bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Szezon felénél az én csapatom szerezte a legtöbb pontot és nem vagyok rájátszáshelyen.
 img00.deviantart.net/115e/i/2015/180/7/5/fuck_logic_meme_by_youmad1346-d8za93y.jpg
empty taxi
legalább most már tudod milyen Drew Brees-nek lenni 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Szezon felénél az én csapatom szerezte a legtöbb pontot és nem vagyok rájátszáshelyen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Ami sok az sok. Goff mar megint tobb pontot hozott a padon, mint Wilson a kezdoben. Bosszantson inkabb mast ezzel, szoval feltettem a trading blockra.

Kerlek, vigyetek. Az egeszsegem erdekeben😁
nagytomy
köv héten lehet megkereslek egy ajánlattal

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Valaki mondja meg nekem, hogy miért ültettem le Karlos Dansby-t Justin Houston helyett, mert én nem tudom magamnak megmagyarázni.... Houston a legjobb meccsén volt túl múlt héten, és sack-függő LB-ket ilyenkor érdemes inkább pihentetni, mert általában a következő meccsen nem jönnek a sacket. Főleg akkor, ha a Dallas fal ellen játszik. Dansby pedig bye week után volt, Stanton náluk az új QB, úgyhogy a védelem többet lesz mostantól a pályán, és a sokat futó, keveset passzoló Niners ellen játszottak. És mindezt pénteken is tudtam.... Természetesen be is jött, Dansby szezon csúcsot csinált a cserepadomon, Houston meg pihenő meccset játszott a kezdőben, ahogy az várható volt.

Így is nyertem - most éppen -, de emiatt a 22 pontos tévedésem miatt simán kizakózhattam volna. Egyes, leülhetek.
peterk2005
Tegyük hozzá, hogy aktuális ellenfeleimnél egy (de inkább több) játékos, ha a lába leszakad is, az élete meccsét játssza. Mi meg úgy hullámzunk, hogy öröm nézni, kétszer egymásután (1-2 kivételtől eltekintve) senki nem hozza konzisztensen a pontokat...ehh
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Ami sok az sok. Goff mar megint tobb pontot hozott a padon, mint Wilson a kezdoben. Bosszantson inkabb mast ezzel, szoval feltettem a trading blockra.

Kerlek, vigyetek. Az egeszsegem erdekeben😁
nagytomy
ótvar csapatomnak jó nagy mákja volt hogy a padon hagytad ajayival együtt
eaglesmcnabb
A W akkor is a tied lett volna. Legfeljebb nem 39 ponttal kapok ki, hanem 9cel...

Szoval mindenkeppen jar a gratulacio
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Ami sok az sok. Goff mar megint tobb pontot hozott a padon, mint Wilson a kezdoben. Bosszantson inkabb mast ezzel, szoval feltettem a trading blockra.

Kerlek, vigyetek. Az egeszsegem erdekeben😁
nagytomy
ótvar csapatomnak jó nagy mákja volt hogy a padon hagytad ajayival együtt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Ami sok az sok. Goff mar megint tobb pontot hozott a padon, mint Wilson a kezdoben. Bosszantson inkabb mast ezzel, szoval feltettem a trading blockra.

Kerlek, vigyetek. Az egeszsegem erdekeben😁
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaki mondja meg nekem, hogy miért ültettem le Karlos Dansby-t Justin Houston helyett, mert én nem tudom magamnak megmagyarázni.... Houston a legjobb meccsén volt túl múlt héten, és sack-függő LB-ket ilyenkor érdemes inkább pihentetni, mert általában a következő meccsen nem jönnek a sacket. Főleg akkor, ha a Dallas fal ellen játszik. Dansby pedig bye week után volt, Stanton náluk az új QB, úgyhogy a védelem többet lesz mostantól a pályán, és a sokat futó, keveset passzoló Niners ellen játszottak. És mindezt pénteken is tudtam.... Természetesen be is jött, Dansby szezon csúcsot csinált a cserepadomon, Houston meg pihenő meccset játszott a kezdőben, ahogy az várható volt.

Így is nyertem - most éppen -, de emiatt a 22 pontos tévedésem miatt simán kizakózhattam volna. Egyes, leülhetek.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Ez a QB poszt idén el van átkozva
Luck-Palmer-Watson.....
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Az 5-3 ellenére a csapat fele haszontalan, nem jönnek be a húzásaim, gyenge év, de a bennmaradás volt a cél, azt szerintem teljesíteni tudom.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én is ki fogok kapni ismét, bár most még vezetek pár ponttal. De, hogy 4 (négy!) emberem is nullázzon, mind a négy olyan aki még egyszer sem nullázott, az több, mint bosszantó. Végre behúzhattam volna egy meccset - nekem idén minden meccs nagy szó - erre jön ez...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
ezt a kikúrt fos csapatot mint az enyém

ilyet még nem baszott európa
eaglesmcnabb
ne idegeskedj, ezen a héten hozod az upset-et ellenem 😉
ZERO_L
a játékosaim pedig mindent elkövettek, de ez a szemét JuJu naná, hogy most hoz össze egy monster meccset... 😕
ZERO_L
gratula,
közöm nem volt a meccshez, de már nem idegesítem magam miatta :d
eaglesmcnabb
pedig fej-fej mellett haladtunk, nálam elég sok játékos season low statot hozott(főleg 2 LB,2DE+Landry) , csak hát hajnalban jött a suszter



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
ezt a kikúrt fos csapatot mint az enyém

ilyet még nem baszott európa
eaglesmcnabb
De igen.... az enyém fosabb
több mint 6 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Hát, ez a mostani vereségem nem semmi élményt nyújtott! 😕 Azazhogy, még van hátra egy-egy játékosunk ma estére...

A lényeg, hogy váratlanul konstatáltam vasárnap délután, kora este, hogy kábé 20 pontokkal vezetek folyamatosan, elég stabilan. Az 5 fős támadószekcióm (RB/WR), ami volt már, hogy összesen 5 pontot hozott egy fordulóban, most úgy állt, hogy ketten is 17, illetve 20 pontot produkáltak. Hoppá, ha egy szekér beindul - gondoltam magamban.

Aztán valamikor késő este egyszercsak volt egy "pár perc" (biztos több, de én így éltem meg), amikor hipp-hopp a 20 pont pluszból 40 mínusz lett... Szinte észrevétlenül, néztem is nagyokat, böngésztem bőszen a Fantasycastot. És hogy az "örömem" teljes legyen, ennek az őrületes ugrásnak tekintélyes része onnan jött, hogy a valódi kedvenc csapatom épp akkor kapott egy védő falembertől - aki ellenfelemet erősítette - egy interception return TD-t, és azzal a maga NFL-meccsét el is vesztette egy ponttal... Én meg az enyémen vezetésből vesztésbe fordultam.

Reménykedni sincs semmi ok az MNF kapcsán, bár mondom, egy-egy játékos még hátravan. Negyvenvalahány pont a hátrányom... Mondjuk, az illető CB egyszer ebben az idényben már hozott 37 pontot! 😉

Otthonom MisColts
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
ezt a kikúrt fos csapatot mint az enyém

ilyet még nem baszott európa
eaglesmcnabb
ne idegeskedj, ezen a héten hozod az upset-et ellenem 😉
ZERO_L
a játékosaim pedig mindent elkövettek, de ez a szemét JuJu naná, hogy most hoz össze egy monster meccset... 😕
ZERO_L
gratula,
közöm nem volt a meccshez, de már nem idegesítem magam miatta :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
ezt a kikúrt fos csapatot mint az enyém

ilyet még nem baszott európa
eaglesmcnabb
ne idegeskedj, ezen a héten hozod az upset-et ellenem 😉
ZERO_L
a játékosaim pedig mindent elkövettek, de ez a szemét JuJu naná, hogy most hoz össze egy monster meccset... 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Schobert 30,5 pont a szunetben. 😁

Keep up the good work, man.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a baj értelmes RB-je akit lehetne mozdítani senkinek sincsen, pedig kb mindnekinek az kéne... innentől kezdve halott az ügy. :d
eaglesmcnabb
Túl sok a 2 RB + 3 WR + RB/WR poszt egy ekkora ligába. Úgy általában véve is túl sok a poszt, de ezekben kritikusan az. A legjobb 6-8 RB körülbelül úgy hoz, mint a legjobb 8-10 LB, S, de az ötvenedik RB már harmadannyit termel, mint az 50. LB. Ugyanez igaz a WR-re.

Nincs mese, ilyen létszám mellett mindent eldönt, hogy hogyan sikerül a draft. Kisebb ligákban általában tudom korrigálni, ha elrontom a draftot vagy nem tudok részt venni, itt lehetetlen. Ha vissza nézitek, minden évben az szerepel jól aki a drafton már behúzta azokat a játékosokat akik abban az évben kiugróak, nem sérülnek le, stb. Aki rossz lóra tesz vagy lesérül a játékosa, az nem tud korrigálni.

Tanulság: részt kell venni a drafton, és szerencsés kézzel kell húzni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
DE-et keresnék, ha van valakinek eladó.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
ezt a kikúrt fos csapatot mint az enyém

ilyet még nem baszott európa
eaglesmcnabb
ne idegeskedj, ezen a héten hozod az upset-et ellenem 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
egészen elképesztő mennyire dolgozik a D, nevetségesen kevés pontot csináltok ellenem. 1209 összesen 7 meccsen 😀

Szerkesztette: shawnka
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
ezt a kikúrt fos csapatot mint az enyém

ilyet még nem baszott európa

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
A 2. legtöbb szerzett ponttal azért kiborító ez a 3-4-es mérleg 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Egy pont a különbség a MNF előtt. Egy játékos van hátra: az enyém.
wmitty
... És sikerült a pontosan egy pont különbséget megőrizni - legalábbis e percben. (Hicks 0)

Otthonom MisColts
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
egyértelműen játszatni kell a stat correction miatt, mínusz védőjátékos kb a lehetetlen kategória előbb nyersz a lottón...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/