bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
nem tudom mikor volt utoljára ennyire szoros a középmezőny, kb 10 csapat küzd 4 rájátszás helyért
több mint 4 éve
Peci1991 Green Bay Packers 145
Gratula a Kispestieknek, akik úgy nézem a forduló után matematikailag is megnyerték az alapszakaszt. 11/11 (ha ez lesz a vége), az azért kemény! Grat!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
nyertem 😮
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
de a Somogyi fémtolvajok 3-7-tel áll, ott van kezdő TE-nek OJ Howard, minek szedi össze Cookot?

maximális tiltben vagyok.
shawnka
Azért hogy mindenki másnak rossz legyen, nem triviális?
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
de a Somogyi fémtolvajok 3-7-tel áll, ott van kezdő TE-nek OJ Howard, minek szedi össze Cookot?

maximális tiltben vagyok.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
nyaljátok meg a Brian Hilleteket
több mint 4 éve
newyorkjet New York Jets Penn State Nittany Lions 33
Érdekelne valakit Kyle Allen (QB-Panthers) cserébe egy RB-ért?
több mint 4 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Taysom Hill lesz a kezdő QB-m, annyira mellémegy minden ebben a szezonban..
Nomac
Ő és Hoyer között vacilláltam a héten (sőt, már múlt héten, Watson bye weekjére készülve), és szerencsém volt, jelenleg úgy tűnik, miután a Coltsnál Brissett kiesett.
wmitty
Hát, olyan nagy szerencsém mégse volt vele... Kábé rajta ment el a meccsem, a 4 pontján, 3 interceptionjén. (12,5 pont volt a végén a különbség.) Vicces, de két cserém is akadt, akit ha kezdőbe állítok, simán nyerek...

Otthonom MisColts
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
empty back to back ver bucira, nagy élmény ez. :
Pedig a másik ligában tényleg nem olyan fostos a csapatom, itt azért már az is teljesítmény volt a héten hogy elértem a 100-at 😀
eaglesmcnabb
Nyugi, ellentétes felosztásban peterk csinálja velem ugyanezt 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
empty back to back ver bucira, nagy élmény ez. :
Pedig a másik ligában tényleg nem olyan fostos a csapatom, itt azért már az is teljesítmény volt a héten hogy elértem a 100-at 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Nem ez lesz a hét műtárgya, de csak meg lesz a 10-0

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Nem gondoltam volna hogy behúzom. Köszönet a Secnek, és Joe Haden 30 pontjának.

Van még remény a bent maradásra 😀
több mint 4 éve
Peci1991 Green Bay Packers 145
Háát, Rodgers elmehet a sunyiba, idén nem először verem el saját magam vele! 😡😡😡
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Mikor hal le Stafford, ha nem akkor, amikor Carr TNF-t nyom...
gabokocka
Ja, keverem a ligákat, itt Kirk kapitány be tud szállni, a keeperes csapatom várja a csodát Finleytől.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Mikor hal le Stafford, ha nem akkor, amikor Carr TNF-t nyom...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Taysom Hill lesz a kezdő QB-m, annyira mellémegy minden ebben a szezonban..
Nomac
Ő és Hoyer között vacilláltam a héten (sőt, már múlt héten, Watson bye weekjére készülve), és szerencsém volt, jelenleg úgy tűnik, miután a Coltsnál Brissett kiesett.

Otthonom MisColts
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Taysom Hill lesz a kezdő QB-m, annyira mellémegy minden ebben a szezonban..
több mint 4 éve
Peci1991 Green Bay Packers 145
Sziasztok! Üde színfolt elkapót vagy futót keresnék. Cserébe kis túlzással mindenki vihető Rodgers és Thomas kivételével, de alku tárgya a dolog. Szép estét mindenkinek!
Peci1991
Jordan Howardért Mason Rudolphot?
empty taxi
Részemről oké!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Sziasztok! Üde színfolt elkapót vagy futót keresnék. Cserébe kis túlzással mindenki vihető Rodgers és Thomas kivételével, de alku tárgya a dolog. Szép estét mindenkinek!
Peci1991
Jordan Howardért Mason Rudolphot?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Peci1991 Green Bay Packers 145
Sziasztok! Üde színfolt elkapót vagy futót keresnék. Cserébe kis túlzással mindenki vihető Rodgers és Thomas kivételével, de alku tárgya a dolog. Szép estét mindenkinek!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
byeon lesz: a mindhárom LBm, plusz az 1. csere LB, a kezdő QB, a kezdő RB, + 2. számú WR, kezdő TE...
Szép kilátások 😀
eaglesmcnabb
Ezt sose értem, amikor draftolsz nem nézed a byeweeket? LB-t szinte mindig úgy húzok, hogy a kezdőknek külön legyen, de optimális esetben a negyedik embernek is, ettől csak akkor térek el, ha vki ordas mód csúszik. Futóknál, WR-eknél dettó.
gabokocka
Én nagy, IDP-s ligákban direkt úgy draftolok, hogy minél több játékosom essen ugyanarra a bye weekre. Így az a hét biztosan elszáll, de a többi héten kevesebb a bye miatti probléma.

De a sérülések, formahanyatlások, stb. miatt így is meg úgy is káosz lesz néhány hét, szóval tulajdonképpen mindegy kinek mi a stratégiája. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
byeon lesz: a mindhárom LBm, plusz az 1. csere LB, a kezdő QB, a kezdő RB, + 2. számú WR, kezdő TE...
Szép kilátások 😀
eaglesmcnabb
Ezt sose értem, amikor draftolsz nem nézed a byeweeket? LB-t szinte mindig úgy húzok, hogy a kezdőknek külön legyen, de optimális esetben a negyedik embernek is, ettől csak akkor térek el, ha vki ordas mód csúszik. Futóknál, WR-eknél dettó.
gabokocka
Persze hogy néztem a QB-WR duót kivéve, mert az fix eagles volt, az LBknél jack-mckinney liebling így az is fix volt, majom burfict miatt 3-at hoztam FA-ról, ott nem néztem hogy mikor van bye, örültem hogy találok olyat aki kezd.
viszont, így a többi héten kb max 2 bye week-esem van, így legalább csak egy hetet bukok fixen.

szerk.: a másik ligámban 14 bye weekesem van 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Lehetne még egy ilyen szar szezonom?
1 héten kidől az 1/1-em
3 héten lesérül a kezdő irányitóm
majd benchelik a csere irányitóm és kidöl a tackle-gyáros LB-m...
Pari
Ahogy látom a héten megküzdünk azért az utolsó helyért 😀

Idén bármihez nyúlok, nem jön be..megbarátkoztam a gondolattal hogy megyek vissza egy osztályt..
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
byeon lesz: a mindhárom LBm, plusz az 1. csere LB, a kezdő QB, a kezdő RB, + 2. számú WR, kezdő TE...
Szép kilátások 😀
eaglesmcnabb
Ezt sose értem, amikor draftolsz nem nézed a byeweeket? LB-t szinte mindig úgy húzok, hogy a kezdőknek külön legyen, de optimális esetben a negyedik embernek is, ettől csak akkor térek el, ha vki ordas mód csúszik. Futóknál, WR-eknél dettó.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
byeon lesz: a mindhárom LBm, plusz az 1. csere LB, a kezdő QB, a kezdő RB, + 2. számú WR, kezdő TE...
Szép kilátások 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!