondolom h ez sokat változtat a dolgokon.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Ha történik esetleg visszalépés, akkor természetesen a zöld asztalnál szívesen harcolok 😊

több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Szerintem PPR iranyba nem kellene elindulni.
Eleg radikalis lepes lenne, es meg inkabb none a szakadek a "valojaban" jo es fantasy szempontbol "jo" jatekosok kozott. Gondolok itt egy sok elkapassal/carryvel rendelkezo, de keves yardot hozo futora.
Illetve meg inkabb jonak tunne egy INT-eket dobalo iranyito.

Iranyito-nal lehetne novelni an INT, Fumble eseten jaro minuszt, a 25 yard/pont szerintem oke. Ahogy emlekszem nincs mas minusz QB-nal, gondolok itt QB Hit-re stb.

Esetleg a 20 csapatos liga miatt bevezetesre kerulhetne egy EDR poszt, a 2 DE melle, es csak 2 LB lenne igy.
Eleg sokunknal problema volt hogy nem tudott kiallni 3 normalis LB-vel.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A pontozásról nem akarunk beszélni?

Nem akarom nagyon drasztikusan megváltoztatni, de pl az abszolút nem reális, hogy Winston az 5. legjobb qb lett ilyen teljesítménnyel, szóval a qb pontozást mindenképp át kéne gondolni.

Más: töredék pontokat nem akarunk bevezetni? Az is kicsit reálisabb képet ad.
Jakehomer
Én a kihagyott XP-t a kickereknél és a TB-t a puntereknél mindenképpen mínuszolnám.

A töredék pontokat olyan formában támogatnám, hogy nem 10 yard lenne 1 pont, hanem 5 yard 0,5 pont.
somoskovig
Ezek nem rossz gondolatok. Hány tizedes jegyig lehet menni a pontokkal? 0,1 a minimum?

Szerintem védő oldalon a tackle pontokat kéne valahogy redukálni, és mondjuk a leütött passz, QB hit vagy nyomás és hasonlóak is kéne pontot érjenek valamilyen formában.

Támadó oldalon talán a WR, RB posztokat lehetne turbózni (elkapott labdákért pont mondjuk, droppért mínusz). Bár a fene tudja mivel lehetne itt még variálni. QB jó passz 0,25, rossz passz -0,35 talán még.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Köszi mindenkinek, tök jó volt ez az évad, durva azért így a 20 csapatos ligára váltani a feljutás után 😊
Mákom volt, de szerencsére sikerült pont a szezon végére feljavulni, pedig végig kellett zsonglőrködni a QB állománnyal... És a végén persze Jones gurított nagyot, akit előtte kukaztam ki ... 😊

Boldog és meghitt Karácsonyt kívánok mindenkinek!
FLZOLI
Grat, jó csapatod volt nagyon, de azért egy sörrel jössz Göbinek is 😊
Jakehomer
Köszi. 😊
Nyilván kellettek a cserék is hozzá, de azért egyik cserémre se mondanám, hogy na ez teljes mértékben bejött, és hozta a kapott ember-emberek az elvárt pontokat. Talán Evans, de ő meg a végére lesérült, és pocsék-monster meccseket nyomott felváltva.

De amúgy igen, Honorable mention minden idei cserepartnernek 😊

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
A pontozásról nem akarunk beszélni?

Nem akarom nagyon drasztikusan megváltoztatni, de pl az abszolút nem reális, hogy Winston az 5. legjobb qb lett ilyen teljesítménnyel, szóval a qb pontozást mindenképp át kéne gondolni.

Más: töredék pontokat nem akarunk bevezetni? Az is kicsit reálisabb képet ad.
Jakehomer
Én a kihagyott XP-t a kickereknél és a TB-t a puntereknél mindenképpen mínuszolnám.

A töredék pontokat olyan formában támogatnám, hogy nem 10 yard lenne 1 pont, hanem 5 yard 0,5 pont.

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A pontozásról nem akarunk beszélni?

Nem akarom nagyon drasztikusan megváltoztatni, de pl az abszolút nem reális, hogy Winston az 5. legjobb qb lett ilyen teljesítménnyel, szóval a qb pontozást mindenképp át kéne gondolni.

Más: töredék pontokat nem akarunk bevezetni? Az is kicsit reálisabb képet ad.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Köszi mindenkinek, tök jó volt ez az évad, durva azért így a 20 csapatos ligára váltani a feljutás után 😊
Mákom volt, de szerencsére sikerült pont a szezon végére feljavulni, pedig végig kellett zsonglőrködni a QB állománnyal... És a végén persze Jones gurított nagyot, akit előtte kukaztam ki ... 😊

Boldog és meghitt Karácsonyt kívánok mindenkinek!
FLZOLI
Grat, jó csapatod volt nagyon, de azért egy sörrel jössz Göbinek is 😊

Perception is reality.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
azaz ideje nyernem

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Megnéztem közben a históriás könyveket, és elég durva milyen régóta zakatol ez a liga 😊
Most, hogy melyik csapat kinek a jogutódja azt nem néztem, de azért eléggé szépen eloszlottak a győzelmek (az 1 Patriots szerű csalót leszámítva.... 😊 )

4 SB
Hangover Boyz (2006, 2013, 2014, 2018)

1 SB
The Hard-hitters (2007)
BKV Conductors (2008)
Sárbogárd Tractors (2009)
Óbuda Painkillers (2010)
Újpest Deadly Ogres (2011)
Csehszlovák Hidegburkolók (2012)
Team Szesze (2015)
Kaposmente Cannonballs (2016)
Dunakanyar Dwarf Rabbits (2017)
Transylvania Grey Wolwes (2019)

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez a végeredmény:

Final Standings
1. Transylvania Grey Wolwes
2. BKV Conductors
3. Nagypapi Klonserege
4. Szarvas Deers
5. Southside Guerillas
6. Borsodi Fogászok
7. Waiver Warriors
8. Dunakanyar Dwarf Rabbits
9. Hangover Boyz
10. Rakosmente Cannonballs
11. Super Bowl Bound
12. Szekszárd Gangsters
13. Pécs Panthers
14. Sopron Sharks
15. Cylon Toasters
16. Csehszlovák Hidegburkolók
17. Obuda Painkillers
18. Kaposvar Sharks
19. Team Szesze
20. Szolnok City Patriots

https://g.espncdn.com/s/ffllm/share.png
Fantasy Football League Standings - ESPN
Play ESPN Fantasy Football

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
En dobtam ki neked(mindenkinek) Jonest... boldog karit!

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Köszi mindenkinek, tök jó volt ez az évad, durva azért így a 20 csapatos ligára váltani a feljutás után 😊
Mákom volt, de szerencsére sikerült pont a szezon végére feljavulni, pedig végig kellett zsonglőrködni a QB állománnyal... És a végén persze Jones gurított nagyot, akit előtte kukaztam ki ... 😊

Boldog és meghitt Karácsonyt kívánok mindenkinek!

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Én is gratulálok, szép munka volt! 😊

több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Grat a gyoztesnek es Boldog Karacsonyt mindenkinek!
Jovore talalkozunk
több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Szívből gratulálok a bajnoknak és köszönet mindenkinek a szezonért!

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Boldog karácsonyt!
Majd egy vegső eredményt dobjatok

több mint 4 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Nem akarom bántani a senior sereget, de remélem minden nyugdíjas demenciában szenved majd a meccseken... 😊
FLZOLI
Bejött a taktika, gratulálok! 😊
caminoi
A gondosan adagolt csirkefarhát volt siker kulcsa....

Köszi, izgi párharc volt ez, a QB-RB duód csak összehozott 60+ pontot az elején miközben Eli INT dobálgató hangulatban 5 pontnál járt éppen a combos Dolhpins D# ellen.... 😊
FLZOLI
Gratulálok a bajnoki címhez. Ha a döntőben találkoztunk volna döntetlennel mindketten bajnokok lehetnénk 😀
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Grat Schuldid! 12. hely maradt, jövőre folytatjuk! A bajnoknak gratula, a kiesőknek kitartást!
Boldog karácsonyt!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Grat Zoli, szép szezon volt újoncként!
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Boldog Karácsonyt mindenkinek, és gratulálok a bajnoknak!