bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
nem nagyon vagyok boldog, hogy ennyire ügyesen játsszátok a waivert és a free agencyt idén.

futót keresek továbbra! 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Azért a szerencse visszafordul, az én ellenfelem szerezte a legkevesebb pontot, úgyhogy Buktad shawnka, Trubisky miatt egy meccset sem buktam :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Saftyből túl jól állok.

PRK: 2,3,4 nálam van, az egyik vihető ha valakinek kell.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 188 — Colts Fan
Keenum helyére backup Qb upgrade-et keresek, elsősorban LB tudok ajánlani ellenértéknek,és Keenum is benne lesz a tradeben.
Tony Adams
Alex-et adom.... Lb kellene
silent7939
Bocsi, közben már megállapodtunk shawnka-val, rövidesen megtörténik a trade.
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Keenum helyére backup Qb upgrade-et keresek, elsősorban LB tudok ajánlani ellenértéknek,és Keenum is benne lesz a tradeben.
Tony Adams
Alex-et adom.... Lb kellene
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 188 — Colts Fan
Keenum helyére backup Qb upgrade-et keresek, elsősorban LB tudok ajánlani ellenértéknek,és Keenum is benne lesz a tradeben.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Be is kezdett az emberem. 😄

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én vagy 8-9 éve játszom itt a fantasyt, minden évben A-Rod, vagy PR17 volt a QB-m, kb 5-4 arányban, egyszer pedig PM. Ott sohasem kockáztatok, ezért nem is cserélek soha. Sorry.

Ma pedig bízom Rosenben!
eaglesmcnabb
Rosenben? Mike McCoy megvan? 😀

Szerkesztette: silent7939
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Én vagy 8-9 éve játszom itt a fantasyt, minden évben A-Rod, vagy PR17 volt a QB-m, kb 5-4 arányban, egyszer pedig PM. Ott sohasem kockáztatok, ezért nem is cserélek soha. Sorry.

Ma pedig bízom Rosenben!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Na, meg is fordult mára az eredmény. Most én sírok 😊
peterk2005
na akkor ezt most szépen bemákoltam!
most ha atmo shentonnal játszottál volna akkor meg X.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Nálam is találtak még 10 pontot 😮

Úgy érzem senki nem szeretné eladni a TOP QB-át 😕
Nomac
Láttam hogy küldtél ajánlatot rá, de nem adom.... ha már szar a csapat legalább Brees-t is húzzam le a klotyón 😀
silent7939
Pedig jól mutatna nálam 😉

Nem csak nálad próbálkoztam, egy stabil QB kellene a csapatomba, mert az olasz csödőr, és trubisky túl inkonzinsztens.
Nomac
let's talk about business
shawnka
Az a baj a QB-id nem jobbak mint a enyémek. Camet egy szintre teszem Flaccoval. Mayfield pedig MÉG nem jobb 😊
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Nálam is találtak még 10 pontot 😮

Úgy érzem senki nem szeretné eladni a TOP QB-át 😕
Nomac
Láttam hogy küldtél ajánlatot rá, de nem adom.... ha már szar a csapat legalább Brees-t is húzzam le a klotyón 😀
silent7939
Pedig jól mutatna nálam 😉

Nem csak nálad próbálkoztam, egy stabil QB kellene a csapatomba, mert az olasz csödőr, és trubisky túl inkonzinsztens.
Nomac
let's talk about business
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Nálam is találtak még 10 pontot 😮

Úgy érzem senki nem szeretné eladni a TOP QB-át 😕
Nomac
Láttam hogy küldtél ajánlatot rá, de nem adom.... ha már szar a csapat legalább Brees-t is húzzam le a klotyón 😀
silent7939
Pedig jól mutatna nálam 😉

Nem csak nálad próbálkoztam, egy stabil QB kellene a csapatomba, mert az olasz csödőr, és trubisky túl inkonzinsztens.
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nálam is találtak még 10 pontot 😮

Úgy érzem senki nem szeretné eladni a TOP QB-át 😕
Nomac
Láttam hogy küldtél ajánlatot rá, de nem adom.... ha már szar a csapat legalább Brees-t is húzzam le a klotyón 😀
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Nálam is találtak még 10 pontot 😮

Úgy érzem senki nem szeretné eladni a TOP QB-át 😕
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, meg is fordult mára az eredmény. Most én sírok 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Ha Csaba Derrick Morgan helyett berakja Brooks Reed-et a kezdőbe, akkor nyert volna ellenem.
Mondjuk ilyen szoros állásnál még megfordulhat az eredmény szombat délutánig ... és ha így lesz, akkor én leszek a peches. 😊
peterk2005
utolsó pillanatban raktam be a helyére morgant :d de Beasley is nullázott (mondjuk ő egy darab szar egész szezonban), gyakorlatilag azon ment el a meccs, hogy a 2 DE-m nullázott :d gratula!

én már elengedtem ezt a ligát, ha egyesülés lesz úgyis kiesnék ha nyertem volna, szóval annyira nem gáz. Ez a hét is szopó lesz, mert nem lesz A-Rod, A kezdő futóm lesérült, a többi meg backup :d

amúgy tényleg érdekes: előző héten kiszoptam 70 ponttal egy olyan csapattól akit most 80-al vertem volna :d dehát bills is szarráverte egyszer a baltimore-t, ilyen ez.


srácok, nagyon kéne nekem LB és RB, lehet vinni tőlem kb. akárkit

bombázzatok gec
shawnka
preston brown LB eladó esetleg ha érdekel.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
srácok, nagyon kéne nekem LB és RB, lehet vinni tőlem kb. akárkit

bombázzatok gec
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha Csaba Derrick Morgan helyett berakja Brooks Reed-et a kezdőbe, akkor nyert volna ellenem.

Mondjuk ilyen szoros állásnál még megfordulhat az eredmény szombat délutánig ... és ha így lesz, akkor én leszek a peches. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ezt el se hiszem... Kartal City Chiefs a legutóbbi fordulóban 250,5 pontot ér el, amivel minden más meccset megnyert volna - de kikap, és amúgy is 1-5-tel áll?! Ilyen pech a világon nincs! 😕
wmitty
a Somogyi Femtolvajokat sem verte volna, de hát Csabi már csak ilyen szerencsés srác, az első fordulós 299 pont óta vagy 2 ponttal kap ki egy 220+ pontos meccsen, vagy szarrá verik 😀

szerk. volt azóta stat correction és az első fordulóban meglett a 301 pont, respect!

szerk2. átlagban 240 pontot tesznek fel Csabi ellen, nem tudom hat hét után láttam-e már hasonló statot ekkora ligában 😀
több mint 5 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Ezt el se hiszem... Kartal City Chiefs a legutóbbi fordulóban 250,5 pontot ér el, amivel minden más meccset megnyert volna - de kikap, és amúgy is 1-5-tel áll?! Ilyen pech a világon nincs! 😕

Otthonom MisColts
több mint 5 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan

Azt hiszem, itt az ESPN projekciója kicsit elhibázottnak bizonyult... 😉

(Nota bene, az enyém is: a padon ültettem a dolphinsos Albert Wilsont)

Otthonom MisColts
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Week 5 - Leg... -ek

Legtöbb pont: Walter Mitties - 282 pont
Legkevesebb pont: Kartal City Chiefs - 167 pont
Legszorosabb győzelem: ATMo Shenton - 1 pont
Legnagyobb arányú győzelem: Ujangliai Hazafiak - 62 pont
Legtöbb pont a padon: Waiver Warriors - 115.5 pont
Legkevesebb pont a padon: Kispest KEAC, Kartal City Chiefs - 30 pont
Legtöbb ponttal vereség: Fehervar Giants - 221.5 pont
Legkevesebb ponttal győzelem: ATMo Shenton - 175 pont

Eddig legtöbb pont: Szovat Bengals - 232.8 / hét - a fantasy szépségeinek hála viszont csak 3-2-es mérleggel
Eddigi legkevesebb pont: Autumn Pirate - 186.8 / hét - a fantasy szépségeinek hála viszont 2-3-as mérleggel
A legjobb formában talán az Ujangliai Hazafiak csapata van, az első heti vereség óta a második legtöbb szerzett ponttal és messze a legkevesebb engedett ponttal törnek felfelé.

Walter Mitties és Sopron Sharks még továbbra is veretlen (csak a 12. héten játszanak egymás ellen, addig akár fej-fej mellett is haladhatnak)
Fehervar Giants pedig továbbra is nyeretlen
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Brandon Marshall, Den LB
Duke Johnson Jr., Cle RB

Eladó, ha érdekel valakit.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
najó, ez kezd vicces lenni. LB/RB kell sürgősen, nyitott vagyok minden megoldásra