bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 6 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Nálam is mókásan elgondolkodtató a helyzet...
Egy pont a különbség a MNF előtt. Egy játékos van hátra: az enyém.

Először azt hittem, egy pont hátrányt kell behoznom. Spekuláltam, hogy egy LB-nek ennyi nem jelenthet gondot. Kivéve, ha sérülés miatt nem kerül pályára. Márpedig emberem Q... Hogy akkor most gyorsan keressek még helyette valakit? De milyen eséllyel találok a két csapatból elérhető linebackert, akitől lehet biztosan legalább két pontot várni?! (És ha riválisom szemfüles, akkor ő hamarabb elcsap erre a fickóra és becseréli magának a tartalékok közé!)

Aztán rájöttem, hogy ellenkezőleg, én vezetek egyelőre 1 ponttal. Na most akkor nem lehet baj már?! Érhet el egy LB negatív pontot? Bevállal egy offensive passzjátékot és INT-et dob? Mit tudom én.
Szóval akkor jobban járok, ha kiveszem gyorsan a kezdőből és maradjon a fennálló eredmény? Ez tűnne a legbiztosabbnak - de mi van, ha a szerdai újraszámlálás ad pár pontot az ellenfelemnek, az én kis védőm meg közben a kispadomon összeszed vagy 10 tackle-t meg 2 sacket...

Őrjítő dilemma, nemdebár? 😊

Otthonom MisColts
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
1 pontos QB val még van sanszom nyerni. epikusat megy a csapatom.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Az a baj értelmes RB-je akit lehetne mozdítani senkinek sincsen, pedig kb mindnekinek az kéne... innentől kezdve halott az ügy. :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Aktualizálva a tradeblock.
schuldid
Háát, nézegetve a kínálatot, nem vagyunk jobbak, mint a cigány lókupec. 😀 "Nem vak ez a ló kérem, hanem bátor!"
peterk2005
Szerintem tettem ki pár jó játékost is, akik azért elférnének egy két csapatban.
Amúgy meg, szart is lehet szarra cserélni nem? xD
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aktualizálva a tradeblock.
schuldid
Háát, nézegetve a kínálatot, nem vagyunk jobbak, mint a cigány lókupec. 😀 "Nem vak ez a ló kérem, hanem bátor!"


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Én most nem nagyon trade-elnék, max ha Zeke végleg el lesz tiltva.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Aktualizálva a tradeblock.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
és mi lenne, ha mindenki kitöltené a Trading Block-ot és akkor könnyebben lehetne csencselni?
ZERO_L
úgyse nézi senki :d

Fleener eladó TE poszton, meg a timmons woodyard duóból is eladó valaki ha LB-t kerestek. stabilan hozzák a 20 pont környékét.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
és mi lenne, ha mindenki kitöltené a Trading Block-ot és akkor könnyebben lehetne csencselni?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
nálam Gronk vagy Evan Engram vihető akár, de fogalmam sincs mire lenne szükségem 😕
kristof
Punter? xD
schuldid
Browns HC? 😊
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
nálam Gronk vagy Evan Engram vihető akár, de fogalmam sincs mire lenne szükségem 😕
kristof
Punter? xD
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
nálam Gronk vagy Evan Engram vihető akár, de fogalmam sincs mire lenne szükségem 😕
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Van nálam egy Mr. Anderson meg egy Allen, szóval számomra elég deficites lenne ez a deal.
Meg Perine, ő egy sérülésre van a karrier-től 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én meg adom mondjuk Witten-t egy kezdő futóért.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Én TE-t vennék.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Justin Simmons-DEN (S) érdekel esetleg valakit?
WR-t keresek.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
A srácok bekezdtek, 6 játékos után a 96 pont jónak mondható 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Na, ilyet még nem éltem át, és nem láttam!

Az aktuális heti fordulóban, bár még nem szerepelt játékosom és nem is szereztem pontot, győzelemre áll a csapatom 😊 Az állás nulla - minusz egy (0 : -1) a javamra, Lekváros Funk ellen.

Szerkesztette: wmitty

Otthonom MisColts
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
A két 4-0 csapat derbijén parádésan szar statok születtek, de legalább én húztam a rövidebbet. Na nem baj, majd jövő héten.
Pari
Én sem vagyok teljesen elégedett.
Oké, nyertem, 5-0, megúsztam egy erősebb byeweek-et, de a csapat gyenge, főleg az O.
QB-m nincs (sérült), RB-k gyengék, WR-ek max átlagosak, pedig bőven tettem a posztba korai pickeket.
Annyi a vigaszom, hogy ebben a ligában (eddig) elkerültek a sérülések.

Újabb nagy byeweek, szerencsére most egy 0-5-ös csapat ellen játszom, bár legutóbbi héten nem egy 0-5-ös csapat képét mutatta.
Szóval még bármi lehet.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Én már elengedtem a szezont 😊
A csapatom aki első héten összekapart 240 pontot az most folyamatosan alulról karcolja a 150-et.

Mondjuk ebbe néhány, jó néhány elite playa sérülése is belejátszott, de ennyire????
silent7939
igen... pont ellenem volt az a 240

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
A két 4-0 csapat derbijén parádésan szar statok születtek, de legalább én húztam a rövidebbet. Na nem baj, majd jövő héten.
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Nekem is nagyon gyenge volt a csapat a heten. Szerintem meg sohasem inditottam 1-4gyel a szezont. Mondjuk az is sokat segitene, ha az ellenfel jatekosai nem mindig azon a heten tolnanak karriermeccset, amikor en vagyok a masik oldalon...
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én már elengedtem a szezont 😊
A csapatom aki első héten összekapart 240 pontot az most folyamatosan alulról karcolja a 150-et.

Mondjuk ebbe néhány, jó néhány elite playa sérülése is belejátszott, de ennyire????
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Kár hogy Benjit a padon hagytam, kb. pont annyival fogok kikapni emptytől... 😕
gabokocka
Na jól alakult a MNF, még a punter is TD passzt adott 😊
Mondjuk nem ezen múlt, mert Hicks és Waynes eléggé hozta magát.
Kezdünk összeállni, Brees túl a bye-on, remélem nem hal le a fél brigád a szezon hátralevő részében, mert ez most egy ígéretes csapat.
gabokocka
Grat!
Az mindig priceless mikor a forduló 3. legtöbb pontjával kikapsz 😊
Mondjuk összességében is eddig a 4. legtöbb szerzett ponttal van 2-3-as mérlegem.
Viszont a legtöbb pontot kaptam eddig, szar a defense, nincs mese 😀

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
fasza szezonkezdet, amennyire örültem a draftomnak rögtön utána, annyira betett a david johnson sérülés... még meccset se fogok így nyerni sztem
pont az a 15-20 pont hiányzik hétről hétre amennyit hoznia kéne alapesetben :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!