bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 345 — situational football
Úgy látszik lehet hó, szél, sérülések, COVID miatti halasztás, a csapat beállt ebbe a 210-220 közötti sávba mindegy mi történik. Nem gondoltam volna, hogy a Steelers játékosok nélkül bármi esély lesz, de Beckham végre elkattant és a két tacklegyár LB is hozta magát.

Szegény empty-nél pedig 1-2 kivétellel mindenki egyszerre sült be, vagy Ridley összehoz egy 400 yardos 6 TD meccset és akkor mindegy.

Illetve eladólistán a következők:
LB Vince Williams/Nick Kwiatkowski
WR Corey Davis/Mike Williams

Elsősorban egy értelmes tight endet keresnék.
Vito
Te vagy az ember. Küldök majd egy kis trade ajánlatot.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Nem tudom hogy Burkhead vagy White legyen a kezdő, ha valamelyik jó meccset hozna, talán lenne esélyem kristof ellen.
Nomac
még jó, hogy nem írtam be, hogy szerintem Gage helyett Byrd, mert azzal fixen nyersz, de az átszámolások után még így is bármi lehet.
kristof
Nem néztem Falcons meccseket, és úgy gondoltam Gage most több szerepet fog kapni, reggel nézem a streamet és pályán sem volt.. 😕 Nem sokon múlott.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom hogy Burkhead vagy White legyen a kezdő, ha valamelyik jó meccset hozna, talán lenne esélyem kristof ellen.
Nomac
még jó, hogy nem írtam be, hogy szerintem Gage helyett Byrd, mert azzal fixen nyersz, de az átszámolások után még így is bármi lehet.
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Nem jelent jót, ha az IR-n sincs már több szabad helyem..

Nem tudom hogy Burkhead vagy White legyen a kezdő, ha valamelyik jó meccset hozna, talán lenne esélyem kristof ellen.
több mint 3 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Úgy látszik lehet hó, szél, sérülések, COVID miatti halasztás, a csapat beállt ebbe a 210-220 közötti sávba mindegy mi történik. Nem gondoltam volna, hogy a Steelers játékosok nélkül bármi esély lesz, de Beckham végre elkattant és a két tacklegyár LB is hozta magát.

Szegény empty-nél pedig 1-2 kivétellel mindenki egyszerre sült be, vagy Ridley összehoz egy 400 yardos 6 TD meccset és akkor mindegy.

Illetve eladólistán a következők:
LB Vince Williams/Nick Kwiatkowski
WR Corey Davis/Mike Williams

Elsősorban egy értelmes tight endet keresnék.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fél csapat IR fél csapat out fél csapat Covidos.... Há mi a faszom van?
ThundersNFL
2020 😊 Szerintem ez a tipikus. Akinek nem, az mázlista. Nekem éppen megvan a kezdőm, de úgy, hogy tele az IR és a teljes cserepadom játékra képtelen. Két embert a kezdőből kellett kidobnom, hogy hozzak mást helyettük, aki pályára lép és szerez némi pontot. Végülis ez is egy kihívás. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Fél csapat IR fél csapat out fél csapat Covidos.... Há mi a faszom van?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 345 — situational football
MNF előtt 237,5 - 169,5 szívásra állsz.... Ellenfélnél már nincs játékos.... Neked van hátra egy Qb Mahomes és safety Chuck... 68 pontos hátrányba vagy....
Kb 40 pontra számoltam, hogy annyit összehoznak tisztes vereség lesz... Erre Chuck nyom 1 extrát 22 ponttal OK de, hogy az a nem normálials Mahomes 52! pontot talicskázik össze és nyerek 6 ponttal... Hát bazdmeg nem hittem a szememnek...Ezt híjják Ordas nagy MÁKNAK
ThundersNFL
Ravens meg az elit D#-e, nyalják ki a seggem 😡


Btw, Hurst eladó, ha kell vkinek egy TE1, használható RB-t/LB-t várnék elsősorban cserébe.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
nagyon szarul jött ez az elmaradt meccs és sajnos Crowdert sem mertem kezdőbe rakni, nem vagyok optimista a fordulóval kapcsolatban 😕
kristof
Én ennek kivételesen örülök, de messze még a vége 😉
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
nagyon szarul jött ez az elmaradt meccs és sajnos Crowdert sem mertem kezdőbe rakni, nem vagyok optimista a fordulóval kapcsolatban 😕
több mint 3 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Így, hogy halasztják a Steelers meccsét, legalább tudom mire fogni következő vereséget. Na nem mintha projection alapján eleve ne lettem volna 40 pontos underdog 😀
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
MNF előtt 237,5 - 169,5 szívásra állsz.... Ellenfélnél már nincs játékos.... Neked van hátra egy Qb Mahomes és safety Chuck... 68 pontos hátrányba vagy....
Kb 40 pontra számoltam, hogy annyit összehoznak tisztes vereség lesz... Erre Chuck nyom 1 extrát 22 ponttal OK de, hogy az a nem normálials Mahomes 52! pontot talicskázik össze és nyerek 6 ponttal... Hát bazdmeg nem hittem a szememnek...Ezt híjják Ordas nagy MÁKNAK

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Nálam a linebackerek hozzák a pontokat, 2. hete hozza a trió a stabil 20 pontos meccseket.
Kár hogy csak egy db. RB-m van és gyakorlatilag QB nélkül tolom, pedig elég korán kihúztam Wentzet, lehet nem őt kellett volna 😀.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
na legalább itt érnek sikerélmények, bár továbbra is kifutott teljesítménynek érzem ezeket a 250+ pontos heteket
kristof
Grat, szép teljesítmény! Volt pár játékos akinek megszaladt a pontja, de volt pár alulteljesítő is. Szerintem simán benne van a magas pont ha a kezdők egészségesek.

Annak örülök, hogy harmadik hete stabilan jön 220 körül és hogy nem a benchelésen múlott, vagy CMC hiányán. Azért várom a heteket amikor McCaffrey-Hunter-Vander Esch lejöhet IR-ről.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
na legalább itt érnek sikerélmények, bár továbbra is kifutott teljesítménynek érzem ezeket a 250+ pontos heteket
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Jah a 3 WR hozott 2 meccs alatt 116 pontot, ezt azért nem érzem fenntarthatónak.
Bár tévednék 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Empty csapata nem kicsit tűnik erősnek 20-30 ponntal mindenki alatta van. Ha nem jön sérüléshullám ezt az alapszakaszt meg kell nyernie.
Nomac
hát azért nem sok pénzt tettem volna rá, hogy Nuke mellett Robby Anderson és Calvin Ridley is TOP 3 elkapó lesz ugyanabból a csapatból 😀
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Empty csapata nem kicsit tűnik erősnek 20-30 ponntal mindenki alatta van. Ha nem jön sérüléshullám ezt az alapszakaszt meg kell nyernie.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
LB posztra keresnék TOP20 játékost, bárki/bármi bevonható a cserébe, PM-ben keressetek pls.
(Los Stormtroopers a csapatom)
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
fura egy forduló, sok sérült, sok kiemelkedő egyéni teljesítmény, szóval most tényleg a szerencsén múlt, hogy 250+ vagy 180- legyen bárki is.
Hanni szopta be a leginkább aki kb ~260 ponttal fog kikapni
kristof
Tavaly céges ligában pont a fallosz másik oldalán voltam, amit úgy húztam be, hogy csak az 5. legtöbb pontot szereztem. 😀 Na de majd most feltörök.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Grt Pari ez meglesz neked vastagon
ThundersNFL
Vastag 5 ponttal.... Ki volt a bénábbat játszottunk...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Végignéztem ki hogy áll, mégsem állok olyan rosszul RB-vel 😊 Kibővíteném mit keresek még: DE,S is jöhet.
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Futót keresek, van 5 csereképes LB, és 4 WR. Bárki mozdítható egy megfelelő ajánlatért cserébe.
több mint 3 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Azt hiszem, úgy fair ha ezen a héten tőlem is lerobban valaki, kár hogy CMC az 😀
De legalább a meccset végignyomta majdnem, különben nagy égés lett volna, pedig a hasfájós Ya-Sin miatt előnyben is kezdtem.

Jó felépüléseket mindenkinek a hétvége után, lesz még itt Frank Gore az egyetlen egészséges futó a ligában 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
fura egy forduló, sok sérült, sok kiemelkedő egyéni teljesítmény, szóval most tényleg a szerencsén múlt, hogy 250+ vagy 180- legyen bárki is.
cartman szopta be a leginkább aki kb 260 ponttal fog kikapni
kristof
mármint Hanni 😊
empty taxi
igen, sorry, egy sorral elnéztem 😊

cartman a ~130 pontos előnyét szerintem meg tudja tartani 😀