bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Jó lenne tudni hogy mindenki bevállalja e ezt a szezont, ha nem, akkor maradhatok itt mint második kieső 😊
17. Somogyi Femtolvajok
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
aztán mikor draftolunk?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
egyébként a végeredmény

1. Sanco's Sentinels
2. Fehervar Giants
3. Kunhegyes Frogs
4. AZ Cards
5. NGT Mustangs
6. Walter Mitties
7. Mayfield Bakers
8. Kispest KEAC
9. Kartal City Chiefs
10. Loco Motive
11. Ujangliai Hazafiak
12. Los Stormtroopers
13. Autumn Pirate
14. Lekváros Funk
15. Komaromi Repulok
16. ATMo Shenton
17. Somogyi Femtolvajok
18. Budapest Red Devils

grato gabonak és Sanconak a két feljutónak, köszi mindenki másnak is a részvételt 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
3ból 3 W a PO-ban... apró szépséghiba, hogy vigaszágon 😕
ZERO_L
233 pont átlagban a PO-ban. Kicsit elrontottad az ágat, de a playoff formaidőzítésed nagyon rendben volt. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
3ból 3 W a PO-ban... apró szépséghiba, hogy vigaszágon 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
A Mustangs szezonja is egészen vállalhatóra sikerült. Alapszakasz 3ik hely, utána egy szoros vereség ugyan, de aztán 2 győzelem, szóval ha minden igaz, akkor 5. hely a vége. Mindenkinek boldog karácsonyt és új évet kívánok, és jövőre veletek ugyanitt😀
több mint 4 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jo kis szezon volt. Gratula mindenkinek. A nagy PO run nem jott ossze, de igy sem lett olyan fos 😊
több mint 4 éve
Peci1991 Green Bay Packers 145
Gratula Sanconak a PO győzelemhez. Nekem nagyon vegyes az idei kép, néhány papírforma vereség mellé jöttek a szokásos nem vártak is. Viszont kompenzált a PO! Összességében nem volt ez rossz szezon! Mindenkinek kívánok boldog Karácsonyt és sikerekben gazdag új esztendőt. Jövő augusztus-szeptemberben találkozunk.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én 212 pontot átlagoltam (6. legtöbb szerzett pont), 4. legtöbb pontot kaptam, ezzel 6W jött össze. A "lúzer" playoffban is körülbelül ennyi lesz az átlagom, ott kettőt nyertem és az utolsót veszíteni fogom.

Összesítve ha minden igaz ezzel 10. leszek. Tavalyhoz képest egész jó, pár hellyel zárok csak hátrébb, mint a szerzett pontjaim alapján. Tavaly nyertem az alapszakasz pontversenyt valami 150 pont előnnyel a második előtt, és úgyis csak 8-5-ös mérleg jött össze, hogy aztán a playoff első körében ki is zúgjak. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
A PO-ban okosan tankoltak a srácok 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Na! Fahntasztikus szezon volt, tele sérüléssel, és kiváló formaidőzítéssel.
Az alapszakasz 13 meccsén sikerült 188 pontot átlagolni a második legtöbb pontot benyelni és 3W-t összeszedni
A "playoffba" ugyanennyi W jött össze 232p/g mellett!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nyheim Hines 4 futott és 5 elkapott yarddal, 43 szerzett pont. 😀 Egyedül elvert a kis kedvencem. 😊

(Update, valamit elvettek tőle közben, most "csak" 31 pontja van. Ezzel is elp***zott, mindegy. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Basszus, ilyen nincs. Most vettem eszre hogy miutan eloszor ugy tunt, hogy alulmaradtam az elodontoben, vegul utolag statkorrekcio miatt kaptam 2 pontot, amivel pont egalizaltam es valamiert engem kuldott ezutan a dontobe (talan a jobb alapszakasz helyezes miatt?). Mindenesetre, bocs AZ Cards, tudom hogy mennyire bosszanto az ilyen. Nagy kuzdelem volt.

A dontoben sztem nincs kulonosebben eselyem, de meglatjuk mit hoz a hetvege.
Winters
Nem gond 😊 Bevallom őszintén én is csak ma.... azaz tegnap vettem észre 😊
több mint 4 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Basszus, ilyen nincs. Most vettem eszre hogy miutan eloszor ugy tunt, hogy alulmaradtam az elodontoben, vegul utolag statkorrekcio miatt kaptam 2 pontot, amivel pont egalizaltam es valamiert engem kuldott ezutan a dontobe (talan a jobb alapszakasz helyezes miatt?). Mindenesetre, bocs AZ Cards, tudom hogy mennyire bosszanto az ilyen. Nagy kuzdelem volt.

A dontoben sztem nincs kulonosebben eselyem, de meglatjuk mit hoz a hetvege.
több mint 4 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
olyan ironikus, hogy úgy esek ki a PO-ból, hogy bármelyik másik rájátszás csapatot ütöttem volna azok után, hogy egész évben 200 pont körül hoztam minden meccsen 😀

a hétvégén raktam 254-et, Sanco 258-at azokkal a játékosokkal, akiket a drafton folyton előttem vitt el 😀 grat!
shawnka
Köszi, bár direkt nem játszattam az első körösömet, hogy nehogy rosszul érezd magad emiatt. :p
Elég nagy hullámvasút volt követni a párharcot. 10-15 pontos győzelem ill. ugyanakkora vereség között ugrált az előrejelzés 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én is így jártam tavaly. Kb. ilyen előnnyel nyertem az alapszakaszt, és úgy pofán vert a 8. kiemelt egyből az első playoff fordulóban, mint annak a rendje. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
En utolag is elnezest kerek hogy a legjobbkor hoztam ossze a wint az alapszakasz elso ellen..... 😀
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
remekül sikerült a formaidőzítés, a rájátszás első körében a legtöbb pontot hozták a srácok, egyedül annyi a baj, hogy nem sikerült bejutni a PO-ba 😕
kristof
Nekünk is! a KÉT kezdő irányítom a héten EGYÜTT 18 pontot termelt, le a kalappal!
Ennek ellenére a hatodik legtöbb pontot raktuk fel a héten! Csodás szezon ez, na😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
remekül sikerült a formaidőzítés, a rájátszás első körében a legtöbb pontot hozták a srácok, egyedül annyi a baj, hogy nem sikerült bejutni a PO-ba 😕
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
olyan ironikus, hogy úgy esek ki a PO-ból, hogy bármelyik másik rájátszás csapatot ütöttem volna azok után, hogy egész évben 200 pont körül hoztam minden meccsen 😀

a hétvégén raktam 254-et, Sanco 258-at azokkal a játékosokkal, akiket a drafton folyton előttem vitt el 😀 grat!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nah meglett a W, így kiesni nem fogok, utolsó helyről draftolva ez sem rossz eredmény.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
köszi Empty, hogy nem vertél meg és életben tartottad a PO álmaimat!
shawnka
Viva la Cowboys!
A K+HC kombójuk hozott nekem -6 pontot. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
köszi Empty, hogy nem vertél meg és életben tartottad a PO álmaimat!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
amilyen fos csapatom van olyan szerencsés a sorsolás.
de ha nem lesz meg a po, akkor még lehetnek kiesési gondok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
nem tudom mikor volt utoljára ennyire szoros a középmezőny, kb 10 csapat küzd 4 rájátszás helyért
kristof
nem akarok róla beszélni. első 5 vagy 6 hét veretlensége után idáig süllyedni.. 😀