bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
De jól jártam ezzel a Goff tradeddel 😊
Igen, én vágtam ki Keenumot, mert lett "jobb"
schuldid
jobb is lett 2 ponttal :d
eaglesmcnabb
Első félidőben még kemény 7 pontja volt, de végül egész jól karistolt.
Meglátjuk a jövőben mi lesz, mert úgy néz ki Mariota sikeresen összeszedett egy vállsérülést..

---

Feljutás milyen tiebrakerek alapján megy?
Sima összpontszám, vagy rangsor + egymás elleni döntetlen esetén?

Tudom, még korai, de még reménykedek, hogy nem fullad ki a következő pár hétben a csapatom.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
De jól jártam ezzel a Goff tradeddel 😊
Igen, én vágtam ki Keenumot, mert lett "jobb"
schuldid
jobb is lett 2 ponttal :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
De jól jártam ezzel a Goff tradeddel 😊
Igen, én vágtam ki Keenumot, mert lett "jobb"

Szerkesztette: schuldid
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Ugy latszik, akarkit ultetek a padra, megtaltosodik. Felszedtem Keenumot es mar most 4 TDnel es 35 pontnal van.

Valakit erdekel esetleg? 😂
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Tegyük hozzá, hogy aktuális ellenfeleimnél egy (de inkább több) játékos, ha a lába leszakad is, az élete meccsét játssza.
Pari
Csak idézni tudom magam....Ingram 10 meccs 4td, ma 3...Murray 10 meccs 2td, ma 2, és még csak a 3. negyednél járnak...hát persze...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Ben Roethlisberger vihető tőlem. Küldjön ajánlatot akit érdekel. WR, TE-n kívül szinte minden poszt jöhet, most már safety is, hogy Branch kiesett a szezonra. 😕

(Amúgy én valami büdös nagy woodoo lehetek a safety-knek, ez a harmadik év, hogy a liga legjobb fantasy safetyje nálam van, és félidőben lesérül. Branch még sokáig is bírta, tavaly Rashad Jones hamarabb elszállt.)
peterk2005
mákom volt hogy pont ellenem sérült le...
tavaly is reshad volt az egyik safetym, és a sérülése előtt egy héttel tradeltem el a tavaly top 15 futo crowellért :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ben Roethlisberger vihető tőlem. Küldjön ajánlatot akit érdekel. WR, TE-n kívül szinte minden poszt jöhet, most már safety is, hogy Branch kiesett a szezonra. 😕

(Amúgy én valami büdös nagy woodoo lehetek a safety-knek, ez a harmadik év, hogy a liga legjobb fantasy safetyje nálam van, és félidőben lesérül. Branch még sokáig is bírta, tavaly Rashad Jones hamarabb elszállt.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
OKé, rendben, ebben igazatok van, ha az FA-n elérhető játékosokkal szemben nézem a cserét, akkor elég nagy WIN számomra, viszont Goff (jelenlegi teljesítménye alapján), nem lesz nálam egy weekly starter, csak ha a matchup úgy hozza.
Nyilván ezen a héten mindenképp ő kezd a széteső (szétesett) Houston ellen, de ezután legközelebb a 16. héten fogom játszatni a Titans ellen, mert addig Mariota-nak elég jó lesz a sorsolása.
(@Pit @Ind Hou @Ari @SF)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
A trade-eknél nem értem mi van, én azt hittem jóváhagytam őket és most úgyis látom a rostereket h végbe mentek a cserék. Ha mégsem akkor sorry megpróbálom kijavítani a dolgot.
Nekem túl nagy felár Goff az Allen és Baldwin közötti deficitért, de ez a puszta magánvéleményem.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
nem kell visszavonni, én csak egy nézőpontot hoztam, ami talán nem tetszhetett empty-nek (de lehet ő a másik irányból érzi ezt 😀)

persze, lehet mondani Allen-re hogy sérülékeny, de idén nem hagyott ki meccset, így azért messze nem akkora a kockázata, mint egy olyan játékosnak aki már összehozott komoly(=meccskihagyós) sérülést ebben az idényben, régi sérülése meg szinte mindegyik játékosnak van

Baldwin tényleg nagyobb ráhatással van a csapatának a támadójátékára (mert ügye futójáték nincs a hawksnál), de ha megnézzük akkor top10-es (WR1) számokat csak akkor hoz ha TD-t csinál, ebből meg volt 3 darab az elmúlt 8 hétből, Allen simán hozza ezeket a számokat(yardban pl előtte is van) csak neki hiányzik két TD (Gordon mellett érthető is)

megnézve, hogy a FA-n irányítók közül csak egy Stanton-Savage páros maradt, akkor egy mostani Goffnak igen is magasan van a piaci értéke, még ha Tomy-nál padozott is, lehet neki nem kellett viszont azt szerintem nem jól mérte fel mekkora kereslet lehet rá, bár nem szokott nagy trade dömping lenni az itteni ligákban, de ilyen értékkel talán érdemesebb tovább várni
(egyébként HOU-nak pocsék a védelme, fantasy szempontból is, 4. legtöbb pontot engedték QB-nak 😊 )


még egyszer mondom, semmi unfair nem történt amiért be kéne avatkozni(legalábbis szerintem), csak ha az én padomon ülne egy top10-es QB (mostani FA piaccal), akkor biztos többet szeretnék érte kapni mint egy +2pts/game upgrade vagy több posztot upgradelek, de biztos nem az első ilyen ajánlatra mondok igent 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Nalam Wilson marad a kezdo, amig a kezet ES a labat el nem torik. Raadasul megcsapott iden a kieses szele, szoval fontos a hatralevo 4 alapszakasz meccs. Goffnal ebbe beleesik egy Texans es egy Vikings, amit en nem tartok idealisnak. Raadasul Allennel nem latok tul nagy upsideot az eddigiekhez kepest, mig Baldwinban mindig benne van a nagy meccs.
Mike Evans meg kihuzta magat a heten, szoval kellett egy jo Wr.
Es meg egy roster helyet is fel tudtam szabaditani Perryman szamara.
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
És nálam is, hogy Allen ne sérüljön le, megint.
Kicsit injury prone srác.
Oké mondjuk nem minden héten lyukasztják ki a játékosok a veséjüket.

Baldwin meg egy every week starter, persze ha wilson-t szétürik, akkor nem kérdés, hogy mi lesz a vége.

Egyébként mielőtt rákérdeztem tomynál a Goff tradere, alaposan szétnéztem, és most elég megosztó a téma, hogy Goff jó e vagy sem.
Nyilván most a 40 pontos meccs magáért beszél, de könyörgöm a Giants ellen, ami multhéten tényleg extra gatya volt, mert még Jenkins is eltiltatta magát a meccsre.
Természetesen, azért érdekelt a trade, mert látom benne az upside-ot, kérdés, hogy meddig fog ilyen jól menni a Rams szekere (amíg nem történik valami Gurley-vel)

Egyébként ezért imádok tradelni fantasyben 😊

Persze, ha túl aránytalan a trade, akkor szóljatok és visszavonjuk / átírjuk.

Szerkesztette: schuldid
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
ha azt nézzük, hogy a két WR között kb csak 2 TD+20yard a különbség akkor ez egy kezdő (#11) QB-ért nem is olyan nagy érték

most Tomynál lehet imádkozni, hogy Wilson-t ne törjék darabokra 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Melyik oldalról?
Nem nagyon szoktam unfair tradeket kötni.
schuldid
En is ezt akartam kerdezni😁
Szerintem mindket erintett ugy erezte, h kapott valamit, amit akart, es az ar is elfogadhato volt
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
de akkor miénket miért lebbezted fel? 😀
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Melyik oldalról?
Nem nagyon szoktam unfair tradeket kötni.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Alapelvem h nem vétozok trade-et de ez a Baldwin for Keenan Allen és Goff nekem nagyon lehúzós volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
na akkor ezt buktam, nembaj, hátha fleener megtáltosodik :d
eaglesmcnabb
Vernon Davis átadólistára került 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
na akkor ezt buktam, nembaj, hátha fleener megtáltosodik :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Evan Engram Top5 TE + valamelyik csere LB-m vihető egy Top40-es LB-ért cserébe
kristof
tőlem is
ZERO_L
ezt elvileg elfogadtam, majd dobj ki valakit, hogy érvénybe tudjon lépni
kristof
az már megvan
szerintem a commishnak kell véglegesítenie
ZERO_L
Este megnézem h kell-e részemről approve.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Evan Engram Top5 TE + valamelyik csere LB-m vihető egy Top40-es LB-ért cserébe
kristof
tőlem is
ZERO_L
ezt elvileg elfogadtam, majd dobj ki valakit, hogy érvénybe tudjon lépni
kristof
az már megvan
szerintem a commishnak kell véglegesítenie



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Evan Engram Top5 TE + valamelyik csere LB-m vihető egy Top40-es LB-ért cserébe
kristof
tőlem is
ZERO_L
ezt elvileg elfogadtam, majd dobj ki valakit, hogy érvénybe tudjon lépni
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Evan Engram Top5 TE + valamelyik csere LB-m vihető egy Top40-es LB-ért cserébe
kristof
tőlem is



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Evan Engram Top5 TE + valamelyik csere LB-m vihető egy Top40-es LB-ért cserébe
kristof
ment ajánlat

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Evan Engram Top5 TE + valamelyik csere LB-m vihető egy Top40-es LB-ért cserébe