bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Darron Lee is bekaphatja, kösz a semmit te kis köcsög. Tipikus rühellt játékos,aki ha kezd nagy nehezen összekapar 10 pontot, ha padon van karcolja a 20at.
Ahogy olvasom, jó drága spangli lett:
320 k fizutól bukott el,és a jövő évi szerződése többé nem full garantált, okos döntés volt fiam.
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 624 — balazs.t85@gmail.com
Egy valakit szerettem volna elkerülni a PO-ban, erre nem pont petereket kapom? 😀
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Szeretnék a commissioner exempt listájára kerülni.
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Itten szeretném megköszönni a fantasy foci isteneinek Bobby Wagner mai teljesítményét.
Éjszaka mikor megláttam, mit művelt Autry DT-ként, hát egy fél pár használt zoknit nem adtam volna a PO-ért, de Bobby idén először begyújtotta a rakétákat.
több mint 5 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan

Otthonom MisColts
több mint 5 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Ennél már csak az a jobb, ha szerdán elmeszelik Fournette-t, szombaton meg kirúgják Huntot a csapatodból...peterk2005
Együttérzek, nekem annyiban más, hogy ha már (ebben a ligánkban) Huntot elvesztettem mint RB1, akkor legalább Fournette kiesése miatt az RB2-őm, Yeldon kicsit előrelépett 😉

Szerkesztette: wmitty

Otthonom MisColts
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a csodás érzés, amikor Flacco és Trubisky az irányítóid és mindegyik kihagyja a hétvégi meccset..
Nomac
Ennél már csak az a jobb, ha szerdán elmeszelik Fournette-t, szombaton meg kirúgják Huntot a csapatodból...
peterk2005
Remélem nem Collins a 3. RB-ed. D
Tony Adams
Nem 😊 De azért bosszant, hogy 4 ligában játszom idén, ebből ebben a ligában Fournette, egy másikban Hunt, a harmadikban meg mindketten nálam vannak. De., hát ilyen a fantasy. Cooper Kupp-ot is elvesztettem, Sean Lee és Fournette alig pár meccset játszottak eddig, stb. Kész csoda, hogy így is a legtöbb pontot szereztem eddig. Pedig még QB poszton is szenvedek. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Az a csodás érzés, amikor Flacco és Trubisky az irányítóid és mindegyik kihagyja a hétvégi meccset..
Nomac
Ennél már csak az a jobb, ha szerdán elmeszelik Fournette-t, szombaton meg kirúgják Huntot a csapatodból...
peterk2005
Remélem nem Collins a 3. RB-ed. D
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a csodás érzés, amikor Flacco és Trubisky az irányítóid és mindegyik kihagyja a hétvégi meccset..
Nomac
Ennél már csak az a jobb, ha szerdán elmeszelik Fournette-t, szombaton meg kirúgják Huntot a csapatodból...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Az a csodás érzés, amikor Flacco és Trubisky az irányítóid és mindegyik kihagyja a hétvégi meccset..
Nomac
én odaadnám neked Mariotát ha lehetne!
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 624 — balazs.t85@gmail.com
Az a csodás érzés, amikor Flacco és Trubisky az irányítóid és mindegyik kihagyja a hétvégi meccset..
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Lattimore megalapozta a hetem. 😋
Sok sikert mindenkinek az utolsó fordulóhoz.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kristof, nem akarod kivenni Hopkinst a kezdődből? Tökre örülnék egy repi winnek!
shawnka
welp.
shawnka
ezt csak most látom 😕
de valóban ég a pofámról a bőr, 163.5 ponttal is meccset nyertem, Szovat Bengals pedig 236.5-el is kikapott #fantasy
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Kristof, nem akarod kivenni Hopkinst a kezdődből? Tökre örülnék egy repi winnek!
shawnka
welp.
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 624 — balazs.t85@gmail.com
Ha valami nagy csoda nem történik az első hét már bent van a playoffban, és nagy csata lesz az utolsó helyért!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Kristof, nem akarod kivenni Hopkinst a kezdődből? Tökre örülnék egy repi winnek!
több mint 5 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Na jól van, sikerült fél ponttal kikapnom..

Inkább lett volna 20 közte..
nagytomy
Most látom csak, hogy az újraszámolás ezúttal nekem kedvezett és végül 3.5 ponttal nyertem
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 415 — TODDHERREMANS79
Örültem hogy szereztem rb-t chubb mellé, erre lögerett csinal 21 pontot a padon. 😀. Mondjuk valamelyest kompenzalta, hogy breesnek tegnap nem volt kedve thomas felé dobalni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 415 — TODDHERREMANS79
azért jeffery nagy steal ilyenkor FA-ról. Reménykedtem hogy hozzám kerül, de esélytelen volt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 624 — balazs.t85@gmail.com
LB-t keresek.
Damarious Randall, Cle S és Jarvis Landry, Cle WR vonnám be a cserébe.

Nincs valakinek elfekvőben? 😊
több mint 5 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Na jól van, sikerült fél ponttal kikapnom..

Inkább lett volna 20 közte..
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
na ha ezen a héten nem szopok ki az csak az Isteni gondviselés miatt lesz, az összes értelmes playám bye weekes, aki meg nem az lerokkant
eaglesmcnabb
Én meg nagyon fsok ettől a párharctól, szoros lesz nagyon. Sokat gondolkodtam a trade ajánlatodon, és nem azért mert nem tetszett, hanem mert ilyenkor szokott csúnyán megszpatni az akit elengedek. 😊
Tony Adams
kb pont annyit hozott thomas amennyit vártam, de úgy látom most fitz se volt olyan szar :d
eaglesmcnabb
Ramsey volt a mákos FA húzásom, sokat fikázták, gondoltam hogy felszívja a taknyot, nélküle szrba lennék.😊
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 415 — TODDHERREMANS79
na ha ezen a héten nem szopok ki az csak az Isteni gondviselés miatt lesz, az összes értelmes playám bye weekes, aki meg nem az lerokkant
eaglesmcnabb
Én meg nagyon fsok ettől a párharctól, szoros lesz nagyon. Sokat gondolkodtam a trade ajánlatodon, és nem azért mert nem tetszett, hanem mert ilyenkor szokott csúnyán megszpatni az akit elengedek. 😊
Tony Adams
kb pont annyit hozott thomas amennyit vártam, de úgy látom most fitz se volt olyan szar :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
na ha ezen a héten nem szopok ki az csak az Isteni gondviselés miatt lesz, az összes értelmes playám bye weekes, aki meg nem az lerokkant
eaglesmcnabb
Én meg nagyon fsok ettől a párharctól, szoros lesz nagyon. Sokat gondolkodtam a trade ajánlatodon, és nem azért mert nem tetszett, hanem mert ilyenkor szokott csúnyán megszpatni az akit elengedek. 😊
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 415 — TODDHERREMANS79
na ha ezen a héten nem szopok ki az csak az Isteni gondviselés miatt lesz, az összes értelmes playám bye weekes, aki meg nem az lerokkant

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!