bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
fura egy forduló, sok sérült, sok kiemelkedő egyéni teljesítmény, szóval most tényleg a szerencsén múlt, hogy 250+ vagy 180- legyen bárki is.
cartman szopta be a leginkább aki kb 260 ponttal fog kikapni
kristof
mármint Hanni 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
fura egy forduló, sok sérült, sok kiemelkedő egyéni teljesítmény, szóval most tényleg a szerencsén múlt, hogy 250+ vagy 180- legyen bárki is.
Hanni szopta be a leginkább aki kb ~260 ponttal fog kikapni
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Grt Pari ez meglesz neked vastagon

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Szeretnék tradelni futóért.

Nincs időm megnézni mindenki csapatát, pls hit me with offers
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Győzelem akkora mákkal mint ide Baktalórántháza...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Én meg azt hittem, hogy totál elfelejtettem a draftot és autopickelt nekem a rendszer. Már kezdtem volna megdicsérni milyen fasza kis draftot nyomott helyettem mikor túl gyanús lett.....

3 kibaszott napja volt... jesus fuck


ZERO_L
beütött az Abszint?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
Én meg azt hittem, hogy totál elfelejtettem a draftot és autopickelt nekem a rendszer. Már kezdtem volna megdicsérni milyen fasza kis draftot nyomott helyettem mikor túl gyanús lett.....

3 kibaszott napja volt... jesus fuck


ZERO_L
DUI tipikus esete... | Draft Under the Influence... | ejnye
több mint 3 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
ezt most csak én nem nem értem?😀
kristof
Elfelejtette, hogy nem felejtette el a drftot. 😉

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
ezt most csak én nem nem értem?😀
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Én meg azt hittem, hogy totál elfelejtettem a draftot és autopickelt nekem a rendszer. Már kezdtem volna megdicsérni milyen fasza kis draftot nyomott helyettem mikor túl gyanús lett.....

3 kibaszott napja volt... jesus fuck




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
Na nézzük akkor:

QB: Carr, Bridgewater
RB: Jacobs, Michel, Berida
WR: Cooks, Ruggs, Jeffery, Westbrook
TE: Kittle
DT: Richardson, Hankins
DE: Quinn, Houston, Addioson (mert a denveri mustangok szajbavert bajnokcsapatanak be kellett huznia Crosby előttem 😊)
LB: Martinez, Quinn, Hitchens, Uche, Kuechly (Itt csúnyán rábasztam, a 2019-es statokon maradt a filter és faszán behúztam Luke-t....hogy rakjam magamba...pedig ritkán vétek ilyen amatőr hibát) Itt meg Walter húzta ki előlem Kwiatkoskit...
CB: Hadem, Mullen, Harris
S: Baker, Collins, Hooker
K: Gould
P: Bailey

Szokásommal ellentétben, idén rengeteget homerkededtem, meglátjuk.
Ha nem baszom el Kiklit, akkor az első felébe vártam volna magunkat, így már nem annyira. Plusz ha a Raiders idén nem villog, akkor is baszhatom 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
QB: Murray, T-Mobile
RB: Henry, T-Cole, Henderson, Armstead
WR: Nuk, Ridley, Anderson, P. Williams
TE: Ertz, Hockenson
DT: C. Jones, Reader
DE: Hubbard, Von
LB: D. White, Kirksey, Kwon, Bynes
CB: C. Ward, C. Davis, Conley
S: J. Adams, H. Smith, S. Williams
K: Seibert
P: Charlton
HC: Titans

Nem ez volt életem draftja, kiesés azért remélem nem fenyeget.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Loco Motive 2020:

QB: Daniel Jones, Ryan Fitzpatrick
RB: Kenyan Drake, Kareem Hunt, Nyheim Hines, Bryce Love
WR: Michael Thomas, Allen Robinson, JuJu Smith-Schuster, Cole Beasley
TE: Noah Fant, Chris Herndon

DT: Michael Brockers, Davon Godchaux
DE: T.J. Watt, Shaq Barrett,
LB: Danny Trevathan, Rashaan Evans, Josey Jewell, Thomas Davis Sr, Mark Barron
CB: Malcolm Butler, Rock Ya-Sin
S: Taylor Rapp, Khari Willis, Kenny Vaccaro

HC: Ravens Coach
K: Stephen Gostkowski
K Rigoberto Sanchez

Csak 21:00 környékén tudtam csatlakozni, így az első 7-8 körömet - a vastag betűseket - a gép húzta. Drake, Thomas és Robinson oké, a többi már AI logika, tudja fene miért gondolta fontosnak, hogy egy 3. top elkapót is behúzzon RB helyett, és miért volt 2 DE is fontosabb, mint az első LB. Np mindegy, ez van, nem szabad a gépre bízni, tudjuk.

Így beszálláskor 3 kvázi kénszer LB pickkel nyitottam, hogy legalább ne veszítsem el az idényt az LB soron. Talán sikerült, de megnyerni nem fogom velük a ligát, az is biztos. A többit húztam ahogy éppen a draft adta. Drake cseréjéről éppen lemaradtam, azt bánom picit. Így a legvégén berizikóztam Love-t, hátha. Ez még akár be is jöhet. A LB sorban is rizikóznom kellett a lemaradás miatt, így behúztam Jewell-t és Barron-t is. A denveri védelemben / sémában a posztjukon játszó játékos rendszeresen 100+ tacklet csinál, csak azt nem tudni még, hogy melyikük lesz az. Még az se kizárt, hogy egy nevesincs 3. lesz az.

Irányítót a 13. körben húztam, akkor már muszáj volt, mert nagyon ürült a mezőny. A 12. pickem után ment ki Carr, Goff, Tannehill is, be kellett húzni Jones-t. Lehet, hogy ha nem mennek ki, akkor is Jones-t választom mert lábbal is hoz valamennyi pontot, szóval ez oké. Az idényt lehet, hogy Fitzmagiccel keztem egyébként is, mert ha neki megy, akkor nagyon megy. Aztán úgyis jön Tua. 😊

Ya-Sin és Willis homer pickek, két fiatal, akikről úgy gondolom sok szerepük lesz idén, és a szerepkörük miatt jobb pontokat hozhatnak, mint ahova az ESPN rakta őket.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Megírom a draft értékelőt, mert ezeket jó visszaolvasni a szezon végén 😀

RB: Ezekiel Elliott (1), Cam Akers (3), James White (9), Tony Pollard (20)
Ide ment rendesen draft tőke, de elégedett is vagyok, ha Elliot hozza a formáját, itt nem lesz gond. White is egy minőségi FLEX. Ha Elliottal történne valami akkor itt a cseréje is.

WR: Mike Evans (2), Marvin Jones Jr. (6), Sterling Shepard (8), John Brown (16)
Hiába fektettem bele sokat, nem érzem hogy erős lenne az egység, jobb lett volna a 4. futó helyett ide még egy WR.

LB: Joe Schobert (4), Zach Cunningham (5), Matt Milano (7), Jacob Phillips (24), Damien Wilson (25)
Hatalmas kapkodás volt, pont ekkor nem tudtam figyelni, és csak jöttek az LB-k, sajnos a közepén nem volt időm jó kis project LB-k után nézni. A kezdő nagyon erős, de a padon lesz még mit csiszolni.

QB: Cam Newton (11), Jared Goff LAR (12)
Newtonban hiszek, de ha nem jönne be, akkor van mögötte egy stabil kezdő.

S: Karl Joseph (14), Johnathan Abram (15), Darian Thompson (19)
Ez a poszt látta kárát az időhiánynak, Abramben bízok hogy jó lesz, meglátjuk mennyire vezetett félre a tavalyi Hrad Knocks.

DE:: DeMarcus Lawrence Dal (13), Frank Clark KC (17), Everson Griffen (26)
Ahogy az előzőnél, itt sem volt időm csipegetni. Reménykedem hogy Everson Griffen lejött a szerről, és végre régi fényében fog tündökölni.

A többi posztról nem is írok, mert azok a postok hetente változnak, és számomra nem sok értéket képviselnek.

Az RB és az LB sornak kell megnyerni a bajnokságot, Jó waiverezést mindenkinek 😉
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Tegnap sajnos csak fél szemmel tudtam követni a drafot, mert más elfoglaltságom is volt közben. Még az elején mérgelődtem is az 5. pick miatt, itt már nincs sztár futó, kit is húzzak. Amikor felvillant hogy Elliot még bent van, örültem mint majdom a farkának.

Ezeket a QB pickeket nem értettem 1/2 és 1/4-en,
több mint 3 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Már draft közben írogattam a gondolatokat - 1/1-ként ráértem a pickek között 😀 - úgyhogy friss élményekkel értékelés:

QB: Big Ben (10/180), Philip Rivers (16/288)
Az elején nem tudtam számomra megfelelő értéken hozni QB-t, úgyhogy egy ideig hanyagoltam. Big Bentől jó évet várok, ha egészséges marad. Amennyiben nem, akkor Rivers abszolút jó lesz, évek óta mindig draftolom második számúnak. Várhatóan nem ők húzzák a csapatot azért.

RB: Christian McCaffrey (1/1), D’Andre Swift (4/72), Alexander Mattison (12/216), Devonta Freeman (27/469)
CMC no brainer 1/1-ként, tavaly ő nyerte meg nekem a bajnokságot. Swift kicsit pánik pick volt, ahogy fogytak a futók, majd talán megbékélek vele. Mattisont szerettem volna, Cooknál benne van a sérülés és akkor instant upgrade a csapatban Mattison (másik hasonló kedvencem Pollard). Freeman megért egy hátsó kört, hátha landol valahol ahol szerepet kap.

WR: Odell Beckham Jr. (2/36), Marquise Brown (7/109), Mike Williams (17/289), Corey Davis (24/432)
Nevek alapján pofás, de boom or bust abszolút. Beckhamtől nem tudom mit várjak, tavalyinál remélhetőleg az egész Browns jobb lesz. Browntól azt várom, hogy idén berobban.
Egyébként tipikusan az az egység lesz, ahol mindig a padon fog ülni az adott héten megőrülő 200 yardos 3 TD-s teljesítmény, hogy utána visszatérjen a középszerűségbe 😀

TE: Jack Doyle (18/324)
Tight endre sosem áldozok magasan, ehhez képest egy Doyle-nak örülök. Rivers mindig sokat használta a TE-ket, 5-6 pont hetente nekem okés.

DT: Cameron Heyward (9/145), Leonard Williams (22/396)
Gondoltam áldozok egy stabilabb játékosra a poszton Heyward személyében, mert egyébként általában nagy a fluktuáció a csapatban ezen a poszton az év folyamán, Leo ennek lehet áldozatul esik pár hét után.

DE: Danielle Hunter (6/108), Carlos Dunlap (13/217), Marcus Davenport (21/361)
Az első poszt amivel igazán elégedett vagyok. Hunter profitálhat Ngakoue érkezéséből, pedig eddig is top 3 volt. Dunlap egy komolyabb DE runban jött, de ő is top 15 potenciál a poszton.

LB: Bobby Wagner (3/37), Roquan Smith (5/73), Vince Williams (11/181), Drue Tranquill (15/253), T.J. Edwards (28/504)
Áldoztam tőkét, meglátjuk megérte-e. Wagner és Smith állandó lesz, remélhetőleg mindketten top 10-es pontokkal. Williams és Tranquill között még nem világos ki lesz végül harmadik számú, ha Drue úgy nyomja mint előző év végén akkor lehet befér a kezdőbe.

CB: Kendall Fuller (19/325), Jeff Gladney (20/360)
Kihúztam az első heti kezdőket, aztán meglátjuk. Általában ez a poszt forog a legtöbbet nálam.

S: Vonn Bell (8/144), Jeremy Chinn (14/252), Jarrod Wilson (25/433)
Bell is szinte állandó pickem, a Cincy védelemben lesz dolga. Szintúgy Chinn-nek a csapatában.

K: Younghoe Koo (23/397)
Tavaly keveset hibázott, nincsenek nagy elvárásaim.

P: Logan Cooke (26/468)
Teljesen mindegy.

HC: Cowboys HC
Nem oszt, nem szoroz.

Összességében elégedett vagyok, cél a bentmaradás, de ha CMC ugyanazt hozza, mint tavaly akkor bármi lehet.
több mint 3 éve
Lorac 4
Sziasztok, bocs az offért. Keresünk 6 embert az idén induló IDP Dynasty PPR ligánkba. Draft 09.08 kedden 19:00-kor lesz. 40-es roster, 30 keeper. Ha valakit érdekel és komolyan játszana, csatlakozzon pls. Köszi! Jelszo: takaro fantasy.nfl.com/registration/privateleaguejoin?leagueId=8951805
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
ne feledjétek, ~4 óra múlva draft!
kristof
Már csak 1óra 10 perc 🙂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
ne feledjétek, ~4 óra múlva draft!
kristof
miert nem latom a ligat?
semmi, megvagyok

Szerkesztette: Pari
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
ne feledjétek, ~4 óra múlva draft!
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
1/15 fuuuu szakállam nő
ThundersNFL
pm-ben írj légyszi egy emailt, hogy tudjak meghívót küldeni, ha jól nézem még nem vagy bent a ligában.
kristof
Megvolt és be is regeltem a ligába 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
1/15 fuuuu szakállam nő
ThundersNFL
pm-ben írj légyszi egy emailt, hogy tudjak meghívót küldeni, ha jól nézem még nem vagy bent a ligában.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tehát a négy újonc került a draftsorrend elejére, köztük a random.org döntött, a többiek pedig a tavalyi helyezés alapján fordított sorrendben válaszhatnak.

1. Ruthless Rhinos - Vito
2. Szolnok City Patriots - ThundersNFL
3. Bangkok CartmanTeam - cartman023
4. Coruscant Knights - Hanni
5. Somogyi Femtolvajok - Nomac
6. ATMo Shenton - atmo shenton
7. Komaromi Repulok - newyorkjet
8. Lekváros Funk - empty taxi
9. Autumn Pirate - Pari
10. Los Stormtroopers - kristof
11. Ujangliai Hazafiak - ZERO_L
12. Loco Motive - peterk2005
13. Kartal City Chiefs - eaglesmcnabb
14. Mayfield Bakers - shawnka
15. Walter Mitties - wmitty
16. NGT Mustangs - nagytomy
17. Kunhegyes Frogs - Peci1991
18. Fehervar Giants - Winters

A draft időpontja szeptember 6. (vasárnap) 20:00.
több mint 3 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
1/15 fuuuu szakállam nő
ThundersNFL
Szerintem a sorrend még változhat.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
1/15 fuuuu szakállam nő

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018