bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kiírom facebookra és twitterre, hogy Alex Smith nem játszik, de a fantasy csapatomban bent hagyom. Brávó. mondjuk sok sót nem zavart.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Hát ez így elég érdekes, 5-6-al egyedül állok hátulról a 4. helyen... a PO-m így elúszott teljesen, de még feljöhetek azért az alsóházi pozíciókban.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Csoda kéne Igor ellen, Gore-nak 13 pontot kéne hoznia Tillmanen 😊 de azért 200 fölé mentem Titans bye-on, ez nem rossz, csak Igor elég fasza hetet tolt. Grat.Rajna
Köszi, végre hozta magát a DL sorom itt is, és nagyjából összeállt egy szolid LB sor - most hoztak 55 pontot.
Azért kiugró teljesítményem nem volt (talán Mosley, de QB/CB betlim volt a héten), szerintem ez a csapat 200-250 közti pontszámra bármikor jó - egyetlen egyszer voltam 190 pont alatt.

Ezzel a kiesés szélére löktelek, vigyázz. Höri és szaba kiesése nem lenne fájó, de ha te is lemész, még egy veteránnal kevesebb 😛

Nagyon durván szoros az állás, ez mindig kiélezett liga volt.. de talán ennyire még sose: 9 csapat áll 6-5-tel, a 3-11. helyen. Erre most én se merek jósolni semmit 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Nah megvan a 3. W is zsinórban. Azt nem mondhatnám, h rohamléptekben jövök föl a tabellán, de ha a hátralévő két meccset is megnyerem akkor akár még a felsőházi POra is odaérhetek ami azért elég szép siker lenne egy ilyen pocsék kezdés után.

egyébként nagyon durván szoros a mezőny
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Grat Danna, megyek a másodosztályba. Legalább ott sok a Saints-szurkoló 😊
A draftom eleje nagyon besült, a Fred Jackson, Garcon, Ray Lewis kórházválogatott gallyra tett :/

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
N3,5 pont a különbség, azért még reménykedem az újraszámolásban...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 713 — Retired WR
Aldon Smith kicsit rámijesztett a közel 40 pontjával....

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Csoda kéne Igor ellen, Gore-nak 13 pontot kéne hoznia Tillmanen 😊 de azért 200 fölé mentem Titans bye-on, ez nem rossz, csak Igor elég fasza hetet tolt. Grat.

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sima zakó, de a RB-im elfogytak, plusz BB sérülése kinyírt, valszeg emiatt nem lesz meg a PO. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 713 — Retired WR
Végre kezdi hozni magát a csapatom, mindezt QB és a legjobb RB (AP) nélkül 😊
Jaaa...és Blackmont múlt héten basztam ki HEHEHEH 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megérkezett a playoff-forma 😀 szétverünk mindenkit majd az alsóházbanHöri
Az a baj, h ha nem kerülsz be a 16ba akkor még az alsóházi POba se jutsz be..
(egyébként sztem még ez a meccs se biztos, h meglesz neked)Szesze
mindegy, akkor bentmaradok a bővítés miatt, én nem tudok kiesni 😊

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Átszámolás után 208,5-197 ide.. innen már tényleg muszáj behúznom
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
megérkezett a playoff-forma 😀 szétverünk mindenkit majd az alsóházbanHöri
Az a baj, h ha nem kerülsz be a 16ba akkor még az alsóházi POba se jutsz be..
(egyébként sztem még ez a meccs se biztos, h meglesz neked)
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Ez nem az én hetem volt, betliző O, Andre Johnson ellenem, és még a padoztatást is elbasztam. Grat Szesze!Jakehomer
Még messze nincs vége sajnos.. Fájó lenne innen elveszteni, főleg mert végig jobban álltam, de Jennings képes lenyomni Urlachert, kérdés az átszámolás után mi lesz a helyzet.
Tovább tart a szopás a CB-kkel idén, akármit csinálok velük mindig megszívom, roppant idegesítő már.
Azért összességében ennyi sérülttel és bye-ossal szép eredményt értem el, igazán megérdemelném a győzelmet 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megérkezett a playoff-forma 😀 szétverünk mindenkit majd az alsóházban

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Ez nem az én hetem volt, betliző O, Andre Johnson ellenem, és még a padoztatást is elbasztam. Grat Szesze!

Perception is reality.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Volt egy megérzésem hogy Foles aprítani foga a QB-k ellen ligaalja Redskins ellen... Hát nem jött be. Tuti hogy Rivers meg 3x pontot hoz majd :S

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Nagyon szeretem amikor 5 pontos ingások vannak még szerdán/csütötökön.. szar helyen húzhatok FA-t, és utána még kapok egy lost is a nyakamba. Könnyen lehet, ezen ment el a PO, dögölj meg, Suh.Igor
Most bepótolhatod, a Titans bye-al meg vagyok lőve.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nagyon szeretem amikor 5 pontos ingások vannak még szerdán/csütötökön.. szar helyen húzhatok FA-t, és utána még kapok egy lost is a nyakamba. Könnyen lehet, ezen ment el a PO, dögölj meg, Suh.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem meg kb tönkrement valószínűleg a szezonom BB sérülésével. 😕 Hacsaknem Lefty csodát tesz 50 yardos bombáival. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A fél pontos vereségem óta akkora szabadesésben vagyok, mint a magyar GDP 😕

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Akkor asszem mostantól lesz must win a dolog. 😀
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Grat Igor, szép volt 😊TyR
Köszi, bár szépnek nem volt szép, de legalább jó szoros, izgalmas meccs volt! Majdnem visszahozta Timmons!

Te meg azért, maradj benn mester.. Höri/szabad kieshetnek nyugodtan 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a special team tackleök is rendesen beleszámítanak 2 pontért nálunk?
több mint 11 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Grat Igor, szép volt 😊