bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Kár hogy Benjit a padon hagytam, kb. pont annyival fogok kikapni emptytől... 😕
gabokocka
Na jól alakult a MNF, még a punter is TD passzt adott 😊
Mondjuk nem ezen múlt, mert Hicks és Waynes eléggé hozta magát.
Kezdünk összeállni, Brees túl a bye-on, remélem nem hal le a fél brigád a szezon hátralevő részében, mert ez most egy ígéretes csapat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Kár hogy Benjit a padon hagytam, kb. pont annyival fogok kikapni emptytől... 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Ilyen esetben jó tradelni.
Egyébként engem lehet érdekelne egy WR
Nézz szét nálam hátha meg tudunk egyezni
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sírok, Folk rendbe rakja a K posztomat. 😀
Tony Adams
Az én kickerem meg Justin Tucker. Nem tudtam draftolni, a bot behúzta Tuckert és Bryantet is hozzám. Feldobtam egy érmét és Tuckerre szavaztam, mondván, hogy ő több FG-t rúg majd mint Bryant Atlantában, mert az offense nem fog annyi TD-t csinálni. Erre Tucker se XP-t nem rúg, liga majdnem tökutolsó, mert a Ravens hátrányban 2 pontosra megy, se FG-t, mert 60 yardnál nem jut közelebb az offense. Bryant persze harmadik a ligában.

De mondhatnám Witten és Jimmy Graham esetén. Őket is a bot draftolta. Első két héten Grahamet raktam kezdőbe, és persze, hogy nulla pontozott azon a két héten, Witten meg mindkét meccsen TD-t is szerzett és elkapásai is voltak. Harmadik héttől beállítottam Wittent, azóta ő csinál nulla yardos meccseket, és Graham termel.

Vagy mondjam Matt Forte és Billall Powell-t? Őket is a bot draftolta hozzám (ugyanabból a csapatból két RB, yeah...). Két hétig tozóztam, hogy vajon melyik lesz a depth charton előbbre. Kiderült, hogy Forte, Powell alig kapott snapet és akkor is 1.5 yarddal futott. Kiraktam, hogy nem kell. Már azon a hétvégén lesérült Forte, Powell meg 150 yardokat nyargal a hétvégén....

Aztán a gép két free agentet rántott be hozzám kezdőbe DT poszton. Mármint IRL free agentet. 😀 Nagynehezen összekapartam 1 DT-t, a másik viszont negyedik hete nulláz. Négy embert próbáltam ki, mindegyik játszott az első 4 héten, mindegyik szerzett átlag 6-8 pontot a négyből 3 héten. Azon a héten viszont amikor én raktam őket a kezdőbe, a meccs elején lesérültek...

Ja, és az egy dolog, hogy a bot olyan szenzációsan intelligens volt, hogy LB, S, ED, CB cserét nem is húzott, ellenben 2 kickert, 2 HC-t, 2 puntert igen, miközben két DT, egy ED, egy CB (IRL) free agentet húzott nekem a kezdőbe. Fél napot matattam mire az első fordulóra ki tudtam állni, ténylegesen játszó játékosokkal. 😊

De legalább elit WR-ekből viszont betankolt hármat is. Kiket? Nos, Dez Bryantet akinek pocsék éve van, Odell Beckhamet aki egy healthy scratch és Demaryus Thomast akit Siemian nem talál a pályán. Melléjük még behúzta Jeremy Maclin-t is a Baltimore offense-ből. No comment...

Én már nem sírok, én nevetek.... 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Sírok, Folk rendbe rakja a K posztomat. 😀
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Várjunk még, szombatig visszabillenhet 😊
több mint 6 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Köszi, stat corr... 😕
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Én LB-t vennék.
schuldid
Jarvorius Allenért + Jourdan Lewisért odaadom Karlos Dansby-t.
peterk2005
Köszi, de közben megoldódott az LB problémám.
Helyette QB-t keresnék :/
Mariota valószínűleg kijátszotta magát egy időre az aktív keretből
schuldid
Dalton?
LB/RB/WR kéne legink.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Én LB-t vennék.
schuldid
Jarvorius Allenért + Jourdan Lewisért odaadom Karlos Dansby-t.
peterk2005
Köszi, de közben megoldódott az LB problémám.
Helyette QB-t keresnék :/
Mariota valószínűleg kijátszotta magát egy időre az aktív keretből
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én LB-t vennék.
schuldid
Jarvorius Allenért + Jourdan Lewisért odaadom Karlos Dansby-t.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Parker, Sanders, Cobb, Kendall Wright, Hurns WR sorból eladó lehet valaki. RB, DL, LB vagy talán CB érdekelne cserébe.
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Én LB-t vennék.
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
valaki vigye el tőlem Camet
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Le kell cseréljem a defensive coordinatort, mert 230 szerzett ponttal azert nem illik 35 ponttal kikapni😀
nagytomy
Nincs ott nagy gond, csak a futás ellen kell javulnotok 😊
Grat amúgy,230 szerezett pont az esetek többségében elég kellene hogy legyen.
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Én még nem nyilatkozom.
Jelenleg 4.5 pont a difi.
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Le kell cseréljem a defensive coordinatort, mert 230 szerzett ponttal azert nem illik 35 ponttal kikapni😀
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Uhh, hát durva,hogy 237 szerzett ponttal nem dőlhetek hátra, ha lenne üres helyem a padon,tuti kivenném Palmert, mert nagyon balfsz idén.
A rúgóim nevetségesek :
1. hét: 3
2.hét: 2
3. hét: 0 pont.
Tony Adams
Hatra dolhetsz, nekem mar nincs jatekosom hatra. Ajayi 1 pontja, Henry 0zasa, illetve Cox es Hicks serulese mar sok volt.

Grat a W-hez.
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én negatív rekordot döntök a héten.... fantasys pályafutásom során soha nem volt még ilyen kevés pontom 😀
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Uhh, hát durva,hogy 237 szerzett ponttal nem dőlhetek hátra, ha lenne üres helyem a padon,tuti kivenném Palmert, mert nagyon balfsz idén.
A rúgóim nevetségesek :
1. hét: 3
2.hét: 2
3. hét: 0 pont.
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
jó ez a szezon eddig. 1. héten 1 pontos vereség, most 2,5, jó lesz.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
vigye el a házadat az árvíz Mercilus, hogy ez ellen a ritka szar Benglas OL ellen képes voltál NULLA pontot hozni...

(köszönöm, hogy leírhattam)
ZERO_L
Grat, Perkins azzal a 4. negyedes 1 elkapással és 1 értelmes futással behúzta neked.
Tony Adams
azért még reménykedhetsz, múlthéten megvágott egy ponttal a stat correction



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Összességében én is egész jó hetet zártam, több mint 200 pont, 2-0, T-1st, pontok alapján abszolúte első, de mégsem érzem a csapatban az igazi átütő erőt.
Ezek az eredmények inkább épp elegek arra, hogy hátul legyek a waiver listen, és lemaradjak a jó játékosokról, de semmi több.
Szükségem lenne egy csere QB-ra, és egy LB2-/LB3+-ra, esetleg valami flex WR-re.
Szóval ha valakit érdekelne egy csere, akkor én benne lennék.
Egyébként is elég passzív a liga eddig a játékosmozgások terén.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én a héten nem panaszkodhatom, 200 pont fölé jutottam, de hogy megint volt 3 nullázóm, az azért bosszant. Mondjuk az én hülyeségem is, kell nekem második hete kezdetem Grahamet, miközben Witten ücsörög a cserepadon. És mondjuk arra is rájöhettem volna, hogy inkább tegyem be a Stafford ellen készülő DRC-t kezdőbe ahelyett a Griffin helyett, aki Lane visszatértéve úgyis megy vissza nickelbe. Ráadásul a Niners ellen játszanak, asse biztos, hogy a Seattle fel fog álni nickelben az egész meccsen egyszer is.😀 Nos, nem tudom, hogy hányszor álltak fel, de Griffin a múlt heti 10 tackle után nullázott. Sokat nem lehetett pályán...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
vigye el a házadat az árvíz Mercilus, hogy ez ellen a ritka szar Benglas OL ellen képes voltál NULLA pontot hozni...

(köszönöm, hogy leírhattam)
ZERO_L
Grat, Perkins azzal a 4. negyedes 1 elkapással és 1 értelmes futással behúzta neked.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
két kezdő RB 0 pont :d road to mb3 :d


grat Gabo!
eaglesmcnabb
Mondjuk ha két FB a kezdő futód, azért nem akkora meglepetés 😊
Azért Zeke és Stew közös 5 pontja is hasít.

Nem volt egy acélos hét, de legalább a W megvan. Sok sikert a továbbiakban 😊
gabokocka
alapesetben David Johnson és Lacy a futóm, csak sérült mindkettő. timmonstól is 20 pont körül vártam, erre nem volt hajlandó játszani, de sajna a többiek is formán kívül egyelőre

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!