bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
az első jó dolog a szezonomban ez a Kyler Fackrell pickup volt 😀
shawnka
És úgy ki néz jól ki is fogsz *csázni ezzel a húzással. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
az első jó dolog a szezonomban ez a Kyler Fackrell pickup volt 😀
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
Tannehill is eladó
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Thomas Davis (LB) nem érdekel valakit? Ha kell, adom mellé Cordi Patterson-t vagy/és Keenumot. WR/CB/DT érdekelne.
Tony Adams
esetleg fitzgeraldot tudom adni érte

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Thomas Davis (LB) nem érdekel valakit? Ha kell, adom mellé Cordi Patterson-t vagy/és Keenumot. WR/CB/DT érdekelne.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
na ez szoros...
a kulcsember Matt Breida az MNF-ező 49ersből. Ha esetleg egy fumble-re futná tőle összesen... 😉

wmitty
Hát, nem jött be 😉 27 pontot szerzett...
wmitty
Mondanám, hogy várjunk még csütörtökig, mert eddig valamelyik ligámban a háromból MINDEN héten megváltozott az eredmény, és a 10 hétből összesen egyszer sikerült a javamra változnia .... de azért 27 pontot csak nem fognak visszacsinálni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én már elengedtem ezt a szezont.... azt hittem nem tudom alul múlni az előzőt, de mégis. Mind1 hogy 150 vagy 230 pontot szerez a csapat, az ellen mindig többet hoz össze 😀
több mint 5 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
na ez szoros...
a kulcsember Matt Breida az MNF-ező 49ersből. Ha esetleg egy fumble-re futná tőle összesen... 😉

wmitty
Hát, nem jött be 😉 27 pontot szerzett...

Otthonom MisColts
több mint 5 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
egy vicces adalék az ESPN projection-gyakorlatához (vagy általában a jóslás műfajához):


(nem a mostani fordulóból)

Otthonom MisColts
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Mikor kell Bigben ellen játszanom mindkét fanatasyba? Persze akkor amikor 50 pontont hoz..mellé még AB is a csapatban van egy 20-asal..
Nomac
Jójó, de cserébe kiraktam Heyward-et (mer egy fasz vagyok)
Pari
Mintha számítana 😀 Mindenki mást megvertem volna a fordulóban.. erre hozol 300 pontot 😊
Nomac
Ilyen a pop szakma. Eddig az idényben 60 ponttal szereztem többet, mint a második legjobb, 150-el többet, mint az ötödik legjobb, és 5-4-el állok.

Tudom, a védelmemen kéne gyúrni, csak nem tudom, hogy hogyan. 😀
peterk2005
Hidd el át tudom érezni.. én vagyok mögötted a második és így lesz 6-4-es mérlegem 😊
Most jön az a hét amikor a fél csapatom BYE-n lesz, borítékolható a 6-5...
több mint 5 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
na ez szoros...
a kulcsember Matt Breida az MNF-ező 49ersből. Ha esetleg egy fumble-re futná tőle összesen... 😉

Otthonom MisColts
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mikor kell Bigben ellen játszanom mindkét fanatasyba? Persze akkor amikor 50 pontont hoz..mellé még AB is a csapatban van egy 20-asal..
Nomac
Jójó, de cserébe kiraktam Heyward-et (mer egy fasz vagyok)
Pari
Mintha számítana 😀 Mindenki mást megvertem volna a fordulóban.. erre hozol 300 pontot 😊
Nomac
Ilyen a pop szakma. Eddig az idényben 60 ponttal szereztem többet, mint a második legjobb, 150-el többet, mint az ötödik legjobb, és 5-4-el állok.

Tudom, a védelmemen kéne gyúrni, csak nem tudom, hogy hogyan. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Mikor kell Bigben ellen játszanom mindkét fanatasyba? Persze akkor amikor 50 pontont hoz..mellé még AB is a csapatban van egy 20-asal..
Nomac
Jójó, de cserébe kiraktam Heyward-et (mer egy fasz vagyok)
Pari
Mintha számítana 😀 Mindenki mást megvertem volna a fordulóban.. erre hozol 300 pontot 😊
több mint 5 éve
Peci1991 Green Bay Packers 145
Nevetséges ez a szezonom, hogy minden kipaszott héten van az ellenfélnél olyan ember, aki 10 éve van a ligában, eddig lófszt se csinált, de ellenem 2000 pontot hoz. 😂😂😭😭 Már most grat az ellenfélnek, sorry, hogy ilyen kuka a csapat.
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
Mikor kell Bigben ellen játszanom mindkét fanatasyba? Persze akkor amikor 50 pontont hoz..mellé még AB is a csapatban van egy 20-asal..
Nomac
Jójó, de cserébe kiraktam Heyward-et (mer egy fasz vagyok)
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Mikor kell Bigben ellen játszanom mindkét fanatasyba? Persze akkor amikor 50 pontont hoz..mellé még AB is a csapatban van egy 20-asal..
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Cordarrelle Patterson behúzása volt a hét legnagyobb pozitívuma, és hála égnek gyorsan megkapta a WR/RB besorolást. 😊
Ugyanitt Keenum továbbra is D ért vihető.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Elnezest kerek a csapat eheti teljesitmenyeert... Ez meg a megye 2ben is keves lenne😂

wmitty, gratula a W-hez.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
nem nagyon vagyok boldog, hogy ennyire ügyesen játsszátok a waivert és a free agencyt idén.

futót keresek továbbra! 😀
shawnka
Sok mindent kirpóbáltam már, de nekem a waiverről esélytelen bárkit is behúzni a mezőny elejéből 😊
Ahogy látom a héten egymás ellen játszunk, jól betett neked ez a Bye week.
Nomac
de neked jobban 😛

mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy milyen szívfacsaró módon kapok ki tőled másfél ponttal 😀
shawnka
Ezt jól beszoptam... ha csak egy átlagot hoznak az embereim már megvan, erre szinte mindenki lebőg.. Grat a W-hez 😊
Nomac
köszi köszi, szerencsére idén kb. először jól jött ki a lépés 😀

mondjuk a többiek kiszivolyozhatnák, mindenki nyert az alsóházban 😀 😀
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
nem nagyon vagyok boldog, hogy ennyire ügyesen játsszátok a waivert és a free agencyt idén.

futót keresek továbbra! 😀
shawnka
Sok mindent kirpóbáltam már, de nekem a waiverről esélytelen bárkit is behúzni a mezőny elejéből 😊
Ahogy látom a héten egymás ellen játszunk, jól betett neked ez a Bye week.
Nomac
de neked jobban 😛

mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy milyen szívfacsaró módon kapok ki tőled másfél ponttal 😀
shawnka
Ezt jól beszoptam... ha csak egy átlagot hoznak az embereim már megvan, erre szinte mindenki lebőg.. Grat a W-hez 😊
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
grat kristof, mahomes+hopkins teljesítmény, és a r. foster sérülés leszopatott 😀 , egyiket se kalkuláltam 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
nem nagyon vagyok boldog, hogy ennyire ügyesen játsszátok a waivert és a free agencyt idén.

futót keresek továbbra! 😀
shawnka
Sok mindent kirpóbáltam már, de nekem a waiverről esélytelen bárkit is behúzni a mezőny elejéből 😊
Ahogy látom a héten egymás ellen játszunk, jól betett neked ez a Bye week.
Nomac
de neked jobban 😛

mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy milyen szívfacsaró módon kapok ki tőled másfél ponttal 😀
több mint 5 éve
Peci1991 Green Bay Packers 145
Sziasztok! Cserére szánnám Kyle van Noy (LB) átl.: 12.1, Eric Weddle (S) átl.: 11.1, Kelvin Benjamin (Wr) átl.:3.9 és adott esetben Dak Prescott (Qb) átl.:16.6 játékjogát. 😀 😀 Elsősorban Rb-t, Cb-t és Wr-t keresek.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Ha esetleg valaki erősítené a backup QB posztját, Keenum védőért v TE-ért vihető.
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
nem nagyon vagyok boldog, hogy ennyire ügyesen játsszátok a waivert és a free agencyt idén.

futót keresek továbbra! 😀
shawnka
Sok mindent kirpóbáltam már, de nekem a waiverről esélytelen bárkit is behúzni a mezőny elejéből 😊
Ahogy látom a héten egymás ellen játszunk, jól betett neked ez a Bye week.