bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Na innentől kezdve tényleg annyi a szezonnak. Hihetetlen, hogy a fél csapat folyamatosan out. Legszívesebben írnék egy cifrát, ráadásl Griffint is lenyúlták . Fasz kivan, nincs egy kis szerencsém már.
Leon78
Elhiszem, hogy bíztál a PO-ban, mert ki nem tette volna a helyedben, de valójában úgy állsz per pill 6-5-tel, hogy a 16. vagy szerzett pontokban, 186 pont/meccses átlaggal. Ez legtöbb esetben kiesés széle szokott lenni, szóval eddig szerintem a szerencsével nem álltál hadilábon.
Szesze
A PO csak azért lett volna jó, hogy tuti ne essek ki. A kevés pont meg egyenesen arányos a sérültek számával. Vagyis megint a szerencsére jutunk. Ha megnézed, akkor amikor aránylag teljes csapattal tudtam kiállni, akkor jöttek a pontok is.
Leon78
Szerintem ezzel kb. mindenki így van. 😊
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Bazzeg.. gyorsan változnak a dolgok 😀 Duke-ot kihagytam, Ahmed out lett, Gurley meg valószínű szintén nem fog játszani.. Még szerencse, hogy fel tudtam kapni Breida-t vésztartaléknak, de ez akkor is egyre szarabbul néz ki😊

szerk: nah közben Gurley is out lett, nem semmi.
Szesze
Nem akarom mondani hogy megmondtam, de megmondtam. 😊

Filoztam hogy irok egy PR-t aztán hasonló meggondolásból elengedtem a dolgot, 1-1 sérülés/out/covid-elmaradt meccs borithat mindent....
Igor
Mondjuk azért ez nem a spanyol viasz feltalálása 😊 Pechesen alakult most ez nekem, de igazság szerint mivel már hét elején is látszott, hogy gond lehet, így hiba volt padra tennem Duke-ot, szóval némileg megérdemelt.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bazzeg.. gyorsan változnak a dolgok 😀 Duke-ot kihagytam, Ahmed out lett, Gurley meg valószínű szintén nem fog játszani.. Még szerencse, hogy fel tudtam kapni Breida-t vésztartaléknak, de ez akkor is egyre szarabbul néz ki😊

szerk: nah közben Gurley is out lett, nem semmi.
Szesze
Nem akarom mondani hogy megmondtam, de megmondtam. 😊

Filoztam hogy irok egy PR-t aztán hasonló meggondolásból elengedtem a dolgot, 1-1 sérülés/out/covid-elmaradt meccs borithat mindent....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Na innentől kezdve tényleg annyi a szezonnak. Hihetetlen, hogy a fél csapat folyamatosan out. Legszívesebben írnék egy cifrát, ráadásl Griffint is lenyúlták . Fasz kivan, nincs egy kis szerencsém már.
Leon78
Elhiszem, hogy bíztál a PO-ban, mert ki nem tette volna a helyedben, de valójában úgy állsz per pill 6-5-tel, hogy a 16. vagy szerzett pontokban, 186 pont/meccses átlaggal. Ez legtöbb esetben kiesés széle szokott lenni, szóval eddig szerintem a szerencsével nem álltál hadilábon.
Szesze
A PO csak azért lett volna jó, hogy tuti ne essek ki. A kevés pont meg egyenesen arányos a sérültek számával. Vagyis megint a szerencsére jutunk. Ha megnézed, akkor amikor aránylag teljes csapattal tudtam kiállni, akkor jöttek a pontok is.
Leon78
Hát nemtom.. a legmagasabb elért pontszámod 228 és összesen 3x voltál 200 pont fölött. Ezekhez az eredményekhez a 6-5-ös állás mindenképpen irreálisan jó, normális esetben ez 3-8 körül lenne. A szorosabb meccseid (20 ponton belüliek) aránya 4-1 neked, szóval szerintem a szerencsére különösebben nem panaszkodhatsz ezek alapján.
több mint 3 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Na innentől kezdve tényleg annyi a szezonnak. Hihetetlen, hogy a fél csapat folyamatosan out. Legszívesebben írnék egy cifrát, ráadásl Griffint is lenyúlták . Fasz kivan, nincs egy kis szerencsém már.
Leon78
Elhiszem, hogy bíztál a PO-ban, mert ki nem tette volna a helyedben, de valójában úgy állsz per pill 6-5-tel, hogy a 16. vagy szerzett pontokban, 186 pont/meccses átlaggal. Ez legtöbb esetben kiesés széle szokott lenni, szóval eddig szerintem a szerencsével nem álltál hadilábon.
Szesze
A PO csak azért lett volna jó, hogy tuti ne essek ki. A kevés pont meg egyenesen arányos a sérültek számával. Vagyis megint a szerencsére jutunk. Ha megnézed, akkor amikor aránylag teljes csapattal tudtam kiállni, akkor jöttek a pontok is.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Na innentől kezdve tényleg annyi a szezonnak. Hihetetlen, hogy a fél csapat folyamatosan out. Legszívesebben írnék egy cifrát, ráadásl Griffint is lenyúlták . Fasz kivan, nincs egy kis szerencsém már.
Leon78
Van eladó qb-m😉
Göbi
Már nem lehet trade-elni..
több mint 3 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Na innentől kezdve tényleg annyi a szezonnak. Hihetetlen, hogy a fél csapat folyamatosan out. Legszívesebben írnék egy cifrát, ráadásl Griffint is lenyúlták . Fasz kivan, nincs egy kis szerencsém már.
Leon78
Van eladó qb-m😉

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Bazzeg.. gyorsan változnak a dolgok 😀 Duke-ot kihagytam, Ahmed out lett, Gurley meg valószínű szintén nem fog játszani.. Még szerencse, hogy fel tudtam kapni Breida-t vésztartaléknak, de ez akkor is egyre szarabbul néz ki😊

szerk: nah közben Gurley is out lett, nem semmi.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Mondjuk ha ez a Steelers-Ravens meccs elmarad most, akkor az egyből 5 kulcsember mínusz a hétre.. még szerencse, h a PO már megvan, caminoi-nak viszont nem jönne rosszul a dolog.

szerk: nah egyelőre keddre halasztották a meccset, az igazi szívatás az lenne, ha mondjuk hétfőn derülne ki, hogy mégsem tudják lejátszani amikor már cserélni se lehet 😊

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Na innentől kezdve tényleg annyi a szezonnak. Hihetetlen, hogy a fél csapat folyamatosan out. Legszívesebben írnék egy cifrát, ráadásl Griffint is lenyúlták . Fasz kivan, nincs egy kis szerencsém már.
Leon78
Elhiszem, hogy bíztál a PO-ban, mert ki nem tette volna a helyedben, de valójában úgy állsz per pill 6-5-tel, hogy a 16. vagy szerzett pontokban, 186 pont/meccses átlaggal. Ez legtöbb esetben kiesés széle szokott lenni, szóval eddig szerintem a szerencsével nem álltál hadilábon.
több mint 3 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Na innentől kezdve tényleg annyi a szezonnak. Hihetetlen, hogy a fél csapat folyamatosan out. Legszívesebben írnék egy cifrát, ráadásl Griffint is lenyúlták . Fasz kivan, nincs egy kis szerencsém már.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Akkor megint legit kérdés, ki az aki idény előtt és most is kérdés nélkül No1 LB kaliber? 😊

Mert nyilván ha játszik Leonard vagy LVE is az, de a sérülés faktor miatt szerintem max No1,5 szinten kéne őket értékelni.
FLZOLI
Az, aki sok snapet kap, és 3 down LB - ennyi.

Szezon előtt az egyértelmű TOP 3 - Leonard, Martinez, Wagner volt... nálam ők voltak picivel a többi felett

Aztán a 4. hely és 25. között kb mindegy - jöhetett a két DAL, Roquan, Kendricks, két TB, Edmunds, Kirksey, Hicks, J. Brown, Cunningham... itt már bejön az egyéni preferencia, vagy szerencséd van, vagy nem.

Wagner, Martinez amúgy 20 felett átlagol (kb mint Cunningham, és le fogják őt nyomni), és Roquan a legjobb 21.2-vel... itt van egy apróbb breakdown, de ezek a számok csalókák.
1. hely 21.2
5. hely 20.1
10. hely 17.8
20. hely 16.5
30. hely 15.1
40. hely 13.0
50. hely 12.0
60. hely 11.1
70. hely 9.1
80. hely 6.7

Nyilván a sérülések miatt lesz akinél az átlag elcsúszik (Leonard pl úgy 18.4 h volt egy két pontos meccse, amikor félidőben kiesett..), illetve egy csomó embernél szar az átlag, mert kezdtek néhány meccsen, aztán ültek egy csomót.

Joe Thomas pl a négy meccsen ahol kezdő volt csinált 67 pontot - ez 16.75-ös átlag, ehhez képest ESPN 8.1-et ad neki. Crowdernek volt 28 pontos meccse, Reedernek 34 pontos (the true No 1 LB), Tyrell Adamsnek 40+ pontos?

Ezzel az orbitális meccsel amúgy Adams átlaga az elmúlt 7 meccsen 22.36 -> simán veri még Roquant is. (De a 40+ pontos meccs nélkül is 18.8 volt az átlaga...)

Azért fura, hogy Szesze ennyire vereti magát erre az egyébként teljesen irreleváns dologra, mert egyébként mély/kiegyensúlyzotott csapata van... de ezt a No 1 LB dolgot nem tudja elengedni.
Igor
Igazából csak poénkodok. Olyannyira, hogy ha most még lehetne trade-elni akkor megpróbálnám valakivel nagyvonalúnak tűnően elcserélni Cunninghamet egy közepes LB-ért + upgrade valahova, mert úgy gondolom, hogy pont most fog visszaesni a snapszáma (és ezáltal a pontátlaga is).
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Akkor megint legit kérdés, ki az aki idény előtt és most is kérdés nélkül No1 LB kaliber? 😊

Mert nyilván ha játszik Leonard vagy LVE is az, de a sérülés faktor miatt szerintem max No1,5 szinten kéne őket értékelni.
FLZOLI
Az, aki sok snapet kap, és 3 down LB - ennyi.

Szezon előtt az egyértelmű TOP 3 - Leonard, Martinez, Wagner volt... nálam ők voltak picivel a többi felett

Aztán a 4. hely és 25. között kb mindegy - jöhetett a két DAL, Roquan, Kendricks, két TB, Edmunds, Kirksey, Hicks, J. Brown, Cunningham... itt már bejön az egyéni preferencia, vagy szerencséd van, vagy nem.

Wagner, Martinez amúgy 20 felett átlagol (kb mint Cunningham, és le fogják őt nyomni), és Roquan a legjobb 21.2-vel... itt van egy apróbb breakdown, de ezek a számok csalókák.
1. hely 21.2
5. hely 20.1
10. hely 17.8
20. hely 16.5
30. hely 15.1
40. hely 13.0
50. hely 12.0
60. hely 11.1
70. hely 9.1
80. hely 6.7

Nyilván a sérülések miatt lesz akinél az átlag elcsúszik (Leonard pl úgy 18.4 h volt egy két pontos meccse, amikor félidőben kiesett..), illetve egy csomó embernél szar az átlag, mert kezdtek néhány meccsen, aztán ültek egy csomót.

Joe Thomas pl a négy meccsen ahol kezdő volt csinált 67 pontot - ez 16.75-ös átlag, ehhez képest ESPN 8.1-et ad neki. Crowdernek volt 28 pontos meccse, Reedernek 34 pontos (the true No 1 LB), Tyrell Adamsnek 40+ pontos?

Ezzel az orbitális meccsel amúgy Adams átlaga az elmúlt 7 meccsen 22.36 -> simán veri még Roquant is. (De a 40+ pontos meccs nélkül is 18.8 volt az átlaga...)

Azért fura, hogy Szesze ennyire vereti magát erre az egyébként teljesen irreleváns dologra, mert egyébként mély/kiegyensúlyzotott csapata van... de ezt a No 1 LB dolgot nem tudja elengedni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Akkor megint legit kérdés, ki az aki idény előtt és most is kérdés nélkül No1 LB kaliber? 😊

Mert nyilván ha játszik Leonard vagy LVE is az, de a sérülés faktor miatt szerintem max No1,5 szinten kéne őket értékelni.
FLZOLI
Cunningham 😊
Szesze
Ugyan olyan pontgyáros kókler mint Jaylon Dallasban 😊

Amúgy Wagner szerintem a No1, plussz a Tampa duó, de ott valszeg gyengítik is egymást. Ja meg mondjuk Martinez.

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Akkor megint legit kérdés, ki az aki idény előtt és most is kérdés nélkül No1 LB kaliber? 😊

Mert nyilván ha játszik Leonard vagy LVE is az, de a sérülés faktor miatt szerintem max No1,5 szinten kéne őket értékelni.
FLZOLI
Cunningham 😊
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Akkor megint legit kérdés, ki az aki idény előtt és most is kérdés nélkül No1 LB kaliber? 😊

Mert nyilván ha játszik Leonard vagy LVE is az, de a sérülés faktor miatt szerintem max No1,5 szinten kéne őket értékelni.

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Awuzie is jo volt waiverrol...



több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Duke Johnson rulez... 😀
somoskovig
Visszavontam. 😊
somoskovig
Nem baj, előfordul az ilyesmi 😛 Igor meg Jake jó érzékkel pl Cunningham draftolását érezték túlzónak anno, az is szép találat 😊

más kérdés, hogy a potenciális trade partnereimmel jól kicsesztél a remek projectionnel 😊 (én meg magammal, hogy mégse raktam be a kezdőbe)
Szesze
Arra nem lehet bazírozni, hogy a Texans coaching staff egész évben ilyen kretén lesz.
Egy nagy 0 az az ember... a contract extension meg hab volt a tortán.

De mivel láttad, hogy Adams (sokadszorra) lejátszotta a pályáról tegnap is.... tudod ezt te is jól.


Duke meg a DET ellen kb muszáj volt h villantson. 10 csapatos aukciósban én kezdettem, ez sokkal tökösebb dolog szvsz 😛 de ettől még nem változik a dolog - ha nem bottom 5 matchupja lesz, majd hozni fogja a 2-3 pontokat...
Igor
De fantasyban nem a jó játékosokat kell kiválasztani, hanem akik sok pontot szereznek majd.. sose mondtam, h Cunningham jó játékos, de nem is ez a lényeg itt.
Szesze
LB poszton azért általában van korreláció... ha valaki nagyon szar, leszedik - először csak 3rd down (én pl erre számítottam Cunninghamnél idei szezon alatt), aztán nagyobb gond esetén teljesen...
Utóbbira persze sok esély nem volt, azok után meg hogy hozzávágták az évi 14.5 misit pláne nem.

Ettől függetlenül volt mákod is vele (csomó más nagynevű LB megsérült, főleg ezért volt ideiglenesen LB#1), és valszeg év végén inkább TOP 5 alja lesz.

LB10-nek húztad... LB5 lesz szezon végére, ha nincsenek a sérülések, valszeg LB 8-10 között zár.. pont a helyén draftoltad.
Jó pick, de ennél nem sokkal több*.. kár, hogy pl Kiser+Reeder jóval kevesebb draftcapitalból, meccsenként kb 2 ponttal kevesebbet ugyanígy lehozott eddig 😛

*Olokoun volt a LB stealed, mondjuk őt is handcuffolni kellett volna, nehogy valami baja történjen aztán....
És mondjuk KPL-ről kevesebbet áradozol 😊
Igor
Ez nem feltétlen igaz, pl Hewitt is kifejezetten szar egész évben, mégis végigtolja a szezont every down-ban. Cunningham amúgy rendszeresen nincs a pályán passzjátékok esetén, tegnap pl az egész negyedik negyedet kihagyta kb emiatt. Ennek ellenére Top2 per pill. A helyén húztam, absz nem steal, csak ugye megkritizáltatok miatta, így gondoltam megemlítem 😊
KPL-ről nem áradozok, de egyrészt LB5-nél belefér, hogy szar legyen, másrészt még mindig jobb mintha elcseréltem volna Bosticot Daniel Jones-ra 😊
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Duke Johnson rulez... 😀
somoskovig
Visszavontam. 😊
somoskovig
Nem baj, előfordul az ilyesmi 😛 Igor meg Jake jó érzékkel pl Cunningham draftolását érezték túlzónak anno, az is szép találat 😊

más kérdés, hogy a potenciális trade partnereimmel jól kicsesztél a remek projectionnel 😊 (én meg magammal, hogy mégse raktam be a kezdőbe)
Szesze
Arra nem lehet bazírozni, hogy a Texans coaching staff egész évben ilyen kretén lesz.
Egy nagy 0 az az ember... a contract extension meg hab volt a tortán.

De mivel láttad, hogy Adams (sokadszorra) lejátszotta a pályáról tegnap is.... tudod ezt te is jól.


Duke meg a DET ellen kb muszáj volt h villantson. 10 csapatos aukciósban én kezdettem, ez sokkal tökösebb dolog szvsz 😛 de ettől még nem változik a dolog - ha nem bottom 5 matchupja lesz, majd hozni fogja a 2-3 pontokat...
Igor
De fantasyban nem a jó játékosokat kell kiválasztani, hanem akik sok pontot szereznek majd.. sose mondtam, h Cunningham jó játékos, de nem is ez a lényeg itt.
Szesze
LB poszton azért általában van korreláció... ha valaki nagyon szar, leszedik - először csak 3rd down (én pl erre számítottam Cunninghamnél idei szezon alatt), aztán nagyobb gond esetén teljesen...
Utóbbira persze sok esély nem volt, azok után meg hogy hozzávágták az évi 14.5 misit pláne nem.

Ettől függetlenül volt mákod is vele (csomó más nagynevű LB megsérült, főleg ezért volt ideiglenesen LB#1), és valszeg év végén inkább TOP 5 alja lesz.

LB10-nek húztad... LB5 lesz szezon végére, ha nincsenek a sérülések, valszeg LB 8-10 között zár.. pont a helyén draftoltad.
Jó pick, de ennél nem sokkal több*.. kár, hogy pl Kiser+Reeder jóval kevesebb draftcapitalból, meccsenként kb 2 ponttal kevesebbet ugyanígy lehozott eddig 😛

*Olokoun volt a LB stealed, mondjuk őt is handcuffolni kellett volna, nehogy valami baja történjen aztán....
És mondjuk KPL-ről kevesebbet áradozol 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Fasza, pont most akartam Leont lehúzni, de ma már nem lehet tradelni, pedig nov 27 van a deadlineban... ejj 😕
Igor
Beszoptam én is. Ez a kora reggeli deadline nem valami felhasználóbarát 😊

Perception is reality.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Duke Johnson rulez... 😀
somoskovig
Visszavontam. 😊
somoskovig
Nem baj, előfordul az ilyesmi 😛 Igor meg Jake jó érzékkel pl Cunningham draftolását érezték túlzónak anno, az is szép találat 😊

más kérdés, hogy a potenciális trade partnereimmel jól kicsesztél a remek projectionnel 😊 (én meg magammal, hogy mégse raktam be a kezdőbe)
Szesze
Arra nem lehet bazírozni, hogy a Texans coaching staff egész évben ilyen kretén lesz.
Egy nagy 0 az az ember... a contract extension meg hab volt a tortán.

De mivel láttad, hogy Adams (sokadszorra) lejátszotta a pályáról tegnap is.... tudod ezt te is jól.


Duke meg a DET ellen kb muszáj volt h villantson. 10 csapatos aukciósban én kezdettem, ez sokkal tökösebb dolog szvsz 😛 de ettől még nem változik a dolog - ha nem bottom 5 matchupja lesz, majd hozni fogja a 2-3 pontokat...
Igor
De fantasyban nem a jó játékosokat kell kiválasztani, hanem akik sok pontot szereznek majd.. sose mondtam, h Cunningham jó játékos, de nem is ez a lényeg itt.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fasza, pont most akartam Leont lehúzni, de ma már nem lehet tradelni, pedig nov 27 van a deadlineban... ejj 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Duke Johnson rulez... 😀
somoskovig
Visszavontam. 😊
somoskovig
Nem baj, előfordul az ilyesmi 😛 Igor meg Jake jó érzékkel pl Cunningham draftolását érezték túlzónak anno, az is szép találat 😊

más kérdés, hogy a potenciális trade partnereimmel jól kicsesztél a remek projectionnel 😊 (én meg magammal, hogy mégse raktam be a kezdőbe)
Szesze
Arra nem lehet bazírozni, hogy a Texans coaching staff egész évben ilyen kretén lesz.
Egy nagy 0 az az ember... a contract extension meg hab volt a tortán.

De mivel láttad, hogy Adams (sokadszorra) lejátszotta a pályáról tegnap is.... tudod ezt te is jól.


Duke meg a DET ellen kb muszáj volt h villantson. 10 csapatos aukciósban én kezdettem, ez sokkal tökösebb dolog szvsz 😛 de ettől még nem változik a dolog - ha nem bottom 5 matchupja lesz, majd hozni fogja a 2-3 pontokat...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Duke Johnson rulez... 😀
somoskovig
Visszavontam. 😊
somoskovig
Nem baj, előfordul az ilyesmi 😛 Igor meg Jake jó érzékkel pl Cunningham draftolását érezték túlzónak anno, az is szép találat 😊

más kérdés, hogy a potenciális trade partnereimmel jól kicsesztél a remek projectionnel 😊 (én meg magammal, hogy mégse raktam be a kezdőbe)
Szesze
Ühm, azért tegyük kontextusba Cunningham kommentet, az ugyanis arra jött, hogy Kendricks szar lesz ugyebár 😛
Jakehomer
Hát igen 😊 Amúgy nem mondtam, hogy szar lesz, de valóban azt gondoltam, hogy nem ér(t) 3. kört.
Cunninghamet csak azért említettem meg, mert ketten is megszóltátok és konkrétan Top1 jelenleg 😊
Szesze
A forduló végén már nem ő lesz... De a lényeg, hogy vátesz Igor leszólta mindkettőt 😊

Perception is reality.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Tyrell Adams 2 és fél negyed alatt 15 tackle, 2 FF, 39 pont --> beszarás
Szesze
Szerencsére "lassított", és megállt 43,5nél.😬.
Fuller is tolt 37 pontot,ezzel nekem reszeltek.🥴
Tony Adams
Jah hát ez durva párosítás így nagyon.. részvétem.