bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Feltradelnék a 15. helyről!
shawnka
gyere fel 1/7-re
eaglesmcnabb
draftolok szívesen Tyabi cosplayben
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Lehet draftjogot cserelni? En is nyitott vagyok 1/3 elcserelesere 😊
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Feltradelnék a 15. helyről!
shawnka
gyere fel 1/7-re

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Feltradelnék a 15. helyről!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bocsi, ezt benéztem, de bent vagyok már.
Tony Adams
szuper, holnap csinálom is a lentebb már megadott draftsorrendet

bő egy hét múlva pedig draft 😊
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Bocsi, ezt benéztem, de bent vagyok már.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mikorra varhato, h minden beallitasra kerul az espn feluleten is? nagytomy
elvileg most minden stimmel*, a draft sorrendet akkor tudom beállítani, ha mindenki regisztrált, elvileg már csak Tony Adamsre várunk (ha nem jelentkezik, jöhet Hulk pl)

*a tavalyi beállításokat másoltam, tudtommal nincs változás a pontozásban
több mint 5 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
kiment az első adag meghívó, már csak pár ember hiányzik (a liga beállításokat ne nézzétek, azt még nem aktualizáltam)

a draft 2018.09.06-án lesz, 20.00-tól

a draftsorrend:
1 peci1991
2 winters
3 nomac
4 silent
5 sanco
6 peterk
7 eaglesmcnabb
8 nagytomy
9 wmitty
10 pari
11 atmo shenton
12 kristof
13 gabokocka
14 pálca
15 shawnka
16 rizanjn
17 zeroL
18 tony adams
(szintén nincs még beállítva)
kristof
Mikorra varhato, h minden beallitasra kerul az espn feluleten is?
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Sziasztok!

Tavaly megnyertem a div 3/A-t, de a beosztásnál figyelmen kívül lettem hagyva... Írtam emptynek is, azt mondta ha lesz hely, akkor az az enyém.

Szóval ha valaki nem lenne aktív, akkor írjatok PM-et, akár draftnapon is.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A régi bowl.hu div2/a ezek szerint megszűnik ugye? Azért kérdezem, mert meg lett nyitva 2018-ra:
https://g.espncdn.com/s/ffllm/share.png
Fantasy Football League Office - ESPN
Play ESPN Fantasy Football


Nem kéne ezt megszüntetni?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
kiment az első adag meghívó, már csak pár ember hiányzik (a liga beállításokat ne nézzétek, azt még nem aktualizáltam)

a draft 2018.09.06-án lesz, 20.00-tól

a draftsorrend:
1 peci1991
2 winters
3 nomac
4 silent
5 sanco
6 peterk
7 eaglesmcnabb
8 nagytomy
9 wmitty
10 pari
11 atmo shenton
12 kristof
13 gabokocka
14 pálca
15 shawnka
16 rizanjn
17 zeroL
18 tony adams
(szintén nincs még beállítva)
több mint 5 éve
Peci1991 Green Bay Packers 145
Sziasztok. Feljutóként én is jelentkezem.
több mint 5 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Csak a szeptemberi draftot támogatom, másodikától minden jó. 😊

Szerkesztette: rizanjn
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én majd próbálok alkalmazkodni. Hétköznap képtelen lennék úgyis megjósolni, hogy melyik nap lesz olyan, hogy nem érek haza 8-ra. Mindig aznap délután derül ki, ha valami miatt rá kell húznom.

A clock rövidítés: Alapból én is a rövidebb idő mellett lennék. Viszont nem egyszer fordult már elő, hogy volt ugyanabban az időben másik draftom is. Ilyenkor jól jön ha picit több a várakozási idő, mert nagyon pörgős draftból nem tudok kettőt párhuzamosan normálisan követni. Mivel azt se tudom előre, hogy idén is egybeesik-e esetleg másik drafttal, inkább ebben sem mondok véleményt. Majd alkalmazkodom.

(A kiemelt postot majd aktualizáld légy szíves, hogy tudjuk majd követni, hogy végül ki is maradt ebben a ligában, és ki kicsoda ha tradelni akarunk vagy hasonló.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
még várok pár email címet és doodle kitöltést, ma/holnap este küldöm a meghívókat a draftsorrenddel együtt.

a kezdés 20.00 lesz
több mint 5 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Szerintem nem rinyaltam, csak feltettem egy kerdest, es tudomasul vettem, h a tobbsegnek nem jo.

Es ahogy irtam, nekem is van megoldasom, szoval nincs gond.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
srácok, én az elmúlt 4 szezonból 3-ban úgy draftoltam, hogy Amerikában éltem, délután kettőkor kezdődött nálam, általában a munkanap kellős közepén. Ebből a háromból kétszer úgy kellett megoldanom, hogy egy kurvanagy furgonnal mentem Pennsylvaniába és mobilnetről, vezetés közben, folytonos adatmegszakadással. A harmadik alkalommal meg éppen 1250 gyerek esti programját állítottam össze.

szóval ne rinyáljatok, meg lehet oldani bárhogyan, főleg 2k18-ban, amikor mindenki iphone iksszel meg végtelen mobilnettel rohangál.
több mint 5 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Nekem a 8 ora, csak 7, mert a UKban elek, es intezem a 2 gyermek vacsorajat, furdeteset. Ezert lenne nekem kedvezobb a kesobbi kezdes, mert akkor nem maradnek le a draft felerol.

De nem problema, allitok be custom short listet es strategiat, amivel az autodraft tud dolgozni.

Csak felvetettem, hatha sokan vannak hasonlo cipoben.

Reszemrol maradhat a tobb ido a pickekre, mert szerintem van esely tobbeknek, h 2 draftot nyomnak majd egyszerre, es olyankor kell egy kis ido arra, h felfogjam eppen melyik draftban is vagyok 😊

Az viszont nagy segitseg lenne, ha a draftsorrendet mihamarabb latnank, mert annak megfeleloen allitom be a dolgaimat.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Tavaly egy sima csapatvédős ligás draftnál már kipróbáltam a rövidített köröket, és számomra borzasztó volt, de gondolom ez emberfüggő is, én molyolósabb, minden döntést háromszor megrágó típus vagyok. 😉
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
18 csapatos ligában bőven van idő felkészülni két pick között. Ha kis odafigyeléssel csináljuk, nem hiszem, hogy 3-4 pickkel a választásunk előtt nem lehet egy olyan shortlistet csinálni, ami alapján csak rá kell bökni a legfelső emberre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Én is úgy vagyok vele, hogy nem feltétlen ragaszkodok a 8 órás kezdéshez, felőlem mehet később is. Inkább a gondolkodási időt rövidítsük le, azzal többet nyerhetünk, mintha egy órával hamarabb kezdünk. Nekem jelen állás szerint mindegy, de ha egy mód van rá, inkább a végső cutok után legyen az első forduló hetének vmelyik napján.
gabokocka
ezt már egyszer megvitattuk, felőlem lehet egy újabb szavazás erről, de megint csak azt tudom mondani mint pár éve, az elején tényleg baromi soknak tűnik, de a vége felé, amikor már a padot kell feltöltened az NFL 60. RB/WR-ével akkor már nem árt ha van egy kis időd átgondolni pontosan melyik játékost akarod kiválasztani
Arról már ne is beszéljünk, hogy ha éppen kihúzzák előled az adott játékost akkor megint lehet mindent újragondolni, egyáltalán megéri-e adott posztra húzni vagy inkább máshova kellene


a 9 órai kezdésbe azért azt érdemes belekalkulálni, hogy legalább 3,5 órás(vagy több) a draft, hétköznap nem biztos ez mindenkinek belefér, nekem mind1, csak általában ezért szoktuk 8-ra időzíteni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Én is úgy vagyok vele, hogy nem feltétlen ragaszkodok a 8 órás kezdéshez, felőlem mehet később is. Inkább a gondolkodási időt rövidítsük le, azzal többet nyerhetünk, mintha egy órával hamarabb kezdünk. Nekem jelen állás szerint mindegy, de ha egy mód van rá, inkább a végső cutok után legyen az első forduló hetének vmelyik napján.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
En vagyok az egyetlen, aki akar 8 ora utani kezdest is preferalna?
nagytomy
Én is így vagyok vele.
A táblázatot nem tudom kitölteni, mert nem látok előre még egy-két napra se, de szinte biztos, hogy este 7-8 utáni időpont bármelyik napon jó nekem.

Viszont egy kis privát kéréssel hadd éljek!
Amennyiben este 9 órára kerülne a kezdés, kérem szépen, hogy ne pontosan 9 legyen! Családi okból*. Hanem akkor 9.15.
(A kerek 9 óra az, ami nekem nem jó, kicsivel később már igen.)

(* Semmi titok: az édesanyám beteg, akkor kell neki beadni a gyógyszert és lefektetni. Márpedig a Jóban-rosszban tévésorozat épp este 9-kor ér véget minden hétköznap.)

Köszönöm!

Szerkesztette: wmitty

Otthonom MisColts
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Srácok!
Most hogy innen kipottyantam idénre hol jelentkezzek?

UPDATE: Most nézem hogy maradok 😀 Mekkora vakegér vagyok reggelente még így 2 kv után is 😀 KÖSZI!

Szerkesztette: silent7939
több mint 5 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
En vagyok az egyetlen, aki akar 8 ora utani kezdest is preferalna?