bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
sziasztok!

mivel folytatjuk a megszokott rendszer szerint, így újraaktiváltam a ligát, aki tavaly itt játszott és szeretné folytatni, az kommentben jelezze augusztus 16-ig a szándékát, utána hivatalosan is meglesznek a feljutók, kiesők.

köszi!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
No, megjött a ligabeosztás?

Ez egy celeb bot lehet, hogy egyből moderátorként indít és kiemelt posztot ír.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Mindenképp folytatnám itt, ha az FK-s liga nagyban más.
BTW olyan fantasy football nincs, ahol támadó fal játékosok is igazolhatók?
Pari
Én nem tudok ilyent. De annyi hely van már ahol játszani lehet, hogy nem kizárt. Bár nem igazán tudom mi alapján lehetne őket pontozni.
peterk2005
Nem nagyon találtam én se...
Pontozás...részesednének minden felrakott támadójátékból szerzett pontból, megtett yardból és levonnának pressure/hit/sack/holding esetén, vagy a tököm tudja 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindenképp folytatnám itt, ha az FK-s liga nagyban más.
BTW olyan fantasy football nincs, ahol támadó fal játékosok is igazolhatók?
Pari
Én nem tudok ilyent. De annyi hely van már ahol játszani lehet, hogy nem kizárt. Bár nem igazán tudom mi alapján lehetne őket pontozni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
jövök én is természetesen tityitetyák
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Mindenképp folytatnám itt, ha az FK-s liga nagyban más.
BTW olyan fantasy football nincs, ahol támadó fal játékosok is igazolhatók?
több mint 4 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
mint állandó bentmaradó kieső, én is támogatnám a folytatást a megszokott formában és felületen
több mint 4 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Rám is számíthattok.
(Bár tavaly az Espn-en a foci még a régi felületen ment, de a később induló hoki és kosár már új fantasy felületen futott, és az is jó sz.r lett...)
Tony Adams
En a draft kivételével az appot használom egész évben és az úgy tűnik, h nem változott. Szóval részemről továbbra is ok az Espn
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Rám is számíthattok.
(Bár tavaly az Espn-en a foci még a régi felületen ment, de a később induló hoki és kosár már új fantasy felületen futott, és az is jó sz.r lett...)
több mint 4 éve
Peci1991 Green Bay Packers 145
Sziasztok! Ha úgy alakul és gagyi lesz az új formula, én is szívesen csatlakoznék hozzátok.
több mint 4 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
nekem mindegy csak át ne rakjuk nfl.comra espnről mert agyfaszt kapok 😀
eaglesmcnabb
Hú, de nagyon egyetértek!
Ezt szeretném kérni-javasolni, hogy maradjon a megszokott felület, szabályok, és ha lehet, a korábbi csapat (a szükséges korrekciókkal).
Nem akarom mondani, de szívem szerint ha ezek nem lennének teljesíthetők, még azt mondanám, hogy jelenlévők alakítsunk magunknak egy saját kis ligát az ESPN-en...
wmitty
+1
Ha a FK-s más lesz vagy máshol lesz, akkor plusz egy főt be is írhattok a saját ligába, jövök!
peterk2005
Én is csatlakozom 😊
Nomac
És én is
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
nekem mindegy csak át ne rakjuk nfl.comra espnről mert agyfaszt kapok 😀
eaglesmcnabb
Hú, de nagyon egyetértek!
Ezt szeretném kérni-javasolni, hogy maradjon a megszokott felület, szabályok, és ha lehet, a korábbi csapat (a szükséges korrekciókkal).
Nem akarom mondani, de szívem szerint ha ezek nem lennének teljesíthetők, még azt mondanám, hogy jelenlévők alakítsunk magunknak egy saját kis ligát az ESPN-en...
wmitty
+1
Ha a FK-s más lesz vagy máshol lesz, akkor plusz egy főt be is írhattok a saját ligába, jövök!
peterk2005
Én is csatlakozom 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
nekem mindegy csak át ne rakjuk nfl.comra espnről mert agyfaszt kapok 😀
eaglesmcnabb
Hú, de nagyon egyetértek!
Ezt szeretném kérni-javasolni, hogy maradjon a megszokott felület, szabályok, és ha lehet, a korábbi csapat (a szükséges korrekciókkal).
Nem akarom mondani, de szívem szerint ha ezek nem lennének teljesíthetők, még azt mondanám, hogy jelenlévők alakítsunk magunknak egy saját kis ligát az ESPN-en...
wmitty
+1
Ha a FK-s más lesz vagy máshol lesz, akkor plusz egy főt be is írhattok a saját ligába, jövök!

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
nekem mindegy csak át ne rakjuk nfl.comra espnről mert agyfaszt kapok 😀
eaglesmcnabb
Hú, de nagyon egyetértek!
Ezt szeretném kérni-javasolni, hogy maradjon a megszokott felület, szabályok, és ha lehet, a korábbi csapat (a szükséges korrekciókkal).
Nem akarom mondani, de szívem szerint ha ezek nem lennének teljesíthetők, még azt mondanám, hogy jelenlévők alakítsunk magunknak egy saját kis ligát az ESPN-en...

Otthonom MisColts
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
nekem mindegy csak át ne rakjuk nfl.comra espnről mert agyfaszt kapok 😀
eaglesmcnabb
Én mondjuk azt se bánnám, ha nem lenne teljesen más a roster és pontozás sem. 😊 Ezt a ligát éppen azért szerettem játszani, mert más volt, mint a többi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
nekem mindegy csak át ne rakjuk nfl.comra espnről mert agyfaszt kapok 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Lassan idő van, nem?
shawnka
Idéntől FK-s keretek között lesz a folytatás ha jól tudom. Remélem szólnak majd itt is, hogy pontosan hogyan is.
peterk2005
mindenképp 😊
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Lassan idő van, nem?
shawnka
Idéntől FK-s keretek között lesz a folytatás ha jól tudom. Remélem szólnak majd itt is, hogy pontosan hogyan is.
peterk2005
jajaja, azért kérdem
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lassan idő van, nem?
shawnka
Idéntől FK-s keretek között lesz a folytatás ha jól tudom. Remélem szólnak majd itt is, hogy pontosan hogyan is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Lassan idő van, nem?
több mint 5 éve
Peci1991 Green Bay Packers 145
Kedves Mindenki! Köszönöm szépen az idei szezont, annyira nem is sikerült rosszul újoncként. ☺️ Gratulálok a feljutóknak, a többiekkel pedig remélem valamilyen formában jövőre is meccselünk. Illetve ami még fontos, áldott, békés karácsonyi ünneplést kívánok mindenkinek. Jövőre pacsi ugyanitt! ☺️
több mint 5 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Kellemes Ünnepeket mindenkinek, köszi a lehetőséget,és köszönömCJ Anderson-nak a a bajnoki címet.😊
Tony Adams
Gratulálok!
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Kellemes Ünnepeket mindenkinek, köszi a lehetőséget,és köszönömCJ Anderson-nak a a bajnoki címet.😊
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Egész évben parádés volt a RB sorom, a hátukon jutottam a döntőbe, de a végére mind kipurcant. 😀
Sok sikert pálca a döntőhöz. 😊
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem úgy van, hogy csak az alapszakasz utolsó esik ki automat?
eaglesmcnabb
Én úgy emlékszem, hogy ez az év volt a hattyúdal. Jövőre összeolvad az itteni fantasy a fűző-ével. Hogy pontosan hogyan, arra nem emlékszem. (Ott kb. "ezer" liga van, nem tudom milyen szabályokkal.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)